Dodaj do ulubionych

Oszust z Irladii polak z poznania

06.10.21, 09:09
Kobiety oszust z badoo Jarek Walczak 47 lat ktory mieszka w Irladii w miescie' Thurles ( o czym nie mowi )a pichodzi z Poznania w logingu moze miec Jarek lub Ja 47' Facet czesto wstawia fałszywe miejscowosci z ktorych pichodzi ' poznalam go na badoo' .Facet przylatuje na pierwsze spotkanie w realu ' gdzie jest otwarty.sympatyczny i gotowy zalozyc zwiazek ' duzo opwiada o sobie miesza prawde z kłamstwem ' po czym zapewnia o swojej ucziwosci i umawia sie na nastepne spotkanie i wraca do Irlandii I tu zaczyna sie oszustwo!!!' Utrzymuje kontakt portalowy ' gdzie zaczyna mowic jak to zycie mu sie pogmatwało ' i ustala kolejne terminy spotkan ' do których nie dochodzi ' ' a on jest gotowy przyleciec ' jest bardzo wiary godny zapewniajac o swojch uciwych' zamiarach' przechodzac do kontaktu telefonicznego z iladzkim numerem 'W nastepnej fazie opowiada o wypadku w pracy ' potwierdza to zdjeciem ' i mowi o odszkodowaniu jakie ma dostac ' precyzyjnie omamia swoja ofiarę ' ze nie ma sie wątpliwosci ze to oszustwo ' Wtedy pozycza pieniądze' z zapewnieniem oddania jak tylko bedzie mogl przyleciec ' Druga faza tej farsy ' jest Jarek zaczyna opwiadac jak mu nie wyplacaja tych pieniedzy ' bo urzedy ' procedura itp ' gdzie wtedy zaczyna mowic jak bardzo by chcial przleciec tylko nie ma za co ' bo ma sume dlugu ' tylko nie ma na podroz ' wtedy przechodzi na kontakt video ' ten oszust wyludził o demnie znaczna sume pieniedzy ' !!!!!' Po otrzymaniu pieniedzy nadal utrzymuje kontakt gdyz zapewnia sobie tym czas na zwłokę i bezkarnosc ' pobytem w lrladii' oczywiscie dalej snuja sie zapewnienia ' Wtedy jest juz za pozno ' a dług jest nie do odzyskania ' Okazalo sie ze Jarek Walczak jest człowiekiem żonatym ' zona Monika ' 2 dorosltch synow ' Damian i Maciej wiek 21' 23 ' oraz syn 2 lata Olaf ' jakie kolwiek proby oddania po napisaniu w mediach spolecznosciowych nie przyniosly rezultatu poniewaz jest to po czesci jego zarobek na zycie ' Oczym dowiedzialam sie od jego siostry' Joanny ' do ktorej udało mi sie dotrzec' a ktora mieszka w Poznaniu a z bratem nie utrzymuje kontaktow ' Ten oszust czuje sie tak bezkarnie ze nawet ' dla wiarygodnosci rozmawia na video z wlasnego dimu ' jak zona jest w pracy ' poniewaz mam przypuszczenia ze wybiera na swoje ofiary osoby ' gdzie ma pewnosc ze do Irladii nie poleca ' Udalo mi sie przez Messenger napisac do synow ' i tez bez rezultatu poniewaz zostalam zablokowana ' Nie udalo mi sie dotrzec do zony '' Dysponuje duza iloscia zdjec ' tego oszusta tylko nie wiem jak mam je wstawic w baze ' facet nadal jest na portalu badoo' Jesli ktoras z kobiet kojarzy ' ktores z tych faktow to prosze o kontakt ' oraz ostrzegam inne kobiety ' a Jarek Walczak ur sierpien.1974r' ' prosze o kontakt Hanna
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka