Dodaj do ulubionych

Mąż nie ma ochoty na seks

23.06.21, 08:49
Witajcie .
Zacznę od tego , że mam 30 lat , mąż 33, jesteśmy razem 6 lat , dwa lata po ślubie .
Od początku mąż nie wykazywał niewiadomo jak wielkiego popędu , ale po ślubie było coraz gorzej . Niejednokrotnie zwracałam mu uwagę. A to , że bardzo rzadko dochodzi do zbliżenia . Aktualnie mamy 3 miesięcznego synka . Od 2 miesięcy mozemy się kochać. Wiecie ile razy od tego czasu mamy za sobą ? Całe 4 !
Jak mijają około dwa tyg od ostatniego zbliżenia to słyszę teksty typu : chyba trzeba się dziś pokochać co ? Jak już dochodzi między nami do zbliżenia to nie ma w tym czułości , emocji ... Tylko szybka gra wstępna , jazda i nara ....
Kiedyś wykazywałam inicjatywę , zakładałam seksowna bielizne, sama się do niego zabiegałam , ale teraz zwyczajnie nie mam na to ochoty .. poza tym .. nie raz usłyszałam od niego że jest zmęczony ...
Mówiłam mu , że czuje się jak "gówno ", że chyba nie jestem dla niego atrakcyjna , a dodam , że wielu facetów się za mną oglądalo i ogląda .... on wtedy odpowiada że gadam głupoty i że nie wie dlaczego , ale nie ma takiego ciśnienia jak inni faceci.

Już niejednokrotnie czułam się bardzo źle i było mi przykro jak nasi znajomi , a raczej kobiety mówiły że już mają dość swoich facetów co chcieliby kochać się codziennie ...

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka