Dodaj do ulubionych

Mąż nie ma ochoty na seks

23.06.21, 08:49
Witajcie .
Zacznę od tego , że mam 30 lat , mąż 33, jesteśmy razem 6 lat , dwa lata po ślubie .
Od początku mąż nie wykazywał niewiadomo jak wielkiego popędu , ale po ślubie było coraz gorzej . Niejednokrotnie zwracałam mu uwagę. A to , że bardzo rzadko dochodzi do zbliżenia . Aktualnie mamy 3 miesięcznego synka . Od 2 miesięcy mozemy się kochać. Wiecie ile razy od tego czasu mamy za sobą ? Całe 4 !
Jak mijają około dwa tyg od ostatniego zbliżenia to słyszę teksty typu : chyba trzeba się dziś pokochać co ? Jak już dochodzi między nami do zbliżenia to nie ma w tym czułości , emocji ... Tylko szybka gra wstępna , jazda i nara ....
Kiedyś wykazywałam inicjatywę , zakładałam seksowna bielizne, sama się do niego zabiegałam , ale teraz zwyczajnie nie mam na to ochoty .. poza tym .. nie raz usłyszałam od niego że jest zmęczony ...
Mówiłam mu , że czuje się jak "gówno ", że chyba nie jestem dla niego atrakcyjna , a dodam , że wielu facetów się za mną oglądalo i ogląda .... on wtedy odpowiada że gadam głupoty i że nie wie dlaczego , ale nie ma takiego ciśnienia jak inni faceci.

Już niejednokrotnie czułam się bardzo źle i było mi przykro jak nasi znajomi , a raczej kobiety mówiły że już mają dość swoich facetów co chcieliby kochać się codziennie ...

Obserwuj wątek
    • paulinamy2206 Re: Mąż nie ma ochoty na seks 23.06.21, 08:52
      Dodam jeszcze, że mąż na pewno nie ma nikogo innego na boku . Zawsze wraca z pracy na czas . Poza tym jest bardzo dobry dla mnie jak i dla naszego dziecka. Mówi , że mnie kocha itd .
      • michaelll Re: Mąż nie ma ochoty na seks 10.07.21, 23:39
        No widzisz, u mnie odwrotnie Ja chce więcej niż żona 🤯
      • romantyczka87 Re: Mąż nie ma ochoty na seks 22.07.21, 22:02
        Hej Paulinamy wiem co czujesz mam tak samo. Nie wiem czy ze mną coś jest nie tak ...my mamy pół roczne dziecko
      • romantyczka87 Re: Mąż nie ma ochoty na seks 22.07.21, 22:04
        Mi brakuje rozmów, przytulania. Już nie chodzi o sex tylko o wrażliwość, czułość zainteresowanie
    • obrotowy no to popros kolezanki 23.06.21, 22:23
      paulinamy2206 napisała:

> Już niejednokrotnie czułam się bardzo źle i było mi przykro jak nasi znajomi ,
      > a raczej kobiety mówiły że już mają dość swoich facetów co chcieliby kochać się
      > codziennie ...

no to popros koleznki, zeby Ci tych chlopow popodsylaly.

one beda mialy relaks - a Ty zadowolenie.
    • rtoip2021 Re: Mąż nie ma ochoty na seks 25.06.21, 10:44
      aż tak ?
    • grey55 Re: Mąż nie ma ochoty na seks 09.07.21, 00:15
      no i ?? w czym problem ??
    • 000tomi000 Re: Mąż nie ma ochoty na seks 23.07.21, 23:24
      Hej napisz do mnie tomi000@autograf.pl
    • daady Re: Mąż nie ma ochoty na seks 27.08.21, 22:00
      Uważam że jesteście na dobrej drodze żeby nic z tego nie było.
      Za każdą naszą reakcję odpowiadają nasze komórki bardziej lub mniej rozwinięte w danym kierunku. Niestety u Twojego faceta słabo i dlatego albo terapia czyli zmiana diety oraz nastawienia i pracy nad sobą w tym temacie wizyty u seksuologa albo prędzej czy później nastąpi koniec. Zawsze tak jest jeśli jedna ze stron bardzo chce a druga nie.
    • dawiddulek Re: Mąż nie ma ochoty na seks 31.08.21, 14:03
      brak ochoty na sex może mieć różne przyczyny a jedną z najczęstszych jest spadek libido. Warto wtedy sięgnąć po suplementy. U mnie to zadziałało szybciej niż się spodziewałem. Mam swoją ulubioną aptekę suplementy-natura.co.pl i tam zawsze zamawiam. Polecam ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka