Dodaj do ulubionych

Leki na CHAD a wypadanie włosów.

02.08.20, 11:49
OD 30 lat leczę się, po niektórych lekach straszliwie tyłam- raz nawet o 30 kg!. Po odstawieniu tamtego leku schudłam, od 4 lat jestem wyłącznie na Lamotriginie. Niestety, ostatnio zaczęły mi wypadać włosy. Wypadają w tamim tempie i ilości, ze nadziwić się nie mogę, jakim cudem mam jeszcze tę resztkę na głowie. Odstawić Lamotriginy nie mogę, bo to jedyny lek po którym dobrze się czuję i nie tyję, ale im mniej mam włosów tym częściej mam myśli depresyjne. Jeśli odstawię lek- depresja wróci, ale wróci też, jeśli nadal będę tracić włosy, bo juz teraz mam problem ze swoim odbiciem w lustrze. Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia z Lamotriginą?
Obserwuj wątek
    • obecna_xyz Re: Leki na CHAD a wypadanie włosów. 03.08.20, 05:31
      Mnie także wypadały włosy po Lamotryginie. Miałam ją z tego powodu odstawioną. Obecnie jestem na Depakinie, Olanzapinie i antydepresancie (Lerivonie). Na wypadanie pomagał mi szampon i odżywka Dermena stosowane dłuższy czas. Na CHAD lekarz proponował mi kiedyś Lit, który jest też chyba lekko antydepresyjny ale mam SM i nie mogę brać Litu. Pozdrawiam i życzę rozwiązania problemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka