Dodaj do ulubionych

czują się piekni kobiety są odważne biorą, co chcą

28.06.20, 09:00
Dzisiejsza strona główna, szkoda że autor pominął że te imprezy to niemal same kobiety o męskich palcach, też byłem widziałem:

"Przez pierwsze trzy godziny zwyczajna dyskoteka, gadasz z ludźmi, wychodzisz na papierosa. I potem nagle jakby pstryknął jakiś włącznik i seksualność zaczyna się z nich wylewać. Idą do sali, w której uprawiają seks. Co ciekawe, tam kobiety są odważne, biorą, co chcą. Mężczyźni spełniają ich życzenia. 

To zburzyło twój obraz? 

W pewnym sensie. Dlatego że mężczyźni są tu wobec kobiet bardzo często wycofani. Stoją pod ścianami i liczą, że któraś powie: "No chodź". Dziewczyny chodzą bez biustonoszy, kochają swoje ciało, nawet gdy nie jest idealne. 

A ja, czytając o tym w twojej książce, miałam wrażenie, że swing jest zabawą tylko dla pięknych i bogatych. 

Nie, to zabawa dla tych, którzy czują się piękni. Są oczywiście zadbani, chcą być pożądani, więc wiedzą, że muszą pokazać swoje atrybuty. Bardzo wiele jest totalnie wystrzałowych lasek, ale są także te, które nie mają nóg do samej ziemi, są urocze i seksy. I pogadały, i miały dystans do siebie. 

Więcej: weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,26063274,widzisz-polke-heteryczke-30-maz-i-dziecko-myslisz-ze.html
Obserwuj wątek
        • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 13:03
          urquhart napisał:

> Wizja też rozjeżdża walcem narrację Lyblastego

Ależ Ty masz Urciu fantazje seksualne.

Ja przypomnę narrację liblowską: seksualność kobieca przykrywa czapką seksualność męską.
          Jednak rozpalić piec trzeba umieć a i nie zapominać o regularnym dokładaniu do pieca.

Trywializując do jednej zmiennej: średni czas trwania zbliżenia par lesbijskich to 40 min.
          Więc jeśli mężczyzna deklaruje, że on to może dziesięć minut to może dobrym pomysłem jest
          wizyta w takim klubie. ;) Oczywiście grozi to wycofaniem na skutek niekontrolowanego wzrostu dysonansu poznawczego.

>o mężach wymieniających się bezwolnymi uprzedmiotowionymi żonami :)

Ja o żonach mudurowych Ty o policjantkach. Ja o filmach, które widziałem Ty o tym co widziałeś na własne oczy
          lub widział autor książki. Ja o relacjach tych, którym się nie spodobało.
          Ile osób tyle narracji.

I popatrz na forum zostały same panie, z krótkim wskazującym, pozostałe panie już dawno z Wami swingują. ;)
              • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 17:00
                sabat4 napisał(a):

> Sa takie, ktorym wystarczy troche przeczyscic komin, zeby sie rozpalily. Sa tak
                > ie, ktore maja potezny cug i wystarczy jedna iskra, by byl wybuch.
                > A sa takie, ktore ktos dawno zamurowal i sam diabel w nich nie napali :)

O to to. Ja znam taki, że wciąż mi się rdzenie topią.
                • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 19:54
                  lybbla napisał:
                  > O to to. Ja znam taki, że wciąż mi się rdzenie topią.

Jest w tym jeden problem - kobiety potrafia fantastycznie udawac, kiedy im na czyms zalezy.
                  Wiec tak do konca prawdy nie poznamy nigdy, poniewaz dla odmiany mezczyzni sa fatalni jesli chodzi o odroznianie aktorskich umiejetnosci kobiet.
                  Mozna oczywiscie przyjac postawe kowboja, pogromcy prerii, ale u kazdego kto ma choc odrobine samokrytycyzmu, gdzies ta watpliwosc zostaje.
                  • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 19:59
                    sabat4 napisał(a):
                    > Jest w tym jeden problem - kobiety potrafia fantastycznie udawac, kiedy im na c
                    > zyms zalezy.
                    > Wiec tak do konca prawdy nie poznamy nigdy, poniewaz dla odmiany mezczyzni sa f
                    > atalni jesli chodzi o odroznianie aktorskich umiejetnosci kobiet.
                    > Mozna oczywiscie przyjac postawe kowboja, pogromcy prerii, ale u kazdego kto ma
                    > choc odrobine samokrytycyzmu, gdzies ta watpliwosc zostaje.

Skoro udają to znaczy że im zależy. Pochwal się sam jak Cię nikt nie chwali:))
                        • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 20:26
                          mabelle2000 napisała:

> sabat4 napisał(a):
                          >
                          > > To jak to robia kobiety, ktore oddaja sie "myslac o Anglii"?
                          >
                          > No właśnie, "oddają", a nie "ruchają" :-D
                          > Różnica jak dla mnie kolosalna.

Chodzilo mi o mokra cipke - skoro to ma byc wyznacznik podniecenia, to co - ich mezowie w suche pakuja, czy jak?
                          • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 20:31
                            sabat4 napisał(a):

> Chodzilo mi o mokra cipke - skoro to ma byc wyznacznik podniecenia, to co - ich
                            > mezowie w suche pakuja, czy jak?

A ile pakują? Pięć minut, dziesięć? :-) A zauwazyles że piszę też o czasie, czy nie?
                            Jeśli coś sprawia Ci przyjemności, to będziesz prosił żeby trwało jak najdłużej, czy tylko "odhaczysz" ? :-)

• bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 21:14
                              mabelle2000 napisała:

> sabat4 napisał(a):
                              >
                              > > Chodzilo mi o mokra cipke - skoro to ma byc wyznacznik podniecenia, to co
                              > - ich
                              > > mezowie w suche pakuja, czy jak?
                              >
                              > A ile pakują? Pięć minut, dziesięć? :-) A zauwazyles że piszę też o czasie, czy
                              > nie?
                              > Jeśli coś sprawia Ci przyjemności, to będziesz prosił żeby trwało jak najdłużej
                              > , czy tylko "odhaczysz" ? :-)
                              >
                              Co znaczy odhaczyc? Szybki seks nie jest taki zły chyba. Nawet kochankowie spotykają się na szybki numerek gdzieś tam w przymierzalni czy kiblu - to widziałam w tv, siebie nie umiem sobie wyobrazić, chyba zjadłby mnie stres. To nie zawsze musi być jakaś namiętność kilkugodzinna bo seks nie ma narzuconych ram czasowych. Fajnie jest sobie pogadać i wypić kawę jeszcze na przykład. Kochankowie tak nie robia? W tv widziałam że tak :))
                              • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 21:33
                                bgz0702 napisała:

> mi o mokra cipke - skoro to ma byc wyznacznik podniecenia,
                                > to co
                                > > - ich mezowie w suche pakuja, czy jak?
                                > >
                                > > A ile pakują? Pięć minut, dziesięć? :-) A zauwazyles że piszę też o czasi
                                > e, czy nie?
                                > > Jeśli coś sprawia Ci przyjemności, to będziesz prosił żeby trwało jak naj
                                > dłużej czy tylko "odhaczysz" ? :-)
                                > >
                                > Co znaczy odhaczyc? Szybki seks nie jest taki zły chyba. Nawet kochankowie spot
                                > ykają się na szybki numerek gdzieś tam w przymierzalni czy kiblu - to widziałam
                                > w tv, siebie nie umiem sobie wyobrazić, chyba zjadłby mnie stres. To nie zawsz
                                > e musi być jakaś namiętność kilkugodzinna bo seks nie ma narzuconych ram czasow
                                > ych. Fajnie jest sobie pogadać i wypić kawę jeszcze na przykład. Kochankowie ta
                                > k nie robia? W tv widziałam że tak :))

I jeszcze jedno zdanie. Dla uczciwości. Dziewczyny niektore mają problem z wilgotnościa. I to nie jest nic niezwykłego. Zdziwilabym się gdybyś powiedziała mabelle że zawsze jesteś tak samo mokra, mimo ze ochotę na seks masz. A z wiekiem, wiem to od koleżanki już emerytki "nawet jak ci się chce, to nie zawsze jesteś mokra". Nie ma takich samych kobiet
                                • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 21:52
                                  bgz0702 napisała:
                                  > I jeszcze jedno zdanie. Dla uczciwości. Dziewczyny niektore mają problem z wil
                                  > gotnościa. I to nie jest nic niezwykłego. Zdziwilabym się gdybyś powiedziała ma
                                  > belle że zawsze jesteś tak samo mokra, mimo ze ochotę na seks masz. A z wiekiem
                                  > , wiem to od koleżanki już emerytki "nawet jak ci się chce, to nie zawsze jeste
                                  > ś mokra". Nie ma takich samych kobiet

Z nadmierną mokrością też problem.
                              • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 21:43
                                bgz0702 napisała:

> Co znaczy odhaczyc?

Normalnie odhaczyc, znaczy zrobić minimum. Chce seks to będzie miał seks.

Szybki seks nie jest taki zły chyba. Nawet kochankowie spot
                                > ykają się na szybki numerek gdzieś tam w przymierzalni czy kiblu - to widziałam
                                > w tv, siebie nie umiem sobie wyobrazić, chyba zjadłby mnie stres. To nie zawsz
                                > e musi być jakaś namiętność kilkugodzinna bo seks nie ma narzuconych ram czasow
                                > ych. Fajnie jest sobie pogadać i wypić kawę jeszcze na przykład. Kochankowie ta
                                > k nie robia? W tv widziałam że tak :))

Jeśli komuś nie w smak kilkugodzinny seks, to i tak zadam podobne pytanie : chciałoby Ci się robić często coś do czego musisz się zmuszać?
                                • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 22:04
                                  mabelle2000 napisała:
                                  >
                                  > Szybki seks nie jest taki zły chyba. Nawet kochankowie spot
                                  > > ykają się na szybki numerek gdzieś tam w przymierzalni czy kiblu - to wid
                                  > ziałam
                                  > > w tv, siebie nie umiem sobie wyobrazić, chyba zjadłby mnie stres. To nie
                                  > zawsz
                                  > > e musi być jakaś namiętność kilkugodzinna bo seks nie ma narzuconych ram
                                  > czasow
                                  > > ych. Fajnie jest sobie pogadać i wypić kawę jeszcze na przykład. Kochanko
                                  > wie ta
                                  > > k nie robia? W tv widziałam że tak :))
                                  >
                                  > Jeśli komuś nie w smak kilkugodzinny seks, to i tak zadam podobne pytanie : chc
                                  > iałoby Ci się robić często coś do czego musisz się zmuszać?

Pewnie nie. Nie chciałoby mi się. Raczej bym nie robiła. Ale tu nie chodzi o "w smak" czy "zmuszac". Kilkugodzinny seks jest ok ale nie musi być regułą. Ludzie robią to ponoć w przerwie w pracy. Myślisz że się fatyguja zeby robić coś co im nie sprawia przyjemności?
    • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 13:18
      urquhart napisał:

> Dzisiejsza strona główna, szkoda że autor pominął że te imprezy to niemal same
      > kobiety o męskich palcach, też byłem widziałem

Urqu, tak na chłopski rozum, po co bym miała chodzić na takie imprezy, skoro w domu bym miała pod dostatkiem wszystkiego co lubię?
      Moje męskie palce nie mają tu nic do rzeczy.
      • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 13:51
        mabelle2000 napisała:

> Urqu, tak na chłopski rozum, po co bym miała chodzić na takie imprezy, skoro w
        > domu bym miała pod dostatkiem wszystkiego co lubię?
        > Moje męskie palce nie mają tu nic do rzeczy.

Też nie rozumiem narracji. Taka o krótszym wskazującym, najpierw wymęczy Cię niemiłosiernie,
        potem pyknie Tobie wymordowanemu fotkę zachwycając się swoim trofeum a na koniec weźmie sprawy w swoje ręce. Po co pobieżnie i po łebkach skoro można zgłębiać temat?

Pamiętając plugawą narrację Urcia z wątku o odwróconych haremach wietrzę tu jakiś podstęp.
        • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 14:01
          lybbla napisał:

> Taka o krótszym wskazującym, najpierw wymęczy Cię ni
          > emiłosiernie,
          > potem pyknie Tobie wymordowanemu fotkę zachwycając się swoim trofeum a na kon
          > iec weźmie sprawy w swoje ręce.

No i tu jest pies pogrzebany. On na tej fotce, taki sponiewierany i zmęczony jest nadal w rynsztunku bojowym ;-)

• lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 14:11
            mabelle2000 napisała:

> lybbla napisał:

> a na koniec weźmie sprawy w swoje ręce.

> No i tu jest pies pogrzebany. On na tej fotce, taki sponiewierany i zmęczony jest nadal w rynsztunku bojowym ;-)

Jak łatwo się domyślić następna część jest o powolnym zdejmowaniu półpancerza praktycznego i dobierania się do do odsłoniętego;)
            • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 15:11
              Tos Lybciu kochana strzelil samobója z wizją kobiecej seksualności i lezbijkami jako jej przykladem :)
              "To oznacza, że lesbijki zarówno jako singielki, jak i w związkach uprawiają najmniej seksu w porównaniu z każdą inną grupą. Tylko około 1/3 lesbijek pozostających w związkach dwuletnich lub dłuższych uprawiała seks raz w tygodniu lub częściej,,
              "Lesbijki w badaniu Blumsteina i Schwartza okazały się najbardziej ograniczoną grupą w zakresie technik seksualnych. Na przykład 61% lesbijek żyjących w związkach uprawia rzadko lub wcale nie uprawia seksu oralnego. To odkrycie potwierdzają podobne dane pochodzące z raportu Karl Jay i Allena Young’a Gay Report"
              seksualnosc-kobiet.pl/wiedza/artykuly_1/pary-lesbijskie-i-seks-lesbijski/#newsletter
              • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 17:46
                urquhart napisał:

> Tos Lybciu kochana strzelil samobója z wizją kobiecej seksualności i lezbijkami
                > jako jej przykladem :)
                > "To oznacza, że lesbijki zarówno jako singielki, jak i w związkach uprawiają na
                > jmniej seksu w porównaniu z każdą inną grupą. Tylko około 1/3 lesbijek pozostaj
                > ących w związkach dwuletnich lub dłuższych uprawiała seks raz w tygodniu lub cz
                > ęściej,,
                > "Lesbijki w badaniu Blumsteina i Schwartza okazały się najbardziej ograniczoną
                > grupą w zakresie technik seksualnych. Na przykład 61% lesbijek żyjących w zwią
                > zkach uprawia rzadko lub wcale nie uprawia seksu oralnego. To odkrycie potwierd
                > zają podobne dane pochodzące z raportu

Urciu zacznij w końcu czytać uważnie. Jak wół stoi po dwóch latach!
                Coś Ci to przypomina?
                Teraz weź kalendarz i odmierz czas od płomiennego początku z żoną do pojawienia się na forum.
                Kto był bardziej zdeterminowany by odbudowywać związek?

Mówi się, że to dziecko blabla. Nie. Kryzys zaczyna się wcześniej a dziecko ma być ucieczką do przodu.

Dziwi Cię monogamia seryjna u kobiet? Mnie wcale.

Jeśli chodzi o lesbijki to lepiej według mnie mówić o spektrum biseksualnych kobiet.
                To bardzo niejednolite środowisko.
                Część z nich jest de facto heteroseksualna i wpada w tryb mam-dość-mężczyzn.
                Jak wół stoi napisane o nierozpalonych piecach (zahamowanie).

Zakochana kobieta to demon seksu nie do zatrzymania.
                Pod warunkiem, że nie będziesz trzymał się kurczowo tych 10 minut.
                • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 19:29
                  lybbla napisał:

> Zakochana kobieta to demon seksu nie do zatrzymania.
                  > Pod warunkiem, że nie będziesz trzymał się kurczowo tych 10 minut.

Napisałeś "zakochana kobieta"? Zakochane są zachłanne, co tam 10 minut, one chcą nie tylko ciągłego ruchania, ale też chcą wzajemnosci w tym swoim zakochaniu.
                  Myślę że prościej i bardziej opłacalnie jest tak co 2 lata wymienić na inną kobietę, dać jej dobry seks i sprawić żeby się zakochała. I powtarzać cały cykl do końca życia.
                  • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 13:27
                    mabelle2000 napisała:

>
                    > Napisałeś "zakochana kobieta"? Zakochane są zachłanne, co tam 10 minut, one chc
                    > ą nie tylko ciągłego ruchania, ale też chcą wzajemnosci w tym swoim zakochaniu.

A zakochany mężczyzna to ma inaczej? W zdaniu ``On chce tylko ciągłego ruchania'' zakwestionuję
                    słowo ``tylko''.

> Myślę że prościej i bardziej opłacalnie jest tak co 2 lata wymienić na inną kob
                    > ietę, dać jej dobry seks i sprawić żeby się zakochała. I powtarzać cały cykl do
                    > końca życia.

Tak bez zakochiwania się? To bez sensu. Bez tej całej euforii. Może prościej dla tego kto nigdy nie był zakochany.
                    Cała reszta powie, że to bez sensu.

Tymczasem mówiłem o tym, że kobiety odkochują się szybciej. Ale to temat na osobny wątek.
                    • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 18:15
                      lybbla napisał:

> Tak bez zakochiwania się? To bez sensu. Bez tej całej euforii. Może prościej dl
                      > a tego kto nigdy nie był zakochany.
                      > Cała reszta powie, że to bez sensu.

Stan euforii trwa ok. 28 miesięcy, no coś koło tego w każdym razie. Jest to wystarczająco dużo czasu, żeby oprócz erotycznego haju dostrzec, że ma się do czynienia z żywym czliwiekiem, który ma wady i zalety, i zadecydować świadomie czy chce się budować z nim więź. Jeśli nie, to erotyczne przyciąganie słabnie. Te ca. 2 lata to czas decyzji, czy chce się być tylko zakochanym, czy chce się kochać dłużej. Uważam że nie ma się do czego przyczepić, jest to bardzo dobrze wymyślone.

> Tymczasem mówiłem o tym, że kobiety odkochują się szybciej. Ale to temat na os
                      > obny wątek.

Moja teoria jest taka, że kobiety się odkochują, ponieważ mężczyźni przeszacowują swoje inwestycje w relacje z kobietą :-)
                      • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 21:17
                        mabelle2000 napisała:

> Stan euforii trwa ok. 28 miesięcy, no coś koło tego w każdym razie. Jest to wys
                        > tarczająco dużo czasu, żeby oprócz erotycznego haju dostrzec, że ma się do czyn
                        > ienia z żywym czliwiekiem, który ma wady i zalety, i zadecydować świadomie czy
                        > chce się budować z nim więź. Jeśli nie, to erotyczne przyciąganie słabnie.
                        > Te ca. 2 lata to czas decyzji, czy chce się być tylko zakochanym, czy chce się koch
                        > ać dłużej.

A jeśli się buduje więź to erotyczne przyciąganie nie słabnie?

> Moja teoria jest taka, że kobiety się odkochują, ponieważ mężczyźni przeszacowu
                        > ją swoje inwestycje w relacje z kobietą :-)

Tylko, że ja pisałem o związkach lesbijskich. :) Związki te po 2-4 latach najczęściej kończą zdradą lub
                        brakiem seksu.
                        • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 08:18
                          lybbla napisał:

> A jeśli się buduje więź to erotyczne przyciąganie nie słabnie?

No przeciez robili już jakieś badania na ten temat, nie? :-)
                          Jeśli "sfetyszyzuje" się osobę swojego partnera/partnerki, nie tylko jego wygląd, zapach, ale również cechy jego charakteru i będzie się świadomie budować z nim bliską relacje, to jest szansa, że pożądanie przez lata nie zniknie.
                          Ci w szczęśliwych związkach twierdzą, że po latach są tak samo zakochani jak na początku :-)

>
                          >
                          > > Moja teoria jest taka, że kobiety się odkochują, ponieważ mężczyźni przes
                          > zacowu
                          > > ją swoje inwestycje w relacje z kobietą :-)
                          >
                          > Tylko, że ja pisałem o związkach lesbijskich. :) Związki te po 2-4 latach najcz
                          > ęściej kończą zdradą lub
                          > brakiem seksu.
                    • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 20:56
                      lybbla napisał:
                      > Tak bez zakochiwania się? To bez sensu. Bez tej całej euforii. Może prościej dl
                      > a tego kto nigdy nie był zakochany.
                      > Cała reszta powie, że to bez sensu.

No jasne!
                      Ale to co tam Mabelle wyzej pisala o miesiacach to powazne naduzycie.
                      Nieprawda :)
                      Ja od kiedy pamietam jestem zakochany w sobie!
                      Niestety - bez wzajemnosci ;(((
      • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 15:31
        mabelle2000 napisała:

> Urqu, tak na chłopski rozum, po co bym miała chodzić na takie imprezy, skoro w

Po pierwsze to nie jestes w dlugoletnim związku a po drugie takie imprezy nakręca biseksualnosc kobiet ktorej nie deklarowalas.
        • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 16:35
          urquhart napisał:

> Po pierwsze to nie jestes w dlugoletnim związku

To prawda, słuszna uwaga. Ale kiedyś chyba tez tu pisałam, że nie przekreślam swingu, bo nie wiem co by się zdarzyło za dziesięć czy piętnaście lat mojego związku z dobrym seksem.
          Na dzień dzisiejszy jednak potrafię dokladnie określić co mnie w seksie kreci, a co nie. Wiem z całą pewnością, że nie pożądam wymyślnych gadżetów, ciągłego urozmaicenia i ekstremalnych doznań. To znaczy, że te wszystkie rzeczy są super, ale nie są warunkiem koniecznym żeby seks był dla mnie satysfakcjonujący.
          To co zawsze sprawiało mi największą radość to osoba z którą w tym łóżku byłam . Wszystko to co razem, we dwójkę zrobiliśmy niezmiernie mnie cieszyło i satysfakcjonowało w pełni. Oczywiscie ze sama niczego bym nie zdziałała i wieksza tu zasługa mezczyzny.
          Wątpię więc, tak jak znam siebie, że ktoś kogo zupełnie nie znam, ktoś obcy, wzbudziłby we mnie podobne emocje. Może inne, ale czy lepsze?

a po drugie takie imprezy nakrę
          > ca biseksualnosc kobiet ktorej nie deklarowalas.

Ja chyba w ogóle nie lubię tłumów ;-)
          • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 16:56
            mabelle2000 napisała:
            > Ja chyba w ogóle nie lubię tłumów ;-)

Tak jak ja.
            W ogole cos mnie w tej idei dziwi/smieszy tak bardzo, ze nie umialbym wczuc sie w atmosfere.
            Wiem, ze chodzi o przelamywanie barier, ale dla mnie rownie dobrze mogliby sie spotkac i umowic, ze beda jedli francuskie sery i publicznie srali do wiader ustawionych w pentagram, przy zapalonych swiecach i kwartecie skrzypcowym. Moze przywolaja jakiegos serowego koproszatana?
            No ale co mi do tego, niech se robia.
      • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 18:18
        mabelle2000 napisała:

> urquhart napisał:
        >
        > > Dzisiejsza strona główna, szkoda że autor pominął że te imprezy to niemal
        > same
        > > kobiety o męskich palcach, też byłem widziałem
        >

A ja bym mogła. Nie wiem o co tu chodzi. I związek nie ma tu dla mnie znaczenia. Mogłabym jako małolat bez stażu czy nawet związku i mogę z 23 letnim stażem związkowym:( moje palce są tylko nieco dłuższe, żadnego szału nie ma. Mogę pojsc do łóżka z obcym człowiekiem. Jak was czytam to myślę sobie że chyba zaburzona jestem. No ale od 23 lat nie byłam z nikim poza mężem. Czyli mogę a nie chodzę. Ale wg norm społecznych i emocjonalnych czy waszych potrzeb/ możliwości, cos ze mną nie tak :)
        • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 19:19
          bgz0702 napisała:

> A ja bym mogła. Nie wiem o co tu chodzi. I związek nie ma tu dla mnie znaczenia
          > . Mogłabym jako małolat bez stażu czy nawet związku i mogę z 23 letnim stażem z
          > wiązkowym:( moje palce są tylko nieco dłuższe, żadnego szału nie ma. Mogę pojsc
          > do łóżka z obcym człowiekiem. Jak was czytam to myślę sobie że chyba zaburzona
          > jestem. No ale od 23 lat nie byłam z nikim poza mężem. Czyli mogę a nie chodzę
          > . Ale wg norm społecznych i emocjonalnych czy waszych potrzeb/ możliwości, cos
          > ze mną nie tak :)

Umówmy się że wszyscy z nas odczuwają popęd seksualny, więc teoretycznie możemy pójść do łóżka z każdym kto jest dla nas atrakcyjny erotycznie.
          Tu akurat się nie różnimy wcale.
          Pozostaje do rozważenia kwestia wiernosci (tak jak u Ciebie) i możliwości realizacji tego co w seksie uważamy za priorytet.
          W tym ostatnim punkcie istnieją bardzo duże rozbieżności jak wiadomo.
          W sumie to fajnie, że ludzie się tak różnią :-)

• sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 28.06.20, 23:28
        mabelle2000 napisała:

No jak nie jak tak. Urqu ci patrzy na rece ;)
        A tak na powaznie - wierze w to z tymi palcami, ale nasuwaja mi sie nieciekawe wnioski dla Urqu:
        Chociaz kobiety z krotkimi palcami wskazujacymi maja wieksza ochote na seks, jak mezczyzni, to tez powinny miec wieksza sklonnosc do dominacji. W skrajnych przypadkach - femdom, ruchanie faceta w tylek dildem, moze nawet jakies okladania pejczem czy cos w tym stylu. Cos do czego pasuje ulegly i zniewiescialy facecik.
        Z tego co sie orientuje, to Urqu ucieka od takiej wizji jak diabel od swieconej wody, wiec jak sie nie obrocisz, tam dupa z tylu.
        Do meskiego domina to chyba bardziej pasuja ulegle panie z kobiecymi dlonmi, ktore sa zakochane w swoim mistrzu i robia to wszystko z milosci? Jak nieszczesna Eunice dla Petroniusza?
        Wlasciwa uleglosc (nie sklonnosc do czerpania rozkoszy z bycia "zarzadzanym" przez kogos) wydaje mi sie byc plodem jednostronnej, neurotycznej milosci, ktora ociera sie o samozatracenie. To jest prawdziwa wladza nad drugim czlowiekiem. I jej wykorzystywanie jest strasznym skurwysynstwem jakby nie patrzec.
        Kobieta tez musi miec nierowno pod sufitem, zeby kochac w ten sposob.
        Ale to by trzeba bylo Zawle spytac. Czy na przyklad zna takie przypadki interwencji policji, gdzie sasiedzi wzywali do bitej kobiety, a gdy przyjechali funkcjonariusze, to o malo im oczu nie wydrapala, czego oni chca od jej misia kochanego. Cialem by go zaslonila. Przepytywana w sprawie gada, jakby jej ktos zrobil pranie mozgu i broni kata jak guru jakiejs sekty. Wine widzi tylko w sobie, ze nie byla dosc dobra i on mial prawo.
        Znasz taki typ kobiet Zawle, czy pierwsze slyszysz?
        • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 07:04
          sabat4 napisał(a):
          > Ale to by trzeba bylo Zawle spytac. Czy na przyklad zna takie przypadki interwe
          > ncji policji, gdzie sasiedzi wzywali do bitej kobiety, a gdy przyjechali funkcj
          > onariusze, to o malo im oczu nie wydrapala, czego oni chca od jej misia kochane
          > go. Cialem by go zaslonila. Przepytywana w sprawie gada, jakby jej ktos zrobil
          > pranie mozgu i broni kata jak guru jakiejs sekty. Wine widzi tylko w sobie, ze
          > nie byla dosc dobra i on mial prawo.
          > Znasz taki typ kobiet Zawle, czy pierwsze slyszysz?

Po co pytasz? Jednak sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, niż Ci się wydaje. Do takiego stanu można doprowadzić nieomal każdą kobietę- i tę damską i tę męską. To cały proces w którym pomaga wychowanie i system rodzinny. Przemoc jest na stałe wpisana w Polską rodzinę ( innych nie znam), w mniejszym i większym stopniu. Ta przemoc dotyczy też dzieci.
          • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 07:16
            Podam dwa ekstremalne przykłady, które mi samej zjeżyły włosy na karku.
            1. Dziewczyna. Mieszka z mamą. Ojciec zmarł kilka lat temu, czy wtedy gdy ona miała jakieś 10 lat . Gdy była niegrzeczna, zamknął ją w piwnicy i ściął jej włosy przed komunią za karę. Pochwala jego czyn, uważa że wynikał z miłości, a ona na niego zasłużyła. Gdy się z nią rozmawia, słychać ojca. Trzyma za mordę matkę, zachowuje się w stosunku do niej jak ojciec, używa jego słów, ocenia jego wartościami. Czemu zaczęła mieć problemy? Agresja, której ona zupełnie nie rozumie. Uważa że ma prawo i kieruje się dobrem i zasadami. Gdy zaczyna mówić, przełącza się jakby na tryb odtwarzania dyktafonu, nic do niej nie trafia.
            2. Bardzo aktualna sprawa. Przemocowy, uzależniony ojciec wywala matkę podczas kolejnej awantury za drzwi. Dzieci zostają z nim. Od stycznia matka nie widzi dzieci na oczy. Na początku tata nie pozwala. Obecnie dzieci same tego nie chcą- wyzywają matkę która była ostoją w tym domu, polewają ją wodą jak przychodzi pod drzwi, wysyłają jej zdjęcia które jeżą włosy na głowie- siebie postarzałych, z wydłubanym okiem. Przed styczniem te dzieci mówiły "mamusiu", tuliły się do niej, rysowały kwiatki. 5 miesięcy spowodowało takie zmiany w psychice. Obawiam się że na stałe. Matka też się tego obawia.

Nie miałam pojęcia że w taki krótkim czasie można tak zmienić 9-10 latki. Nie przypuszczałam że nacisk na psychikę dziecka może trwać tyle tak po jego ustaniu.
          • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 08:50
            zawle napisała:

> Po co pytasz? Jednak sprawa jest dużo bardziej skomplikowana, niż Ci się wydaje
            > . Do takiego stanu można doprowadzić nieomal każdą kobietę- i tę damską i tę mę
            > ską. To cały proces w którym pomaga wychowanie i system rodzinny. Przemoc jest
            > na stałe wpisana w Polską rodzinę ( innych nie znam), w mniejszym i większym st
            > opniu. Ta przemoc dotyczy też dzieci.

Wyciągasz jakieś patologie po ty żeby zakończyć czyściutką antyrodzinną propagandą gender że "Przemoc jest na stałe wpisana w Polską rodzinę".

Ja mam kolegę zza biurka którego żona (do dziś pracują w jednej firmie) zakapowała że jest pedofilem. Był kobieciarzem normalnym tymczasem. Ojca zamknęli, zabezpieczyli komputery nośniki. Zarzuty się nie potwierdziły a dwie nastoletnie córki przestały odzywać się do matki i chcą mieszkają z ojcem i macochą. Tak może wyglądać a to nie żadne pranie mózgu tylko że widzą same prowokacje matki i krzywdę ojca

Mężczyzna ma statystycznie silniejsze o 20% procent mięśnie ale kobieta ma silniejszą inteligencję emocjonalną i zdolności manipulacji i jest bardziej chroniona .
            I "polska rodzina" nie ma nic do tego.

Co do Sabata, pisałem że mam takiego kuzyna, wyrokowiec z Pragi, exbokser wagi koguciej, bez wykształcenia jest w przedziwnym związku od lat, pani bardzo zamożna z doktoratem wielokrotna rozwódka, 50% wyższa i cięższa, prowokuje go i poniża zeby jej przywalił zdrowo jak sie popiją, a potem godzą się gorącym seksem . Pani goni policję jak się wtrąca lub udaje że jej nie ma. Dzwoni w trakcie awantury "zabierajcie tego zapijaczonego karła do siebie". A jak ma dobry humor to wychwala jaki to on męski nie tak jak poprzedni mężowie pantoflarze i nieudacznicy.
            Wiec tak mam czarno na białym że są nawet takie kobiety które to wkręca seksualnie. Jak by chciała dawno by siedział. Ale ona go ewidentnie prowokuje do przemocy (nie wyłączyła kiedyś telefonu to miałem okazje wysłuchać ) bo ma jakąś gratyfikację, a jest niezależna silna baba i stać (jak podkreśla Zawle ) ja w życiu na wszystko i wybiera coś takiego.
            • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 09:05
              urquhart napisał:
              > Wyciągasz jakieś patologie po ty żeby zakończyć czyściutką antyrodzinną propaga
              > ndą gender że "Przemoc jest na stałe wpisana w Polską rodzinę".

jest wpisana. Dziewczynki są uczone żeby być miłe, ich rolą jest dbanie o dobry nastrój w domu. Wiesz co ogranicza przemoc? Stawianie granic na samym początku. W tych drobnych sprawach, które są przeoczane, bagatelizowane.

> Ja mam kolegę zza biurka którego żona (do dziś pracują w jednej firmie) zakapow
              > ała że jest pedofilem. Był kobieciarzem normalnym tymczasem. Ojca zamknęli, zab
              > ezpieczyli komputery nośniki. Zarzuty się nie potwierdziły a dwie nastoletnie c
              > órki przestały odzywać się do matki i chcą mieszkają z ojcem i macochą. Tak moż
              > e wyglądać a to nie żadne pranie mózgu tylko że widzą same prowokacje matki i k
              > rzywdę ojca

Obecnie pracuję z kilkoma paniami które zrobiły dokładnie to samo. Mało tego...wywalili mnie z forum o przemocy w rodzinie za to, że zagroziłam powiadomieniem policji, gdy jedna z mam, wspierana przez kilka innych taki pomysł miała. Świat nie dzieli są na dobrych i złych. I ta granica nie przebiega zgodnie z płcią. Wiem że trudno Ci to pojąć.

> Mężczyzna ma statystycznie silniejsze o 20% procent mięśnie ale kobieta ma siln
              > iejszą inteligencję emocjonalną i zdolności manipulacji i jest bardziej chronio
              > na .
              > I "polska rodzina" nie ma nic do tego.

Ależ ma. Komunikacja leży. Wgląd w siebie leży. Poziom socjalny leży. Rozpoznawanie przemocy leży. Oczywiście nie mamy żadnych problemów:)) Moja córka dotąd nie może się odnaleźć w Anglii. Jest oszołomiona innym podejściem do ludzi. Oczywiście mówię tu o poziomie uniwersyteckim. Niżej pewnie jak u nas.

> Co do Sabata, pisałem że mam takiego kuzyna, wyrokowiec z Pragi, exbokser wagi
              > koguciej, bez wykształcenia jest w przedziwnym związku od lat, pani bardzo zamo
              > żna z doktoratem wielokrotna rozwódka, 50% wyższa i cięższa, prowokuje go i pon
              > iża zeby jej przywalił zdrowo jak sie popiją, a potem godzą się gorącym seksem
              > . Pani goni policję jak się wtrąca lub udaje że jej nie ma. Dzwoni w trakcie a
              > wantury "zabierajcie tego zapijaczonego karła do siebie". A jak ma dobry humor
              > to wychwala jaki to on męski nie tak jak poprzedni mężowie pantoflarze i nieuda
              > cznicy.
              > Wiec tak mam czarno na białym że są nawet takie kobiety które to wkręca seksual
              > nie. Jak by chciała dawno by siedział. Ale ona go ewidentnie prowokuje do prze
              > mocy (nie wyłączyła kiedyś telefonu to miałem okazje wysłuchać ) bo ma jakąś gr
              > atyfikację, a jest niezależna silna baba i stać (jak podkreśla Zawle ) ja w życ
              > iu na wszystko i wybiera coś takiego.

To też widziałam. Mało tego...sama mam nie raz ochotę przyłożyć "takiej pani" Tylko proszę Cię..nie znasz mnie, więc mnie w jakimś worku nie upychaj. Bo zawle to się nawet ze swoimi chłopami nie kłoci- woli pogadać. Stawia granice przy najmniejszej próbie grania nie fair. Zawle jest bardzo trudnym partnerem:))
              • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 09:20
                Wiesz dlaczego nie przyłożyłam takiej pani? Bo daję sobie prawo do emocji, ale nie daję sobie prawa do takiej reakcji. W szkołach , gdzie tam...na kursach specjalistycznych często słyszę że są "złe emocje". Zawsze wtedy głośno protestuję. Nie ma złych. Każda jest sygnałem organizmu na to co się dzieje. Co z nimi zrobisz może być złe albo dobre.
              • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 11:12
                zawle napisała:

> jest wpisana. Dziewczynki są uczone żeby być miłe, ich rolą jest dbanie o dobry
                > nastrój w domu. Wiesz co ogranicza przemoc? Stawianie granic na samym początku

Deprecjonujesz to ze WSZYSCY są uczeni żeby być uległym u miłym i nie dyskutowaliśmy nad opiniami specjalistów że chłopcom wyrządza to DZIŚ więcej szkody.
                Pracujesz z patologiami do których nie dociera inżynieria społeczna i przedstawiasz prymitywność jako "kulturę"

> ylko proszę Cię..nie znasz mnie, więc mnie w jakimś worku nie upychaj. Bo zawle
                > to się nawet ze swoimi chłopami nie kłoci- woli pogadać. Stawia granice przy n
                > ajmniejszej próbie grania nie fair. Zawle jest bardzo trudnym partnerem:))

Znam Cie i dlatego szanuja dyskutuję więcej niż z innymi. Masz potrzebę refleksji sprawiedliwości i ja doceniam. Stawiam granice gdy grasz nie fairi jedziesz dyskursem ideologii gender czy tam neomaksizmem z jego ideową walką z rodziną i narodem (szersze pojęcie rodziny).

Mój punkt widzenia jest zamiast rozgrywa neomaksistowski konflikt miedzy płciami kto jest gorszy mężczyźni czy kobiety, lepiej już postawić na konflikt interesów i rywalizację miedzy narodami.
                A już najlepiej sie skupić gdzie są zbieżne interesy by osiagać wspóny sukces i wykorzystywać rzeczywiste a nie wydumane mechanizmy i predyspozycje.

Konflikty są nieuniknione w życiu i też trzeba się tego uczyć, jak i swoje dzieci zarówno chłopców i jak i dziewczynki. Najskurteczniej włąsnym przykłądem.
                Energia zwiazku jest jak benzyna można ją rozlać i spowodować pożar a można spalać kontrolowanie w silniku jak sie ma jej swiadomość i napedzać cała machinę.
                • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 11:33
                  urquhart napisał:
                  > Deprecjonujesz to ze WSZYSCY są uczeni żeby być uległym u miłym i nie dyskutowa
                  > liśmy nad opiniami specjalistów że chłopcom wyrządza to DZIŚ więcej szkody.
                  > Pracujesz z patologiami do których nie dociera inżynieria społeczna i przedstaw
                  > iasz prymitywność jako "kulturę"

Nie, celowo nie napisałam o chłopcach, czekałam aż ty się uwewnętrznisz:)) Nie pracuję w patologią. Pracuję z różnym środowiskiem. Masz pełno obiegowych opinii, w ogóle ich nie analizujesz, tylko łykasz. A co do inżynierii społecznej...to jak? Potrzebna, czy nie? Bo u Ciebie raz tak, a raz siak.

> Znam Cie i dlatego szanuja dyskutuję więcej niż z innymi. Masz potrzebę refleks
                  > ji sprawiedliwości i ja doceniam. Stawiam granice gdy grasz nie fairi jedziesz
                  > dyskursem ideologii gender czy tam neomaksizmem z jego ideową walką z rodziną
                  > i narodem (szersze pojęcie rodziny).

Gram nie fair, bo mnie uruchamiasz gdy grasz nie fair. Gra wtedy twoimi kartami. Gdy przeginasz pałę, ja też to robię. Całkiem zamierzenie. Nie pytaj mnie czemu, bo nie odpowiem.

> Mój punkt widzenia jest zamiast rozgrywa neomaksistowski konflikt miedzy płciam
                  > i kto jest gorszy mężczyźni czy kobiety, lepiej już postawić na konflikt intere
                  > sów i rywalizację miedzy narodami.
                  > A już najlepiej sie skupić gdzie są zbieżne interesy by osiagać wspóny sukces i
                  > wykorzystywać rzeczywiste a nie wydumane mechanizmy i predyspozycje.

Pod warunkiem ze cel jest twój a wykonanie wspólne? Uważam że tego nie nie robisz w życiu codziennym, chociaż masz takie predyspozycje z którymi walczysz. Tu jedziesz po bandzie bardzo często. Najczęściej wtedy gdy słyszę trzask uruchamianego dyktafonu.

> Konflikty są nieuniknione w życiu i też trzeba się tego uczyć, jak i swoje dzie
                  > ci zarówno chłopców i jak i dziewczynki. Najskurteczniej włąsnym przykłądem.
                  > Energia zwiazku jest jak benzyna można ją rozlać i spowodować pożar a można spa
                  > lać kontrolowanie w silniku jak sie ma jej swiadomość i napedzać cała machinę.

Dlatego potrzebna jest edukacja. A najpierw zrozumienie że problem jest, nawet jeśli się uważa że go nie ma, to jest dosłownie pod powierzchnią.
        • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 10:51
          sabat4 napisał(a):

> mabelle2000 napisała:
          > > Moje męskie palce nie mają tu nic do rzeczy.
          >
          > No jak nie jak tak. Urqu ci patrzy na rece ;)
          > A tak na powaznie - wierze w to z tymi palcami, ale nasuwaja mi sie nieciekawe
          > wnioski dla Urqu:
          > Chociaz kobiety z krotkimi palcami wskazujacymi maja wieksza ochote na seks, ja
          > k mezczyzni, to tez powinny miec wieksza sklonnosc do dominacji. W skrajnych pr
          > zypadkach - femdom, ruchanie faceta w tylek dildem, moze nawet jakies okladania
          > pejczem czy cos w tym stylu. Cos do czego pasuje ulegly i zniewiescialy faceci
          > k.

Sabat, wystarczyło zapytać zamiast przypisywać mi coś przed czymś rzekomo uciekam.
          To wnioski które wynikły z twoich założeń moje są kompletnie inne.
          Poznałem bliżej parę kobitek krótszym wskaz które deklarowały fantazje masochistyczne i zaledwie jedną femdom, która po bliższym poznaniu powiedziała że tak naprawdę to jest switch ale nie ma poznaje facetów którzy byliby w stanie ją dominować, a tych co pokazują cień uległości przekreśleni są jako dominanci. Ale że fantazje ma głownie masochistyczne.
          Testosteron to skłonność do podejmowania ryzyka nie automatycznie do dominacji czy agresji.
          Ten femdom Cię przywołujesz wielokrotnie w narracji ale mieś świadomość że podaż na to jest mocno przereklamowana.
          Różne resentymenty femistyczne nie przekładają się na seks jak sugerujesz.
          Niewiele jest prawdziwych domin co kreci je uległość mężczyzny seksualnie i dlatego jest to wysoko płatne odgrywanie tego i usługa w prostytucji i popyt na rynku mocno przewyższa podaż, na garso cały czas masz narzekania że to beznadziejne podróbki jedynie są.
          Natomiast w druga stronę też masz że klientami tych domin są dyrektorzy i managerowie w życiu najwyżej w hierarchii wydawałoby się że sztandarowi alfa wiec ta seksualna strona paradoksalnie chodzi zupełnie innymi drogami niż deklaracja i relacje społeczne.
          • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 11:19
            urquhart napisał:
            > To wnioski które wynikły z twoich założeń moje są kompletnie inne.
            > Poznałem bliżej parę kobitek krótszym wskaz które deklarowały fantazje masochis
            > tyczne i zaledwie jedną femdom, która po bliższym poznaniu powiedziała że tak n
            > aprawdę to jest switch ale nie ma poznaje facetów którzy byliby w stanie ją dom
            > inować, a tych co pokazują cień uległości przekreśleni są jako dominanci. Ale ż
            > e fantazje ma głownie masochistyczne.

Albo powiedzialy Ci to, co chciales uslyszec. Tresury psa nie zaczyna sie od okladania go kijem, a od kaska smakowitego miesa. Dopiero z czasem smycz jest coraz krotsza, a obroza zaczyna wrzynac sie w szyje.

> Testosteron to skłonność do podejmowania ryzyka nie automatycznie do dominacji
            > czy agresji.

Testosteron ma bezposredni wplyw na poziom agresji, chec do dominacji itp. Dlatego u zwierzat hodowlanych samce nie sluzace do rozrodu i dzialan bojowych sie kastruje - sa uleglejsze i bardziej lagodne.

> Ten femdom Cię przywołujesz wielokrotnie w narracji ale mieś świadomość że poda
            > ż na to jest mocno przereklamowana.

i cale szczescie!

> Różne resentymenty femistyczne nie przekładają się na seks jak sugerujesz.

Ja cos sugeruje na temat feminizmu??!

> Niewiele jest prawdziwych domin co kreci je uległość mężczyzny seksualnie i dla
            > tego jest to wysoko płatne odgrywanie tego i usługa w prostytucji i popyt na r
            > ynku mocno przewyższa podaż, na garso cały czas masz narzekania że to beznadzie
            > jne podróbki jedynie są.

Ha ha, gdyby trafili na prawdziwa, to by szczerze zalowali :)

> Natomiast w druga stronę też masz że klientami tych domin są dyrektorzy i manag
            > erowie w życiu najwyżej w hierarchii wydawałoby się że sztandarowi alfa wiec ta
            > seksualna strona paradoksalnie chodzi zupełnie innymi drogami niż deklaracja i
            > relacje społeczne.

Moze i tak, ale dyrektor i manager nie sa na szczycie hierarchii. Szczegolnie w duzych korporacjach to bardzo niewdzieczna rola.
            • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 11:45
              sabat4 napisał(a):

> Albo powiedzialy Ci to, co chciales uslyszec. Tresury psa nie zaczyna sie od ok
              > ladania go kijem, a od kaska smakowitego miesa.

A może to ty słyszysz co chciałbyś usłyszeć ?
              Dam inny argument. Na imprezach swingersek do klatek wchodzą ochotniczki kobiety, ja przynajmniej widziałem nigdy mężczyzny. A przecież kobiety tam są odważne i biorą co chcą.

> Testosteron ma bezposredni wplyw na poziom agresji, chec do dominacji itp. Dlat
              > ego u zwierzat hodowlanych samce nie sluzace do rozrodu i dzialan bojowych sie
              > kastruje - sa uleglejsze i bardziej lagodne.

A ja miałem na myśli niewielkie fluktuacje u ludzi. Testosteronowe nawet kobiety wciąż mają go znacznie mniej w porównaniu do statystycznego młodego mężczyzny.
              Ale najwyższy testosteron u mężczyzn idzie w korelacji z niską inteligencją, i jego posiadacze kończą najczęściej w więźniu dlatego trudno o proste przeniesienie dominacji w świata zwierząt.

• sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 14:33
                urquhart napisał:
                > A może to ty słyszysz co chciałbyś usłyszeć ?
                > Dam inny argument. Na imprezach swingersek do klatek wchodzą ochotniczki kobiet
                > y, ja przynajmniej widziałem nigdy mężczyzny. A przecież kobiety tam są odważne
                > i biorą co chcą.

A o co chodzi z tymi skorzanymi maskami, ktore nosza niewolnicy? To jakies ponizenie czy co? Zawsze mnie to dziwilo na pornosach.

> A ja miałem na myśli niewielkie fluktuacje u ludzi. Testosteronowe nawet kobiet
                > y wciąż mają go znacznie mniej w porównaniu do statystycznego młodego mężczyzny

Przy czym ten wymiar 2D:4D to oddzialywanie testosteronu w okresie prenatalnym. Z tym, ktory masz potem moze miec marginalna korelacje. Chodzi o strukture mozgu.

> Ale najwyższy testosteron u mężczyzn idzie w korelacji z niską inteligencją, i
                > jego posiadacze kończą najczęściej w więźniu dlatego trudno o proste przeniesie
                > nie dominacji w świata zwierząt.

W wiezeniach ma sie wyzszy testosteron ze wzgledu na sytuacje, wiec chyba ciezko o obiektywne zmierzenie korelacji. Nie mam pewnosci co jest przyczyna, a co skutkiem.
                Ale nie zauwazylem, zeby ktos glupial od treningu.
                Mysle ze do mierzenia korelacji testosteron - inteligencja strasznie ciezko by bylo stworzyc miarodajna probe badawcza, ktora wykluczylaby korelacje pozorna.
                • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 20:51
                  sabat4 napisał(a):

> urquhart napisał:
                  > > A może to ty słyszysz co chciałbyś usłyszeć ?
                  > > Dam inny argument. Na imprezach swingersek do klatek wchodzą ochotniczki
                  > kobiet
                  > > y, ja przynajmniej widziałem nigdy mężczyzny. A przecież kobiety tam są o
                  > dważne
                  > > i biorą co chcą.

Jeśli "biorę co chca" to też "robią co chca" a chcą być w klatce - chociaż nie wiem po co? Chcą byc zniewolone, niewolnice? A może są bardziej zauważalne, wystawione na widok publiczny więc podziwianie i oglądane? Cholera wie... chętnie bym poszła na taka imprezę się pokręcić wśród ludzi i popatrzeć z bliska co oni tam robią, może pouczestniczyc nawet ale ludzie w klatkach i maskach na twarzy to nie mój klimat, nie mogłabym wyluzować. To mnie spina nawet w wyobraźni

> A o co chodzi z tymi skorzanymi maskami, ktore nosza niewolnicy? To jakies poni
                  > zenie czy co? Zawsze mnie to dziwilo na pornosach.
                  >
                  Moze chodzi o to że człowiek bez twarzy- najbardziej charakterystycznego elementu naszej fuzjonomii to już w ogóle traci osobowość, jest nijaki, nikim - niewolnik?
                  • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 29.06.20, 22:29
                    bgz0702 napisała:
                    > Moze chodzi o to że człowiek bez twarzy- najbardziej charakterystycznego elemen
                    > tu naszej fuzjonomii to już w ogóle traci osobowość, jest nijaki, nikim - niewo
                    > lnik?

W sytuacji gdy po prostu spotyka sie grupa, stawialbym raczej na ochrone tozsamosci, wzgledna anonimowosc. I nie ze wzgledu na dana grupe, ale gdyby komus sie uruchomila pasja kamerzysty ;)
                    Ale z drugiej strony - w porno? Moze tak sie utarlo?
                    • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 07:19
                      sabat4 napisał(a):

> bgz0702 napisała:
                      > > Moze chodzi o to że człowiek bez twarzy- najbardziej charakterystycznego
                      > elemen
                      > > tu naszej fuzjonomii to już w ogóle traci osobowość, jest nijaki, nikim -
                      > niewo
                      > > lnik?
                      >
                      > W sytuacji gdy po prostu spotyka sie grupa, stawialbym raczej na ochrone tozsam
                      > osci, wzgledna anonimowosc. I nie ze wzgledu na dana grupe, ale gdyby komus sie
                      > uruchomila pasja kamerzysty ;)
                      > Ale z drugiej strony - w porno? Moze tak sie utarlo?

Myślałam o zedzie z pulp fiction.
                      Wyciągniętym że skrzyni na dodatek i na łańcuchu chyba... mega. Takie obrazy wywołuja u mnie potrzebę ucieczki a zed se tam siedział w skrzyneczce spokojnie:) miał chłop zdrowie. Może medytował :))
                      • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 08:43
                        bgz0702 napisała:
                        > Myślałam o zedzie z pulp fiction.
                        > Wyciągniętym że skrzyni na dodatek i na łańcuchu chyba... mega. Takie obrazy wy
                        > wołuja u mnie potrzebę ucieczki a zed se tam siedział w skrzyneczce spokojnie:)
                        > miał chłop zdrowie. Może medytował :))

Zapewne masz na mysli Gimpa (w wersji polskiej - "Pokrak/Pokraka")? Zed to ochroniarz, brat wlasciciela sklepu.
                        • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 30.06.20, 09:13
                          sabat4 napisał(a):

> bgz0702 napisała:
                          > > Myślałam o zedzie z pulp fiction.
                          > > Wyciągniętym że skrzyni na dodatek i na łańcuchu chyba... mega. Takie obr
                          > azy wy
                          > > wołuja u mnie potrzebę ucieczki a zed se tam siedział w skrzyneczce spoko
                          > jnie:)
                          > > miał chłop zdrowie. Może medytował :))
                          >
                          > Zapewne masz na mysli Gimpa (w wersji polskiej - "Pokrak/Pokraka")? Zed to ochr
                          > oniarz, brat wlasciciela sklepu.

Tak :) pochrzanilo mi się. Pokrak. Oczywiście. Imiono też pasowało do chłopa:)
                      • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 05:34
                        mabelle2000 napisała:
                        > A może te maski, te zakrywające całą głowę, uszy, oczy, mają na celu (również)
                        > intensyfikację doznań ? Tak sobie tylko gdybam.

Mogą. Zmniejszony dopływ bodźców słuchowych, wzrokowych. Mniejszy dostęp powietrza. Do tego anonimowość, wcielanie się w kogoś innego, ograniczenie "odpowiedzialności". Ja nie umiałabym wejść w taki teatr. Posikałabym się ze śmiechu:))
                            • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 12:06
                              zawle napisała:
                              > Już zaczynam się śmiać:))

E tam, bo Ty nie jestes po tej stronie bata :)
                              Ja bym wymyslil tak, zeby Ci sie podobalo :)
                              Patrz - niewolnik ubrany w marynarke i elegancka koszule, pod kawatem. A z dolu tylko wypieta, gola dupa.
                              Gosc kleczy i z przekonaniem, na glos czyta program konfy, najbardziej jadowite fragmenty z forum bracia samcy i smakowite urywki obrazajace kobiety autorstwa czolowych polskich politykow. Manifesty prawakow i prolajfow.
                              A Ty stoisz za nim z batem :))
                              Free to play!
                                • lybbla Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 19:16
                                  sabat4 napisał(a):

> Btw - konfa chyba zabrala sie za projekty obrony praw ojcow. Miedzy innymi za s
                                  > ugestie by opieka naprzemienna byla brana jako priorytet przy sprawach rozwodow
                                  > ych.
                                  > Niezly pomysl polityczny - jako ustawa oczywiscie nie przejdzie, ale silnie zma
                                  > skulinizowany elektorat konfy to doceni.

A tymczasem Korwin znowu popłynął
                                  ``Cywilizacja upada – a przyczyną jest wprowadzenie d***kracji, a następnie rozszerzenie jej na kobiety. Mądre kobiety doskonale wiedzą, że w ich interesie leży, by kobiety NIE MIAŁY czynnego prawa wyborczego.''

To raczej nie jest strategia win-win:)
                                  • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 21:22
                                    lybbla napisał:
                                    > A tymczasem Korwin znowu popłynął
                                    > ``Cywilizacja upada – a przyczyną jest wprowadzenie d***kracji, a następnie roz
                                    > szerzenie jej na kobiety. Mądre kobiety doskonale wiedzą, że w ich interesie le
                                    > ży, by kobiety NIE MIAŁY czynnego prawa wyborczego.''
                                    >
                                    > To raczej nie jest strategia win-win:)

Był rozczarowany że nie głosowały na niego baby. Dlatego tak uważa. Coś mi to przypomina;)
                                  • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 08:03
                                    lybbla napisał:

> A tymczasem Korwin znowu popłynął
                                    > ``Cywilizacja upada – a przyczyną jest wprowadzenie d***kracji, a następnie roz
                                    > szerzenie jej na kobiety. Mądre kobiety doskonale wiedzą, że w ich interesie le
                                    > ży, by kobiety NIE MIAŁY czynnego prawa wyborczego.''
                                    >
                                    > To raczej nie jest strategia win-win:)

Dobre :-)
                                    Jak twierdzi jego żona, 44 lata młodsza, zupełnie jej nie przeszkadzają kontrowersyjne poglady męża, ponieważ po pierwsze- w pełni popiera wolność słowa, a po drugie "poglądy sobie, a życie sobie".
                                    I daje słowo dawno nie widziałam i nie słuchałam tak ogarniętej, zrównoważonej kobiety, która nomen omen też przeciez "robi w polityce".
                                    Mamy więc kolejny dowód na to, że ludziom, a mężczyznom zwłaszcza, należy patrzeć na ręce, a nie na usta ;-)))
                                    • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 08:54
                                      mabelle2000 napisała:
                                      > Dobre :-)
                                      > Jak twierdzi jego żona, 44 lata młodsza, zupełnie jej nie przeszkadzają kontrow
                                      > ersyjne poglady męża, ponieważ po pierwsze- w pełni popiera wolność słowa, a po
                                      > drugie "poglądy sobie, a życie sobie".
                                      > I daje słowo dawno nie widziałam i nie słuchałam tak ogarniętej, zrównoważonej
                                      > kobiety, która nomen omen też przeciez "robi w polityce".
                                      > Mamy więc kolejny dowód na to, że ludziom, a mężczyznom zwłaszcza, należy patrz
                                      > eć na ręce, a nie na usta ;-)))

Raz że Korwina znam. Dwa...nic nie przeczytałaś pomiędzy wierszami w tym wywiadzie?
                                    • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 11:11

> Dobre :-)
                                      > Jak twierdzi jego żona, 44 lata młodsza, zupełnie jej nie przeszkadzają kontrow
                                      > ersyjne poglady męża, ponieważ po pierwsze- w pełni popiera wolność słowa, a po
                                      > drugie "poglądy sobie, a życie sobie".
                                      > I daje słowo dawno nie widziałam i nie słuchałam tak ogarniętej, zrównoważonej
                                      > kobiety, która nomen omen też przeciez "robi w polityce".
                                      > Mamy więc kolejny dowód na to, że ludziom, a mężczyznom zwłaszcza, należy patrz
                                      > eć na ręce, a nie na usta ;-)))

Ogarniętej i zrównoważonej dawno takiej nie widziałaś? :-O Ja widziałam całe stada, nawet bardziej. Żonie JKM nie odbieram ogarnięcia i racjonalnego myślenia o SWOICH interesach. Tak, to prymitywna cwana baba, wyłazi to po kilku minutach słuchania jej, tyle że z pazłotkiem bo kształcona i posługująca się ładna polszczyzną. No pięknie zbudowana :-)
                                      • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 16:01
                                        aandzia43 napisała:

> Ogarniętej i zrównoważonej dawno takiej nie widziałaś? :-O Ja widziałam całe st
                                        > ada, nawet bardziej.

Już wyjaśniam, bo znając poglądy jej męża spodziewałam się szarej, zahukanej myszki i mile się zaskoczyłam.

Żonie JKM nie odbieram ogarnięcia i racjonalnego myślenia
                                        > o SWOICH interesach. Tak, to prymitywna cwana baba, wyłazi to po kilku minutach
                                        > słuchania jej, tyle że z pazłotkiem bo kształcona i posługująca się ładna pols
                                        > zczyzną. No pięknie zbudowana :-)
                                        >

Zadziwiasz mnie Andzia :-) Ludzi dbających o swoje interesy, dość bezczelnie, w dodatku z lukrowaną przykrywką własnej dobroci, jest całe mnóstwo. Na tym forum także. Co sprawia że jednych traktujesz z sympatia, a innych nie? :-)
                                        Przecież to ten sam sort ludzi.
                                        • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 16:09
                                          mabelle2000 napisała:
                                          > Zadziwiasz mnie Andzia :-) Ludzi dbających o swoje interesy, dość bezczelnie, w
                                          > dodatku z lukrowaną przykrywką własnej dobroci, jest całe mnóstwo. Na tym foru
                                          > m także. Co sprawia że jednych traktujesz z sympatia, a innych nie? :-)
                                          > Przecież to ten sam sort ludzi.

Wszyscy się brzydzą metody "na wnuczka':)) Ja nie uważam że ta panna to taka cwana. Ja gościa widziałam po raz ostatni 15 lat temu. Już wtedy był starym, brzuchatym dziadem w spranej koszuli. Na samą myśl o zbliżeniu się do niego mam odruch wymiotny. Se zrobiła interes życia;))
                                          • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 18:40
                                            Ja nie uważam że ta panna to taka cw
                                            > ana. Ja gościa widziałam po raz ostatni 15 lat temu. Już wtedy był starym, brzu
                                            > chatym dziadem w spranej koszuli. Na samą myśl o zbliżeniu się do niego mam odr
                                            > uch wymiotny. Se zrobiła interes życia;))

Może ona niebrzydliwa. Wygląda na twardą wsiową laskę której żadna brudna robota niestraszna.
                                            Na żywo gościa nie widziałam, jest dla mnie odstręczający z powodu tego kim jest, co gada i jak gada, ale muszę przyznać że na zdjęciach prezentuje się nieźle. Widać dobre geny i długie telomery. Ale już któraś dziewczyna co go na żywo widziała mówi gość robi wrażenie obleśnego zjeba z zaburzoną neurologią.
                                            • bgz0702 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 19:18
                                              aandzia43 napisała:

> Ja nie uważam że ta panna to taka cw
                                              > > ana. Ja gościa widziałam po raz ostatni 15 lat temu. Już wtedy był starym
                                              > , brzu
                                              > > chatym dziadem w spranej koszuli. Na samą myśl o zbliżeniu się do niego m
                                              > am odr
                                              > > uch wymiotny. Se zrobiła interes życia;))
                                              >
                                              > Może ona niebrzydliwa. Wygląda na twardą wsiową laskę której żadna brudna robot
                                              > a niestraszna.

Nie znam pochodzenia dziewczyny ale na wsiowa mi nie wygląda. Twarda, cwana może, ale raczej tak- trzeba mieć charakterek przy takim mężu. I jest atrakcyjna, wygląda nieźle na zdjęciach I pewnie perwersyjna bo bzykanie się z takim panem (wiek, poglady) wymaga lekkiego zboczenia, wyrabania na opinie innych i umiejętności czerpania korzyści z układu. Brawo ona :) niewiadomo kto tam kogo bzyka i na co :)

> Na żywo gościa nie widziałam, jest dla mnie odstręczający z powodu tego kim jes
                                              > t, co gada i jak gada, ale muszę przyznać że na zdjęciach prezentuje się nieźle
                                              > . Widać dobre geny i długie telomery. Ale już któraś dziewczyna co go na żywo w
                                              > idziała mówi gość robi wrażenie obleśnego zjeba z zaburzoną neurologią.
                                              >
                                              >
                                              >
                                              >
                                              • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 20:54

> Nie znam pochodzenia dziewczyny ale na wsiowa mi nie wygląda. Twarda, cwana moż
                                                > e, ale raczej tak- trzeba mieć charakterek przy takim mężu. I jest atrakcyjna,
                                                > wygląda nieźle na zdjęciach I pewnie perwersyjna bo bzykanie się z takim panem
                                                > (wiek, poglady) wymaga lekkiego zboczenia, wyrabania na opinie innych i umiejęt
                                                > ności czerpania korzyści z układu. Brawo ona :) niewiadomo kto tam kogo bzyka i
                                                > na co :)

Wsiowa powinno byc w cudzysłowie. Chodziło mi o stępioną wrażliwość, nie tylko na bodźce fizyczne. Do bycia z pewnymi ludźmi i w pewnych układach nie trzeba mieć charakterku, trzeba mieć wysoki próg odczuwania czegokolwiek poza parciem na swój doraźny materialno-wizerunkowy interes.
                                        • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 21:05
                                          > Zadziwiasz mnie Andzia :-) Ludzi dbających o swoje interesy, dość bezczelnie, w
                                          > dodatku z lukrowaną przykrywką własnej dobroci, jest całe mnóstwo. Na tym foru
                                          > m także. Co sprawia że jednych traktujesz z sympatia, a innych nie? :-)
                                          > Przecież to ten sam sort ludzi.

Proporcja między lukrem a środkiem i poziom hipokryzji.
                                            • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 21:28
                                              mabelle2000 napisała:

> Znacz jeśli ktoś umiejetnie dobierze słownictwo, to ma szansę na przychylność ?
                                              > Rozumiem ;-)

Wydaje mi się że pani Mikke jest mistrzynią w doborze słownictwa:)) Przychylność rodzi się gdy słowa idą w parze z czynami. Gdy deklarowane wartości są na stałe wpisane w kodeks moralny osoby deklarującej. A już zwłaszcza gdy się żyje tak, jakby się chciało, żeby żyli inni.
                                              • mabelle2000 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 01:25
                                                aandzia43 napisała:

> Nie, nie rozumiesz.

Nie rozumiem ponieważ żona Korwina była wkręcona w politykę jeszcze zanim go poznała. Jaki typ ludzi polityką się zajmuje-wszyscy wiemy, a że 22-latce imponowało że sam Prezes zwrócił na nią uwagę (wtedy jeszcze był żonaty), to też nie jest jakieś szczególnie dziwne zjawisko.
                                                Dziwne dla mnie jest to, że inne podobne układy nie budzą w Tobie obrzydzenia.
                                                Ale ok, nie moja sprawa.
                                                • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 01:56
                                                  mabelle2000 napisała:

> aandzia43 napisała:
                                                  >
                                                  > > Nie, nie rozumiesz.
                                                  >
                                                  > Nie rozumiem ponieważ żona Korwina była wkręcona w politykę jeszcze zanim go po
                                                  > znała. Jaki typ ludzi polityką się zajmuje-wszyscy wiemy, a że 22-latce imponow
                                                  > ało że sam Prezes zwrócił na nią uwagę (wtedy jeszcze był żonaty), to też nie j
                                                  > est jakieś szczególnie dziwne zjawisko.
                                                  > Dziwne dla mnie jest to, że inne podobne układy nie budzą w Tobie obrzydzenia.
                                                  > Ale ok, nie moja sprawa.

Ale jakie inne podobne? Które i czyje? Konkretnie, bo nie rozumiem. Bo układ JKM i jego pięknej młodej dziewczyny nie obrzydza mnie szczegolnie (jest taki, jak ma być biorąc pod uwagę kto go tworzy), obrzydza mnie sam JKM. No sorry, to jest kuriozum, trudno o duplikat, nie znam więcej JKMów ;-) A skoro wiadomo, że nie można być całkiem w normie żeby fascynować się kimś takim aż do związania się z nim, to ta laska też mi się nie podoba.
                                                  • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 10:09
                                                    aandzia43 napisała:

> Ale jakie inne podobne? Które i czyje? Konkretnie, bo nie rozumiem. Bo układ JK
                                                    > M i jego pięknej młodej dziewczyny nie obrzydza mnie szczegolnie (jest taki, ja
                                                    > k ma być biorąc pod uwagę kto go tworzy), obrzydza mnie sam JKM. No sorry, to j
                                                    > est kuriozum, trudno o duplikat, nie znam więcej JKMów ;-) A skoro wiadomo, że
                                                    > nie można być całkiem w normie żeby fascynować się kimś takim aż do związania s
                                                    > ię z nim, to ta laska też mi się nie podoba.

A żonka Bossaka z Odro Juris? To jest para marzeń, życzliwa, ciepłą i inteligentna obściskująca się para na każdym kroku. Beda zdobywać sympatię tłumów coraz bardziej z czasem.
                                                  • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 10:21
                                                    urquhart napisał:
                                                    > A żonka Bossaka z Odro Juris? To jest para marzeń, życzliwa, ciepłą i intelige
                                                    > ntna obściskująca się para na każdym kroku. Beda zdobywać sympatię tłumów coraz
                                                    > bardziej z czasem.

haha, chyba twoich marzeń;)) Ciekawe jaką bajkę zapodadzą następną. Kopciuszek już był.
                                                  • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 11:59
                                                    urquhart napisał:

> aandzia43 napisała:
                                                    >
                                                    > > Ale jakie inne podobne? Które i czyje? Konkretnie, bo nie rozumiem. Bo uk
                                                    > ład JK
                                                    > > M i jego pięknej młodej dziewczyny nie obrzydza mnie szczegolnie (jest ta
                                                    > ki, ja
                                                    > > k ma być biorąc pod uwagę kto go tworzy), obrzydza mnie sam JKM. No sorry
                                                    > , to j
                                                    > > est kuriozum, trudno o duplikat, nie znam więcej JKMów ;-) A skoro wiadom
                                                    > o, że
                                                    > > nie można być całkiem w normie żeby fascynować się kimś takim aż do związ
                                                    > ania s
                                                    > > ię z nim, to ta laska też mi się nie podoba.
                                                    >
                                                    > A żonka Bossaka z Odro Juris? To jest para marzeń, życzliwa, ciepłą i intelige
                                                    > ntna obściskująca się para na każdym kroku. Beda zdobywać sympatię tłumów coraz
                                                    > bardziej z czasem.

Ale że co, mają na siebie warczeć publicznie? ;-) Jakich znowu marzeń? Dla mnie ta baba to archetyp strażniczki patriarchatu, żona Komendanta lub Ciotka, Bosak to mały faszol, czyje niby marzenia mają uosabiać? Inceli i fanatyków? To ja już wolę "tygrysa" Kosiniaka i jego żonkę :-D
                                                  • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 12:18
                                                    aandzia43 napisała:

> Ale że co, mają na siebie warczeć publicznie? ;-) Jakich znowu marzeń? Dla mnie
                                                    > ta baba to archetyp strażniczki patriarchatu, żona Komendanta lub Ciotka, Bosa
                                                    > k to mały faszol, czyje niby marzenia mają uosabiać? Inceli i fanatyków? To ja
                                                    > już wolę "tygrysa" Kosiniaka i jego żonkę :-D

Ta Paulinka dentystka ? :) ma Kosiniaka pod pantoflem i widać jak są razem kto ma w tym związku władzę i inicjatywę.
                                                    Nic dziwnego że się z nią identyfikujesz :)
                                                  • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 12:41
                                                    urquhart napisał:

> aandzia43 napisała:
                                                    >
                                                    > > Ale że co, mają na siebie warczeć publicznie? ;-) Jakich znowu marzeń? Dl
                                                    > a mnie
                                                    > > ta baba to archetyp strażniczki patriarchatu, żona Komendanta lub Ciotka
                                                    > , Bosa
                                                    > > k to mały faszol, czyje niby marzenia mają uosabiać? Inceli i fanatyków?
                                                    > To ja
                                                    > > już wolę "tygrysa" Kosiniaka i jego żonkę :-D
                                                    >
                                                    > Ta Paulinka dentystka ? :) ma Kosiniaka pod pantoflem i widać jak są razem kto
                                                    > ma w tym związku władzę i inicjatywę.
                                                    > Nic dziwnego że się z nią identyfikujesz :)

Ja się z nią nie identyfikuję, bo nic o niej nie wiem i widziałam jedno jedyne jej wystąpienie. Jest ciepła, ładna i zabawna, ma fajną energię. Nie głosowałam też na Kamysza. Bosakowa dla porównania nie jest ani ciepła, ani ładna, Korwinowa jest bardzo ładna (ach, ta talia :-)), ale ma martwe oczy i ciepła w niej tyle co posągu. Polityka nie interesuje mnie na tyle, żeby oglądać długo i z upodobaniem żony kandydatów.
                                                  • urquhart Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 12:52
                                                    aandzia43 napisała:

> Ja się z nią nie identyfikuję, bo nic o niej nie wiem i widziałam jedno jedyne
                                                    > jej wystąpienie. Jest ciepła, ładna i zabawna, ma fajną energię. Nie głosowałam
                                                    > też na Kamysza. Bosakowa dla porównania nie jest ani ciepła, ani ładna, Korwin
                                                    > owa jest bardzo ładna (ach, ta talia :-)), ale ma martwe oczy i ciepła w niej t
                                                    > yle co posągu. Polityka nie interesuje mnie na tyle, żeby oglądać długo i z upo
                                                    > dobaniem żony kandydatów.

Paulika jest ciepła ale wyraźnie dominująca. To degraduje obraz Kamysza jako lidera. Zreszta Kosiniak pisał ze ma respekt bo poznał ją jako pacjent na fotelu dentystycznym. Emocje strach plus atrakcyjność - książkowa recepta Wojcieszke na zakochanie.
                                                    Bosakowa jest inna ale oni zaraz po ślubie są. Hołownia przy mundurowej żonie to już w ogóle jakiś taki malutki fircyk robił . Agata Duda niestety jest zimna. Stereotypowa belferka niemieckiego.
                                                  • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 13:01
                                                    > Paulika jest ciepła ale wyraźnie dominująca. To degraduje obraz Kamysza jako li
                                                    > dera. Zreszta Kosiniak pisał ze ma respekt bo poznał ją jako pacjent na fotelu
                                                    > dentystycznym. Emocje strach plus atrakcyjność - książkowa recepta Wojcieszke n
                                                    > a zakochanie.

Muszę się jej przyjrzeć zjawisku "żona Kosiniaka".

> Bosakowa jest inna ale oni zaraz po ślubie są. Hołownia przy mundurowej żonie t
                                                    > o już w ogóle jakiś taki malutki fircyk robił . Agata Duda niestety jest zimna.
                                                    > Stereotypowa belferka niemieckiego.

Hołownia zyskał w moich oczach kiedy się dowiedziałam kto jest jego żoną. Obejrzałam na szybko filmiki na których są razem, nie jest przy niej malutki. Posłuchałam co mówi Urszula, i ona mi się w ogóle chyba najbardziej podoba ze wszsytkich żon. Inteligentna, wyważona, ciepła.
                                                    Agata chyba nie jest zimna, jest za to strasznie pozamykana i spięta. Kobieta-tajemnica.
                                                  • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 12:59
                                                    aandzia43 napisała:
                                                    > Ale że co, mają na siebie warczeć publicznie? ;-) Jakich znowu marzeń? Dla mnie
                                                    > ta baba to archetyp strażniczki patriarchatu, żona Komendanta lub Ciotka, Bosa
                                                    > k to mały faszol, czyje niby marzenia mają uosabiać? Inceli i fanatyków? To ja
                                                    > już wolę "tygrysa" Kosiniaka i jego żonkę :-D

ja ludzi nie znam, to co mam woleć? Obrazki se pooglądam i mam mieć na ten temat zdanie? mają sztab ludzi od wpływania na opinię...głupia nie jestem
                                                  • aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 03.07.20, 13:06
                                                    zawle napisała:

> aandzia43 napisała:
                                                    > > Ale że co, mają na siebie warczeć publicznie? ;-) Jakich znowu marzeń? Dl
                                                    > a mnie
                                                    > > ta baba to archetyp strażniczki patriarchatu, żona Komendanta lub Ciotka
                                                    > , Bosa
                                                    > > k to mały faszol, czyje niby marzenia mają uosabiać? Inceli i fanatyków?
                                                    > To ja
                                                    > > już wolę "tygrysa" Kosiniaka i jego żonkę :-D
                                                    >
                                                    >
                                                    > ja ludzi nie znam, to co mam woleć? Obrazki se pooglądam i mam mieć na ten tema
                                                    > t zdanie? mają sztab ludzi od wpływania na opinię...głupia nie jestem

Wiadomo, ja tylko o swoich odczuciach na temat tego co widzę :-) Zresztą nie wszystko da się zagrać, trzeba bazować na tym co się ma i kombinować, a kombinowanie ma swoje granice. Więc żeby skały srały to z Agaty i Andżeja nie sklei się pary, która ze sobą jest ;-)
                                • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 21:23
                                  sabat4 napisał(a):

> Btw - konfa chyba zabrala sie za projekty obrony praw ojcow. Miedzy innymi za s
                                  > ugestie by opieka naprzemienna byla brana jako priorytet przy sprawach rozwodow
                                  > ych.
                                  > Niezly pomysl polityczny - jako ustawa oczywiscie nie przejdzie, ale silnie zma
                                  > skulinizowany elektorat konfy to doceni.

Ciekawe co na to ojcowie?;)
                                    • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 21:50
                                      sabat4 napisał(a):

> zawle napisała:
                                      > > Ciekawe co na to ojcowie?;)
                                      >
                                      > To chyba jakies stowarzyszenia ojcow promowaly, wiec pewnie czesc bylaby "za".

Z czego część deklaratywnie. Mój były mąż też działał w jakimś takim stowarzyszeniu. Ofiara całą gębą. Tylko nikt mu nie zabraniał spotykać się z dziećmi. Może to była ta opresja?;)
                                      • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 22:09
                                        zawle napisała:
                                        > Z czego część deklaratywnie. Mój były mąż też działał w jakimś takim stowarzysz
                                        > eniu. Ofiara całą gębą. Tylko nikt mu nie zabraniał spotykać się z dziećmi. Moż
                                        > e to była ta opresja?;)

Wiadomo - ale fajnie miec wybor. Moze obecne orzecznictwo jest krzywdzace dla czesci matek, ktore wcale nie mialyby ochoty opiekowac sie dziecmi? Kiedys pisalas, ze to w duzym stopniu zwyczajowe. Ze bycie zla matka stygmatyzuje u nas bardziej. Zgadzam sie. Moze czas na spokojnie przemyslec, zeby odczarowac kwestie macierzynstwa? Ze sporo wokol tego mitow naroslo?
                                        • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 08:53
                                          sabat4 napisał(a):
                                          > Wiadomo - ale fajnie miec wybor. Moze obecne orzecznictwo jest krzywdzace dla c
                                          > zesci matek, ktore wcale nie mialyby ochoty opiekowac sie dziecmi? Kiedys pisal
                                          > as, ze to w duzym stopniu zwyczajowe. Ze bycie zla matka stygmatyzuje u nas bar
                                          > dziej. Zgadzam sie. Moze czas na spokojnie przemyslec, zeby odczarowac kwestie
                                          > macierzynstwa? Ze sporo wokol tego mitow naroslo?

Z mojej strony to dobry pomysł. Gdy zaczynamy się zastanawiać jak to technicznie, pojawiają się schody. Pomyśl jak to miałoby wyglądać u Ciebie. Przewidż wszystkie możliwe do przewidzenia problemy. I pogadajmy o tym.
                                          • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 09:15
                                            zawle napisała:
                                            > Z mojej strony to dobry pomysł. Gdy zaczynamy się zastanawiać jak to techniczni
                                            > e, pojawiają się schody. Pomyśl jak to miałoby wyglądać u Ciebie. Przewidż wszy
                                            > stkie możliwe do przewidzenia problemy. I pogadajmy o tym.

Ja akurat mysle, ze to by bylo dobre dla matek, a fatalne dla wiekszosci dzieci i ojcow.
                                            Logistycznie - katastrofa. Trzeba by mieszkac blisko eksow, albo pokonywac jakies kosmiczne dystanse do szkoly. Dzieci musialyby miec dwa domy, a nie jeden - wyzszy metraz ma wymierne koszty. Czy na wynajem czy w kredytach.
                                            Matki by troche odpoczely i nareszczcie mialy czas na wyjscia wieczorem + relaksujacy seks z kochankiem. Za to potencjalne partnerki ojcow szybko podkulilyby ogony i czmychnely gdzie pieprz rosnie, slyszac, ze u pana beda co miesiac, przez dwa tygodnie mieszkac jego "bombelki". Pozycja dzieciatego na rynku damsko meskim juz jest wystarczajaco chujowa, a przy takim rozwiazaniu zapikowalaby na samo dno. Status pana bylby chyba tylko troche powyzej zonatego.A koszty zycia ojca moze i wyzsze niz w obecnej wersji z alimentami.
                                            Za to kobiety - by na dluzsza mete rozkwitly.
                                            Mniejsze koszty, wiecej czasu, nizsze napiecie psychiczne itd.
                                            • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 09:29
                                              sabat4 napisał(a):
                                              > Ja akurat mysle, ze to by bylo dobre dla matek, a fatalne dla wiekszosci dzieci
                                              > i ojcow.
                                              > Logistycznie - katastrofa. Trzeba by mieszkac blisko eksow, albo pokonywac jaki
                                              > es kosmiczne dystanse do szkoly. Dzieci musialyby miec dwa domy, a nie jeden -
                                              > wyzszy metraz ma wymierne koszty. Czy na wynajem czy w kredytach.
                                              > Matki by troche odpoczely i nareszczcie mialy czas na wyjscia wieczorem + relak
                                              > sujacy seks z kochankiem. Za to potencjalne partnerki ojcow szybko podkulilyby
                                              > ogony i czmychnely gdzie pieprz rosnie, slyszac, ze u pana beda co miesiac, prz
                                              > ez dwa tygodnie mieszkac jego "bombelki". Pozycja dzieciatego na rynku damsko m
                                              > eskim juz jest wystarczajaco chujowa, a przy takim rozwiazaniu zapikowalaby na
                                              > samo dno. Status pana bylby chyba tylko troche powyzej zonatego.A koszty zycia
                                              > ojca moze i wyzsze niz w obecnej wersji z alimentami.
                                              > Za to kobiety - by na dluzsza mete rozkwitly.
                                              > Mniejsze koszty, wiecej czasu, nizsze napiecie psychiczne itd.

Do tego dochodzą problemy z dogadaniem się w sprawach codziennych. Prozaicznie- kto dba o szczepienia, żeby? Mam jedną taką rodzinę z opieką naprzemienną. Głównym opiekunem był ojciec, decyzję sądu przyjął z radością:)) Wie co znaczy samotne rodzicielstwo. Jest sam.
                                              • sabat4 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 09:45
                                                zawle napisała:
                                                > Wie co znaczy sa
                                                > motne rodzicielstwo. Jest sam.

Mysle, ze u nas z racji pewnych kwestii kulturowych mezczyzni po rozwodzie wciaz nie rozumieja, ze ich ewentualna wartosc w oczach kobiet, to pewne zasoby logistyczno-towarzysko-finansowe, ktore maja znaczenie przede wszystkim wtedy kiedy sa dla innej kobiety dostepny, a to w praktyce oznacza - sa SAMI. Bez zony, bez mieszkajacych z nimi dzieci, mamusi, cioci, Bog wie kogo innego.
                                                Kobiety nie potrzebuja miec obok siebie calego inwentarza. Potrzebuja tylko pary gaci, dodatkowej rak do obrabiania domu i pracy, ewentualnie jakichs walorow towarzyskich. Pan musi byc uzyteczny.
                                                A to wszystko co ciagnie ze soba i co jest przyszlej partnerce niepotrzebne, to - jak kiedys malowniczo okreslila Kitty - garb, ktory mezczyzna ze soba taszczy.
                                                Dlatego, ze u nas rzadko mezczyzni maja dzieci pod opieka, to ta prawidlowosc nie zakorzenila sie kulturowo. A z samodzielnym mysleniem raczej slabo. Lepiej zyc poboznymi zyczeniami.

• aandzia43 Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 02.07.20, 10:48

> Ja akurat mysle, ze to by bylo dobre dla matek, a fatalne dla wiekszosci dzieci
                                              > i ojcow.
                                              > Logistycznie - katastrofa. Trzeba by mieszkac blisko eksow, albo pokonywac jaki
                                              > es kosmiczne dystanse do szkoly. Dzieci musialyby miec dwa domy, a nie jeden -
                                              > wyzszy metraz ma wymierne koszty. Czy na wynajem czy w kredytach.
                                              > Matki by troche odpoczely i nareszczcie mialy czas na wyjscia wieczorem + relak
                                              > sujacy seks z kochankiem. Za to potencjalne partnerki ojcow szybko podkulilyby
                                              > ogony i czmychnely gdzie pieprz rosnie, slyszac, ze u pana beda co miesiac, prz
                                              > ez dwa tygodnie mieszkac jego "bombelki". Pozycja dzieciatego na rynku damsko m
                                              > eskim juz jest wystarczajaco chujowa, a przy takim rozwiazaniu zapikowalaby na
                                              > samo dno. Status pana bylby chyba tylko troche powyzej zonatego.A koszty zycia
                                              > ojca moze i wyzsze niz w obecnej wersji z alimentami.
                                              > Za to kobiety - by na dluzsza mete rozkwitly.
                                              > Mniejsze koszty, wiecej czasu, nizsze napiecie psychiczne itd.

Bardzo obrazowo Sabat, trudno się nie zgodzić. Opieka naprzemienna to nie jest bat na kobiety i obniżenie wydatków po stronie mężczyzny jak bajają bracia samcy, niezrównoważeni panowie z czegoś tam praw ojca oraz Urqu. Opieka naprzemienna to bardzo dobre rozwiązanie w pewnych określonych sytuacjach, kiedy spełnione są określone warunki. Czyli rzadko. Znam byłą parę u której to działa - babki nie znam osobiście, ale ojciec to normalny na umyśle, świetnie zorganizowany, dobrze zarabiający i przywiązany do dzieci facet. No i oboje mieszkają blisko.
                              • zawle Re: czują się piekni kobiety są odważne biorą, co 01.07.20, 21:21
                                sabat4 napisał(a):

> zawle napisała:
                                > > Już zaczynam się śmiać:))
                                >
                                > E tam, bo Ty nie jestes po tej stronie bata :)
                                > Ja bym wymyslil tak, zeby Ci sie podobalo :)
                                > Patrz - niewolnik ubrany w marynarke i elegancka koszule, pod kawatem. A z dolu
                                > tylko wypieta, gola dupa.
                                > Gosc kleczy i z przekonaniem, na glos czyta program konfy, najbardziej jadowite
                                > fragmenty z forum bracia samcy i smakowite urywki obrazajace kobiety autorstwa
                                > czolowych polskich politykow. Manifesty prawakow i prolajfow.
                                > A Ty stoisz za nim z batem :))
                                > Free to play!

Dobre...obawiam się że jedyne na co by mnie było stać to nasikanie na niego. Ale chyba nieco się wpisuje?;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka