Dodaj do ulubionych

Komunia - gdzie?

03.09.12, 20:54
Witam,
w maju 2013 odbedzie się komunia mojego dziecka.
Polećcie proszę jakąś restaurację z dobrym jedzeniem i z terenem dla dzieci (jakiś plac zabaw)
W Zalesinie już nie ma miejsc :(
Pozdrawiam
Aga
Obserwuj wątek
    • chiste Re: Komunia - gdzie? 03.09.12, 21:18
      Co roku taki sam wątek.

forum.gazeta.pl/forum/w,15342,100017169,,Lokal_na_komunie_pilnie_poszukiwany_.html?v=2
      forum.gazeta.pl/forum/w,15342,100045999,100045999,LIpowy_gosciniec_prosze_o_opinie_.html
      forum.gazeta.pl/forum/w,15342,49585364,49585364,super_sala_za_niewielkie_pieniadze_.html
      forum.gazeta.pl/forum/w,15342,61010403,61010403,Obiad_na_20_osob_gdzie_.html
      Ja niezmiennie polecam Mazowsze Mikulskich w Wiązownie, ale mi nie jest potrzebny plac zabaw. Za to bardzo cenię sobie ich kuchnię i ten... ekhm, ekhm... "epokowy dizajn". Z pewnością nie każdemu się jednak podoba boazeria, "lelenie" na rykowisku i bufet garmażeryjny w witrynie na dzień dobry. Ale rosół, polędwiczka, sandaczyk czy zrazik to niezależnie od estetyki ściennej dla każdego gościa zawsze jest pierwsza klasa

Z takich zakamuflowanych miejsc, o których raczej nikt nie mówi (znaczy jest szansa, że na komunię ich nie zaklepali), to bar Żaczek w katakumbach wyższej szkoły mydła i powidła przy zamkniętym przejeździe kolejowym (Armii Krajowej/Pułaskiego). Organizują imprezy zamknięte, ale z kolei tu wystrój może również być problemem. No i ze smakiem też może być różnie. Najlepiej samemu spróbować, czy coś z menu podchodzi zanim się zdecydujesz na ich usługi.
      --
      Forum Otwock
          • maryshaa Re: Komunia - gdzie? 04.09.12, 19:42
            Jeszcze na Narutowicza, zaraz za kościołem Śródborowianka bodajże. Jedzenie spoko, byłam na obiedzie ślubno-weselnym... tylko nie ma placu zabaw. Ale w rezerwie możesz rozważyć :-)
          • betinka1978 Re: Komunia - gdzie? 23.07.13, 18:39

> bar Żak całkiem niezła kuchnia,gorszy wystrój;)

robiłam w ,,Żaku" komunię dwa lata temu... NIE POLECAM! !!!! Obiad zimny, część jedzenia sprawiająca wrażenie nieświeżego, łosoś niejadalny, obsługa niesprawna, musieliśmy się upominać o podanie tortu, z nerwów zapomnieliśmy się upomnieć o lody których nie dostaliśmy wcale... porażka :\
            --
            [url=http://pracowniabeatykoc.blogspot.com[/url]
        • chiste Re: Komunia - gdzie? 19.09.12, 10:19
          Trochę szok z ta cena 150 zł od osoby. Ja takiej stawki tam nie miałem (rok temu chrzciny).

Ale na forum józefowskim dowiedziałem się, że "Mazowsze" przejęła właśnie inna ekipa, a starzy Mikulscy już tam nie działają. To smutna dla mnie wiadomość.
          --
          "Na coś przydaje się czasem to GG" - generał Langer do kapitana Klossa w odcinku pt. "Podwójny nelson".
          • 1mazowsze1 Re: Komunia - gdzie? 19.09.12, 14:40
            Już wkrótce Restauracja Mazowsze powita swoich Gości nowymi, odświeżonymi wnętrzami , nie zapominając o ciepłym, domowym klimacie, który był tak lubiany przez stałych Klientów. Ten sam Kucharz i ta sama Załoga zapewni kontynuację tego co dobre-miłej , ciepłej atmosfery i smacznej , domowej kuchni. Odnowione wnętrza będą zachęcały do organizacji imprez okolicznościowych. Już wkrótce będzie dostępny numer telefonu , pod którym będzie można składać zamówienia świąteczne. Wszystkich serdecznie zapraszamy do nowego-starego Mazowsza
    • strawianka Re: Komunia - gdzie? 25.09.12, 12:29
      Zdecydowanie odradzam Soplicówkę w Otwocku. Ja mam nie miłe doświadczenie. Właścicielka w dniu ustalenia z nami menu na nasze przyjecie poinformowała nas, że umówiła na ten sam termin drugą imprezę o godz. 19. Niestety z braku możliwości znalezienia lokalu i strachu co zrobię grupą 60 osób, które zaprosiłam na naszą uroczystość przymrużyłam na to oko. O całym zamieszaniu jakie powstało szkoda pisać... Nadal jest mi wstyd w stosunku do moich gości, ale co miałam zrobić skoro zapłaciłam tylko zadatek a nie żądałam umowy na zorganizowanie przyjęcia.
    • degusto Re: Komunia - gdzie? 08.10.12, 14:56
      Proponuje zajżeć na stronę www.karczmawiazowska.pl Bardzo fajne miejsce na organizację imprez rodzinnych, ogromny teren zielony, boisko, plac zabaw dla dzieci - a do tego wyśmienite jedzenie - kuchnia staropolska. Polecam
    • gina7 Re: Komunia - gdzie? 12.10.12, 15:40
      Witam, polecam swoje usługi gastronomiczne. Przygotuję całą uroczystość, dobiorę menu, dysponuję namiotami i zastawą stołową. Jeśli dostarczam gotowe potrawy z produktów kupionych przez Was to koszt takiej usługi wynosi od 20 zł za osobę! (wiolanta@vp.pl)
    • grzes505 Re: Komunia - gdzie? 27.04.13, 22:20
      Witam, co do imprez w naszej okolicy to polecam Rokolę w Karczewie.
      Ostatnio robiliśmy tam małe przyjęcie, a w tamtym roku konsolację i było ok. Najważniejsze że goście byli zadowoleni. Co do komunii to znajomi się dowiadywali to mają terminy zajęte, ale może twój będzie wolny.
      pozdrawiam
      • zetka122 Re: Komunia - gdzie? 28.04.13, 10:43
        Mam pytanie czy jest tu ktoś kto rezerwował sobie komunię w byłej restauracji ,,Pasja,, w Otwocku koło poczty głównej? ( teraz jest tam Biesiadowo). Czy zanim się zwinęli - właścieciele to oddali Wam zaliczki ,które wpłaciliście na komunię ,która się nie odbyła?
    • przed_brzaskiem Re: Komunia - gdzie? 10.06.13, 19:42
      Ja polecam karczmę Człekówka w Kołbieli. Co prawda na obecność placu zabaw nie zwrócilam uwagi, bo byłam tam na bardziej 'dorosłej' imprezie. Ale jest zieleń, spory taras i ogród, więc dzieciaki będa miały gdzie pobiegać. Ogólnie jest ladnie i dużo miejsca, fajna atmosfera drewnianej karczmy, a przede wszystkim dobre i świeże jedzenie.
    • pablo812 Re: Komunia - gdzie? 01.07.13, 19:11
      W Kołbieli jest przyjazne miejsce na tego typu okoliczności. Wraz z zona urzadzilismy tam i chrzciny i komunie dla dzieci. Goscie byli zadowolenia a uroczystosci udane pod kazdym wzgledem. Podam jeszcze strone z ta karczma: karczmaczlekowka.pl/index.php?id=o_nas . Paweł.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka