Dodaj do ulubionych

nie mam pojecia jak znalesc oszusta

17.05.19, 19:28
Witam serdecznie moja szwagierka chyba padla ofiara oszusta internetowego od 5 lat ma kontakt telefoniczny i poprzez gre z pewnym jak sam pww 21 chlopakiem ktory jak twierdzi jest z Rzeszowa a ona z Gorzowa ani razu nie przyjechal bo twierdzi ze jest biedny i go nie stac i sam kaze jej przyjechac do siebie mimo to ze ma 21lat nie ma o nim sladu w internecie wszystko jest podejrzane jak moge jej pomoc ona nie slucha nikogo jest od niego uzalerzniona i nie mam pojecia jak jej pomoc ktos doradzi
Obserwuj wątek
    • brujola Re: nie mam pojecia jak znalesc oszusta 18.11.19, 13:37
      Witam chciałam zapytać czy na olneo ,ktoś padł ofiara chodź wiem że oszuści są wszędzie . Od trzech,może czterech miesięcy zarejestrowałam się na Olneo i oprócz chętnych na wyjazd zaczęli pisać do mnie mężczyźni obco krajowcy. Jeden z Holandii chce pomocy mojej w zainwestowaniu w Polsce i otworzeniu własnej kliniki,rzekomo ja mam mu w tym pomóc. Drugi jest Amerykaninem, inżynierem własnej firmy zakładającej solar,y obecnie na statku ,a teraz ma kontrakt w Londynie i ma zakładać solary w Turcji i jest szczęśliwy że poznał Europejkę by móc się tu osiedlić . Nie mam pojęcia jak ich sprawdzić, wkleiłam na razie ich zdjęcia na TinEye ale w wyszukiwarce ich nie znaleźli, ani jednego ,ani drugiego ,ale listy mają podobne tematy do tych które już czytałam od Pań oszukanych wdowcy, rozwodniki zostający sami z dziećmi . Jestem ich wymarzona kobietą ,o podobnych zainteresowaniach itd itd...jak ich sprawdzić, albo jak dotrzeć do prawdy bo być morze że na żołnierza sie skończyło ,więc jest to nowa wersja
    • iwi_l Re: nie mam pojecia jak znalesc oszusta 16.02.20, 16:49
      J a wkleiłam zdjęcie, które dostałam od oszusta na singles50 w Google grafika. Okazało się, że to zdjęcie jet często wykorzystywane przez oszustów, więc po 2 dniach pisania już wiedziałam że to jest oszust. Dziewczyny uważajcie, nie warto ryzykować. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka