Dodaj do ulubionych

super lek ABILIFY ma byc refundowany od grudnia

24.10.07, 17:51
na tym leku nie mam zadnych objawow! absolutnie zadnych! popytajcie
sie czy ten lek ma byc na stowe refundowany i wyprobujcie go polecam!
ps nie ma rowniez skutkow ubocznych
Obserwuj wątek
    • gasiennicaaa Re: super lek ABILIFY ma byc refundowany od grudn 24.10.07, 18:02
      to też jakiś przeciwpadaczkowy? czy to inna bajka?
      bo jak inna bajka to sie może skuszę jak już zrefundują
      cieszę się że refundują coś nowego a jeszcze bardziej się ucieszę jak się dowiem
      że on nie jest stosowany też w padaczce

ps. jakieś tam skutki uboczne musi mieć, przecież to lek a wszystkie leki na coś
      szkodzą a na coś pomagają, ni ma cudów - może być co najwyżej w najpiękniejszym
      scenariuszu świetnie przez większość ludzi tolerowany ale byłabym ostrożna w
      reklamowaniu go jakoby pozbawiony był jakichkolwiek side effectswink
    • miriam11 Re: super lek ABILIFY ma byc refundowany od grudn 03.11.07, 07:18
      Poszperałam, poczytałam, dotarłam do odpowiednich rozporządzeń no i nie jest
      różowo. Owszem, Abilify ma kosztować 3,20 zł (tak, tak!) ale przy rozpoznaniu
      schizofrenia. Natomiast jak ktoś ma inne to kacza doopa. Może to wyglądać w
      praktyce tak jak z Topamaxem na przykład: refundowany tylko przy padaczce
      (3,20), a jak ja mam rozpoznanie ChAD, to już płacę 100%.
      Ze względu na to że pełna cena leku Abilify jest koszmarnie wysoka, ok 500 zł,
      ja nie wiem, czy psychiatrzy będą ryzykowali wypisywanie refundowanej recepty
      chadowcom. W przypadku kontroli leżą i kwiczą...
      A kontrole ostatnio się nasiliły, jak mówiła mi znajoma lekarka. Tak więc na
      razie bez euforii. Ja w poniedziałek spytam mojego psychiatrę, jak on to widzi w
      praktyce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka