Dodaj do ulubionych

"Uzdrowiciel - atrapa mężczyzny" z Płocka

30.04.16, 22:06
Mija już kilka lat od chwili wątpliwej znajomości z Jerzym R. z Płocka. Bioenergoterapeuta i masażysta,a we własnym mniemaniu cudotwórca. Zaczynał znajomość z kobieta od tego że miał "same problemy" z żoną,która go oszukiwała i nie kochała,bo w łóżku już nic,dzieci też na jego głowie, bo mamusia zła. Praca od wielu lat-lekka i przyjemna.Szemrane interesiki,handelki, działalności na mamusie,bo żona zaraz kazała sobie oddawać pieniądze/tak twierdził/. Potem już się rozkręcił- na nie swojej działalności otwierał gabinety,wynajmował lokale,zamawiał usługi itd,tylko dwie sprawy gorące przy tym- nie powiadamiał kobiety na nazwisko której podstawiał się jako prowadzący interes,nie rozliczał się z niczego i najważniejsze-za nic sam nie płacił,co daje konkretny efekt-długi. Nie lubi młodszych pań od siebie,a jest on rocznik 67. Wybiera kilka lat starsze panie,bo dzieci z domu poszły,praca jest ewentualnie stały dochód w postaci renty,wolna chata,gdzie mieszka za darmo i auto,które dostaje do użytkowania. Tak się poświęca,że swoje uroki męskie zostawia w łóżku starszej pani. A jakim jest wspaniałym kierowcą,jak jest prawdomówny i jakim jest mężczyzną w łóżku-to jest adekwatne jak szałowo jest przystojny i postawny - 165 cm wzrostu. Ciągle ma kłopoty finansowe/nie ze swojej winy/,ciągle jest w stanie wyłudzać czyli jak twierdzi tylko pożycza. Niestety drogie panie- nie oddaje.
Postawiony przed faktami i zobowiązany do zwrotu wyłudzanych pieniędzy-znika. A nawet jak się go znajduje to nie rozumie o czym taka kobieta-psychol z nim rozmawia,czego chce i straszy prokuratorami,policjami i czym się da. Za naruszenie jego danych osobowych,nachodzenia itd. I najlepsze- zawsze miał obrzydzenie do Ciebie,bo stara,wstrętna baba jesteś.
Która z pań/dziewczyn chce się podzielić ze mną swoimi doświadczeniami z tą "atrapą mężczyzny- proszę na adres napisać : elizabet123.1969@wp.pl
Obserwuj wątek
  • elzbietaiwa123 Re: "Uzdrowiciel - atrapa mężczyzny" z Płocka 08.06.16, 14:37
   dla ułatwienia - zwykle podaje nick na portalach lub poczatek adresu e-mailowego " wesoły67 ". Wesoło mu nie szczególnie bo nawet się ukrył. Adresy nie aktywne,numery telefonów /3 miał swego czasu/ też nie aktywne lub odpowiada niczego nie świadomy nowy własciciel numeru
  • elzbietaiwa123 Re: "Uzdrowiciel - atrapa mężczyzny" z Płocka 09.06.16, 17:33
   mam oficjalnie podawany adres e-mailowy jurek67@vp.pl. urodził się naprawde w 1967 roku ale uprzedzam- szuka starszych pań od siebie bo to dzieci dawno poza domem no i "wolna chata" do zamieszkania.
  • xpitera Re: "Uzdrowiciel - atrapa mężczyzny" z Płocka 12.08.16, 14:52
   Dziewczyny uwazajcie

   urbanlegend.pl/przetanczyc-z-toba-cala-noc/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka