Dodaj do ulubionych

Do mam, których dzieci piją nutridrinki

18.12.11, 17:34
Dziewczyny!
Czy któraś podawała dziecku drinki z Nestle - Nutrition Resource Junior?
Takie pakowane po 4 sztuki, cenowo wychodzi ok. 5,80 zł za sztukę. Kupiłam, młody pije, ale chciałabym poczytać jakieś opinie na ich temat.
--
mama Jasia 16.04.2009 r.(31 tc) 1280 g,42 cm
fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2740617,2,11,Jasiek-2-latka.html
Obserwuj wątek
      • aaalicja2 Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 18.12.11, 21:52
        A ja się ciągle zastanawiam czy ją faszerować tymi drinkami.
        Waga piórkowa 17 miesięcy - 8,5kg, rano clinutren z kaszą , wieczorem kasza, w ciągu dnia obiadek i owoce.
        I tak powolutku tyjemy w tempie wolniejszym niż ślimacze, tyle dobrze że wzrost idzie do góry szybko, chuda żmija.
        Ile mają kalorii te nutridrinki.
        Są podobno nutrini - dla małych dzieci, ktoś stosował?
        Chyba zamówie po nowym roku, jak nie to sama wypijesmile
        Alicja mama Laury (05.07.2010r., 1200gram, 45cm, 30tc, 5,5,6)
        fotoforum.gazeta.pl/5,2,aaalicja2.html
      • martha_sz2 Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 18.12.11, 23:11
        Mleko clinutren znam, ale cena powala, a takie opakowanie mamy na ok.3-4 dni.
        Te z nutricia to koszt ok. 7-8 zł, a te z nestle ok.5,90 zł, kcal tyle samo co w nutricia i większy wybór smaków. Zamawiam w aptece www.doz.pl w internecie, a zamówienie odbieram koło domu.

--
        mama Jasia 16.04.2009 r.(31 tc) 1280 g,42 cm
        fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2740617,2,11,Jasiek-2-latka.html
        • chocco79 Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 30.12.11, 13:39
          Moja mala pije Infatrini -z racji slabego przybierania na wadze. To mleko ma 100 kcal na 100 ml...jak ma dobry apetyt to ladnie po nim tyje..ale np. przez ostatni miesiac pila slabo (bo zeby i przeziebienie i jakas infecja jelitowa) w skutek czego nie urosla nic przez miesiac (ma prawie rok).
          Ja jestem z produktow Nutrici bardzo zadowolona.
            • est-ii Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 30.12.11, 21:25
              Mój Jaś 14 miesięcy dzisiaj ważony 7 kg.Z tyciem bardzo różnie u nas, są okresy że po 100 gram tygodniowo ale i takie że 100 gram na miesiąc.Teraz też mamy zastój z wagą, przez cały miesiąc przybrał 90 gram.Zaczął raczkować i chodzi przy meblach więc rusza się przez cały dzień.Chciałam was podpytać na temat żywienia co jedzą wasze maluchy? przykładowy jadłospis dnia.
              Ola Calineczka co to za posiłek co ma 300 kcal jak ty to robisz? Twoja Maja je duże porcje? Też pijemy infatrini z kaszką 2x po 150ml i do tego 1,5 miarki fantomalt.

--
              Karolina, mama Janka urodzonego 9.11.2010, 27tc,720 gram.
              • olaaa-calineczka Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 30.12.11, 22:04
                Karolina nasze posiłki to poprostu ,,bomby,,smileowoce daję z manną np plus troszkę masełka,obiadki zmiksowane ale mięcho /ryba ziemniory lub ryż plus łycha masełka albo oleju,zupa zagęszczana manną lub sinlackiem z ziemniakami kluskami lub ryżem,mleko nigdy same zawsze zmieszane z kaszką plus czasem masełko...do owoców dodaję biszkopty zmiksowane,mleko jemy clinutren junior zawsze z dodadkiem kaszki kleiku ,najlepiej u nas sprawdza się manna błyskawiczna,nawet nutridrinki przmycam z kleikiem ryżowym...Maja je porcje w zależności od humoru dlatego staram się w małej ilości zmieścić dużą zawartość kalorii normalna porcja to tak 250,u nas problem mamy też z jedzeniem łyżką więc większość posiłków miksujemy,ale ćwiczymy więc mam nadzieję na poprawę...
                --
                Majeczka smile
                • est-ii Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 02.01.12, 19:56
                  Ola z Polą to ja miałam lekcję indywidualną tylko nie zdążyłyśmy przerobić całego semestru mimo kilku godzin hi,hismile ale nadrobimy niech się tylko wiosna zrobismile
                  Pomęczę trochę jak dodać mannę do owoców,zup? to ma być ugotowana manna czy sypnąć błyskawiczną dla dzieci z bobovity i w jakiej ilości?
                  Jaś nie toleruje butelki i mleko z kaszką dostaje dwa razy na dobę na śpiocha.
                  Rano je serek Bakuś,o godz 11 słoik gerbera 190 gram,o godz 15 słoik gerbera 190 gram nie zje całego o 15 większą połowę i do tego oliwa.Około 18 deser z hipp jogurt z owocami i mleko na kolacje i w nocy.Nie chce jeść gotowanych obiadków i zupek prze ze mnie i babcie tylko słoiki ostatnio jak mu babcia przyniosła rosołek to sprowokował wymioty lubi tylko gerbera i najlepiej w pomidorach tylko te słoiki nie mają kalorii.Czasami zje delicje w ciągu dnia biszkopty wczoraj rzucił się na pieczeń z szynki którą my jedliśmy na kolację więc pojadł mięska ale to ewenementwink zastanawiam się nad drinkami tylko gdzie je wcisnąć w menu?
                  --
                  Karolina, mama Janka urodzonego 9.11.2010, 27tc,720 gram.
                  • polaa27 Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 02.01.12, 20:24
                    Jak Twój młody taki smakosz i delicjami się objada to ja bym taką kaszkę ugotowała na jakimś fajnym, zdrowym eko-bulionie, np. alma24.pl/produkt/526767/bulion-i-przyprawa-do-dan-bezglutenowych

i dodała oliwy, ewentualnie łychę masła. I pyszne i kalorycznesmile Aha oleje polecam zimno-tłoczone, więc dodać trzeba zaraz po gotowaniu (nie gotować razem), żeby miało jak najwięcej wartości odżywczych.

Karolina ja czekam na Was jak już minie sezon choróbsk przedszkolnychsmile
                  • polaa27 Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 02.01.12, 20:27
                    Do słoiczkowych dań dodawaj masła, oliwy i dodatkowo mięska, od razu sie robi kaloryczniesmile A drinki kaloryczne możesz podawać mu zamiast Bakusia na śniadanie. One są smakowe i mają rzadką konsytstencję, wiec zawsze jeszcze kleiku możesz dosypać, albo zmiksować jakiegoś bananka, jabłko czy awokado dla zagęszczenia i smakusmile I będzie bomba kalorycznasmile
                    • olaaa-calineczka Re: Do mam, których dzieci piją nutridrinki 02.01.12, 21:41
                      vokado ja właśnie testnęłam fajna sprawsmilea co do manny ja robię na wodzie i do zupki dodaję albo błyskawiczną jak podgrzejesz gerberka w garnuszku trochę manny błyskawicznej do owoców na mleku modyfikowanym albo jest taka już gotowa z bobovity no imięcho jak Pola mówi do gotowcóów też a jak tak pomidory lubi to może pomidorową albo pulpety w pomidorkach?moja ostatnio ma faze sosu czosnkowego i ogólnie czosnku więc do obiadów wrzucamsmile
                      -- o a
                      Majeczka smile
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka