Dodaj do ulubionych

Podejrzany facet z sympatii

24.01.19, 18:44
Drogie Panie,użytkowniczki sympatii,mam taką sprawę,pytanie dotyczące pewnego pana z sympatii.Niestety już usunął swoje konto,ale może są Panie,z którymi miał okazję pisać.
Podejrzany człowiek,podawał się za Francuza o imieniu Lucien,milosnik jogi, mowiacy w kilku jezykach.Utrzymywał,że mieszka w Polsce,ale po kilku dniach pisania zapraszał na spotkanie do Mediolanu.Bo ciągle jest tam w delegacji.Po odmowie przyjazdu lub propozycji spotkania w Polsce,nie chciał kontynuacji znajomości albo wręcz stawał się agresywny i niemiły. Bardzo tajemniczy i podejrzany typ.Ja i moja koleżanka się na niego natknęłysmy.Moze Panie również miały z nim do czynienia,pisały z nim. Podejrzane,że każdej kobiecie proponował romantyczny weekend w Mediolanie.Uwazajcie na niego,może ma jakieś nowe konto...
Obserwuj wątek
    • ola123456789000 Re: Podejrzany facet z sympatii 26.01.20, 19:38
      agnieszkak95 napisał(a):

> Drogie Panie,użytkowniczki sympatii,mam taką sprawę,pytanie dotyczące pewnego p
      > ana z sympatii.Niestety już usunął swoje konto.

A propos Sympatii jest też tam mężczyzna nie wiem od jakiego czasu jest na tym portalu, bo chyba wydaje mi się, że od niedawna, ale ostrzegam przed tym człowiekiem bo nie wiadomo co siedzi mu w głowie. To może być osoba chora psychicznie albo niebezpieczna. To facet ze Śląska który podaje wiek od 35 do 39 lat nieważny jest nick ani imię ani też miasto Bo tak naprawdę może on sobie je dowolnie zmieniać. Ważne jest to że gość prezentuje się bardzo efektownie aż powiedziałabym za bardzo. Ma wyższe wykształcenie- tak deklaruje przynajmniej biega w maratonach i uwielbia gotować. Wygląd też niczego sobie. Rozmowę zaczyna od pytania o to czy kobieta lubi chodzić w szpilkach i w jakich kolorach się czuje dobrze. To trochę dziwne jak na mężczyznę który nie ma nic wspólnego z modą Ani wizażem. Jeśli Zapytaj się go po co mu te informacje to odpisuję że każda kobieta budzi się rano i tak naprawdę nie wie co ze sobą zrobić Stojąc przed wielką szafą i wybierając ubrania pisząc posty facet ten podkreśla że kobiety to istoty skupiające się jedynie na gromadzeniu ogromnej ilości ciuchów Każda kolejna jego wiadomość przesycona jest sarkazmem, ironią, cynizmem i taką delikatnie zawaluowalną bezczelnością i arogancją. W miarę rozmowy gdy osoba wyraża opinie na temat jego dziwnych pytań, facet Pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Zaczyna wyzywać kobietę od ameb umysłowych a także używa stwierdzenia pojebany/ zjebany ryj. Oczywiście epitety te skierowane są do kobiety. Bo wyładowaną swoich emocji bezczelnie blokuje kogoś żeby Osoba ta nie mogła mu odpowiedzieć. Tym samym ma dziką satysfakcję że naubliżał komuś bezkarnie sympatia Nic z tym nie zrobi, ponieważ takich osób na tym portalu siedzi bardzo dużo. Są i będą. Wystarczy że płacą abonament. Ostrzegam przed nawiązaniem kontaktu z tym człowiekiem oraz podawanie mu jakikolwiek danych osobistych w postaci numeru telefonu a już o spotkaniu osobistym Nie ma mowy Proszę uważać żeby nie było problemów bo może się okazać że ten facet ma jakieś zaburzenia psychiczne i jest naprawdę osobą niebezpieczną bo nie wiadomo co siedzi mu w głowie i dlaczego w ten sposób się wyraża do kobiet.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka