Dodaj do ulubionych

CHAD, co zrobić, jak rozmawiać

01.03.21, 19:34
Witam, zacznę od tego ze moj partner nie jest świadomy swojego problemu ani swojej choroby...
przeżyliśmy razem prawe 2 lata
Aż nagle z dnia na dzień moj partner powiedział, że kończy związek „bo nic do mnie nie czuje” bo nigdy nikogo nie kochał
(Tydzień wcześniej wyznała mi uczucia )
Sytuacja z rozstaniem wcześniej występowała 2 razy, za każdym razem w logiczny sposób udawało mi się dojść do porozumienia z partnerem. Dochodzą do tego używki nie w postaci alkoholu.
Partner często miał skrajne zachowania od euforii po złość występujące etapami, duże wahania nastroju, pomysły nie z tej ziemi, nagle zmiany w życiu
Wycofywanie się od ludzi unikanie kontaktów z rodzina itp itd
Po rozstaniu zaczęłam dokładnie analizować jego postępowanie skontaktowałam się ze specjalista, potwierdził moje przepuszczenia odnośnie choroby ...
Będąc z nim nie dostrzegałem tego myślałam ze ten typ tak ma
Mogłabym tutaj napisać książkę odnośnie jego zachowań, ale do sedna
Rozstaliśmy się z dnia na dzień i on zmienił się o 180 stopni, zaczął traktować mnie jak swojego wroga mimo, że moj kontakt zanim po rozstaniu był zawsze w miłym tonie, zawsze starałam się go zrozumieć i szanować jego decyzje wspierając go, nie dałam mu żadnych powodów do agresywnego zachowania wobec mnie, runęło wszystko jak lawina, po próbach i prośbach o spotkanie z nim zostałam odesłana z kwitkiem i zrównana z błotem
Powiedzcie mi proszę jak mogę mu pomoc, jak dojść z nim do porozumienia, jak się z nim skontaktować aby nie odbierał mnie jak wroga
Wiem ze całymi dniami siedzi w domu obrażony, naprawdę się o niego martwię, wiem że jak ja mu nie pomogę to nie ma nikogo innego, kto wyciągnąłby go z tego, wiem ze praca z takimi przypadkami jest bardzo trudna i wymaga poświęcenia, skoro zaszłam tak daleko to znaczy, że tego chce
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka