Dodaj do ulubionych

p.A.Duda w Otwocku

08.03.16, 19:54
Gdzie w Otwocku bywa p.A.Duda ?
Obserwuj wątek
  • kaha60 Re: p.A.Duda w Otwocku 13.03.16, 10:57
   Dlaczego o to pytałam? Planuję zasiedlić okolice Otwocka. Ta obrzydliwa- ksenofobiczna wypowiedź Prezydenta Wszystkich Polaków- powoduje, że zaczynam się wstydzić zanim się tu przeniosłam. Dla własnego bezpieczeństwa muszę omijać pewne miejsca i pewnych ludzi. Dlaczego właśnie w Otwocku! Co mu ten Otwock zawinił? A może tak tu jest? Strach się bać. H Sz
   • jm131 Re: p.A.Duda w Otwocku 16.03.16, 19:02
    Protestuje wszystkimi rękami i nogami.
    To nie wina Otwocka. Pierwszy raz ten lamus się tu pojawił. Dlaczego? A kto to wie. Dawno japy nie otwierał to mu Jarosław pozwolił w mniejszym mieście, w środku tygodnia i o takiej godzinie, że normalni ludzie byli w pracy. Bezpiecznie i po chwili był z powrotem w Wawie.
    Teraz już wiesz o co chodzi.

    PS spokojnie, Otwock nie jest jakąś kolebką PiSu jeżeli o to chodzi
    • rmaciek2 Re: p.A.Duda w Otwocku 25.03.16, 10:28
     Hm, nie jest kolebką PiSu? chyba wręcz przeciwnie. Odkąd pamiętam (a ładnych parę razy już byłem na wyborach samorządowych) większość mandatów zbiera PiS i komitety/stowarzyszenia będące jego odłamem. No może akurat prezydent nie jest z PiS (ale to z zupełnie innych powodów, o których tu pisał nie będę), za to i tak ma w większej części zbieżne poglądy z PiS. W sumie jedyne kłótnie na radzie odbywają się z powodu pieniędzy na inwestycje, co akurat chyba w każdym mieście jest normą.

     Podobnie władze powiatu, tam również zawsze PiS miał duże wpływy, teraz to już decyduje samodzielnie.

     Albo wystarczy spojrzeć na biuro PiS na Karczewskiej, z daleka widać co tam się mieści ;) Jakoś nie widziałem tak okazałego biura (jeśli w ogóle jest?) innej partii. Inna sprawa że ja za tym wcale nie tęsknię i lepiej niech inne też nie otwierają tu biur ;)

     W każdym razie moim znajomych z innych miast od zawsze Otwock kojarzy się z PiS. Inna sprawa, że po tym wystąpieniu PAD to już każdy usłyszał o Otwocku, a w różnych mediach teraz ciągle słyszę i czytam "otwocka mowa prezydenta" niezależnie w jakim kontekście, to już utrwala się na stałe z Otwockiem.

     PS. nie występuję tu jako zwolennik czy przeciwnik żadnej z partii, nie zamierzam wchodzić w dyskusje polityczne, stwierdziłem tylko fakty ;)
  • kaha60 Re: p.A.Duda w Otwocku 15.03.16, 06:50
   Przepraszam marta_i_koty nie zrozumiałam? Ja popieram jego poglądy? Dlaczego tak to odczytałaś? Dziwię się tylko, że nikt z Otwocka nie protestuje przeciwko tym powiązaniom (Duda=Otwock) . Mógł te głupoty wygadywać np. w Garwolinie. Ale nie, wybrał Otwock. HSz
   • jm131 Re: p.A.Duda w Otwocku 16.03.16, 19:02
    Protestuje wszystkimi rękami i nogami.
    To nie wina Otwocka. Pierwszy raz ten lamus się tu pojawił. Dlaczego? A kto to wie. Dawno japy nie otwierał to mu Jarosław pozwolił w mniejszym mieście, w środku tygodnia i o takiej godzinie, że normalni ludzie byli w pracy. Bezpiecznie i po chwili był z powrotem w Wawie.
    Teraz już wiesz o co chodzi.

    PS spokojnie, Otwock nie jest jakąś kolebką PiSu jeżeli o to chodzi
    • tomjani Re: p.A.Duda w Otwocku 26.03.16, 19:45
     Lemingi jesteście, i tyle. Co niestosownego było w wypowiedzi prezydenta Dudy? Elementarne stwierdzenie że Polacy mają prawo czuć się we własnym kraju obywatelami pierwszej kategorii? To tylko wy się wzajemnie nakręcacie kłamstwem WybGaz jakoby za obywateli pierwszej kategorii uznał tylko tych co z PiSem.
     A WybGazownicze forum to na szczęście jeszcze nie cały Otwock i Józefów. Stąd takie a nie inne wyniki wyborów.
  • kaha60 Re: p.A.Duda w Otwocku 29.03.16, 15:26
   Dziękuję. Jestem jakby spokojniejsza. Zwłaszcza, że sumiennie przygotowuję się do bycia "człowiekiem z Otwocka" . Chodzę - fotografuję- czytam. I podziwiam butelki plastikowe w lesie- leżą wszędzie- masowy wysyp. Jeszcze nie zaszyły się w zielonościach. Nikt nie ma na ten problem sposobu?
   I wdycham " świeże powietrze" z kopcących kominów. Jak Wam się udaje wyjść bez pochp żyjąc w takiej "zdrowej" atmosferze? HSz
   • marta_i_koty Re: p.A.Duda w Otwocku 30.03.16, 18:09
    Nie mam ( i mam nadzieję nie mieć) POCHP, może dlatego, że moje płuca przywykły już do "dobrego klimatu"..? ;) I czuję się Polakiem dobrego sortu, chociaż prezydent D. sugeruje coś zupełnie przeciwnego...
  • feelek Re: p.A.Duda w Otwocku 06.04.16, 12:34
   Prosta matematyka

   Czyta się: hiroł, pisze: hero
   choć pisze się i czyta: ser.
   Niczego nie da kiedy zero
   stanie w sąsiedztwie innych zer.

   Zdjęcie przedstawia postać szczerą
   - stoków narciarskich bohater.
   Niczego nie da kiedy zero
   stanie wsąsiedztwie innych zer.

   W parku, w Otwocku, za wolierą
   Stanął pisowski kr?lik kier.
   Niczego nie da kiedy zero
   Stanie w sąsiedztwie innych zer.

   Milion czy tysiąc do cholery
   To jest jednostka, ileś zer
   Nie jest nic warte kiedy zero
   Stoi w sąsiedztwie innych mier-
   not.
   pisane w Józefowie pod wrażeniem mowy Pana Prezydenta i zdjęcia:"p. Prezydent i towarzystwo w Otwocku". Dla osób co się na zdjęciu załapali, słowa pocieszenia: zawsze można się ze zdjęcia usunąć w erze fotoshopu. Jak to już będzie passe.
   Nikt tak nie łączy Polaków, jak Pan Panie Przydencie!

   Jak widać z wpisów wystarczy jak ktoś obciachowy przyjedzie do jakiegoś miasteczka aby potem się to kojarzyło z jakąś " mową otwocką", aby był wstyd dla tego miejsca. Nie przejmujcie się otwocczanie: my też mamy wstyd od czasu akcji" Józefów bez pornografii"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka