Dodaj do ulubionych

Różnica libido w małżeństwie

17.10.22, 09:21
Cześć, chciałem się z kimś podzielić moim problemem. Mamy z żoną całkowicie inne poziomy libido i przez to różne potrzeby seksualne, no ale może od początku.
Mam 33 lata, żona 29, mamy 5 letnie dziecko, oboje jesteśmy atrakcyjni, mamy dobrą pracę i w miarę poukładane życie. Jesteśmy w związku od prawie 10 lat i początkowo żona miała wysoki poziom libido (wyższy od mojego), miała wieczną chcicę, często inicjowała seks. Sytuacja zaczęła się zmieniać mniej więcej 1,5 roku po urodzeniu dziecka. Jej poziom libido spadł drastycznie, za to mój wystrzelił. Mam non stop ochotę, mógłbym się kochać kilka razy dziennie.
Żona nie ma problemu z okazywaniem mi czułości, ale jak to sama mówi nie odczuwa potrzeby seksu prawie w ogóle, a jak już to jeśli przez dłuższy czas się nie kochamy to wtedy najdzie ją ochota i znowu przerwa na 2-3 tygodnie. Generalnie podczas stosunków lubimy eksperymentować, jesteśmy otwarci na różne rzeczy, gadżety, żona praktycznie za każdym razem osiąga orgazm, nauczyłem ją jak mieć kobiecy wytrysk, czasem podczas seksu sama proponuje anal, co raz bardziej lubi lizanie jej cipki, co w sumie nie pomaga, bo ja uwielbiam lizać i mógłbym to robić godzinami. A już najbardziej lubię jak ujeżdża mój język siedząc mi nad twarzą. W każdym razie jak już dojdzie do stosunku to jest super, ale po prostu bardzie rzadko do niego dochodzi... Za rzadko dla mnie. Po za tym, ona jest typem rannego ptaszka, a ja lubię siedzieć wieczorami do późna, więc kiedy ja mam energię i chęć wieczorami, to ona jest zmęczona albo śpi, natomiast kiedy jej się zachce z rana, to ja w tym czasie jeszcze się.

Żona wie o tym, jest świadoma moich potrzeb i nawet próbowaliśmy kilku rozwiązań: masturbacja nie pomaga (ile można machać ręką :P), inny podział domowych obowiązków, żeby żonę odciążyć i żeby miała więcej energii, byliśmy nawet u seksuologa ale nic nie dało rezultatu na dłuższą metę, a nie chcę jej zmuszać na siłę do seksu.

Ostatnio żona sama zaproponowała żebym może znalazł sobie kogoś do zaspokojenia moich dużych potrzeb seksualnych i żebym zaczął się spotykać z kimś tylko na seks. Nie wiem co o tym myśleć, czy zgodzić się i poszukać sobie kogoś, z kimś będę mógł zaspokajać swoje potrzeby i spełniać fantazje (a tych jest sporo)?
Obserwuj wątek
    • ktos_z_kosmosu Re: Różnica libido w małżeństwie 26.10.22, 01:48
      Niejeden facet chciałby być w takim związku. Nie nacieraj zbyt mocno, bo panią zmęczysz i sknocisz to co działa poprawnie.
      1 - Postaraj się uporządkować swoje żądze. Rączka kobieca i od czasu do czasu oralek/alki, to też dobre rozwiązania. To może być nawet korzystne, bo się nie wystrzelasz i jurności Ci starczy do późnej starości. A może Ci być to potrzebne. U pań te sprawy ulegają zmianom. Szczególnie w okresie przed przekwitaniem. A i po, a jakże.
      2 - Zważ, że płcie genetycznie różnią się od siebie. My gotowi jesteśmy na nieustające ataki. One atakują przed poczęciem, a po tym na ogół zwalniają tempo. Taka natura. W genach tak mają.
      3 - O szukaniu wrażeń na boku, nawet nie myśl. To, że żona otworzyła Ci furtkę do innych kobiet, to jak znam kobiety, prawdopodobnie jest tylko prowokacją. Też jest zirytowana i sprawdza Twoje dla niej oddanie. Ty z furtki skorzystasz i ten skok w bok skończy się jak w filmie Felliniego Boccaccio. Obejrzyj, a dowiesz się ci Ci grozi. Tam są epizody. O ile dobrze pamiętam, to piszę o drugim. Ale obejrzyj cały film, to uczta dla intelektu i oświeca.
      4 - Tymczasem posłuchaj utworu Nalepy, Dbaj o miłość.
      Bo.
      "Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz. Wszystko co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości".
      Marek Hłasko
      Zatem uważaj. Jedno umoczenie, a życie zjeb...e.
    • amarillo69 Re: Różnica libido w małżeństwie 26.10.22, 07:52
      Nie pakuj się w żadne relacje "tylko na seks". To zawsze źle się kończy. Skorzystaj z usług profesjonalistki. Płacisz, robisz swoje i wychodzisz zadowolony. Jestem w takiej samej sytuacji.
    • dawid1313 Re: Różnica libido w małżeństwie 15.11.22, 16:03
      polecam zajrzeć tutaj jak kogoś szukacie na chwile bądż dla wiadomych celów hehe myclick-5.com/p/TBIl/MATb/5AW2

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka