Dodaj do ulubionych

Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówek

IP: *.dnsarrow.com 30.01.11, 11:59
Poszukuję wszystkich, którzy mieli do czynienia z Panem jak w temacie w temacie propozycji korupcyjnych oraz sposobu w jaki traktuje kursantów. Człowiek ten do niedawna pracował w OSK "Autokadet" w Warszawie ale został stamtąd zwolniony, gdy wyszło na jaw czym się zajmuje i co proponuje kursantom. Teraz zapewne będzie szukał "szczęścia" w innych szkołach. Kontakt: jkowalsk@wp.pl
Obserwuj wątek
      • Gość: Rysio Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.cdma.centertel.pl 04.08.11, 11:08
        dokładnie, z tego materiału mało wynika dla organów ścigania, zebrać się w kilka osób, które miały do czynienia z tym pajacem i ud.....ć. Znam go stąd , że wiem ze to typowy"pies na baby". Potrafi zakręcić ofiarą tak że weźmie dla niego np. kredyt, którego potem ma problem ze spłatą. Oszust bez większych skrupułów . Gadżeciaż, lubi drogie prezenty, . Uważajcie na niego bo wiem co mówię. Omijać go szerokim łukiem, nie wróże mu długiego i szczęśliwego życia!
        • Gość: Oszukany Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.dynamic.chello.pl 08.08.11, 02:16
          Niestety wszystko się w pełni zgadza. Człowiek ten pożyczył ode mnie pieniądze. Nie oddał ani złotówki. Kwota była dość znaczna (27 tys. zł). Próbował mi wcisnąć jak rozliczenie odkurzacze "Rainbow" (i inne przedmioty). Odkurzacze te przypuszczalnie ktoś bierze na raty i ich nie spłaca a On je przejmuje i sprzedaje po 5 tys. zł każdy. Skąd wiem i czy nie zmyślam ? Sprawdziłem w firmie "Sahara" numery seryjne jednego, którego mi sprzedał i oświadczono mi (dokładnie właściciel mi powiedział), że jeśli odkurzacz trafi do serwisu to zostanie zatrzymany a sprawa zgłoszona Policji bo ktoś wyłudził kredyt na zakup. Jako częściowe rozliczenie miałem dostać motocykl ale skończyło się jedynie na podpisaniu umowy. Złożyłem pozew o zapłatę i czekam na rozprawę. Z tego co wiem to w "OSK AutoKadet" już nie pracuje. Może ktoś wie czym się zajmuje i czy podjął pracę w innej ze szkół ? Dodam jeszcze, że toczy się przeciwko niemu rozprawa dot. "Poświadczenia nieprawdy" w związku z wystawionym zaświadczeniem o ukończeniu kursu na kat. "A" - niezgodnego z rzeczywistością. Oto numer sprawy: 3ds12/11/VI. Sprawa toczy się w Sądzie na Marszałkowskiej. Jeśli ktoś również został oszukany przez tego człowieka - proszę o kontakt na numer 607-575-001. Nie obawiajmy się jego gróźb (mi groził choć okazało się, że to puste słowa) i nie pozwólmy aby człowiek ten oszukiwał innych. To w naszym interesie jest aby został ukarany za swoje postępowanie. Może też ktoś zetknął się ze szkołą "Prafko". Wszystko wskazuje, że to jeden z jego wcześniejszych interesów: www.prafko.waw.pl/kontakt.html ?

Pozdrawiam
        • Gość: Ex. Kursant Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.ip.netia.com.pl 31.08.11, 14:10
          A proponowal Ci danie lapowki za zalatwienie egzaminu ? Jesli tak to nagraj go jako dowod (mozesz to zrobic bez uprzedzania go i nie jest to nielegalne!) a potem zglos nagranie Policji. No i zmien instruktora - nie jest przeciez jedynym z ktorym mozesz jezdzic. Z komentarzy ludzi wynika, ze w porzadku jest ich inny instruktor Zbyszek. Oczywiscie uprzedz innych kursantow aby ludzie nie dali sie wpakowac w klopoty z nim. Aczkolwiek fakt, ze NOWOSAD jezdzi dalej juz najlepiej swiadczy jaka to szkola bo Kierownik tutaj twierdzi, ze NOWOSAD nie jest juz ich pracownikiem: www.pstro.pl/b/auto-kadet-osrodek-szkolenia-kierowcow-milej-r-warszawa
          • Gość: adela Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.cdma.centertel.pl 03.09.11, 15:43
            Szok że tacy ludzie jak Nowosad Chodzą bezkarnie po świecie, przecież to się kwalifikuje to porządnej rozprawy a wcześniej do emisji w telewizji. Nie mogę uwierzyć własnym oczom. Chciałabym w jakiś sposób pomóc wszystkim poszkodowanym i przede wszystkim oszukanym osobom. Ta osoba mieszka na ulicy Magiera 23m7, ale pracuje do bardzo późna. Nie lękajcie się go. To płytki i zakompleksiony, "chory" psychicznie człowiek z olbrzymim darem przekonywania. Nie wiele brakowało abym było kolejną jego ofiarą. Może jestem blondynką ale zapaliła się lampka w głowie jak zaczął się wypytywać o rożne sprawy. Mam nadzieję ,że ktoś mu dokopie i prawo dla takich ja ten człowiek będzie bardzo surowe! Pozdrawiam cieplutko
          • Gość: k. Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.spray.net.pl 18.10.11, 21:27
            Pana Piotra nie poznałam, a właśnie wczoraj skończyłam jazdy w szkole AutoKadet. Ktoś polecał na tym forum pana Zbyszka. muszę się nie zgodzić z wcześniejszą opinią. 12 godzin wyjeździłam właśnie z panem Zbyszkiem. W pewnym momencie zmienił samochód (skoda fabia- taka jaka jest obecnie na egzaminach) na toyote yaris (taka jak była wcześniej), nie pofatygował się nawet poinformować mnie o zmianie wcześniej no i że ta zmiana jest na dłuższy czas ponieważ fabia jest w warsztacie. a gdy powiedziałam że nie będę jeździć yaris'ką to zrobił mi awanture że to bez różnicy czym się jeździ i wykreślił mnie z grafiku. w związku z tym musiałam zmienić instruktora. zaczęłam jeździć z panem rafałem milejem. I tego człowieka mogę szczerze polecić każdemu. Solidny nauczyciel. A wracając do pana Zbyszka to zaczyna jazdy zawsze 10 minut po czasie na który byłam umówiona i kończył 15 minut przed czasem jaki zapisywał w karcie- a powód tego był prosty, bo on musi zapalić. oczywiście podczas jazdy też pali- cały czas, dodatkowo głośno słucha radia co akurat mi przeszkadzało zwłaszcza że mamrotał pod nosem gdzie mamy jechać, więc z tym radiem to już całkiem go nie słyszałam. i często spożywa posiłki podczas jazd. wiem że to jego praca i musi coś zjeść w ciągu dnia ale może zrobić sobie przerwe i kursanta umówić pół godziny później, wtedy nikt nie miał by pretensji. aha i jeszcze jedno, jeśli powiecie panu zbyszkowi że lekarz wystawił wam papiery na kilka lat (prawo jazdy z datą ważności wtedy będzie) to pan zbyszek bardzo chętnie wam pomoże. jego znajoma lekarka wystawia papiery takie jak chcemy, oczywiście z dodatkową opłatą
        • Gość: Wyrolowany2 Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.v35.interkam.pl 18.09.11, 21:36
          Być może w innych miastach to wystarczy ale w Warszawie chyba niekoniecznie. Pomimo, że nagranie o łapówkach z Nowosadem zostało przekazane Policji i postawiono mu zarzut powoływania się na wpływy to śledztwo Prokuratura umorzyła. Niestety próby dowiedzenia się przyczyn spełzły na niczym. Prokurator nie uznał za konieczne podanie przyczyn. Wniosek zatem, że można bezkarnie sobie tak poczynać i być bezkarnym ? Szkołą też chyba nie zainteresowano się bo dalej funkcjonuje i śmieje się ludziom w twarz. Czy nasz kraj to bezprawie ?
                • Gość: Julian Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.cdma.centertel.pl 09.10.11, 13:34
                  Piękna zapyziała japa. Z kilometra widać, że to chwast wyjątkowej jakości. W moim mieście też podobny łaził po mieście i go chłopcy momentalnie sprowadzili na ziemię. Ciekawe co miasto mówi na jego temat. Jak mogą pozwolić ,że takie gó... psuje im opinię. Przecież na Chomiczówce , Broniewskiego i wielu innych ulicach mieszkają charakterni chłopcy, którym takie coś jak Nowosad skutecznie miesza i naraża na nieprzyjemności. To gó... nie ma racji bytu w mieście. Całe szczęście ,że mamy skuteczne sądy i doprowadzą tego chwasta przed oblicze Temidy. A pod celą zrobią z niego to na co od wielu lat zapracował.
                  • Gość: Oszukany-2 Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.interkam.pl 09.10.11, 16:14
                    Ten Pan ten śmieje się z wymiaru sprawiedliwości. Na rozprawy karne o poświadczenie nieprawdy przychodzi spóźniony niekiedy po 45 min. Ostatnia rozprawa została odroczona, wszyscy się rozeszli ale postanowiłem chwilę się jeszcze pokręcić koło sali i co się okazało ten Pan jednak przyszedł. W dodatku głupio pytał sie "czy sprawy nie będzie ???". Czy w ten sposób może sobie każdy poczynać i kpić z wymiaru sprawiedliwości "korkami i strajkami górników na Marszałkowskiej" ? No i okazuje się, że razem z kierownikiem AutoKadeta prowadzą wspólny "biznes". Bo jak wytłumaczyć to, że kierownik wmawia mi telefonicznie, że Pan N. już u niego nie pracuje a tego Pana dalej można zobaczyć koło Liddla na Młocinach lub przy stacji Marymont z "L" na dachu ?
                    • Gość: warszawiak Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.cdma.centertel.pl 11.10.11, 18:22
                      Jak czytam te wpisy to chciało by się podjechać po domek tego frajera i załatwić tradycyjnymi metodami sprawę, ale zdajemy sobie sprawę że nie odzyskacie drodzy poszkodowani kasy!!!Ufajmy wszyscy,że prokuratura i sąd podejdą do tej sprawy jak najbardziej poważnie i nie będą tolerowały takich zachowań, nie będą za oszustami tylko ich ofiarami, nie będą patrzyli na niego jak na osobę poszkodowaną i chorą umysłową, bez koleżeństwa, kolesiostwa takiego jak często widujemy w tv, tylko zasądzą dla was wyrok na tym typie skazujący i egzekucję wyłudzonych przez tego śmiecia uczciwie i ciężko zarobionych przez Was pieniędzy. Wawer i Szmulki są z Wami. Bychy już lukają za dziurkaczem i jego tuftą, szybko odda flotę i waga mu nie pomoże!
    • Gość: ZALAMANY KURSANT Re: Autokadet i Piotr Nowosad - propozycje łapówe IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.12, 09:04
      WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE ZAMIESZCZONE NA TEJ STRONIE SĄ NIEPRAWDZIWE!!!. SZKOŁĘ NALEŻY OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!
      ZAPEWNE SAMI INSTRUKTORZY JE WYPISUJĄ CHCĄC DALEJ OSZUKIWAĆ LUDZI.

POLITYKA JAKĄ PROWADZĄ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. PRZYJMUJĄ MASĘ LUDZI Z GRUPONA, A PÓŹNIEJ NIE SĄ W STANIE PRZEROBIĆ TEJ ILOŚCI !!!

OBOWIĄZKOWA MIESIĘCZNA PRZERWA POMIĘDZY ZAJĘCIAMI TEORETYCZNYMI A PRAKTYCZNYMI (NA POCZĄTKU WCISKAJĄ KIT O PRZEREJESTROWANIU FIRMY)

IM DALEJ TYM GORZEJ. ( DWIE LEKCJE PRAKTYCZNE W MIESIACU TO WSZYSTKO NA CO MOŻECIE LICZYĆ)

POZA TYM NIE WSZYSCY INSTRUKTORZY SĄ SŁOWNI. POTRAFIĄ NIE PRZYJECHAĆ NA UMÓWIONĄ LEKCJE.

POPROSTU TRAGEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka