Dodaj do ulubionych

Egzamin na prawo jazdy

26.02.21, 10:05
Witam
Mam do was pytanie. Miałem dziś egzamin praktyczny i gdy wyjechałem już z placu na łuk i po kilku minutach egzaminator kazał mi się zatrzymać po prawej stronie na wysokości drugiej lampy, licząc od tej, którą mi wskazał, ale ja ze stresu pomyliłem się i zatrzymałem się prawie przy trzeciej lampie i on wtedy zaczął do mnie mówić, że ma chyba do czynienia z przedszkolakiem, a nie osobą dorosłą. Potem kazał jechać dalej i za chwile kazał mi zrobić to samo co wcześniej tylko zatrzymać się przy trzeciej i tutaj już się pilnowałem, ale przy poboczu leżał śnieg, więc nie chcąc popełnić znowu błędu i zatrzymać się za daleko to postanowiłem najechać lekko na ten śnieg i wtedy egzaminator również zaczął do mnie niekulturalnie się odzywać, ja próbowałem mu wytłumaczyć to i później powiedziałem że jestem bardzo zestresowany i on wtedy powiedział że jeszcze raz jak zwalę winę na stres to będzie źle, później powiedział, że skoro jestem dorosły to muszę zacząć panować nad samochodem bo musi ocenić, czy jeżdżę dobrze. Następnie kazał mi kontynuować jazdę.
Wiem doskonale na czym później oblałem egzamin, ale tutaj moje pytanie czy powinienem składać skargę na tego egzaminatora, za niewłaściwe zachowanie? Boję się, że jeśli bym złożył to WORD może zamieść sprawę pod dywan, a egzaminator może się mścić na mnie za tą skargę.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka