Dodaj do ulubionych

Marek W. - katowicki policjant ,lat 29

31.07.21, 17:23
Cześć !
Chcialam przestrzec przed Markiem W. ktory jest policjantem w Katowicach. Jakiś czas temu ,mimo deklaracji jak bardzo mu na mnie zalezy i tym,jak bardzo mnie ceni za to,ze jestem dobrym człowiekiem porzucil mnie bez slowa,bez podania powodu. Bardzo zranil moje uczucia,przeszlam zalamanie nerwowe.Mimo usilnych staran skontaktowania się z nim,milczy ,nie mając nawet odrobiny odwagi na porozmawianie ze mną. Potraktował mnie jak śmiecia. Co innego mowil,co innego robil. Dodatkowo dowiedzialam sie,że w czasie gdy byl ze mną notorycznie mnie zdradzal. Dodam ze jego cecha charaktrystyczna jest to,ze jest gentlemanem na kazdy kroku - zupełnie jak na swoj wiek bylo to az do przesady,ale wiadomo mlode kobiety sie cieszą jak sa tak traktowane,a powinno to byc juz znakiem że cos sie zaczyna dziac( podkreslam bylo on az nad wyraz dżentelmenski.tak bardzo gra,ze az juz mu to w krew weszlo. Ostrzegam,możliwe ze jest on zaburzony psychicznie. Nie naciagnal mnie finansowo ale moje nerwy ,ktore zszargal sa cenniejsze niz nie jeden pieniądz.
Jeśli miałyście z nim do czynienia,piszczcie tutaj. M.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka