Dodaj do ulubionych

Szukam do białego związku

06.08.20, 18:14
Cześć, długo zastawiałem się czy zabrać głos na tym forum. Jestem 32 letnim nauczycielem z Warszawy. Normalny facet ze mnie: pasje, sport, książki, znajomi. Niczym nie wyróżniający się z tłumu i podobno całkiem przystojny. Dobry człowiek, uwielbiany przez dzieciaki. Orientacja? Jestem gejem, ale nie do końca to akceptuję. Środowisko LGBT to nie moja bajka. Jeśli dziewczyna będzie też nieheteronormatywna - zrozumiem i zaakceptuje. Szukam dziewczyny do specyficznego związku, taką relację nazywa się chyba właśnie "białym związkiem". Chciałbym poznać dziewczynę z którą utworzę związek polegający na dużym marginesie niezależności - oddzielnym zamieszkaniu, ale spędzaniu ze sobą weekendu, czy wakacji. Maksymalnej wolności, ale chodzeniu na rodzinne imprezy. Zrozumieniu, że jestem "innym facetem". W dalekiej przyszłości chciałbym mieć dziecko, dać rodzicom radość z wnuka, ale nie koniecznie w małżeństwie, a raczej w przyjacielskim układzie. Nie chcę być z kobietą w związku i oszukiwać jej, wolę powiedzieć jak ja to widzę. Jeśli, któraś z Pań dałaby mi szanse to zapraszam do kontaktu satisfaction1988@tlen.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka