Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo

09.01.18, 13:34
W jakiej szkole jazdy w Krakowie można robić kurs ekspresowo, ewentualnie weekendowo? Chodzi mi przede wszystkim o to, by zajęcia nie były dzień w dzień, albo żeby można było sobie indywidualnie dopasować grafik pod siebie. Sporo pracuje i nie zawsze w stałych godzinach, dobrze by było, gdyby szli jednak na rękę jeśli chodzi o pory zajęć...
Obserwuj wątek
    • piernikarczyk.t Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 11.04.18, 12:46
      Wiesz co generalnie rzecz biorąc to w każdej szkole jazdy masz chyba taka możliwość, na pewno w tych większych jest, bo już się nie raz spotkałem. Ja robiłem prawko w Auto Akademii i wiem, że na pewno się da zrobić w trybie przyspieszonym. Nie wiem do końca na czym to polega, wydaje mi się ze wykłady robisz sobie wtedy indywidualnie czy tam online, a jazdy to wiadomo ze umawiasz indywidualnie. Tylko może więcej na raz jak ma być szybciej. Byś musiała wejść sobie do nich na stronę i poszukać, ewentualnie zadzwonić. Babeczka z recepcji bardzo w porządku to myślę, że objaśni wszystko na spokojnie. Ja nie chcę mówić jak nie jestem pewny.
    • gapinski Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 15.03.19, 23:30
      Dzień dobry, nazywam się Sebastian pomogę wszystkim w uzyskaniu prawa jazdy każdej kategorii co najważniejsze legalnie z wpisem do rejestru. Jeżeli ktoś myśli, że to nie możliwe proszę się ze mną skontaktować. Nie są to dokumenty kolekcjonerskie tylko legalny dokument odbierany w swoim wydziale komunikacji. Jeżeli ktoś stracił prawo jazdy za alkohol lub punkty karne również jestem w stanie pomóc.Zaznaczam nie pobieram żadnych zaliczek.Więcej informacji pod nr tel. 883-470-925. Lub pod adresem E-mail Dokumenty-Gapinski@wp.pl.
    • maciekkrzyw Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 25.07.19, 14:31
      Możesz uderzyć do nich www.oes.krakow.pl/. Ja robiłem u nich kurs i poszło sprawnie i bezproblemowo. Pani w biurze szybko mi zorganizowała jazdy tak że sprawa poszła raz dwa. A co najważniejsze zdałem egzamin za pierwszym razem. Jeżeli chodzi o instruktora to polecam Sebastiana Bałysa uczy w szkole na ul Kościuszki
    • anitapjrso Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 20.09.19, 15:48
      Szukasz prawdziwego prawa jazdy ???
      Dobrze trafiłeś!!!
      Współpracuje z holenderskimi szkołami jazdy oraz egzaminatorami .

Uzyskanie prawdziwego , legalnego prawa jazdy w Holandii jest możliwe i bardzo proste ,gdyż według statystyk właśnie tam jest największa zdawalnosc .
      Jak to działa ?
      Podajesz nam swoje dane z ważnego dokumentu osobistego (jeśli jesteś mieszkańcem Holandii wtedy również numer z Uittreksel!).
      Natomiast jeśli nie posiadasz meldunku ani zaświadczenia - ZADEN PROBLEM - załatwiamy je.

Do wszystkich etapów naszej pracy masz wgląd na bieżąco - Co jest bardzo ważne - wysyłam do Ciebie mailem dokumenty (Uittreksel, zaświadczenie ,badania ,egzaminy ), które załatwiamy do prawa jazdy jako potwierdzenie naszej wiarygodności ,abyś był spokojny i miał pewność ,że dokument jest zarejestrowany !

Czy można jeździć w Polsce ?
      Oczywiście!
      Prawo jazdy holenderskie to dokument europejski ,także jest uznawany w każdym kraju UE .
      anageschaft@protonmail.com
    • marekowall Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 07.11.19, 12:44
      Możesz uderzyć do nich www.oes.krakow.pl/. Też potrzebowałem szybko zrobić prawo jazdy i się udało. Pani w biurze tak mi ustawiła jazdy że spranie przeszedłem kurs i zdałem egzamin. Jeździłem z Janem Adamski. Bardzo fajny gość i co najważniejsze ma pojęcie o swojej robocie. Polecam
    • 123kasia Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 25.11.19, 18:14
      Polecam OSK KORMORAN wszystkim,którzy chcą nie tylko zdać egzamin,ale również nauczyć się dobrze jeździć. Ja w tej szkole miałam jazdy doszkalające i w ciągu 2 godzin dowiedziałam się więcej niż w szkole, w której robiłam kurs.Instruktorzy posiadają ogromną wiedzę, którą potrafią przekazać w odpowiedni sposób.Są cierpliwi,wyrozumiali, odnoszą się z szacunkiem do szkolonych przez siebie osób, co buduje dobrą atmosferę i sprawia,że jazdy nie są stresujące. Wszystko jest tłumaczone w prosty,zrozumiały sposób. Przez całe szkolenie typowane są drobne niedoskonałości aż do osiągnięcia ,,perfekcji". Manewry,które sprawiały mi trudność i wydawały się nie do wykonania, po czasie okazały się proste. Dziękuję szczególnie Panu Sebastianowi, ale również Maksowi-lepiej trafić nie mogłam!
    • krzychuniu Re: Prawo jazdy Kraków - najlepiej ekspresowo 22.06.20, 16:31
      W Oesie zrobisz szybko i sprawnie kurs. Ja tam robiłem kurs i jestem zadowolony. Nie ma problemów z terminami jazd (mają sporo instruktorów także zawsze się ktoś znalazł na odpowiednia dla nie porę. Mają tez dobre efekty nauczania. Ja zdałem egzamin za pierwszym razem

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka