Dodaj do ulubionych

Rosyjskie forum z wzorami kto zna link?

09.12.20, 19:49
Cześć,
Witam szanowne grono Dziergaczek i Dziergaczy : ) Forum przeglądam od lat, ale z powodu sklerozy, aby zadać pytanie musiałam założyć nowe konto.
Moje pytanie brzmi: czy ktoś z Was kojarzy forum rosyjskie na którym były udostępniane przez forumowiczki kolejne numery czasopism do pobrania (Knitting, Vogue, Noro, Rowan, Verena, Diana, Sandra, itp.) również polskie jako pdf lub zip. Pamiętam, że w nazwie linku było prawdopodobnie ...forum.ru, a ikonka na zakładce obok linku przedstawiała coś w rodzaju pomarańczowego domku. Strona wyglądała jak typowe proste forum z wpisami jeden pod drugim i miniaturami okładek, przy nich były odnośniki do pobierania, setki stron. Po zmianie komputera i kilku latach przerwy nie jestem w stanie odnaleźć strony, a była prawdziwą kopalnią pomysłów.

Próbowałam wyszukać na forum odpowiedź na moje pytanie, niestety wyszukuje głównie posty o 7ya.ru, a nie o to mi chodzi.

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za chęć pomocy... ; )
Obserwuj wątek
    • japoneczka01 Re: Rosyjskie forum z wzorami kto zna link? 17.12.20, 16:43
      Wprawdzie nie to co chciałaś, ale za darmo można ściągać/przeglądać: centrumwloczek.pl/pdf/robotki_dla_kazdego_2014-01.pdf
      Książka po angielsku z rosyjskiej strony: www.liveinternet.ru/users/natali_vasilyeva/post324782523/ Szale jak mgiełki: www.liveinternet.ru/users/natali_vasilyeva/post324781491/
      www.liveinternet.ru/users/natali_vasilyeva/post324779868/
      www.stranamam.ru/post/10494994/
      Frywolitki po polsku: www.liveinternet.ru/users/3560830/post375046639/
      Nietuzinkowe rzeczy/ubrania ze schematami: hand-made-knitting-crochet.blogspot.com/2012/11/nicky-epstein-knitting-in-circles.html
      wolny-ksiazka-pobieranie.com/swetry-modne-projekty-na-drutach-download-free-ebook.html
      wolny-ksiazka-pobieranie.com/swetry-klasyczne-i-modne-projekty-na-drutach-download-free-ebook.html
      wolny-ksiazka-pobieranie.com/swetry-i-wdzianka-na-drutach-download-free-ebook.html
      wolny-ksiazka-pobieranie.com/swetry-i-wdzianka-na-drutach-download-free-ebook.html
      Dzianina dla dorosłych: issuu.com/nakoiplik/docs/21dergi-ing
      Dzianina dla dzieci - najpierw modele, a potem schematy: issuu.com/nakoiplik/docs/nako_dergi18_ing_2
      Tu jest Verena, ale trzeba być zalogowanym: www.jurnali-online.com/rukodelie/verena-podium-1-2016-rossiya.html
      jurnali-online.ru/rukodelie
      Tu trzeba odczekać 10 min przed pobraniem: 100pdf.club/zhurnaly-po-vjazaniju/
      Tu trzeba podać swoje dane i poprosić o zgodę na oglądanie: rukodelka.ru/
      Tu klikamy w czerwone tytuły na liście i wtedy ukażą się okładki do ściągnięcia: klubok51.my1.ru/index/zhurnaly/0-13
      Klikać w tytuły na liście: fantastikmakosh.ru/index.php/inos-.html
      uneapprentie.blogspot.com/
      Klikamy w słowo pod czarnym tytułem: СКАЧАТЬ, ale wymagane jest zalogowanie - www.liveinternet.ru/users/spolesia/blog/
      Ściąganie gazetek: vyazanie.zhenzhurnaly.com/page/2/
      www.razym.org/semiyahobbi/vyaza/
      Gazetki do ściągnięcia: Klikamy w niebieskie tytuły z listy: www.magiya.com.ua/forum/viewtopic.php?f=16&t=988&start=0&st=0&sk=t&sd=a
      salfetka.at.ua/
      revistatejido.blogspot.com/
      klikamy w tytuły zielone, lista po prawej stronie: rukodelie-z.blogspot.com/
      accessories.gallery.ru/?p=albums&parent=g8AG
      accessories.gallery.ru/?p=albums&parent=gH7h
      vse-sama.ru/
      Tu link do Chomika: chomikuj.pl/zulasi/_*e1*83*a6*da*aa*db*92*e1*83*a6*da*b0*db*a3*e2*9c*bf++Szyde*c5*82ko+i+druty+Crochet+Knitting/(+*cd*a1*c2*b0+*cd*9c*ca*96+*cd*a1*c2*b0)+Czasopisma++(r*c3*b3*c5*bcne),2

Jest też sporo na Liveinternet, ale zbyt wiele, żeby umieszczać tu linki do wszystkich dzienników.
      Wystarczy wpisać w Google "иностранные журналы по вязанию liveinternet"
      Jak to wszystko przejrzysz, to Ci zejdzie do Bożego Narodzenia (którego roku) wink

• mech_i_paprocie Re: Rosyjskie forum z wzorami kto zna link? 03.01.21, 20:09
        Kurcze, dzięki wielkie, właśnie coś mi zaświtalo z tym liveiternet i skrótem li.ru! Tam były tysiące stron jednego wątku o robótkach, pamiętam jak zapisywałam sobie na ktorej stronie skonczyłam big_grin Tylko wtedy to wyglądało podobnie jak na nasze dorum na wizażu - po lewej ikonka użytkownika, obok wpis z opisem, zdjeciem okladki i linki do pliku (zwykle z depositfiles). Może odnowili wygląd forum? Jeszcze spróbuję się tam połapać, ale czuję że to może być to...
        Jeszcze raz dziękuję bardzo za te wszystkie podpowiedzi i linki smile)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka