Dodaj do ulubionych

Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła

IP: *.sta.asta-net.com.pl 24.05.11, 14:17
Omijaj Word Piła ma on w kraju najgorszą zdawalność.Raking gazety wyborczej .Egzamnatorzy ustawieni są na oblewanie by wykazać swą przydatnośc
Obserwuj wątek
    • Gość: Daniel Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.nordiskpolska.pl 16.01.12, 22:24
      Jednym słowem-TRAGEDIA ze SKURWYSYŃST....M.
      • Gość: ania Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.ip.netia.com.pl 27.01.12, 15:57
        to prawda ujebał mnie na rondzie powiedział ze wymusiłam pierszenstwo stojonc na czerwonym swietle a wpisał ze jechałam pod prond czego niezrobiłam wkurzyłam sie niezle
        • Gość: x Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.01.12, 17:27
          podejrzewam że poziom twoich umiejętności za kierownicą jest adekwatny do twojej ortografii matole!
        • Gość: za 1 razem Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.acn.waw.pl 27.01.12, 17:31
          Słusznie zostałaś oblana. Nawet za to, że nie umiesz poprawnie pisać. Osoba zdająca na prawko podpisuje zobowiązanie, że umie czytać i pisać. Nie umiesz napisać jednego zdania poprawnie, zatem nie tylko nie powinnaś mieć prawa jazdy, lecz dyplomu ukończenia szkoły podstawowej, gdzie nauczają budowania zdań złożonych, ortografii oraz interpunkcji.
          • Gość: olis18 Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.12, 12:30
            powiem tak żeby zdac w pile trzeba miec więcej szczęścia niż rozumu ;].
    • Gość: Gosia Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.cable.net-inotel.pl 30.07.12, 18:26
      Drodzy Pilanie!

Prowadzę bloga o egzaminie na prawo jazdy. Właśnie zamierzam opisać Wasze miasto. Czy pomożecie mi w uzupełnieniu treści? Bardzo intresuje mnie jakie są najczęstsze trasy egzaminatorów, ktore ronda opisać, "pułapki" itd
      z gory dziękuję za pomoc!
      blog to egzaminnaprawko.blogspot.com
      a mój adres egzaminnaprawko @ gmail. com
      • Gość: xxx Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.sta.asta-net.com.pl 23.08.12, 21:54
        Pojebanie tam z pomieszanieem tam pracuje sami skur.. oblewaja bo rozbudowuja word trzeba kase trzepac . Nienawidze ich tam
    • Gość: kursant Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.sta.asta-net.com.pl 30.01.13, 20:02
      witam dzisiaj miałem egzamin w Pile to co oni odpierda!!!!!!!!!!!! to masakra sami niech się naucząl linijka jak w szkole nigdy nie masz takiego parkowania jak na placu w miescie tylko chodzi o kase!!!!!!!! mam prawo jazdy od 90roku!!!!!!!! a on mówi jak zatrzymać duży pojazd 1m przy lini chore kasa musi być wyrwana od szarego człowieka a on dostanie premie za oblanie kursanta!!!!.podejde jeszcze ostatni praktyczny jak znowu zacznie wydziwiać to załatwie to w inny sposób!pozdrawiam jeszcze jedno trzeba nagłośnić sprawe w mediach z czego ma wypłate i premie taki nieznający jazdy dużym pojazdem egzaminator!!!!!!.
      • askajoan Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła 02.02.13, 18:10
        Nie jest tak prosto zdać! Można na egzaminie jeździć bezbłędnie ale i tak ciebie obleją przed samym WORDEM! Ja zdawałam już 8 razy! Nabijam kasę wordowi w Pile bo jestem "rybka" z 8-mioma podejściami. Ostatnio usłyszałam od egzaminatora te słowa... "po 18-20 razie pogadamy". Ile razy mam podchodzić do egzaminu??? Ile kasy wydać na zdobycie uprawnień?? WORD w Pile się rozbudowuje więc mają najniższą zdawalność!! Jedziesz bezbłędnie... w momencie, gdy inny kierowca wymusza na tobie i reagujesz prawidłowo czyli hamujesz... i tak oblewasz! Ustępujesz pierwszeństwa debilowi mającemu pierwszeństwo, który chyba nie zna przepisów i staje by ustąpić tobie... czekasz aż ciul się zdecyduje jechać dalej (bo powinien)... czekasz minutę a pan egzaminator pyta "jak długo pani zamierza tak stać? Stwarza pani niebezpieczeństwo na skrzyżowaniu. Inni się niecierpliwią" odpowiadasz: "no ale ON ma pierwszeństwo". "Tak... ale pani oblała właśnie bo blokuje pani skrzyżowanie"... Kolejny egzamin... to samo miasto... inne skrzyżowanie... sytuacja podobna... musisz ustąpić więc stoisz i czekasz... zbliża się debil i ustępuje tobie ehhh... co dalej?... patrzysz na dziada z błaganiem w oczach i pokazujesz, że ma jechać... a on dalej stoi... Egzaminator po raz kolejny się niecierpliwi... ty się denerwujesz, że znów oblejesz za blokowanie skrzyżowania.... pytasz pana co robić, bo prawidłowo musisz mu ustąpić ale ten dalej stoi... Egzaminator wzrusza ramionami... pyta... "pani, a jak on bedzie stać pół godziny, to ty też tak postoisz?" Wiec ruszasz... egzaminator po hamulcach ... egzamin negatywny... powód... wymuszenie... innych błędów 0. WIĘC PYTAM!!! Czy to takie proste jak drut?! Wiesz ile mnie już kosztowało prawo jazdy, które uzyskiwałam legalnie??? Z opłatami za egzaminy, dodatkowymi jazdami i godzinami doszkalającymi po kolejnych 3 oblanych poprawkach???!!!! Blisko 5000 zł!!!! Ile jeszcze razy podchodzić do poprawek, żeby WORD był usatysfakcjonowany ilością wyłudzonej ode mnie gotówki???!!!!
        • Gość: Zdawająca Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 17:29
          zgadzam się z tymi opiniami. WORD Piła to już przegina! ile człowiek wyda kasy na nich! Dziś byłam 6 raz i nie zdałam bo przyczepił o małe gó.wno. Zdzisław Parchimowicz był moim egzaminatorem! jest on najgorszym człowiekiem jakiego spotkałam! nie kulturalny! nie wychowany! chamsko się zachowuje i narzeka na byle gó.no! takich egzaminatorów powinni od razu zwolnić! tylko kasa im w głowie! nie staniesz się prawdziwym kierowcą po 30 godz. kursu więc proste błędy może popełnić każdy, nawet kierowca o długim stażu, a co dopiero my. zdecydowałam, że w Pile więcej zdawać nie będę i nikomu nie polecę tego WORD-u ! nigdy w życiu!
          • Gość: Dość Naciągania Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.jutra.pl 11.03.13, 10:18
            Może zróbmy strajk, nie rejestrujmy się na egzaminy w kwietniu bo na marzec już mamy terminy wyznaczone. Choć na upartego można przełożyć. Niech z głodu zdechną gady. Możemy się zjednoczyć, tego nikt nam nie zabroni. Pokażmy że nie damy się tak w bambuko robić. Będzie się tak działo do czasu do kiedy egzaminator będzie miał więcej płacone za kursanta oblanego. Może znajdzie się jakaś osoba która nagłośniłaby tą akcję. Zdaję sobie sprawę, że znajdą się ludzie, którzy i tak pójdą na egzamin bo taka nasza Polska zasrana natura. Ale pomyślcie to jest jedyna forma sprzeciwu mogąca odnieść skutek i nic nikogo nie kosztuje. Pozdrawiam.
            • Gość: Zdawająca Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.13, 20:39
              ja juz odpuscilam sobie to je.ana Piłe bo ile można?! naciagaja ludzi jak tylko moga. ja na miejscu tych ludzi ktorzy jeszcze maja wazne testy i wgl bym naprawde strajkowała!
          • Gość: zdajacy Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.13, 09:27
            dokladnie zgadzam się z wypowiedzią kolezanki wyzej,klijent bez urazy kretyn,kretyn!!!brak slów zero wychowania!powinni go zwolnic i jeszcze powinien poniesc tego konsekwencje!.
            • Gość: stalker Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.sta.asta-net.com.pl 09.10.13, 10:20
              Bardzo niekulturalny człowiek. Większego gbura nigdy nie spotkałem.
    • Gość: gość Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.13, 10:07
      Poszukuję egzaminatora lub innej osoby, która pomoże mi załatwić prawko w Pile. Płacę gotówką, bez zaliczek po zdanym egzaminie lub po odebraniu dokumentu w starostwie w moim mieście, bo prawko ma być z wpisem do ogólnokrajowego rejestru. Mój nr GG 5839826. Zalezy mi na czasie
    • Gość: bj Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.cdma.centertel.pl 12.02.13, 08:46
      zgadzam się. Mam to szczęście że dałem prawko B za drugim razem w WORD Piła. Musiałem zdawać ponieważ przekroczyłem liczbę punktów. Robiąc 80.000-do 100000 km rocznie nie jest trudno przekroczyć 24p. Podróżuję po całej Europie Holandia Francja, Niemcy Austria Polska służbowo. W sumie przejechałem ok 1200000km. Moje pytania
      Dlaczego dyrektor Word Piła toleruje patologię w państwowej firmie?
      dlaczego egzaminatorzy swoimi komentarzami wywołują dodatkowe stany stresowe, np.: nakłanianie do wyprzedzania pojazdu jednośladowego na krótkim odcinku między przejściami dla pieszych gdzie droga jest tak dziurawa że swoim samochodem prywatnym nie przekroczyłby 20km/h. Świadczy to również o nie szanowaniu mienia państwowego a takim jest samochód Word Piła.
      Nakłanianie do szybszej jazdy na drodze jednokierunkowej. Droga położona miedzy blokami. Na parkingach przy drodze bardzo gęsto od samochodów i w każdej chwili może ktoś wybiec za samochodu.
      Będąc na studniach (20 lat temu) jedną z zasad przy egzaminach która do dzisiaj obowiązuje była statystyka zdawalności:jeżeli na egzaminie oblewa więcej niż 50% grupy oznacza że coś jest nie halo z egzaminem lub egzaminującym. Wg statystyk WORD Piła oblewa na poziomie 75%-80%
      Dalsze wnioski
      Bardzo przydały mi się lekcje jazdy pod okiem instruktora. Człowiek przy dużej ilości przejechanych kilometrów zaczyna czuć się zbyt pewnie na drodze dlatego uważam że każdy kierowca powinien co 4 lata iść na doszkalanie 6-8 godz. ale do ludzi logicznie myślących, rozsądnych a nie typu "egzaminator"
      Egzamin nie ma nic wspólnego z rzeczywistością na drogach
      WORD Piła daleko stoi od Cywilizacji Zachodniej.
      Jeżeli macie do wyboru nie zdwajacie w Pile. Możecie zdawać w innych miastach Suwałki Ostróda ,Rzeszów może warto wziąć urlop i zdawać w korzystnych uwarunkowaniach. Dopóki będą kolejki do word piła dopóty będą poniewierać egzaminowanych.
      Jeżeli ktoś ma prawo jazdy niech je naprawdę szanuje.
      • Gość: mat Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.sta.asta-net.com.pl 17.12.13, 19:30

no i co z tego, że jeździsz tyle kilometrów...... A nie masz zielonego pojęcia o przepisach...
        nie umiesz jeździć jak większość pewniaków i dumasów... dobrze Tobie tak...
        • Gość: Pani Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.14, 16:05
          Masakra !!! Jestem zszokowana tym co tam się dzieje, dziś miałam egzamin 2 raz a pierwszy raz miałam w środe 5 lutego i trafiłam na tego samego egzaminatora . Jakim prawem ? i drugi raz mnie oblał. Śmiech po prostu i nic więcej ... Oni robią remont ? Tak ! z naszych pieniędzy . Czepiaja się i oblewaja o byle co a z tego co sie dowiedziałam 1 raz co mnie oblał to nie słusznie ponieważ ja nie miałam winy tylko głupie Taxi co wymusiło pierszeństwo . Po prostu szok. I w dodatku są tam niektórzy bardzo wulgarni co nie wspomnę nazwiska tego egzaminatora .
    • Gość: Jola Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.CNet.Gawex.PL 15.03.13, 14:23
      A gdzie samokrytycyzm? Ja zdałam za piątym razem. Szczęśliwa z egzaminów poprawkowych nie byłam, ale zdaję sobie sprawę, że to moje błędy były powodem negatywnych wyników. Egzaminatorów miałam pięciu. Każdy był naprawdę przychylnie nastawiony do mojej osoby. Miły sposób bycia, wyrozumiałość. Podczas jazdy w mieście parokrotnie każdy z egzaminatorów wykazał chęć dobrej woli. Wielokrotnie dostawałam szansę, aby zdać. Czego w zasadzie oczekujecie? Jeździsz zgadnie z zasadami ruchu drogowego to zdajesz. Nie potrafisz, masz problemy to niestety musisz doskonalić swoje umiejętności. Paradoks życia polega na tym, że najwygodniej obwinić kogoś niż spojrzeć obiektywnie na swoje umiejętności. Pozdrawiam Jola.
      • Gość: alwaroooo Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.13, 17:01
        niech opublikują dziennie ile osób zdaje teorie na nowych zasadach a i ile osób zdaje praktykę na starych... wystarczy wejść na korytarz Wordu??????zawrze kolejki tam były 1 baba i hol petentów to teraz lipa ludzi niema bez komentarza
    • Gość: ja Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.03.13, 09:11
      Witam serdecznie.Moja przygoda nie trwa długo,zdawałam 3 razy(negatywnie).Pierwszy i drugi były spowodowane moimi drobnymi błędami,typu:samochód zgasł,jedno nie użycie kierunkowskazu,no i "niby" przekroczenie prędkości!!!Ale ostatnio trafiłam na 'panią egzaminator'- wszystkim chyba dobrze znaną!!!To była masakra.Nie życzę nikomu.Tak potrafi człowieka zdołować.Na dzień dobry uczepiła się, że niby przy pokazaniu świateł pozycyjnych nie powinnam mówić o podświetleniu tablicy rejestracyjnej.Że niby pytania nie rozumiem!?!A mnie mój instruktor uczulał na tym punkcie i kazał nie zapominać!Ach!Szkoda słów.Na wszystkich filmikach jakie oglądałam, egzaminatorzy tacy mili, przyjaźnie nastawieni do ludzi ale w realu to troszeczke inaczej wygląda.Nie wszyscy oczywiście.Ale uważajcie na tą PANIĄ!!!Życzę powodzenia! Jak zdam,to się pochwalę<3
      • Gość: DAREK196841 Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.adsl.inetia.pl 14.07.13, 17:56
        TA PANI EGZAMINATOR OBLAŁA JEDNEGO Z KURSANTÓW NA ŁUKU I SAMA WSIADŁA ZA KIEROWNICĘ ŻEBY WYCOFAĆ,EFEKT BYŁ TAKI ŻE OBALIŁA DWA PACHOŁKI. SZKODA ŻE NIKT TEGO NIE NAKRĘCIŁ ALE PRZYNAJMNIEJ WSZYSCY SIĘ POŚMIALI.
    • Gość: Fart Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła IP: *.sta.asta-net.com.pl 11.06.14, 20:30
      www.moja.pila.pl/index.php/ranking-szkol-nauki-jazdy/
      tutaj ranking zdawalności szkół w PILE
      • lukaszenko82 Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła 04.01.15, 13:37
        To jest patologia jakiej nie widzialem w życiu posiadam prawo jazdy od 15 lat i jestem kierowcą zawodowym od 9 lat.Jerzdzę po całej europie i przejerzdzam w ciągu roku ok 30 tyś km miesięcznie .Zabrali mi prawo jazdy za przekroczenie punktów karnych . Stawałem do egzaminu 2 razy i za każdym razem oblalem za jakieś głupie nawyki . A te gamonie z WORDU w Pile którzy zrobili kurs egzaminatora chcą nauczyć mnie jedzić gdzie sami nie mają pojęcia o jeżdzie tylko znają trochę przepisów . Kiedy zapytałem instruktora czy jezdził kiedyś po Anglii lewą stroną albo po autostradzie o 5 pasach ruchu w jedną stronę odpowiedział że nie . Więc jakie oni mają pojecie o jeżdzie i o egzaminowaniu po prostu wykuli skrzyżowania i znaki na terenie Pily i tak gnębą .Trzeba z tym walczyć bo to jest korupcja i biznes dla WORDU .
        • wapiszon Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła 10.01.15, 15:43
          jeśli tak jeździsz jak piszesz, to nie dziwię się , że nie zdałeś egzaminu :)
        • 34karolka Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła 23.10.15, 17:10
          Ja zdalam za drugim razem. za pierwszym tak bylam zestresowana, ze na placu nie radzilam sobie z nogami ( tak mi lataly :D ), za drugim razem zdane. Egzaminator, mimo, ze nie sprawial dobrego wrazennia, okazal sie bardzo sympatycznym panem, z którym rownież można porozmawiac :) a jak przemowil "ludzkim" glosem ,to mnie stres opuscil. Miasto objechane, szybko sprawnie w milej atmosferze, pomimo malutkich niedociagnięć ( brak kierunku np. ).
          Jak potrafisz jezdzic, to ciezko w pile oblac, taka jest prawda.
    • agadarek13 Re: Najnisza zdawalnośc w kraju Word piła 04.05.23, 14:49
      Jeśli chodzi o Word w Pile to najwięcej naciągających na ponowne egzaminy egzaminatorów .Moi synowie już 5 raz pojechali i ponownie zostały oblane egzaminy praktyczne Kat C ,pomimo iż jeżdżą dobrze .Zawsze się przeczepią nawet do linii nierównej kół ,albo coś błahego. Najgorsze i najbardziej naciągający na kasę punkt egzaminatorów w Polsce ! Wstyd. !!! Zażenowana naciągaczami matka !Jeśli chodzi o Word w Pile to najwięcej naciągających na ponowne egzaminy egzaminatorów .Moi synowie już 5 raz pojechali i ponownie zostały oblane egzaminy praktyczne Kat C ,pomimo iż jeżdżą dobrze .Zawsze się przeczepią nawet do linii nierównej kół ,albo coś błahego. Najgorsze i najbardziej naciągający na kasę punkt egzaminatorów w Polsce ! Muszą się wykazac aby nie stracić pracy ? Wstyd. !!! Zażenowana naciągaczami matka !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka