Dodaj do ulubionych

Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie Górn?

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 00:30
Noo i jak oceniacie swoj egzamin? Mieliscie jakies fory czy trafiliscie na
upierdliwa kose? Czekam:)
Obserwuj wątek
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 16:46
      Zdublowałaś mu topic :P o DG, ale spoko, jak miałaś egzama w DG napisz thx z góry
      • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.05, 22:56
        no mialam mialam i oblalam :D a ty?miales czy czekasz?
        • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.05, 23:20
          w polowie kursu jestem :P napisz na czym oblalas, jak sie tam zdaje na tym nowy
          placu, i jaki egzaminator ci sie trafil
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.05, 22:22
      no oczywiscie oblalam na prostopadlym przodem i jak na nast egzaminie wylosuje
      tez to, to sie chyba potne. a egzaminator baaaaaaaaaaardzo chamski, wogole nie
      wiem jak tacy ludzie moga egzaminowac, rozdarty, niemily i duzo by jeszcze
      wymieniac. wiec dobra rada - nawet jak ktos na ciebie nakrzyczy to nie lam sie
      i nie daj puscic nerwom, bo podstawowa rzecza jest nie dac sie tym gnidom, oni
      maja ogromna przewage nad toba bo wiedza ze sie boisz. jak pojde na nast
      egzamin to nie dam sie poniesc emocjom, tak sobie obiecalam. a swoja droga
      gdzie prawko robisz? pozdrawiam:)
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 23:14
        ja robie w sosnowcu jakos tak wyszlo, ale jestem z DG :) jak zobaczylem w DG
        plac to juz sie balem :) ale jeszcze 15h do wyjezdzenia mam wiec spokoj narazie.
        Podstawa to co zauwazylem ze nie stresowac sie i nieprzejmowac otoczeniem :).
        Napisz jak ci poszlo na nastepnym egzaminie trzymam kciuki :) badz twarda
      • Gość: goofyyy Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.telpol.net.pl 31.08.05, 10:18
        ja zdawalem prawko teraz 25 w Dabrowie i zdalem za pierwszym razem hehehe:D z
        calego egzaminu plac byl najtrudniejszy poniwaz sprzeglo w puncie bardzo szybko
        bierze w kazdym samochodzie jest troche luzu a tu niestety tego luzu
        praktycznie nie ma takze uwazajcie na te sprzeglo!!kazdemu gasnie przynajmniej
        p o3 razy samochod wiec tym sie nie przejmujcie ze wam raz czy dwa zgasnie:)
        ogolnie w dabrowie nie jest zle jak umiesz jezdzic to zdasz bez problemu!!
        • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:48
          no w sumie jak ja tam bylam juz niestety 2 razy to ani raz mi nie zgaslo:)mam
          byc dumna z siebie?za zdane prawko gratuluje i to bardzo. nie musisz tego
          przezywac:) pozdrowka:)
          a jaki egzaminator?i ile was z placu wyszlo?i le zdalo?
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.05, 23:35
      ojjjj nie dziekuje:) na pewno sie odezwe. i bede twarda:D papa:)
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 23:46
        Jak co to gaz do dechy i zwiń im jednego punciaka :) z placu (dzielimy sie kasa
        za niego bo to moj pomysł :P ) good night :)
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.05, 20:50
      heh... :) spoko koles :) ale ja wolalabym corse... :D
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.05, 12:45
        na mieście corse bedzie trudno zwinąć bo musisz wywalic z niej egzaminatora jak
        sobie poradzisz to luzzz moze byc corsa :) kiedy masz next egz. ??
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 20:04
      no w sumie jeszcze troche sobie na niego poczekam:/ dzis znow oblalam na tym co
      ostatnio, parodia co sie tam dzieje, 2mm na linie najechalam i mnie udupil. no
      ale coz, zyc trzeba dalej. w sumie do 3ech razy sztuka:D pozdro
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 20:56
        :/ nawet mnie nie strasz, co za goście tam egzaminuja, ile zdało jak byłaś
        dzisiaj z grupy, albo ile wyjechało na miasto, jaka była atmosfera? bądz dzielna !
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 21:24
      zdaly 2 osoby, niewiele jak widac. a udupil mnie na glupocie takiej i jakby byl
      spoko to by puscil bo to nie bylo nic wyraznego. nie lam sie, zdasz, tylko
      opnuj nerwy:)
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 21:32
        Jeszcze jest czas na nerwy może skoncze jazdy pod koniec sierpnia :) to we
        wrzesniu stresówa, jakbym (odpukać) nie zdal z dwa trzy razy to mnie chycą
        jeszcze te nowe zasady :/
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 21:49
      wiesz, jest poczatek sierpnia a ja mam egzamin na 9 wrzesnia. nie chce cie
      martwic ale jak raz nie zdasz(jak uda ci sie zalapac na wrzesien)to chyca cie
      nowe zasady bo w dg na egzamin czeka sie miesiac. wiec jak ja nie zdam tym
      razem to tez lece chyba na nowych. nie wiem czy sie cieszyc czy nie:/
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.05, 22:33
        hmmm....własnie tez sie martwie choć te nwe zasady nie są aż tak zle :/
        (chyba:P) no ale poczekamy zobaczymy. Myslalem ze krócej sie czeka na termin :/.
        No ale cóż :/....a zdawal ktoś od ciebie w Katowicach jak tam jest ?
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.05, 23:44
      powiem tak, w katowicach zdawaly 2 osoby i zdaly za 1szym razem.ale dzis
      wysluchalam relacji jakiejs babki ktora juz 3 raz na luku oblala bo ponoc auta
      sa tak zarzniete ze na polsprzegle nie pojedziesz, bo zdychaja i gasna. i
      wiekszosc oblewa na tym ze auto im gasnie na luku.dlatego tam sie czeka na exam
      2tyg a nie tak jak tu w DG miesiac.ludzie chyba stamtad uciekaja a pozatym w DG
      mniejszy ruch i miasto prostsze, przynajmniej ja je znam prawie na pamiec:) a u
      nas w dg autka sa spoko, normalnie jedziesz, tylko wiadomo ze musisz auto
      zebrac wiec pogazowac troszku przy ruszaniu trzeba.ale dalej idzie jak burza
      bez problemu. na wstecznym tez spoko, delikatnie gazik i samo dzie, wiec na
      samochody nie ma co narzekac. i powiem ci jeszcze ze juz 2 raz spotkalam sie
      (przy losowaniu zestawow na plac) ze maja je poukladane od 1 do 6 w kolejnosci.
      wiec jakbys przypadkiem losowal to "z glowa" co ci pasuje bo ja jak glupek
      wyciaglam prostopadle ze srodka w zest nr 3:/ (metoda sprawdzila sie juz w 2ch
      przypadkach egzaminatorow nie wiem czy sie sprawdzi w innym pzypadku ale zawsze
      warto sprobowac) no wiec milej nocki, mialam sie dzis opic a tu nic z tego:(
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.05, 16:19
        Nie wiem jak to bedzie ale dzieki za info no DG znam :) ale pierw trzeba
        wyjechac na miasto :) pozdro
    • Gość: mint Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: 62.233.184.* 12.08.05, 08:40
      byłam wczoraj w osrodku w dąbrowie gorniczej, egzamin będę zdawała w połowie
      września... Panuje tam nastrój jak w laboratorium dextera:)))))) Uszczknęło mi
      się także coś z rozmowy dwóch egzaminatorów, ale pominę to milczeniem.
    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.05, 12:00
      no w sumie tak, trza na miasto wyjechać... mam nadzieje ze ja wyjade. a kolezanko co tam uslyszalas?bo ja slyszalam jak gadali na czym oblewaja inni, ze niby na glupotach. a nastrojem sie nie przejmuj. zdajesz 1szy raz?jak tak to faktycznie moze cie to przerazac ale ja juz jestem zaprawiona w bojach i nic tam nie robi na mnie wrazenia:) pozdrowionka:)
      • Gość: mint Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: 62.233.184.* 12.08.05, 15:15
        cóż rozmowa dotyczyła wyższości dekoltu nad umiejętnościami :) A zdaję pierwszy
        raz :) Chyba powoli nastawiam się na nerwowa atmosferę:)
        • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.05, 19:43
          Boshe masz miesiąć czekania na egzamin :/ kapa jak ja skoncze kurs na poczatku
          wrzesnia to chyba jak gadalem z kaffka bede zdawał na nowych zasadach juz :/
          (ale to moze dobrze :P) bo dzisiaj na placu manewrowym myslalem ze sie
          pochlastam wkur. mnie te manewry :/ no ale coz trzeba sie nauczyc. Napiszcie
          gdzie wziasc jak co dodatkowe jazdy z placu manewrowego w DG przed egzaminem
          • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.08.05, 22:43
            no wlasnie sie tak zastanawiam czy te nowe zasady nie beda nawet ok. ale na
            razie nie wiem, bo jak mi kaza zaparkowac gdzies tam pod jakims sklepem i
            skasuje komus fure to coz bedzie?i chyba tam na tym parkingu trudniej bedzie
            trafic w srodek miedzy linie niz miedzy pacholeczki(ponoc tez maja tak patrzec
            jak na placu ze co do cm ma sie wjechac). hmmm na nast egzamin chyba se ubiore
            bluzke z dekoltem:) moze mnie pusci;) a tak na prawde to mnie to troszke
            przeraza:( ja juz nie mam sily na to 3 podejscie... okropnosc...
            • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 23:42
              hehe bluzka z dekoltem nie jest zla :P (daj foto :)..albo powiedz kiedy zdajesz
              wpadne) żartuje :D...no wiesz nie dadza ci skasowac innego samochodu bo przeciez
              egzaminator ci zatrzyma samochod spokojnie, z tego co słyszaelm to masz sama
              sobie wybrac miejsce do zaparkowania,....hmmm nie wiem czy bedziesz musiala na
              raz zaparkowac czy mozesz sobie podejsc z kilka razy :), no zobaczymy....i
              spokojnie nie zalamuj sie badz twarda, wierze w ciebie przeciez nie jezdzisz zle
              (domyslam sie :)...) trzymam kciuki i nie mazgaj mi sie tu teraz :[
              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 23:47
                opanuj sie kobieto lle masz lat :[ masz wsiaść i zdac to
                • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.08.05, 22:06
                  no w sumie 18 juz mam...ale nie za dlugo:) piekna i mloda jestem:) mnie
                  dochodza takie sluchy ze ma byc tak jak na placu 1 korekta:/ nie wiem, mam
                  nadzieje ze za tym 3 razem zdam i juz nie bede sie niczym przejmowac... ojjjjjj
                  zeby tak tylko bylo(a tak na marginesie to nastroje do plakusiania mi przeszly
                  ale kiepsko bylo, baaardzo, nawet nie wiesz ile musieli mi natluc ze na tym
                  swiat sie nie konczy. ale jakie ozna miec wyobrazenie po opiniach 2ch
                  instruktorow ktorzy mowia ze jestem na prawde dobra?? chamowa:( )no w sumie
                  wpadnij do dg chyba 6 wrzesnia na 12.00 to moze mnie gdzies tam zobaczysz w
                  kombinezonie narciarskim:D heh... pozdrowka:)
                  • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 00:47
                    hehe nie musze wpadac do DG mieszkam 10 min od osrodka :)....ktos pisla tutaj ze
                    nowe zasady beda dotyczyly tych co beda zaczynali kurs od pazdziernika a ci co
                    do tej pory juz przeszli (do pazdziernika) to maja zdawac na starych zasadah :/
                    juz nie wiem komu wierzyc :)...poplacz sobie hehe :) dobrze ci to zrobi a jutro
                    wstaje nowy dzien :)badz dzielna ....hmmm juz niedlugo 19 :o to maturka (chyba)
                    :) jeszcze jeden stres :P moze wpadne bede krzyczal "PRZEPUSCIE KAFFKE" :)
                    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 09:46
                      nooooo trzymam za slowo - jeden kibic wiecej(oprocz taty) czyli w sumie 2ch.
                      nieeee nie bede juz lakac nie namawiaj mnie ale tak szczerze jak sobie to
                      przypomne to mnie troche zlosci to wszystko:) ale to nic, jakos to trza kiedys
                      zdac, jak nie teraz to nastepnym razem(oby nie)i czytalam to samo co ty o tych
                      zasadach bo ci co zaczna od pazdziernika beda typowo szkoleni na te nowe
                      zasady, beda parkowac w terenie itp a my jestesmy nauczeni na stare zasady(wow
                      logicznie pomyslalam)wiec chyba bysmy musieli duzo jazd dokupic zeby nauczyli
                      nas na nowe zasady
                      a jak mysle o maturze to tak sie zastanawiam jak ja to wogole zdam, normalenie
                      tragedia:( a ty? a i krzycz glosno na tym egzaminie zebym slyszala:) milego
                      dzionku:)
    • kaffka87 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G 16.08.05, 10:05
      no popatrz czego ja dokonalam - zalogowalam sie:) dumna z siebie jestem:)
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 14:34
        hehe ja juz dawno po maturze :) w lutym jak Bog da mgr. :x... zdolna dziewczyna
        jestes widze :D podstawy logowania znasz :),ja własnie wróciłem z placu :) juz
        mnie meczy to krecenie na polsprzegle :/, w czwartek dwie godziny na miescie to
        sie odstresuje. Maturą bedziesz sie stresowała pozniej teraz masz tylko jeden
        cel :P, tata z toba idzie bo musi widziec jak ukochana córeczka jezdzi :) mam
        nadzieje ze cie nie stresuje jego obecność :)
        • kaffka87 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G 16.08.05, 23:16
          ojjj no to trzymam kciuczki za mgra:) jak juz bedziesz go miec to napisz, opije
          sie:D a co do placu to mnie tez strrasznie meczyl szczegolnie jazda na
          polsprzegle bo po 0,5h noga mi odpadala:/
          a co do taty to jest bardzo spoko, jak nie zdalam 2raz to sie wkurzyl,
          powyzywal bardzo brzydko jakiegos egzaminatora ktory sie napatoczyl a jak
          wrocilismy do domku to kazal mi wsiasc w auto i jechac. i tak sobie pojezdzilam
          tu i tam po mojej wiosce, na 2gi dzien to samo(dobrze ze nas nie zlapali bo bym
          miala pozamiatane)i powiem ze dzieki temu wie ze nie jestem jakas cipka(sorry)
          bo widzial jak mi jazda idzie, stwierdzil ze jezdze jak prawdziwy szofer:D na
          maxa mnie podniosl na duchu po kolejnej porazce.z tata zawsze razniej;) a ty z
          kim na egzamin sie wybierasz? :)
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.05, 01:33
            na egzamin sam nie chce nikogo :).....
            Ja nie mam samochodu wiec sobie nie pojedze nigdzie jak co :P (taki los)
            Jezdzij duzo abys nie wyszl z wprawy :)
            Późno juz ide spac :) pa
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.05, 18:27
      Żyjesz kaffka :)
    • kaffka87 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G 21.08.05, 22:24
      hello, najmocniej przepraszam ale mimo mojego niewielkiego wieku pracuje wiec
      prosze nie gniewaj sie ze sie nie odzywalam. powiem szczerze ze o egzaminie nie
      mysle, co bedzie to bedzie, najwazniejsze ze 1kibic wiecej krzyczacy pod bramka
      sie stawi:)a tobie jak idzie prawko?kiedy the end? bo jak cos to tez bede
      krzyczec(takie tam moze niecenzuralne jak cos pojdzie nie tak - wyplute-bo masz
      zdac za 1szym razem nie tak jak ja:)najwazniejsze miec dobry humor and no
      stress:) pozdrowka:) napisiaj cos:)
    • kaffka87 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G 21.08.05, 22:25
      ojjjjjjj nie odzywalam sie przez 5dni. coz sie ze mna dzieje??????? chyba sie
      starzeje... albo lektura "potopu" za duzo czasu pochlania + praca:/ a jutro toz
      samo:( milej nocki:)
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.05, 12:32
        Ty sie starzejesz a ja co mam powiedziec :)....:o potop <olaboga>....UWAGA W
        CZWARTEK DWIE GODZINY NA DG NIE WYCHODZIC NA ULICE O 17 :)...a jak jazdy
        ...hmmmm....ostatnio mecze plac :/ łuk nawet spoko, skosne luzzz, koperta,
        prostopadłe tyłem tez, przodem gorzej :/ ale stestuje nowy sposob :), na trzy
        tak sobie....Ostatnio na mieście to przeszedłem sam siebie :/ koles mi gada w
        lewo a ja w prawo :), wogole mnie wymeczyl, jezdzilem z nim pierwszy raz z
        poprzednimi luzz nie ingerowali tak mi w jazde a ten "wrzuc trojke" , "na
        zakrecie redukuj na 2 " troche mnie powkurzał a takto spoko ziomek ale nie lubie
        jak juz umiem tak jezdzic to wprowadzac cos nowego :/ no ale cóż....wez sie
        jeszcze pobaw cos jeszcze tylko z tydzien wakacji :) i nie czytaj tej ksiażki
        oszalałaś :D.....pozdrowienia :)
        • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.05, 23:27
          (nie chce mi sie zalogowac) no w sumie widze ze nie tylko mnie to zakichane
          prostopadle nie wychodzi:) sama nie jestem. a co do jazd to ajk mi sie
          instruktorzy zmienili to tez bylo tak samo - tamten kazal 4wbic przy 50 a ten
          przy 42(ponad 40)i juz nie wiadomo bylo jak jezdzic, najlepiej po swojemu tyle
          ze sie nie dalo bo na 3 w zakret nie moglam wchodzic(chyba mamy ten sam
          problem) a tak ogolnie to musze ten pasc pisany gwara przeczytac bo nie chce
          miec jakichs frytek u pani od pl, zeszly rok wystarczyl, dobrze i dziwne ze nie
          osiwialam.a w te wakacje chyba sie juz nie wyszaleje, malo zostalo, martwie sie
          o mature itp itd.(o egzaminie nie wspomne) no coz... doroslosc... milej nocki i
          pozdrawiam:)
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.05, 12:58
            Młode dziewcze jestes jeszcze :) zobaczysz jak to bedize jak bedziesz miała 24
            :P, a matura sie nie martw to jest banał w porownaniu z prawkiem :) gdzie
            chodzisz do szkoły ?...heheh dzisiaj jezdzilem po placu z gosciem co jest taki
            gruby ze <olaboga> zaslanial mi prawa i prawa tylna szybe, bo jeszcze sobie do
            tylu wysunoł fotel :) omg ale znioslem go :) jutro dwie godziny na miescie ufff
            • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.05, 23:42
              no w sumie nie wiem czy 24 dozyje:) heh to spoko ja jutro sie bede umawiac na
              jakies jazdy, bo w koncu trza to jakos zdac:/ a chodze do ogolniaka
              to mowisz ze dzis mailes niezle przygody z panem grubszym:D ale pytanko - jak
              sobie poradziles na placu bez pelnego widkou?trzabylo mu powiedziec zeby
              wyszedl bo zaslania wszystko...kruszynka;) ale by byla chamowa:)
              a to jutro zycze powodzenia na miescie(tez sie musze do DG przejechac bo
              zapomne jak tam jest). tylko szkoda ze coraz blizej egzamin a ja sie zaczynam
              denerwowac:( no bo ilez mozna zdawac??? czyz nie? papa
              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.05, 03:16
                hehe na wyczucie jechalem i ciagle korekty :) nie powiem mu aby wyszedl bo by
                musial stac :P a to by pewnie nie wplynelo na niego dobrze :)
                Myslalem ze mieszkasz w DG :) podszkolisz sie i bedzie dobrze :) i nie denerwuj
                sie poczytaj sobie potop to sie odstresujesz :P
                Ile mozna zadawac nie wiem zobacze ile ja bede :D ale to ze nie zdalas za drugim
                razem nie znaczy ze nie umiesz jezdzic wiec pelen spokoj trzymaj :) pozdro
                • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.05, 23:30
                  niee, nie jestem z DG, troszke km tam mam ale nie jest za daleko. ale wiesz co
                  jest najlepsze?ze przed egzaminem fsio OK, pelen luksus, ekstra wszystko
                  wychodzi a jak juz siedze w tym puncie z napisem "jazda egzaminacyjna" to
                  norrrrrrmalnie szoku dznaje. wiec ide za rada, ide czytac potop, moze skoncze
                  1szy tom w koncu;) i sie odstresuje. i napisze kiedy mam jazdy w DG, to nie
                  bedziesz sie poruszal po ulicy:) (tak na marginesie to po chodnikach nigdy nie
                  zdarzylo mi sie jezdzic a takie historie sie zdarzaja wiec chyba tak zle nie
                  jest)
                  no i ja trzymam kciuczki zebys za 1szym razem zdal bo nie ma to tamto, musisz:)
                  aaa kiedy egzamin?? pozdrowka:)
                  • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 00:14
                    Jeszcze kilka godzin wyjezdze i bede mial egzamin wewnetrzny :) wiec dopiero
                    wtedy zobaczymy kiedy egzamin, dzisiaj dwie godziny na miescie spoko nawet
                    powiedzial ze dobrze :) i mnie meczyl z ruszaniem na recznym :), jak bedziesz
                    jezdzila po DG to bede i tak chodzil po DG bede uwazal na L-ki tylko :P zreszta
                    teraz jak wychodze na dwor i widze L-ke to sobie mysle <olaboga> ktos teraz ma
                    taka sama kape :) ide sie odstresowac i zagrac :) pozdro i wierze w ciebie nie
                    zawiedz mnie :P
                    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 10:57
                      a to jeszcze wewnetrzny przed toba?a to spox:)
                      a co do ruszania z recznego to wole to 100 razy bardziej niz z hamulca bo mi
                      auto nie ucieka.
                      a jak juz bedziesz po miescie chodzil to nie wychodz na pasy nagle(nie wiem jak
                      ty ale ja tego nienawidze i mnie to wkurza, wiem ze mam ustapic ale cioty mi
                      wlaza pod kola, szczegolnie stare baby:/)
                      cieszem sie ze choc 1osoba tak na prawde we mnie wierzy. postaram sie nie
                      zawiesc. dzieki za mile slowa:) milego dnia:)
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.05, 13:07
      Ostatno jezdze ciagle na puncie na mieście a to sprzegło mnie meczy na nim :/ a
      zwlaszcza z recznego z Corsa nie mam problemu a chcialbym pojezdzic troche nia
      bo po miescie sie nia jezdzi na egzaminie no ale cóż oni ustalaja jakie auto i
      instruktora mi daja :) na jazdy
      Miłego dnia To U
      • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.08.05, 23:46
        jak ja sie presiadlam z punta na corse to jechac nie umialam, calkiem inne
        auta. wiec nie wiem, chyba dokupie przed egzaminem jazdy na corsie zeby sie
        znow na nowo rozeznac(mam nadzieje ze ostatni raz)noo wiec powodzonka na
        jazdach i pozdrawiam:)
        • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.05, 19:22
          Ja mam nadzieje ze ostatni :[
          Wez samochod pojezdzij przed egzaminem tego samego dnia :) dodaj sobie otuchy :)
          Mnie czeka poniedzialek wtorek po dwie godziny :)i sroda plac godzina :/ bedzie
          zabawy co nie miara :D
          pozdro
          • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.05, 11:17
            no w sumie bede musiala pojezdzic, bo niedlugo zapomne jak to jest:) a i zycze
            milych jaazd. jezdzisz z Kruszynka???:D napisz jak poszlo, pozdrowka:)
            • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.05, 11:33
              Bron Boshe z Kruszynka :D on chyba tylko na placu jezdzi bo tak zauwazyłem :)
              dam znac oczywiscie :) have nice day
              • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.05, 23:06
                hehe to pewnie plac bedzie z Kruszynka:D nooo trza isc sie "potopic" narka ,
                milej nocki 4all
            • Gość: mint Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.05, 14:40
              hmmmmm kaffka, o ile dobrze doczytałam wyżej masz egzamimn 9.09 - w takim razie
              będziemy w ten sam dzień w tym samym ośrodku stresować się :)
              • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.05, 23:05
                sorry, pomylka to byla, mam 6, pokrecilo mi sie. wiec na razie o tym nie
                mysle:) trzymam kciuki za ciebie:)
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.08.05, 23:58
      ale jestem pijany jutro plac :S ale bedzie ubaw :D narQa :)
      • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 15:49
        to trza nie pic bo to niezbyt zdrowo... i jak bylo?wszystkie slupki twoje?
        trzezwiej...
        • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:01
          hehe gość sie obrazil na mnie bo jak zobaczylem go to powiedzialem przy szefowej
          "no nie znowu z panem :)" ale dla jaj i koles mowi nie mowie ci nic jezdzisz sam
          po placu :) no i sobie jezdzilem sam :P tak sobie było . W nastepny czwartek mam
          egzamin wewnetrzny :O jak go przejde to czas odwiedzic osrodek egzaminacyjny w
          DG i podenerwowac sie :). Kumpel wrocil z irlandi to sie dzialo wczoraj :)ale
          dzisiaj goraco bylo i masakra <olaboga> pozdro a jak tam jutro szkola i 6 egzam :]
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 16:04
            A powiedz mi lepiej ustawic sie na egzamin rano czy popoludniu ? czy nie
            decydujesz tylko oni ustalaja ?
            • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 22:32
              spoko, a co dostales kruszynke na plac zes tak powiedzial?
              a co do egzaminu to babka w okienku mowi ci terminy i godziny i sam sobie
              wybierasz. ja zawsze biore pierwszy lepszy, ale babka mi radzila zebym po
              poludniu sie zapisala bo mniejszy ruch jest(mialam na 16 i zanim na miasto bym
              wyjechala to by byla 17 bo po szczycie)i ponoc lepiej sie jezdzi.tak wiec
              godzina 13 zawiodla, 16 tez to moze 12 bedzie szczesliwa???
              noo a jutro szkola nie wiem jak ja to przezyje, przeciez wogole nie wypoczelam
              przez te wakacje... :( ale coz zrobic??
              widze ze jednak przezyles wielka popijawe, masz zdrowie hehe:) pozdrawiam:)
              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.05, 23:52
                Nie nie mialem z kruszyna jamu tak bym nie powiedzial :) no nie wiem mam w
                poniedzialek 2h na miescie i we wtorek 2 h na placu pocwicze konkretnie i w
                czwartek mam egz. wew. i zostaja mi chyba z 4 czy 5 h przed egzaminem wiec bede
                sie mogl juz zapisac za tydzien zobaczymy jak mi pojdzie na wew.
                Powodzenia w szkole na poczatku bedzie ciezko i ale pozniej przyzwyczisz sie
                spoko :)
                • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.05, 23:09
                  Powiedz mi na oko ile trwa egzamin, na placu przewaznie ile sie czeka, ile
                  zajmuje kazdemu robienie manewrow, i jak to wyglada po placu (jak sie przejedzie
                  oczywiscie)
                  • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.05, 22:30
                    no wiesz, w moim przypadku teoria wraz z tlumaczeniem egzaminu trwala ok.35min
                    a plac ok.25min. nie wiem jak to jest po placu, bo jeszcze z niego nie
                    wyszlam.ale z tego co wiem to robia takie walki ze egzaminator kaze grupie
                    czekac 2godz na jazdy po miescie bo akurat ma cos zalatwic.wiec chyba bardzo
                    roznie:/
                    szkola sie zaczela:/ po 1szym dniu juz mi sie nie chce tam wiecej isc... ach ta
                    motywacja...hehe:)
                    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 00:12
                      szkola odwieczny problem ja sie wakacjuje do pazdziernika :)ale spokojnie
                      przyzywczisz sie :P teraz ciagle jeszcze mylisz o wakacjach przejdzie ci :) a
                      pozniej stres z matura ale jeszcze wiekszy masz bo we wtorek juz <nie powiem>...
                      mialem wpasc na 12 ale mam 2h placu we wtorek :/od 12-14 ale bede trzymal kciuki
                      i info :] i masz sie trzymac (batonik przed egzaminem i trzy oddechy :)...)
                      <przytul> masz na szczecie :)
                      • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.05, 14:41
                        wiesz, ja twierdzilam ze mam ten egzamin 6... dopoki nie zobaczylam na
                        karteczke. i mam w srode, wiec mozesz wpasc:) noo w sumie musi mi ktos dac kopa
                        na szczescie :D (ostatnio mnie skopali i nic wiec teraz beda mnie glaskac)noo a
                        tobie zycze milych jazd na placyku:):) i na pewno sie odezwe jak juz bedzie po.
                        na razie nastawiam sie pesymistycznie bo ilez mozna siedziec w tym zakichanym
                        aucie i sie denerwowac????jak teraz nie zdam to sobie chyba podaruje to cale
                        prawko bo nie mam sily:(
                        • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.05, 16:02
                          Ja ci dam rezygnowac :[ moze wpadne :P incognito :) masz sie trzymac i koniec
                          • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.05, 08:46
                            hehe... trzymam za slowo. no to trzymaj kciuki jutro:) pozdrawiam:D
                            • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 14:46
                              no i po wszystkim:) ZDALAM!!! jak ja sie ciesze!!!
                              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 18:12
                                :) no widzisz :P bylem na chwile o 12 ale o 12:30 bylem umowiony duchem cie
                                wsparlem :) ciesze sie tez opowiadaj jak bylo, na co trafilas ktory zestaw i
                                jaki egzaminator :)
                                Boshe jaki ja jastem zajebisty moja pierwsza owieczka ktorej pomoglem zdac nic
                                nie robiac :P
                                • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.05, 20:30
                                  myslalam ze sie zalamie, znoff prostopadle przodem i zawracanie(tak samo jak za
                                  tymi dwoma razami)bylam pewna ze nie zdam, ale gladko poszlo, fsio za 1szym
                                  razem.plac zdaly tylko 2osoby z 7(i to kobitki:)-ahhhh ta plec piekna;)
                                  na miescie spoko, jechalam ok, 10min, moj pierwszy blad: najechalam na ciagla
                                  linie bo akurat zmienialam pas jak z przerywanej zrobila sie ciagla i mi
                                  powiedzial ze jeszcze raz i pojde do domu:( pozatym 2x hamowanie awaryjne, za
                                  1szym kolka mi nie piszczaly a za 2to byl siwy dym:D niestety pan nie przywalil
                                  glowka w szybe.spoko gosciu, nie narzekam i musze przyznac ze trafilam na
                                  prawde na "ludzkiego" egzaminatora bo prosto jechalam na lewym pasie
                                  przeznaczonym dla skrecajacych w lewo(byly na nim lewe strzalki a ja jak debil
                                  jade prosto) chyba sobie zapomnialam zmienic pasa a jak sie skaplam to prawy
                                  byl zajety:/ ale puscil mnie, normalnie oszalalam z radosci, dzieki za wiare we
                                  mnie, teraz pora na ciebie, tobie trza pomoz zdac:D pozdrawiam:D
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.05, 23:10
      hehe ciesze sie ja jutro wewnetrzny :/ boje sie ze z nerwow zle zrobie testy :P
      bo plac i miasto to tam nie patrza tak uwaznie zeby tlyko nie robi strasznych
      bledow :) milej nocy pewnie nie bedizesz mogla zasnac :P
    • Gość: Ania Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 11:30
      czesc:)
      wybieram sie na prawo jazdy, poleccie dobry osrodek w DG, prosze.Ile kosztuje
      teraz kurs??
      Dzieki, pozdrawiam.
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 14:32
        kurs kosztuje 950-1000 zł plus 50-60 lekarz
        Ja jestem z DG ale robie w sosnowcu na ul.sienkiewicza OSK "OLA" dlatego ze tam
        teoria jest w dwa tygdonie codziennie od pon. do piat. (nie wiem jak jest teraz
        w roku szkolnym bo we wakacje bylo tak jak ci napisalem)....byłem w kilku ale
        wszedzie 2-3 miesiace(teoria przewaznie we wtorki i soboty po 2h musi byc 30h)
        góra :/ (u mnie miesiac cos jak sie sprezylem:P). Zaczolem pod koniec lipca i
        juz zapisuje sie na egzamin. Moze kaffka ci doradzi swoja ona chyba w DG byla
        :), ale jak mi polecali w DG to kolo osrodka egzaminacyjnego, kolo kościola na
        kasprzaka jest spoko szkola co miesiac sie zaczynaja kursy, kolo 12 kazdego
        miesiaca, tam xchyba jest jeszcze jedna musisz popatrzec. Jak masz jakies
        pytania to wal smialo pozdro
        • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.05, 21:41
          kurczaki nie rozumiem tego wewnetrznego, zdajesz caly egzamin lacznie z placem
          i miastem?u nas ja zdawalam tylko teorie i juz bylo po i jak zdalam to
          zaczynalam dopiero jazdy.
          ja nie znam nic w DG wiec niestety przykro mi, nie pomoge.
          a o dziwo, ostatniej nocy spalam jak dziecko, to chyba z tych wrazen:) kiedy
          egzaminek??? pozdrowka:)
          • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 08.09.05, 23:20
            ale fajnie masz juz po....ja tez w DG zdaje i sie juz boje...chcialabym trafic
            na tego egzaminatora co ty, ale znajac moje szczescie...:P nie mam co na to
            liczyc :(
            • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.b.jawnet.pl 08.09.05, 23:21
              a czy na placu i po miescie jezdzilas tym samym autem czy zmienialas??
              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 23:44
                Na placu Puntem, na miescie Corsa tak jest w DG i Katowicach
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 23:41
            u mnie tak bylo pierw test a pozniej na plac losujesz normalnie jak na egz.
            manewry i jedziesz :) oczywiscie z nie jest tak jak na egzamie bo jak tam nie
            dojedziesz do konce luku to nic sie nie stanie tylko jak popelnisz wielkie bledy
            to wtedy klapa no i oczywiscie jak nie zdasz testow :)...moj instruktor sie
            przyczepil tylko do tego ze jade za dlugo na dwojce albo ze jak redukuje to nie
            przychamuje tylko zmieniam odrazu :/ albo ze jade i pierw sprzegło a pozniej
            hamulec :/ musze troche nad tym popracowac :) na miescie bylem tylko chyba z 10
            min tak zobaczyc czy potrafie jezdzic i panuje nad samochodem.....
            Powiedz jak bylo na miescie przyczepial sie do tzw ekonomicznej jazdy :/ czyli
            redukcja , pierw sprzedlo pozniej hamulec :/
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.05, 23:43
            Jutro mam odebrac dokumenty ale mnie nie bedzie bo jade na impreze do Krakowa
            wiec mama weznie, wiec termin ustale w poniedzialek :) poczekamy obakamy jak to
            bedzie :)
            • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 08.09.05, 23:57
              hmm bo wlasnie ktos mi mowil ze Puntem od razu na miasto wyjezdzali..dlatego
              pytalam.
              a kto losuje manewry?? jest jakas zasada czy ta osoba jest dowolna??
              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 00:41
                jak nikt nie chce sam losowaqc a nie bedzie chcial to losuje pierwsza osoba
                wedlug alfabetu :)
    • Gość: Pr0 Mam nadzieje ze dojdziemy do 100 postów :P IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.05, 00:41
      • Gość: kaffka Re: Mam nadzieje ze dojdziemy do 100 postów :P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 08:40
        no w sumie trza dojsc do 100, nie ma wyjscia:)
        co do jazdy na egzaminie to nic nie gadal jak jezdze, nie zwracal uwagi na
        technike, tylko caly czas kazal przyspieszac a ja go mialam gdzies bo nie wiem
        jaki to byl facet, pozniej moglby mnie za to udupic, taka jest prawda.
        a ty kolezanko ":)" nie przejmuj sie, ja za 3 razem trafilam na spoko
        egzaminatora, gosciu loozak a tamci poprzedni dwoje pozostawiali wiele do
        zyczenia... nie przejmuj sie tym, jak nie teraz to nastepnym razem. i nie
        dziwie sie ze "zazdroscisz" ze mam to za soba. doskonale znam to uczucie, jak
        ja zazdroscilam jak u mnie w klasie pozdawali a ja sie meczylam. kiesy masz
        egzamin? pozdrowka:D
      • Gość: kaffka Re: Mam nadzieje ze dojdziemy do 100 postów :P IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.05, 08:41
        aaaaaaa i bajeranckiej imprezki zycze:) jak sie juz umowisz to napisz co gdzie
        i jak... :D
    • mike68 Re: A jst tu ktoż z Olkusza ??? 09.09.05, 13:50
      bo podobno kursanci z Olkusza zdaja w Dabrowie Górniczej - nie wiem czy to
      prawda
      • Gość: :) egzamin IP: *.b.jawnet.pl 09.09.05, 14:04
        egzamin mam juz niedlugo :P jeszcze nikomu nie powiedzialam kiedy dokladnie :)
        a co do losowania to sie pytalam dlatego ze mam nazwisko na "B" i w takim razie
        prawdopodobienstwo ze bede losowac jest spore a chyba nie chce miec na sumieniu
        calej grupy :P
        • Gość: kaffka Re: egzamin IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.09.05, 00:20
          w sumie w DG niezle narodu zdaje, nawet ludzie z Bielska Bialej...wiec fsio jet
          mozliwe:)
          masz racje ze nikt nie wie kiedy masz egzamin, u mnie tez nie wiedzieli ale na
          forum jestes calkiem anonimowa wiec napisiaj kiedy ten sadny zdien a bedziemy
          razem na niego czekac i ci jakos pomozemy. w sumie Pr0 jest niezy w
          pocieszaniu, moze bedziesz jego druga owieczka ktorej pomoze zdac:)
          now sumie ja bylam raz przeklnieta:) w grupie jak wylosowalam
          prostopadle...wszyscy sie zalamali. ale badz optymistycznie nastawiona-zawsze
          bedziesz siebie obwiniac ze beznadziejny zestaw sobie wylosowalas a nie ktos
          inny zdecydowal za ciebie:) glowa do gory, bedzie dobrze, pozdrawiam:)
          Pr0 przezyles impreze?????
          • Gość: :) Re: egzamin IP: *.b.jawnet.pl 10.09.05, 12:40
            wlasciwie to sie pocieszylam jak wczoraj bylam w DG bo chyba cala grupa wyszla
            z placu a nie powiem zeby jakos dobrze i poszlo....wywracali slupki, jedna
            kobieta nie mogla sobie koperty zrobic i probowala 3 razy :P komus innemu
            zgaslo auto na samym poczatku luku :P i wszyscy wyjechali na miasto...co prawda
            nie wszytscy wrocili na miescu kierowcy :( ale i tak wychodzi ze plac nie jest
            taki straszny :)
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.05, 13:32
      O Boshe ale jestem zmeczony :/
      Piatek cala noc ....4 h snu :/
      Sobota wesele kumpla .....no comment :)
      Niedziela moje ciało odmawia posłuszenstwa
      "Mówią, mówią że
      Mówią, że to nie jest miłość... nie
      Że się tylko zdaje nam, zdaje im
      Że już się nie złożą w żaden rym "
      na romantyzm mnie wzieło :) ide bo do mojej glowy nie dochodza jeszcze wszystkie
      informacje, jutro ide sie zapisac na egzama dam znac kiedy mam :)
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 14:33
        10 pazdziernika godzina 14 egzamin :)
        MASAKRA :)
        • Gość: pz Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:12
          A ile zapłacileś? Podobno po 4.10 egz praktyczny miał kosztować 150 zł.
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:23
            94 za cału ale cos baba mowila obok w okienku ze moze oplata wzrosnac ale nie
            wiem o co jej chodzilo i kiedy :/....a odnosnie tego co wejdzie w pazdzierniku
            to sa rozne głosy i watpie ze wejdzie to....ktos gadal ze styczen luty :/ no ale
            poczekamy zobaczymy narazie jest tak jak jest ustawa jeszcze nie jest podpisana
            • Gość: pz Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:36
              Dzięki. Ja zdaję za tydzień (DG,3 podejście).Jeśli nie zdam napiszę ile
              następny egzam. Ale liczę na to że w końcu zdam (do razy sztuka, tak? ;)
              • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.05, 23:53
                hehe powodzenia zdaj obszerna relacje jak ci poszlo i jak poszlo innym z gory
                dzieki pozdro
                • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 13.09.05, 01:18
                  tez mam nadzieje ze nowe przepisy jeszcze tak szyko nie wejda :P
                  zdajesz juz za tydzien....a o ktorej masz egzamin??
                  • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 22:00
                    Pr0 niezly romantyk z ciebie... hehe... czyzby jakies bliskie spotkanie z muza
                    ze cie tak natchnelo? nooo to czekamy na 10.10 ojjjjj bedzie sie dzialo... :D
                    ale no stresssss, kupa czasu jeszcze. masz jeszcze jakies godziny do
                    wyjezdzenia? czy juz nie i musisz dokupic?milej nocki:)
                  • Gość: :)) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 19:24
                    o 16.00 sala nr 4
              • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 22:03
                no w sumie do 3ech razy sztuka. spox, zdasz, wierze w ciebie:)
                • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.05, 22:09
                  a tak szczerze jak bym miala zdawac na nowych zasadach to bardziej bym sie bala
                  niz teraz. dluzsza jazda i mozna wiecej bledow popelnic, wieksze
                  prawdopodobienstwo ze sie obleje. przynajmniej ja tak mysle. a i musze czekac
                  jeszcze 2tyg:( juz bym sobie do sql pojechala atkiem a tu co?zatloczony i
                  rozpadajacy sie abutos zostal. ale jeszcze poczekam.juz niedlugo.
                  pozdro 4all
                  PS.Pr0 jakie studia robisz?moge wiedziec?
                  • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.05, 23:05
                    No nie moge real Madryt przegral :[
                    A ten tekst z teledysku na interii polecam na pierwszym miescu jest :)
                    Zostalo mi jeszcze 5 godzin do wyjezdzenia spoko zrobie tak ze wezne sobie o
                    10:00 dwie godziny placu a pozniej odrazu na egzamin bo mam o 14:00, zeby mi sie
                    noga do sprzegla przyzyczaila :) (napisz mi jak tam sprzegła na placu w tych
                    Puntach :/, i na miescie w Corsie) moze ktos ze znajomych mi da na placu sobie
                    pojezdzic :)
                    Ahhh te studia ....wyslalem do promotora maila zeby dal znac kiedy mi da zalke z
                    seminarium magisterskiego, a ten ze jak przyniose 1/3 pracy to pogadamy a ja :o
                    co jak ja nie mam nic :) ale cos go sciemnie :P
                    >PS.Pr0 jakie studia robisz?moge wiedziec?
                    Mozesz wiedziec :P
                    Studia profil "informatyka w zarzadzaniu" :)
                    No jak za dwa tygdonie bedziesz miala prawko to podwozisz mnie na uczelnie :P co
                    dwa tygdonie w weekend :P
                    hehe zartuje pozdro for all
                    • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 13.09.05, 23:57
                      ale fajny kierunek, gdzie taki jest??
                      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 01:18
                        Wyzsza Szkoła Zarzadzania I Marketingu w Sosnowcu :) polecam lepsza od WSZiM w
                        DG pod wzgledem kasy i uczenia
                        www.wszim.sosnowiec.pl/
                        • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.b.jawnet.pl 14.09.05, 10:59
                          heh dzieki, ja juz swoja szkole mam troche w innym kierunku :) ale tez
                          zarzadzanie :)
                    • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.05, 12:33
                      eeeee tam coz za roznica kto wygral...
                      a punta chodza OK, tylko niektore sa lekko zdewastowane. bardzo dobrze ni sie
                      jezdzilo puntem po placu na egzaminie bo bez problemu mozesz jezdzic na
                      polsprzegle, wogole nie zdycha i nie gasnie(przynajmniej mi).
                      a corsa tez spoko, dobrze sie jezdzilo nie narzekam.
                      co do studiow to spoko kierunek, ja tez musze cos wybrac tylko na razie nie
                      bardzo wiem co:/
                      spoko, podwioze tylko na razie nie wiem kto jestes:D milego dzionku:)

NOOOO DOSZLISMY DO 100!!!!!
                      • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 14.09.05, 12:45
                        a ja sie boje egzaminu coraz bardziej ;(
                      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.05, 23:33
                        jak to nie wiesz kto jestem znamy sie od miecha chyba :P
                        Milej nocy paniom zycze :P
    • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.b.jawnet.pl 14.09.05, 12:46
      a co do studiow to jest tyle kierunkow ze jest naprawde w czym wybierac :D i
      nawet nie jest sie tak trudno dostac jak mowia :D
      • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.05, 22:05
        ogladam po 2 w nocy "Nauka Jazdy" i coraz bardziej sie denerwuje :) przed
        egzaminem :P
        • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.b.jawnet.pl 16.09.05, 23:02
          a kiedy i o ktorej jest ten program??
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 00:05
            To sa powtorki na TVN po 2 w nocy :D gdzies jest "kto nas tak urzadzil" i
            pozniej przewaznie "Nauka jazdy" :) zobacz w programie jak jest w nocy "nic
            straconego" :P
            • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 00:12
              kiedy masz egzamin pochwal sie albo jak co daj doklady opis jak ci poszlo :)
        • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.05, 23:07
          ech... skad ja to znam... ten stress.. ale szczerze mowiac to cale prawko nie
          jest warte tylu nerwow co sie straci:/ to wszystko wina egzaminatorow. gdyby
          nie byli tacy stressujacy... ale coz, takie zycie, jeden mniej drugi bardziej.

w sumie prawda, znamy sie m-c wiec niezly staz:D zakrawa sie na dluzsza
          znajomosc internetowa:D
          noo ide juz wreszcie sie polozyc spac bo wykituje jak tak dalej pojdzie.
          pozdrofka:)
          • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 00:10
            na stresowa jest bo ci egzaminatorzy tacy sa :/ masz racje ja bede szczesliwy
            jak nie wylosuje prostopadle przodem :P tylko no i łuk aby dobrze sie zatrzymac
            takto bedzie zajebiscie :)...no i najbradziej sier boje miasta bo to jest
            najgorsze nie wiadomo co cie moze spotkac :/ no ale pozyjemy zobaczymy

kaffka ty szczesciaro moja owieczko :P pochawal sie kiedy odbierasz prawko :) i
            ostroznie mi tam na ulicy :P
            Spac o tak wczesnej porze :P ja to najmniej 3 :) takie rzycie nocnego marka :D
    • Gość: Pr0 Ale jestescie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 00:13
      ....piszecie tylko jak ja napisze :P

żartuje :)
      • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 17.09.05, 00:28
        dla ciebie to wczesna godzina bo przeciez ty na powtorki czekasz:P
        • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 17.09.05, 00:30
          a co do mojego egzaminu to raczej nie bedzie sie czym chwalic....w koncu zdaje
          pierwszy raz wiec prawdopodbienstwo jest male.... ;(
          a na testy juz patrzec nie moge :/
          • Gość: Pr0 Re: Ale jestescie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 12:39
            testy :) ja nie rozwiazuje teraz bo mi sie pochrzani :/ powtarzalem tylko przed
            egz. wewnetrznym i to nie rozwiazywalem testow tylko powtarzalem kazdy dzial i
            jak robilem bledy na jakims pytaniu to spisywalem numer pytania i dzial, i
            pozniej sie uczylem tylko tych co zrobilem bledy bo reszte robilem
            automatycznie. Tak jest najlepiej bo rozwiazywanie testow jest bezsensowne bo
            jak robisz kilka testow podrzad to powtarzaja sie pytania z poprzednich i znasz
            na nie odpowiedz juz, a czesto sie zdarza ze te najtrudniejsze sie nie trafiaja,
            najlepiej robic testy na www.prawojazdy.com.pl/ bo tam sie mieszaja
            pytania :)
            • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 17.09.05, 14:40
              dziekuje za stronke :) na pewno zaraz sobie pocwicze :) bo wlasciwie to do
              mojego rgzaminu zostalo kilkadziesiat godzin :/
              przed chwila mialam jazdy i insteuktor mi powiedzial ze sobia zla godzine
              wybralam ;( nie ma to jak slowa pocieszenia :P
              • Gość: Pr0 Re: Ale jestescie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.05, 16:05
                trzymaj sie i pamietaj badz twarda :) pozdro
                • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.246.jawnet.pl 17.09.05, 20:25
                  twarda...to nie u mnie ;( jak trafi sie jakis krzycacy egzaminator to po
                  wszytskiemu ;(
                  • Gość: Pr0 Re: Ale jestescie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.05, 13:09
                    :) a wiec trafiła nam sie z kaffka delikatna dziewczynka :P.... trzymaj sie,
                    batonik przed egzaminem (troche cukru:)...) i dobre mysli (potraktuj to jakby
                    dookoloa ciebie nikogo nie bylo) pozdro
                    • Gość: kaffka Re: Ale jestescie IP: *.adsl.inetia.pl 18.09.05, 16:15
                      aaaaaaaa chamy wredne kazali mi po prawko przyjsc za tydzien, mam ich gdzies,
                      chce juz jezdzic atkiem do szkolki, przynajmniej bede mogla wstac po 7 a nie o
                      6.15 :/
                      ostatnio spanko mam jak dzidzius wiec chodze wczas spac, no trudno, cofam sie w
                      rozwoju:)
                      a co do testow, to ja nauczylam sie pytania rozpoznawac po obrazku, wiec jak
                      zobaczylam rysunek to juz wiedzialam co gdzie ma byc. w sumie na nauke dlugo mi
                      nie zeszlo, zaczelam jakies 3dni przed egzaminem i nie bylo zle:)
                      jutro do sql:( ale kapa... milego dzionku 4all
                      • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 18.09.05, 17:03
                        a to prawda ze sa w testach jakies inne pytania niz w tej ksiazce?? bo
                        kolezanka mi mowila ze na egzaminie miala testy ktorych wczesbiej nie
                        widziala....
                        • Gość: Pr0 Re: Ale jestescie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.05, 18:22
                          nie moge byc inne pytania niz te ktore sa aktualnie w ksiazkach (tych co
                          dostalas w szkole jazdy albo na plytce) moga natomiast byc zmienione kolejnosci
                          w odpowiedziach np: jak w pytaniu bylo AB to moze byc BC itp :)
                          www.ormusic.com/ecard/matisyahu/player.html (otwarzac w LOW) :P
                          • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 18.09.05, 18:54
                            to gdzie chodzisz do skoly ze chcesz autem jezdzic ??:)
                            to nie dobrze ze jest zmieniona kolejnosvc odpowiedzi bo ja niektore tez robie
                            od razu jak zobacze obrazek, bez czytania :P
                            • Gość: kaffka Re: Ale jestescie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.05, 20:02
                              powiem tak: jak ja zdawalam to nie bylo pozmienianych kolejnosci w
                              odpowiedziach i to jest niemozliwe, bo tyle osob co zdawalo mialo tak samo jak
                              w ksiazce. tez sie tego obawialam do czasu, jak moj instruktor mi powiedzial ze
                              to nie jest mozliwe, wiec nie martwcie sie, ja to przeszlam i pytania byly
                              identyczne jak w ksiazce.
                              a co do szkoly to jest oddalona ode mnie jakies 25min autobusem z przesiadka.
                              niestety mieszkam na takiej wiosce ze jakbym chciala czekac na nastepny to za
                              cholere bym nie zdazyla na 8do sql. wiec jeszcze sobie powstaje tydzien o 6 a
                              potem juz bedzie looz:)
                              • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 18.09.05, 20:24
                                dzieki bo az ulzylo :)
                                bo mimo ze teorie na wewnetrznym zdalam bez problemu to jakos teraz znowu sie
                                boje tej teorii...nie wspomne juz placu, bo miasto to marzenie....
                                no racja skoro masz z przesiadka to autko duzo ulatwia :) ja teraz mam szkole
                                od domu ok 50km wiec sie przeprowadzam :)
                                • Gość: kaffka Re: Ale jestescie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.05, 21:32
                                  no w sumie tez sie balam teorii, bo nigdy sie nie jest pewnym na ile sie cos
                                  umie. ale tak szczerze mowiac to wstyd troche nie zdac teorii, bo to tlyko wina
                                  zdajacego ze sie nie nauczyl, wyrzucanie pieniedzy w bloto. jeszcze zrozumiem-
                                  nie zdac teorii raz, ale 2 albo wiecej?niezle ktos musi byc zakrecony. ja nie
                                  wiem jak ci ludzie mysla(znam taki przypadek co koles nie zdal teorii 4 razy)
                                  no wiesz, mnie sie latwo mowi-na miescie spoko, ale zalezy z jakim
                                  egzaminatoerem. wszystkim zycze takiego jak ja mialam:)
                                  ojojoj to daleko masz ta szkolke:)ja to chce jak najblizej domq zeby nie bylo
                                  problemow z dojazdem. milej nocki:)
                                  i nie wiem kiedy nie wiem o ktorej godzinie ale trzymam kciuki za egzamin:D
                                  • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 18.09.05, 23:12
                                    nie dziekuje :)
                                    liceum mialam blisko ale na studia przydaloby sie dalej isc :) i tak tez
                                    zrobilam :D
                                    a przed toba maturka.....ale powiem ci ze nowa matura jest nawet spoko :)
                                    myslam ze bedzie gorzej :P
                                    • Gość: kaffka Re: Ale jestescie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.05, 21:49
                                      no w sumie troszke sie boje tej matury:( szkoda ze nie mam jeszcze roczku...
                                      no ale wszystko jest dla ludzi, trza to zdac-tak jak prawko:)

Pr0 chyba gdzies zaginal w akcji bo dawno sie nie odzywa:/
                                      a co z nami????jestesmy opuszczone:( nieladnie...
                                      • Gość: :) Re: Ale jestescie IP: *.b.jawnet.pl 20.09.05, 23:32
                                        no ja mam porownanie...egzamin jest gorszy niz matura wiec to gorsze juz za
                                        Toba :)
                                        a ciagle przede mna ;(
    • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.05, 23:44
      Te jak zwykle zaczely plotkowac :)
      Nie zaginolem tylko za duzo grania :) i musialem jeszcze oddac mojemu
      promotorowi czesc pracy magisterskiej :/
      Oddalem index stypendium jest :P
      Nie siedzialem juz w samochodzie chyba z 2 tygodnie :/ kapa :/
      Matura to bzdura polamcie sobie piora :P nie martw sie bedzie dobrze, ale wy
      macie przekichane z nia :/ co oni jeszcze nie wymysla :/

Dobra koniec tego dobrego dosyc was bajerowalem ktora sie umowi !!

Zartuje :) dobranoc ladies :)
      • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 14:31
        ojjj menszczyzno odpowiedz sobie na pytanko-coz robisz?przeciez tez z nami
        plotkujesz:D
        poradziles sobie z praca, stypendium-czlowiek sukesu:))-gratuluje.
        jak tak dlugo nie jezdziles to podejdz do mnie, pozycze ci fury, poszalejesz
        se:)
        mam nadzieje ze bedzie dobrze na maturze...juz mnie cos zzera jak sobie o tym
        pomysle.

wiesz, ja mysle i pewnie kolezanka tez ze jeszcze musisz nas troche
        pobajerowac, nie ma tak latwo;)
        no, zmeczona jestem tym dniem w szkole,ide sie przespac, nareczka:)
        • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 19:33
          ehhh do czlowieka sukcesu brakuje jeszcze troche :P
          Musze bajerowac potrzebna mi dziewczyna z samochodem :P
          Żartuje :)
          Teraz to luzzz jest tylko 3 wyklady do zaliczenia bajka :)
          Nic mi sie nie chce pisac dalej tez :P
          A dziewczyna z ":)" to miala juz chyba egzamn i sie nie odzywa hmmmm poczekamy
          zobaczymy mam nadzieje ze zdala pozdro
          Napisze cos moze pozniej jak mnie natchnie :)
          • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 21.09.05, 20:08
            no ja sie matury nie boje bo juz za mna a nie odzywalam sie bo teraz zalatwiam
            sprawy z mieszkaniem na studia :)
            a co do egzaminu to mialam ale nie zdalam ;(
            • Gość: kaffka Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.09.05, 21:52
              ojjjj... no to na czym cie te kolki uwalily?
              Pr0 kurcze ja nie wiem czy ci sie uda ten bajer:D heh...
              milej nocki 4all:D
              • Gość: :) Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.246.jawnet.pl 21.09.05, 22:54
                oblal mnie na miescie juz...a bylo tak blisko ;(
                • Gość: Pr0 Re: Ile razy mieliście okazję zdawać w Dąbrowie G IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 23:12
                  :/ no to kapa przykro mi ale znowu bedziesz musiala przechodzic przez wszystko
                  :/ jak kapa to kapa nastepnym razem bedzie lepiej :) pozdro
                  Milej nocy

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka