Dodaj do ulubionych

Oskrzela...:(

01.02.11, 09:51
No i mamy zapalenie oskrzelisad antybiotyk w zastrzykach (dobrze że jest mąż i trzyma Piotrusia bo ja nie daję już radysad),inhalacje...a zaczęło się od zwykłego katarku.
Płakać mi się chce...nie wiem już co jest normą a co patologią pogubiłam się w tym wszystkim...
Obserwuj wątek
    • szironna Re: Oskrzela...:( 01.02.11, 11:27
      Spokojnie - zapalenie oskrzeli przechodzi wiele dzieci.
      Nie obwiniaj się, to nie Twoja wina. Raczej skup na tym, by pomóc dziecku. I będzie dobrze. Oklepuj maluszka, inhaluj, wietrz mieszkanie. Mały ma bakteryjne czy wirusowe z.o.?
      P.s. Mój synek ma skłonności do z.o. - zaczyna się od kataru, potem w nocy nagły atak krtani, a stąd już blisko do z.o. Co prawda wiem już co robić, więc udaje nam się wybronić, ale muszę być czujna jak cerber. Taki syn mi się trafił i tyle wink
      Pozdrawiam i zdrowia synkowi życzę.
      • jaewa2009 Re: Oskrzela...:( 01.02.11, 11:44
        Ja wiem że zapalenie oskrzeli to nie patologia chodziło mi raczej o całokształt rozwoju Piotrusia przyglądam mu się i sama już nie wiem co robi dobrze a co powinno mnie niepokoićsad ot dopada mnie jakaś czarna dziura...
        • kasienka-5 Re: Oskrzela...:( 01.02.11, 22:45
          głowa do gory..
          moje dziewczyny tez własnie przechodzą zapalenie oskrzeli, więc wiem co czujesz.Obecnie po 5 dniach zastrzykow przeszlismy na antybiotyk w zawiesinie. Zdrowka dla syncia
          • 11anetta Re: Oskrzela...:( 03.02.11, 21:46
            moj synek takze mial zap.oskrzeli ale potem go zaszczepilam przeciwwko pneumokokom i od tej pory spokoj.niewiem czy szczepionka pomogla,alr mamy spokoj.
            Pamietaj,ze dobrze dziala inhalacja.Ja kupilam inhalator i jak tylko maly zaczyna pokaszzlywac zaczynam go inhaalowaac sola fizjologiczna potem oklepuje.Jak do tej pory pomaga i obywa sie bez antybiotykow
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka