Dodaj do ulubionych

Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie!

IP: 212.180.202.* 09.05.14, 21:03
Cześć,
Poszukuję dobrego i profesjonalnego instruktora nauki jazdy w Warszawie - do jazd doszkalających.
Mam już prawko, ale boję się jeździć - potrzebuję instruktora, który będzie cierpliwie tłumaczył i korygował błędy.
Pomóżcie!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kursantka Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! IP: *.jmdi.pl 03.06.14, 20:01
      A ja polecam z pełną odpowiedzialnością p.Cezarego Mordona. Skorzystałam z Jego usług na jazdach doszkalających i jest to instruktor z prawdziwego zdarzenia. Cierpliwy, spokojny a jednocześnie świetny człowiek, dzięki Niemu nie boję się jeździć i sprawia mi to przyjemność. Zresztą kto umówi się z Nim raz to już nie rezygnuje z Jego usług. Najlepiej samemu się przekonać. Z tego co wiem to teraz otworzył swój Ośrodek Szkolenia Kierowców "CZALEK" Cezary Mordon. Na Facebooku również można znaleźć stronę szkoły i opinie o Nim. Tel. 535-560-554
    • martaszczygielska Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 31.05.15, 21:14
      Witam
      Tworzę ten wpis, ponieważ muszę odpłacić się jakoś instruktorowi, który pomógł mi zdać prawko :) Kurs robiłam w Imoli na skodzie, a teraz w Wordzie są Hyundaje. Od koleżanki wzięłam nr do pana Radka-jeździ białym Hyundajem z Pól Mokotowskich. W ciągu 4 godzin nauczył mnie sporo, bo skupiliśmy się na ćwiczeniu tego co nie potrafię, a nie jeżdżeniu wokół Radarowej. Ale nie to spodobało mi się najbardziej. Na ostatnich dwóch godzinach w sobotę ciągle słabo szło mi parkowanie prostopadłe. Dochodziła 12, czyli mieliśmy kończyć, bo o 14 egzamin. Radek mówi, żebym jeszcze poćwiczyła, żeby nie było problemu na egzaminie. Na to ja, że przygotowałam się finansowo tylko na 2 godziny i nie starczy mi kasy. To on mówi, że spokojnie, rozliczymy się za 2 godziny, a najwyżej będe go polecać znajomym. Jeszcze przez pół godziny jeździł ze mną za darmo, żebym mogła doszlifować te cholerne parkowanie. A najlepsze w tym, że zdałam ten egzamin i miałam równoległe :D:D:D Zgodnie z umową polecam i pozdrawiam :) Pozdrawiam też bardzo sympatycznego egzaminatora-pana Piotra Całkę. Robi świetną atmosferę na egzaminie co bardzo pomaga :)
            • pablowolkowski Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 21.06.15, 09:59
              Po pierwsze podziękowania dla Pani Marty Szczygielskiej za polecenie instruktora.
              Po drugie podziękowania dla Pana Radka za zdany egzamin.
              Na kursie "nabijałem kilometry" (tak, nabijałem kilometry bo na pewno nie uczyłem się) u instruktorki w jednej z mokotowskich szkół. Dopiero Pan Radek wytłumaczył mi zasady parkowania i powiedział na co patrzeć w poszczególnych etapach. Wcześniej tylko słyszałem "no weź równo zaparkuj". Poza tym podczas dodatkowych jazd uspokoiłem się i przestałem przejmować egzaminem. Najlepszy tekst Pana Radka "Chłopaku uspokój się bo egzaminator to taki Ty tylko za kilka lat jak sobie pojeździsz. Egzaminator wychodzi z pracy i idzie do domu zjeść obiad. Wyobraź sobie, że siedzisz z nim w barze i pijesz piwo". No i rzeczywiście na egzamin przyszedł młody egzaminator-Pan Skwarek. Bardzo uprzejmy człowiek-egzamin bez zbędnego budowania stresu. Poza tym bez trudu wyobraziłem sobie, że siedzimy i pijemy piwko :) Pozdrowienia dla wszystkich porządnych instruktorów i egzaminatorów ;)
    • 5zen Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 14.08.15, 11:39
      Szkoła jak szkoła, ale Przemysław Kosaty to absolutny Parnas Instruktorów, Liga Mistrzów jak to woli. Profesjonalne wprowadzenie w technikę jazdy na jednośladzie, pouczające zajęcia z jazdy w ruchu miejskim. Z leszcza zrobi motocyklistę, osobie już doświadczonej pomoże dostosować się do specyfiki zadań na egzaminie państwowym. Ku obopólnej uciesze, bo Pan Przemek to osoba ciepła i pełna humoru, rzeczowa i szybka w komunikacji mimo grafiku napiętego jak struna. Polecam zatem Wyścigi, a Linii gratuluję kadrowego wyboru. Pozdrawiam.
      • 42kris Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 04.09.15, 11:20
        Nie polecam osk model. Masakryczni instruktorzy. Trafilem na p. Konopke, gorzej byc nie moglo. Zmienilem na innego i to samo. Pan Konopka nie potrafi uczyc, nie zna przepisow ruchu, jak inni instruktorzy z innych osk dowiedzieli sie, ze jazda wedlug pana Konopki na polsprzegle jest niczym zkym, wysmiali go. Czlowiek niekompetentny, kto w ogole go tam zatrudnil, chyba taki sam jak on sam. Plac manewrowy maja straszny, obzydliwy. Luki krzywe, szok! Odradzam. Polecam za to Pana Jacka Zdanskiego. Dzieki jazdom doszkalajacym u Niego, zdalem egzamin. Wspanialy instruktor! Swietne opinie, pelen profesjonalizm!
        • 42kris Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 06.09.15, 10:11
          Uciekajcie jak najdalej od osk Model. Od pana Lukasza Konopki. Jazdy fatalne, podczas jazd opowiesci jaki to nie jest wspanialy itp, ktore wyssane sa z palca. Wymyslone historie, aby samemu sie podbudowac w oczach innych. Ten pan nie powinien pracowac jako instruktor jazdy. Poczytalem opinie w necie na jego temat, wielkie negatywy. Czlowiek ktory nie potrafi uczyc jezdzic. Z daleka od tego pana i od modela! Fatalni ibstruktorzy, ktorzy podczas jazd gadaja przez tel, na placu manewrowym pala papierosy nie zwracajac uwagi na to jak po luku porusza sie ich kursant. Ludzie nie wybierajcie tego osrodka, jak najdalej!
        • oskmodel Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 05.11.15, 06:51
          Szanowny Panie. Jeśli jest Pan rzeczywiście naszym byłym klientem a nie konkurencją zapraszamy do biura, kontaktu telefonicznego pod nr 504 24 54 84 lub mailowego info@osk-model.com. Jesteśmy gotowi zwrócić Panu koszty kursu i koszty nie zdanych egzaminów państwowych. OSK Model /
    • seba.malek Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 14.01.16, 18:21
      Dolaczam sie do grupy zadowolonych z uslug Radka. Zaluje tylko ze trafilem do niego po 5 a wlasciwie po 8 niezdanym egzaminie. Po egzaminie nr 5 znalazlem jego nr tutaj i umowilemem sie na jazdy. Po 2 godzinach powiedzial mi wprost, ze nie mam szans na zdanie egzaminu i lepiej zebym nie marnował pieniedzy na kolejne egzaminy. Nawet troche mnie to wkurzylo i nie chcialem miec z nim nic doczynienia. Dopiero po 8 uwalonym egzaminie mialem dosyc placenia mojemu poprzedniemu instruktorowi. Kilkanascie godzin solidnego szkolenia, a nie jezdzenia w kolko wystarczylo zeby zdac egzamin. Pisze to nie zeby polecic Radka (on nawet wkurza sie ze ma przez te wpisy za duzo pracy i pozno wraca do domu) tylko zeby przestrzec przed slabymi instruktorami. Nie marnujcie kasy na jazdy podczas ktorych raz zaparkujecie i nie widzicie luku a dla instruktora wasza jazda jest OK.Podczas prawdziwego szkolenia cwiczy sie to co sie nie potrafi i to co jest na egzaminie.
      • wangababa Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 17.01.16, 08:51
        Mogłabym prosić o kontakt do tego instruktora? Przeczytałam ten wpis i zauważyłam, że rzeczywiście na jazdach ciągle jeżdżę w prawo i cały czas nie umiem zaparkować. A już 3 egzaminy negatywnie, jeden na łuku i dwa na tym cholernym rondzie na Hynka. Macie jakiś sposób, żeby ogarnąć to rondo?
      • werkoza Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 24.01.16, 22:23
        Eee tam... Wcale się nie wkurza. Zadzwoniłam do niego w tygodniu i wczoraj jeździłam pierwszy raz. Nawet specjalnie na początku zapytałam czy mogę zająć chwilę, na co się roześmiał i powiedział, że rozmowa z klientami to część jego pracy :) Bardzo miły człowiek i rzetelny instruktor. Dwie godziny wykorzystane w pełni na manewry i poprawianie błędów. Też bardzo polecam. Mam nadzieję, ze następny egzamin będzie POZYTYWNY
    • focek83 Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 11.12.16, 18:29
      Polecam Wam szkołę u Sławka chyba z Wołomina ale również jeżdżą w Warszawie na pewno po Odlewniczej oraz szkołę Havranek ta już z Warszawy. W obu szkołach uzyskałem dużo cennych informacji, które pozwoliły mi zaliczyć egzamin. Cierpliwi, spokojni, mili instruktorzy. W obu szkołach brałem dodatkowe lekcje.
    • oskmars Re: Poszukuję dobrego instruktora w Warszawie! 04.02.17, 07:59
      MARS Szczecin - Motocyklowa Szkoła Nauki Jazdy
      Szkolimy MOTOCYKLISTÓW i MOTOROWERZYSTÓW !!!
      Jako jedna z nielicznych szkół w Szczecinie prowadzimy kursy na kategorię AM
      Nasi kursanci zdają egzamin państwowy na tym samym pojeździe, którym uczyli się jeździć ( podstawiamy nasze motocykle na egzamin w WORD Szczecin) dodatkowo w egzaminie uczestniczy instruktor, który wspiera kursanta mentalnie i duchowo co eliminuje „stres egzaminacyjny”

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka