Dodaj do ulubionych

potrzebuję pomocy..

09.12.10, 22:31
Witam. Podejrzewam ChAD u mojego chlopaka. Rok temu zostawił mnie i bardzo to przeżyłam, nie radziłam sobie z tym kompletnie, aż w końcu próbowałam popełnic samobójstwo. Po tym wszystkim on kompletnie przestal nad sobą panować, ciągle się bał, że zrobię to po raz kolejny. Musial przez cały czas wiedziec, co sie ze mna dzieje, ciagle rozmawialismy, a jak nie odpisywalam na jego smsy, to dzwonil do moich rodzicowi i pytal, gdzie jestem, co robię. Ten lęk doprowadził do tego, że zaczął się maniakalnie modlić. Trzy miesiące temu wrócił do mnie, wszystko było idealnie, lecz nie trwało to długo. Zaczęłam zauważać jego dziwne zachowania, robił różne rzeczy powtarzając je kilka razy, zazwyczaj trzy razy, np. łapał się za szyję, otwierał i zamykał po kilka razy drzwi i ciągle sie modlił. Dziwnie się rozglądał, ciągle tracił uwagę i się zamyślał. Nikt w tym czasie nie mógł do niego nic powiedzieć, był zupełnie nieobecny. Takie stany trwały zwykle kilka minut i powtarzał je kilkadziesiąt razy dziennie. Czasami denerwował się bez powodu i zrobił się w stosunku do mnie i swojej rodziny bardzo agresywny. Bardzo często mówił rzeczy, które mi sprawiały straszna przykrość, ale starałam się to tolerować, bo wiem, że coś jest nie tak, wiem, ze jest chory. Mimo tego, że byłam dla niego dobra i czuła, uważa mnie za swojego wroga. Kilka dni temu znowu mnie zostawił. Wiem, że musze mu pomoc, tylko nie mam pojęcia, jak z nim postepować. Nikt teraz nie potrafi z nim rozmawiac. Pomozcie mi!
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka