Dodaj do ulubionych

ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spodnicą

07.04.06, 09:50
dziewczyny któraś z Was prosiła mnie o opis bolerka, który byl z hiśzpańska
spodnicą w końcu znalazłam, tylko nie pamiętam kto prosił przepraszam. Tutaj
link
photos.streamphoto.ru/1/8/a/3adcd996b712636d493bb6d9e503ea81.jpg
Obserwuj wątek
    • jokaer Re: ktoś prosił o opis bolerka --jak robić? 07.04.06, 11:01
      Witaj!
      Ja nie prosiłam ale b.fajne to bolerko, chyba trzeba je robić od rękawa- Jola
    • mimamo Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 11:22
      bardzo proszę jakby ktoś przetłumaczył, jak to robić, chociaż pobieżnie, ile
      oczek nabrać, od czego zacząć, (rękaw?), jak dobierać oczka i jak zakończyć by
      z przodu było zaokrąglone??
      • kornjoan Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 15:16
        Postaram sie przetlumaczyc opis, ale na razie nie mam czasu, wiec prosze
        uzbroic sie w cierpliwosc.
        pozdr. Asia K.
        • mimamo Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 17:24
          kornjoan - zaczekam, dzięki, pozdrawiam.
          • kornjoan Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 19:32
            Poszlo na priva, ale nie daje glowy za tlumaczenie dot. szydelka, bo sie na tym
            kompletnie nie znam, robie wylacznie na drutach.
            Pozdr. Asia K.
            • adamala Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 20:03
              Ale to bolerko jest właśnie na drutach,a tylko "koronka" przy rękawach jest na
              szydełku.
              • kornjoan Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 22:12
                Bolerko jest robione glownie na drutach, ale wykonczenie jest na szydelku, a ja
                sie na tym kompletnie nie znam, wiec jak cos poknocilam w opisie slupkow i itp.
                to juz na to nic nie poradze.
                • kornjoan Dla tych, ktorym wyslalam schemat bolerka 08.04.06, 17:08
                  Nie skopiowalam fragmentu dot. schematu szydelkowego wykonczenia mankietow,
                  wiec skorzystajcie z linka, ktory podala balbi

na samym dole jest graficzny schemat, zas wyjasnienie znakow macie juz w
                  wyslanym zalaczniku.
                  pozdr. Asia K.
            • jokaer Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 20:29
              czy można się dowiedzieć czy to bolerko jest robione od rekawa -
              Jola-ewentualnie prosic o opis na pocztę
              • mimamo Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 20:58
                z opisu wynika że jest robione od tyłu a na rękaw dobierane oczka
              • kornjoan Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 22:15
                Wyslalam Ci schemat na mail gazetowy, bolerko wykonywane w calosci przerabiajac
                oczka nad ramionami, podobnie byl robiony sweter nr14 w Sandrze 1/2006.
                • tutusia_24 Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 29.04.06, 14:02
                  czy mogę prosić o opis tego bolerka bo coś chyba żle robię.Pozdrawiam Basia
            • balbi100 Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 20:59
              to ja też poprosze o tłumaczenie
              • kornjoan Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 22:15
                Poszlo na priva,
                pozdr. Asia K.
                • maaari Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 07.04.06, 23:13
                  Ja też poproszę . Dziekuję
                  • kornjoan Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 08.04.06, 11:55
                    Poszlo na priva,
                    pozdr. Asia K.
                    • maaari Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 27.04.06, 13:42
                      Dziewczyny bolerko zrobiłam na drutach. I teraz chcę zrobić falbanę przy rękawach,ale okazało się ze schemat koronki jest trudny.Czy macie prostszą wersję tej koronki bądź podobnej? Liczę na waszą pomoc jak zawsze. Z góry dziękuję.
                      • artsajke Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 27.04.06, 14:54
                        Ale dlaczego trudny? Może coś pomogę wyjaśnić?

Jeśli chodzi o inne wykończenia to poszukaj na tych stronach:
                        photo.163.com/photos/xmgbjlb/16955719
                        photo.163.com/photos/xmgbjlb/17077067/
                        photo.163.com/photos/xmgbjlb/18515448
                        photo.163.com/photos/xmgbjlb/18968282
                        Nie jestem jednak pewna czy jest coś podobnego.

Artsajke

• hada131 Re: ktoś prosił o opis bolerka z hiszpańską spod 27.04.06, 15:07
                      czy ja także mogę prosić?
                      wysłałam też prośbę na priv
                      dziękuję
                      pozdr.
                      hania
                      • kendo Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 27.04.06, 20:45
                        jestem bardzo ciekawa rezultatu.

pozdrawiam.
                        • baarbara Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 29.04.06, 16:00
                          Mogę tez prosic opis na priv. Pozdrawiam Baska
                          • maaari Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 29.04.06, 16:03
                            dziewczyny kończę to bolerko. Zdecydowałam sie jednak na oryginalną koronkę schematu bolerka. z początku to wygladalo na trudne, ale efekt jest super i dośc prosty
                            • tutusia_24 Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 30.04.06, 14:19
                              możesz mi wysłać opis na pocztę. Dzięki
                              • maaari Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 02.05.06, 13:56
                                I o to bolerko hiszpańskie plus korale. Sorrki za jakośc foto ale robiłam z komórczaka
                                www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/zrw1dtffepygllnc.html
                                Pozdrawiam Mari
                                • zdzid Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 02.05.06, 17:35
                                  Bardzo ładnie ci wyszło! Nie wiem czy nie lepiej niż orginał (tam też zdjęcie
                                  jest dosyć marne) - gratulacje!
                                • tutusia_24 Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 03.05.06, 09:42
                                  bardzo ładne jak zrobię swoje to też sie pochwalę
                                • kornjoan Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 03.05.06, 21:29
                                  Wyszlo Ci naprawde ladnie, gratuluje,
                                  ciesze sie, ze moje tlumaczonko sie przydalo
                                  Asia K.
                                  • barbarella10 Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 04.05.06, 00:01
                                    Pięknie wyszło,pieknie.
                                    Też sobie takie machne, tylko kiedy? Jak schudne, bedzie jak znalazłsmile))
                                    • maaari Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 04.05.06, 00:31
                                      dzięki dziewczyny ale to zasługa super tłumacza Asi K.wink
                                      • agniesia_f1 Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 04.05.06, 14:42
                                        HeJ!

Czy i ja mogę uśmiechnąć sie o tłumaczenie bolerka??
                                        Bardzo ładniunie. Wersje zimową już muzsze schować do szafy a bardzo polubiłam
                                        bolerka - fajnie sie nosi.
                                      • kornjoan Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 04.05.06, 21:47
                                        bez przesady, przeciez sama to zrobilas, wykonanie jest najwazniejsze, a
                                        tlumaczenie nie bylo trudne, bo to byl dosc prosty opis, a poza tym ja zwykle
                                        korzystam z niemieckich opisow, bo np. Sandra niemiecka wychodzi miesiac
                                        wczesniej
                                        pozdr. Asia K.
                                        • eldrin Re: i jak wyszlo bolerko"hiszpanskie"?? 05.05.06, 13:39
                                          czy ja tez moge prosic o wzor lub przepis

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka