Dodaj do ulubionych

żołnierz z NY w Iraku wertymj8, 48 lat

13.10.15, 20:22
już szaleje na sympatii za kolejną
ja się nie dałam nabrać

moją czujność uśpiło zdjęcie żołnierza z nazwiskiem Wall, tak się przedstawił Nelson Wall, wdowiec
więc wszystko się zgadza,
historyjka "w Iraku będzie jeszcze 2 miesiące, wraca do NY, a potem przyjedzie do mnie, jeszcze 5 lat będzie w wojsku w NY, a potem może mieszkać gdziekolwiek,
niestety dziś w nocy został postrzelony i muszę mu wysłać witaminy lub pieniądze, niestety leków nie można wysyłać, więc pieniądze, ale też nie mogą przyjmować, więc na konto do Anglii, do żołnierza" już nieważne

chyba za dużo pytań zadałam, bo zniknął, ale teraz widzę, że sympatia aktywna

słabo znam angielski, ale zazwyczaj uważnie słucham co ktoś do mnie mówi i parę razy go podpuściłam swoim złośliwym jęzorem i powiedział takie zdanie: w sprawie wieku nie kłamiemy
przystojny jak dla mnie
straciłam tylko tydzień, a w zasadzie nic nie straciłam, bo pisałam po angielsku szlifując język, ten akurat pisał poprawnie
Obserwuj wątek
      • promyczek268 Re: żołnierz z NY w Iraku wertymj8, 48 lat 25.10.15, 09:01
        Muszę przyznać że historyjką jaką mi przedstawił jest znacznie ciekawsza ale to bez najmniejszych wątpliwości jest oszust
        Właśnie dostałam meila w którym wypisuje niesamowite bzdury żebym mu tylko podała swoje dane
        Gdybym to zrobiła to jutro pewnie obudziłabym się z wyczyszczonymi kontami bankowymi on ze swej strony chce mi zaufać i powierzyć w moje ręce ponad 2 mln dolarów
        Mój Boże czy te barany myślą że polki naprawdę są tak naiwne
      • nowaksyl Re: żołnierz z NY w Iraku wertymj8, 48 lat 28.10.15, 15:43
        Dziękuję, bo mnie też oszukał. Chciał przyjechać na święta, mowa też o 2,8 mln dolarów. Myślałam naiwna że to prawda. Dzięki Bogu trafiłam tutaj. Rzeczywiście konto zamknięte, bo naruszył regulamin. Nie wiedziałam o co chodzi, teraz wiem. Jeszcze z nim piszę, trzeba to jakoś dyplomatycznie zakończyć
      • ukochana71 Re: żołnierz z NY w Iraku wertymj8, 48 lat 28.10.15, 22:14
        Ja koresponduję z nim od miesiąca, zaczyna mnie nudzić pisaniem wiecznie o tęsknocie i miłości. Na skype podał początkowo inny namiar, później podobny z cyfrą. To już mi się nie spodobało. Na Sympatia.pl konto ma zablokowane. Gdy spytałam czym naruszył regulamin odpowiedział, że zlikwidował konto i ja też mam to zrobić bo już nie musimy nikogo szukać :). Dziwi mnie tylko że od 2 tygodni oczekuję informacji od administratora portalu. Chyba zależy wszystkim na wzajemnym zaufaniu ? Do dnia dzisiejszego nie dostałam odpowiedzi na pytanie o przyczynę. Zdjęcie Nelsona super !!! Takiego faceta bym chciała :). Czekam niecierpliwie na e-mail dotyczący kasy, bo podobno Święta mamy spędzić razem hahahahhahah.
      • maciejka2015 Re: żołnierz z NY w Iraku wertymj8, 48 lat 05.11.15, 08:00
        Dziękuję za zamieszczenie powyższych opisów . Napisał do mnie 13 października , piękne miłosne listy , miałam być jego ... żona a on na zawsze mym mężem :) po paru listach :) . Mężczyzna przystojny , nie powiem lecz zbyt szybko takie wyznania więc zaczęłam szukać w sieci , trafiłam tu i zakończyłam ową znajomość . Nie prosił mnie o żadne dane , pieniądze nic tylko wyznania miłosne jak to sądził w swej samotności , że nie spotka już kobiety dla siebie . Jeszcze raz dziękuję , takie właśnie wpisy są potrzebne , by ustrzec przed oszukiwaniem . Solidarność damska popłaca jak się okazuje :) .
    • ukochana71 nelson 10.11.15, 09:24
      Wreszcie i do mnie przyszedł list dotyczący przesyłki na 2,8 mln . Trzeba skopiować, wysłać e-mail i kurier przywiezie kasę. Gdy odpisałam że nie rozumiem i ma napisac tekst z pomocą polskiego żołnierza (którzy tam podobno są) to skopiował do translatora hihihihi. Teraz listy przychodzą o wiele szybciej, widac bardzo mu zalezy - w końcu dobrnął do finału w swoich bajerach. Facet nie jest amerykaninem, ma inny głos niż męzczyzna któremu okradł tożsamość. Sprawdziłam to. Nie dajcie się nabrać !!!
      • ukochana71 Re: nelson 11.02.16, 19:36
        Wayne to rzeczywiście bardzo przystojny gość. Szkoda tylko, że nie odczytuje wiadomości, które pisałam do niego na fb. Może kiedyś sie dowie...
        web.facebook.com/wayne.wall.39?ref=ts&fref=ts

Dobry ze mnie szpieg :)
        • a.lojewska Re: nelson 20.02.16, 13:34
          Niestety, wygląda to na fałszywy profil. Jeszcze w 2011-16 buszował Kevin Ch. Kiley, generał, oczywiście.

web.facebook.com/kevin.kiley.7121
          • zawiedzionazonazolnierza Re: nelson 28.02.16, 23:55
            Witam, do mnie również napisał żołnierz z NY obecnie na misji w Iraku 49 lat, oczywiście wdowiec z dwójką cudownych dzieci, jego fotki wyglądają tak autentycznie , ale jak napisał mi że chce do mnie coś wysłać to zapaliła mi się lampka i zaczęłam szperać w necie, natrafiłam na mnóstwo podobnych historii. Podobnie myślałam że sobie pod szlifuję język, uczę się właśnie angielskiego, dlatego taka konwersacja była interesująca a do tego przystojny facet . Też był na misji 24 godz ale na szczęście wrócił cało i zdrowo , tylko jego drużyna ucierpiała, dwóch zabitych i 5 rannych. Więc o kasę nie prosił, wręcz przeciwnie chce jeszcze mi przesłać ale czytałam w innych historiach że kasę będzie chciał kurier który ma dostarczyć przesyłkę. Dostałam namiary na dostawcę ale nie kontaktowałam się z nim. Bo na kilometr czuć że to ściema.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka