Dodaj do ulubionych

Moja strona o Chorobie Afektywnej Dwubiegunowej

04.03.07, 23:31
Witam,
właśnie zaangażowałam się w projekt tworzenia strony internetowej w całości
poświęconej tematyce CHAD. Strona jest w ciągłej rozbudowie- powstała parę dni
temu, ale staram się dodawać systematycznie nowe rzeczy, nad którymi ciągle
pracuję.
Kończę studiować psychologię, zdobyłam niedawno specjalizację kliniczną, a
poza tym... sama choruję na CHAD.
Jestem ciekawa Waszych opinii- może zechcecie tam zajrzeć smile
Jakie informacje są dla Was bardziej interesujące? Naukowe, czy inne- przystępne?

g.sema4.googlepages.com/
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • insana Re: Moja strona o Chorobie Afektywnej Dwubiegunow 05.03.07, 05:54
      Będę szczera- graficznie strona jest słaba( ale ja jestem wymagająca pod tym względem- to takie zboczenie zawodowesmile), a i nie bardzo też przemawia treściowo, tzn. za duzo tutaj formułek przepisanych z podręczników akademickich i suchej klasyfikacji ( brrrrrr, schemacik ( z ICD-10) prawdę ci powie, sprawdź w ktorej szufladce jesteś).
      Widać ze jesteś psycholozką- teoretyczką, brak na stronie lekkości, przykładów z zycia wziętych, wszystko jest jakieś takie wysilone...Rozumiem ze to początki i jeżeli obecna treść będzie tylko stanowić pewne ramy- to okej,- bo jak na razie wieje nudą a chyba większość chadowców/afektywnych te podstawowe wiadomości jednak posiada. To już bardziej konkretne info jest na afektywne.webpark.pl/ chociaż też brzydko, szaro i smutno.
      Niemniej jednak gratuluję inicjatywy i życzę powodzenia, bo takie miejsca są potrzebne. Sama myślę o stworzeniu czegoś w rodzaju serwisu społecznościowego dla nas, normalnych inaczejsmile , który miałby jednak zupełnie inną formułę, byłby tworzony wspólnie, z rozmachem i swobodą; pomysły mam ale jak zwykle brakuje czasusad
      Jeszcze raz- powodzenia!!!!!
      • gsema4 Re: Moja strona o Chorobie Afektywnej Dwubiegunow 05.03.07, 08:44
        Dziękuję za krytykę. Czasem przydaje się zimny prysznic wink
        Pewnie nie w każdym punkcie się z Tobą zgadzam, ale sama się prosiłam o uwagi smile
        To jest istotne, jakich informacji ludzie poszukują na stronie o swojej chorobie.
        Właściwie to jest dopiero szkielet strony- i zastanawiałam się trochę nad tym,
        czy już dawać adres strony. Ale doszłam do wniosku, że informacje zwrotne mogą
        być pomocne przy tym, na co najbardziej mam zwrócić uwagę w przyszłości.
        Podręczników nie przepisywałam smile, bo to by było nie fair, ale pewne kryteria
        podziałów itp. obowiązują np. w całej Europie, więc tego nie można samemu wymyślać.
        Rzecz jasna myślę o tej większej lekkości, przykładach, ciekawostkach,
        urozmaiceniach (mam sporo pomysłów na ten temat) (już mamy np. artystyczny kącik
        otwarty dla każdego odważnego CHADowca)- z tym, że logiczne wydało mi się
        najpierw zajęcie się podstawowymi kwestiami, a dopiero potem, nazwijmy to,
        "okrasą". Pomysłów w głowie wiele, czasu mniej- bo równolegle piszę pracę mgr z
        innej tematyki.
        Co do grafiki, to pewnie z racji zawodu (a z ciekawości- jaki? grafik
        komputerowy, czy może w stronę np. studiów na ASP, or sth else? ) Ty lepiej się
        na tym znasz, a ja polegam jedynie na swoim guście, o którym, jak wiadomo "się
        nie dyskutuje" big_grin Co byś zmieniła od strony graficznej, gdyby to była Twoja strona?
        W każdym razie zapraszam w przyszłości może raz jeszcze- ewolucja cały czas
        w toku smile

Dzięki za uwagi,
        pozdrawiam smile,
        sema

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka