Dodaj do ulubionych

Zdałes prawko na nowych zasadach? Pomóż nam!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.06, 16:21
Witam!
Mam pytania do tych co zdali juz egzamin na nowych zasadach. Mam nadzieje, ze nie tylko mi pomozecie, bedzie to bardzo przydatne ;)

Przygotowanie do jazdy: (jezeli cos pominalem, prosze dopiszcie)

1) - otworzyc maske, powiedziec jak i gdzie sie sprawdza olej, gdzie sie wlewa olej (trzeba mowic dokladnie jaki?), gdzie sie wlewa plyn do spryskiwaczy, do chlodnicy i gdzie znajduja sie plyn hamulcowy (w corsie wystarczy na czarna pokrywa wskazac)

2) sprawdzenie swiatel - postoju, stopu, mijania, drogowych, przeciwmgielnych, awaryjnych, kierunkowskazow (jeszcze jakis?) <- za kazdym razie wlaczaliscie i wychodziliscie z auta na zewtrzatrz zeby sprawdzic czy sie swieci przod i tyl? Prosiliscie egzaminatora zeby wcisnal stop? Kluczyk przy sprawdzaniiu swiatel wystarczy przekrecic na zaplon?

3) przygotowanie do jazdy - fotel, lusterka, pasy, sprawdzic czy dzwi zamkniete, cos jeszce?

4) Przy łuku, z jaka czestotliwoscia patrzycie przez tylna szybe? Oczywiscie w lusterka tez patrzycie na prostej?

5) Przy zdawaniu zawsze mieliscie zawrocic na jezdni, wykorzystujac jakis wjazd do bramy lub bieg steczny?

6) Wjezdzajac na rondo wlaczamy kierunkowskaz, czy nie?

7) Jakie mieliscie parkowanie na miescie i ile mieliscie miejsca? Zdarzylo sie rownolegle po lewej stronie?
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka