Dodaj do ulubionych

Męska Krzywda, Wojna płci – koniec czasów?

30.06.21, 19:56
"Wojna płci – koniec czasów
Nowa lewica w swoich filozoficznych założeniach podważa monogamię jako metodę życia. Poligamia/poligynia towarzyszyła ludzkości przez wieki; jest naturalna wśród niektórych zwierząt, np. goryli. Wkraczamy tutaj w sferę barbarzyńskiej siły fizycznej, w której zwycięża najsilniejszy.
Nauka dowiodła, że społeczeństwa monogamiczne są dużo mniej konfliktowe niż te, które opierają się na walce o zaspokojenie potrzeb seksualnych. Zmieniające się wzorce kulturowe nie napawają więc optymizmem."
wnet.fm/kurier/manosfera-czy-ruch-zbuntowanych-mezczyzn-przejmie-role-feminizmu-lukasz-burzynski-kurier-wnet-nr-65-2019/
Obserwuj wątek
  • j-k Wojna płci – bedzie zawsze. 30.06.21, 20:15
   a poligamia jest tak samo szkodliwa - jak absolutna monogamia - bo to tylko dwa bieguny.

   idealnym srodkiem jest monogamia - ALE dopuszczajaca wyjatki - kochanki i kochankow
   - dla tych ktorzy tego chca i potrzebuja.
   • urquhart Re: Wojna płci – bedzie zawsze. 08.07.21, 12:32
    j-k napisał:

    "Wojna płci – bedzie zawsze" , Wojciszke pisze że monogamia to była wymiana handlowa, a wojna zdesperowanych i wykluczonych nadchodzi dopiero .

    P.S.
    Socjolodzy piszą ze za ruchami prawicowymi w Szwecji stoi coraz dojrzałych kobiet które czują empatię przede wszystkim ze swoimi synami jak ofiarami w tym konflikcie (strażniki parriachatu? )
    Zawle ty masz syna ciekaw jestem co o tym sądzisz?
  • urquhart Re: Męska Krzywda, Wojna płci – koniec czasów? 01.07.21, 10:12
   Mało kto zauważa paradoks że owi znienawidzeni przez media Incele to właśnie typowo synowie samotnych matek beneficjentek emancypacji.
   Wychowani w narcystycznym poczuciu bycia centrum wszechświata, odizolowani od ryzyka i meskiej rywalizacji mają zaburzoną ocene społeczną własnej atrakcyjności startują do najatrakcyjniejszych lasek a potem przeżywają odrzucenie jako krzywdę w nieadekwatnej skali.
   I tak mechanizm destrukcji sam się napędza.
   • katinkaaaa Re: Męska Krzywda, Wojna płci – koniec czasów? 08.07.21, 16:06
    Jeszcze śmieszne jest w tym to, że ci sami mężczyźni, którzy płaczą, że kobiety ich nie chcą, bo są za brzydcy albo za biedni, sami gardzą i wyśmiewają kobiety dla nich zbyt brzydkie i zbyt biedne (zaniedbane, grubsze, wyglądające jak stereotypowe feministki z parady, po prostu nie za ładne) i dzięki internetowi mają "dostęp" do kobiet bardzo atrakcyjnych i tylko takie dla nich są wartościowe... Ale z drugiej strony te najpiękniejsze, które ogladaja na necie, ich nie chcą, więc zapętlają się miedzy nienawiścią do tych kobiet i uwazaniem je za zachłanne dzi... a pożądaniem i idealizowaniem ich

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka