Dodaj do ulubionych

Zmiana stabilizatora

11.07.20, 11:34
Czesc .Byc moze czeka mnie zmiana stabilizatora I troche panikuje .Od kilkunastu lat jestem na lamotryginie I ja sobie chwale ale ostatnio nie radzi sobie z epizodem depresyjnym ktory jest jednym z ciezszych od lat.Lecze sie w UK. Narazie lekarz podwyzszyl mi dawke z 300mg na 400mg I nie widze jakiejs zasadniczej zmiany.Nie chcialabym zrezygnowac z lamo bo tyle lat to byl dobry lek .Przeszlam ciaze na lamo ,karmilam na niej piersia I bylo ok .Mam czad glownie z ciagnacymi sie depresjami ,lekarze nie sa sklonni do wlaczania antydepresanta.Moze jest tu ktos z choroba gdzie wlasciwie jest niekonczaca sie mala depresja bez manii czy hipomanii I czym sie wtedy leczycie ,co sie sprawdza u Was ? Dzieki.Ada
Obserwuj wątek
    • prawo.murphyego Re: Zmiana stabilizatora 21.07.20, 00:39
      Od kilkunastu lat zyliard kombinacji różnych leków, obecnie dwa stabilizatory plus antydepresant. Z zakladania rodziny i innych rzeczy zwyczajnych dla normalsów musialam niestety zrezygnować. Pomimo wlaczania antydepresanta, kiedy jest konieczny.

Pocieszam Cię, że wcale nie trzeba zamieniac lamotryginy a mozna cos dodac. Są antydepresanty o lżejszym działaniu. Dobór leków jest sprawą indywidualną.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka