Dodaj do ulubionych

Michał Sz. nie jest kobietą!!!

11.08.20, 13:51
Jestem absolutnie zszokowany tym co wyprawiają lewicowe media i dziennikarze. Proszę, nie nazywamy ich "liberalnymi", to kalka terminologiczna z ideologicznego słownika Anglosasów. W kontynentalnym ujęciu, liberałowie są za szeroko rozumianą wolnością, w szczególności wolnością słowa.

Dzisiaj rano jeden z nielicznych liberalnych dziennikarzy, Piotr Jedliński, prezes Radia Nowy Świat, stracił pracę dlatego, że stwierdził, że Michał Sz. vel Margot jest jego zdaniem mężczyzną.

Co ciekawe, pracy nie tracą dziennikarze lewicowi, którzy namiętnie nazywają Michała Sz. vel Margot kobietą. Czyli robią dokładnie to samo co Piotr Jedliński!

Drodzy lewicowcy! Michał Sz. uważa się za osobę niebinarną, czyli ani za kobietę ani za mężczyznę. Wybrała sobie żeński zaimek osobowy, bo takie jest jej prawo, ale to nie czyni z niej kobiety! To czy jest kobietą czy nie jest kobietą to decyzja wyłącznie Michała Sz. W chwili obecnej nie uważa siebie ani za mężczyznę ani za kobietę. Jutro może zażyczyć sobie, żeby zwracać się do siebie w trzeciej osobie liczby mnogiej, per oni/one i waszym zakichanym obowiązkiem jest to uszanować. Wasze celowe, złośliwe misgenderowanie osoby niebinarnej i traktowanie jej jako kobietę jest transfobią i to nie podlega dyskusji. Wasza walka o to, żeby Michał Sz. był przetrzymywany w celi dla kobiet zamiast w celi dla mężczyzn wprawia mnie w osłupienie. Nawet ciężko mi to z czymś porównać. To tak jakby Włodzimierz Lenin w listopadzie 1917 roku zaproponował budowę Związku Radzieckiego z carem jako dożywotnim sekretarzem generalnym partii. To nawet nie zdrada czy szpiegostwo. To dywersja na rzecz imperialistów!

warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,26193256,margot-bedzie-w-meskim-areszcie-to-najgorsza-rzecz-jaka-mogla.html
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka