Dodaj do ulubionych

Gdzie sklepy z wloczkami w Krakowie

01.07.05, 16:39
jakie sklepy polecacie, mozliwie blisko centrum.
Obserwuj wątek
    • dancia2 Re: Gdzie sklepy z wloczkami w Krakowie 01.07.05, 16:48
      Ja polecam sklep na placu przy pętli tramwajowej na Kurdwanowie jest tam duży
      wybór i przystępne ceny. Dawniej często odwiedzałam sklep w bramie na
      przystanku tramwajowym przy Batorego ale dawno tam nie byłam. Ciekawe włóczki
      są też na Karmelickiej przy Bagateli też w bramie ale ceny dość wygórowane.
      • auroom Re: Gdzie sklepy z wloczkami w Krakowie 03.07.05, 22:17
        Witam!!!
        w Nowej Hucie przy domu handlowym Wanda jest niesamowicie wypoasażona pasmanteria (to jest chyba osiedle Na lotnisku).
        Pozrawiam
        Ania
        • semilka DH Wanda!! polecam - sprawdzony 05.07.05, 18:17
          Polecam sklepik przy DH Wanda w NH. Rzeczywiście ma niesamowity wybór i
          przystępne ceny często też są promocje!!!
          Pozdrawiam
          S.
    • ka_thy Re: Gdzie sklepy z wloczkami w Krakowie 04.07.05, 09:19
      To ja trochę uporządkuję poprzednie wiadomości - pasmanteria na Kurdwanowie (a
      właściwie na Woli Duchackiej) i pasmanteria przy "Wandzie" w Nowej Hucie to ta
      sama firma, przy czym większy wybór włóczek jest w Hucie, za to na Woli
      Duchackiej włóczki są do obejrzenia w zasięgu ręki.

Podobnie, pasmanterie na ulicy Mitery (przy Matecznym) i na Kościuszki to
      również jedna firma, jest tam dość duży wybór włóczek, też zagranicznych, pani
      (przynajmniej na Mitery) przyjaźnie nastawiona do klientek. I odkłada motek
      włóczki na wszelki wypadek. Ja korzystałam z tego już dwa razy.

Jeśli zależy Ci na zakupach tanich ale większej ilości włóczki to polecam
      hurtownię na Łagiewnickiej (adres w wątku o szydełkach).

Duży wybór włóczek jest w pasmanterii pod Halą Targową, ale pasmanterii tej nie
      polecam bo: raz - drożej niż gdzie indziej, dwa - pani zdaje się robić łaskę,
      że podaje włóczkę do pokazania. Niedaleko, na ulicy Wielopole jest taka
      niepozorna pasmanteria, w której też jest dość duży wybór włóczek. Fajna jest
      pasmanetria na ulicy Karmelickiej, na wysokości przystanku przy ulicy Batorego,
      pasmanteria w bramie, włóczki są w zasięgu ręki. Cen niestety nie znam, bo
      bywam tam bardzo rzadko.

• kalesczyzyny Re: Gdzie sklepy z wloczkami w Krakowie 23.09.22, 14:49
      Zapraszamy do naszego sklepu w Czyżynach osiedle Dywizjonu 303 20/LU2 , zamówienie można składać internetowo lub osobiście www.kales.com.pl/pl/c/Wloczki-i-druty/40, szeroki wybór włóczek, drutów, akcesoria pasmanteryjne
    • kalesczyzyny Re: Gdzie sklepy z wloczkami w Krakowie 17.10.22, 12:42
      Odwiedź Kales.pl Kreatywny sklep Pasmanteria, znajdziesz tu wszystko, co niezbędne do prac krawieckich, , rękodzieła, dziewiarstwa a nawet artykuły szkolne i papiery do pakowania prezentów. Szeroki wybór nici, zestawów krawieckich, tasiemek, zamków czy dodatków.
      Zapraszamy stacjonarnie do naszego sklepu w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303 20/LU2 blisko osiedla AVIA, oraz do naszego sklepu internetowego www.kales.com.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka