Dodaj do ulubionych

Cóż za piękne ożywienie na forum !!!!!!!!!!!!!!!

13.11.07, 14:43
aż miło................smile)
Obserwuj wątek
              • homysz Re: Cóż za piękne ożywienie na forum !!!!!!!!!!!! 16.11.07, 05:30
                Wchodzę po paru dniach przerwy (środek przeprowadzki, niech mi ktoś
                powspółczuje, co? ;-((), patrzę, a Katja trolla karmi, fi dąk wink

Trochę OT - sensowne pojemniczki na przyprawy, proste, dużo, nie z Ikei - gdzie
                kupić, jakieś sugestie, piiisk? Mają się mieścić w takich ikeowych szynach na
                pojemniczki do szuflad, ale te ichnie pojemniczki difoltowe są paskudne i
                wyglądają jak artysty współczesnego sen o dziobaku, takie dzioby wystające maja
                z przodu, coś mi się robi w środku, jak to widzę. Normalnie jakbym remiscośtam
                czytała, tez nieudany egzemplarz.

;->
                • kirkwall Poranna Mysz 16.11.07, 07:49
                  Czesc Mysz, o 5.30 juz nadajesz...czy jeszcze? Juz sie
                  zastanawialam, gdzie sie podzialas.... smile

Wspolczuje serdecznie - to zawsze mniejszy lub wiekszy koszmar...

Niestety nie mam pojecia co odpowiedziec, ja kupuje takie, co
                  wygladaja jak staromodne flakony z apteki, ze szkla (moze byc ciemne
                  albo przezroczyste szklo).

Powodzenia i wracaj tu do nas wink

A
                  • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 11:10
                    Hell`o wink

Nie spałam, bo sie zaczytałam, a wcześniej grałam, bo wzięło i przyszlo Call of
                    Duty 4 i Crysis, więc jakos tak wyszło...wink W niedzielę będę permanentnie na
                    Nowym, znam już 2 sąsiadów z machania na parkingu wink

Znalazłam pojemniczki, co je mogę zaakceptowac, ale potrzebuję 27 sztuk, za
                    całość wyszłoby 430 zł, a TZ po usłyszeniu powiedział "Hyyyy...!", więc
                    zrezygnowałam i dzielnie wydałam zaoszczędzone w ten sposób pieniądze na
                    konturówkę i gigantyczne zapasu chemii gospodarczej z Niemiec, polecam wink

Zaglądam, zaglądam, widzę, że trolle się wypalają, aż oczy bolą patrzeć wink
                    • kirkwall Re: Poranna Mysz 16.11.07, 11:52
                      Ah, rozumiem..

27 przypraw - to pieknie swiadczy o jakosci myszowej kuchni, musze
                      policzyc moje...a wlasnorecznie zrobiony cukier waniljowy sie liczy?

Kupujesz z Niemiec przez net?

No, tu dzis minus 6 i bez grzanca sie nie obejdzie...gdzie Katja?
                      • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:24
                        27 to te pojedyncze standardowe, bo mixy, marynaty, musztardy, oliwy smakowe itp
                        robię sama i trzymam w większych pojemniczkach - wyszlo mi z obliczeń, że cała
                        jedna szafka będzie zaprzyprawowana.

Cukier waniliowy też robię, ostatnio cynamonowy też, TZ żyć nie może bez kawy z
                        cynamonem.

Niemieckie różności kupuje przez Allegro albo przywożę osobiście, jeśli akurat
                        do Niemiec trafię. Myslałam, że to przesada i urban legends, że niemieckie
                        lepsze od naszego, ale zrobiłam test i przez 2 m-ce prałam 2 identyczne t-shirty
                        w polskim i niemieckim płynie do prania czarności. Po praniu w naszym kolor
                        paskudnie zbladł a materiał jakoś się rozciągnął, po niemieckim jest jaki był -
                        jako posiadaczka hurtowej ilości czarnych ubrań czuję się przekonana wink

Żeby nie było zupełnie OT - przed chwilą znajoma znajomej napisała jej, że
                        poznała 2 tygodnie temu miłego pana i poszła z nim do łóżka, bo powiedzial, że
                        ją kocha, i to ją, rozumisz, ujęło. I jest w ciąży, a nie lubi dzieci. I ona nie
                        wie, co zrobić. Cudny poranek wink
                        • katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:30
                          homysz napisała:

>
                          > Żeby nie było zupełnie OT - przed chwilą znajoma znajomej napisała
                          jej, że
                          > poznała 2 tygodnie temu miłego pana i poszła z nim do łóżka, bo
                          powiedzial, że
                          > ją kocha, i to ją, rozumisz, ujęło. I jest w ciąży, a nie lubi
                          dzieci. I ona ni
                          > e
                          > wie, co zrobić. Cudny poranek wink
                          >

Tak, caaale dwa tygodnie, toz to milosc az po grob wink
                          • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:41
                            Chwylunia, jak mówi, że kocha, to kocha, po co miałby ją okłamywac, uczciwy
                            jest, z draniem by nie poszła...
                            wink)

Nie poradzę, zero współczucia, do łez mnie bawią takie sytuacje, ewentualnego
                            dziecka będzie żal, głupi ludzie nie powinni sie rozmnażać. Aaa, tekst dnia -
                            "uważaliśmy, ale jakoś tak wyszło..." smile
                            • katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:44
                              Hmmmm, tekst godny 15 - latkow...
                              Tak to jest, jak jedyna metoda antykoncepcji jest refleks faceta wink
                              Musze przyznac, ze wtopa totalna...zeby jeszcze to byl jakis dluzszy
                              zwiazek...a tu 2 tygodnie...
                              • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:01
                                Dodam, że pani nie jest (wiekowo wink) durną kozą, 31 wiosenek skończyła. Nie
                                wierzę, żeby zmądrzała, więc szczerze jej zycze, żeby w ciąży nie była, naprawdę
                                szkoda dziecka. Zwłaszcza, że uczciwy potencjalny tatuś nagle dostał szału
                                twórczego i pracuje jak mróweczka, zajęty wprost szaleńczo i absolutnie bez
                                czasu dla potencjalnej mamusi.
                                      • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:28
                                        Nie wiem, zakładam, że skoro strasznie zajęty, to może jeszcze nie - albo już
                                        tak i dlatego zajęty. Znajoma obiecała zdać relację z kolejnego dramatycznego
                                        przekazu. Swoją droga nie ma to jak zrobić coś durnego, zwierzyć się innym i
                                        oczekiwac złotej rady. Btw - mail zaczynal się od "Wiem, że tylko Tobie mogę
                                        zaufać.." i zostal wysłany do 5 osób, dziewczę strapione najwyraźniej nie
                                        opanowało trudnej sztuki ukrywania hurtowych ilości adresatów wink
                                          • homysz Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:41
                                            Nie ja, ja tylko dostałam cytaty z prośbą o uprzednie odstawienie napojów wink
                                            Osobiście doradziłabym delikwentce oflagowanie się i podpalenie w jakims
                                            atrakcyjnym punkcie miasta, a obarczona dramatycznym wyznaniem znajoma jeszcze
                                            jej nie odpisała, bo raz, że na bogów, co można w takiej sytuacji doradzić, a
                                            dwa - szczerze ją zirytowało równie szczere zaufanie podzielone na 5 osob wink
                                            Nie sądzę, żebym znalazła w sobie powagę i współczucie w ilości wystarczającej
                                            na doradzenie czegoś na powaznie w takiej sytuacji, mam silna alergię na głupotę
                                            i przy takich kwiatkach załącza mi się wredny cynik wink
                                            • katja_24 Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:46
                                              Nie ma to jak radzic sie kilku osob w takiej sprawie, oczywiscie
                                              wszystkie sa "zaufanymi przyjaciokami" smile...lepiej by sie
                                              zapytala "tatusia", jakie ma plany na przyszłosc.
                                              A z tym oflagowaniem i podpaleniem to sie lepiej nie wychylaj, bo to
                                              wyglada jak akt terroryzmu. A nóż - widelec wezmie to na powaznie? W
                                              takiej desperacji to kto wie...wink
                        • kirkwall Re: Poranna Mysz 16.11.07, 12:30
                          Zwalilas z nog ta mieszanka tematow...i plakac sie chce, nie nad tym
                          cukrem cynamonowym...sad

Wlasnie stukam cos, co nie znosi pomylek, napisze troche pozniej...
                        • kirkwall Re: Poranna Mysz 16.11.07, 13:56
                          Dziewczyny sie rozpisaly...a ja jak wtorna dyslektyczka ;-P

Po pierwsze - zaimponowalas mi tymi mixami, to i pieknie wyglada i
                          tez smakuje...ciekawe, jaka mam wymowke, ze ich nie robie?

Po drugie - masz na mysli burti i coral black?

Po trzecie - OMG!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka