Dodaj do ulubionych

Jutro tj.6 lutego zdaję egzamin

05.02.06, 21:54
Jutro, tj. 6 lutego zdaję w Łodzi egzamin. To moje 3 podejście, lecz pierwsze
na nowych zasadach, trzymajcie za mnie kciuki, jak było opowiem jutro ...
Obserwuj wątek
    • Gość: egz Re: Jutro tj.6 lutego zdaję egzamin IP: *.shl.pl / 213.195.190.* 05.02.06, 22:56
      to powodzenia. teraz jest tam nowa kadra.
    • Gość: queen-of-angels Re: Jutro tj.6 lutego zdaję egzamin IP: *.toya.net.pl 06.02.06, 03:15
      czesc,
      przede wszystkim powodzenia! bedzie dobrze :))) napisz prosze pozniej jak ci
      poszlo, jaka byla trasa i zadania ok ? - ja zdaje w lodzi 3 marca... z gory
      dzieki
      pzdr
      • bomborko Re: Jutro tj.6 lutego zdaję egzamin 06.02.06, 14:53
        Witam Cię serdecznie !
        niestety egzamin się nie powiódł dwa razy dotknęłam pachołka ( przy szerszych
        łukach to nie lada sztuka, ale widocznie i tak można ) , więc o mieście Ci
        niestety nic nie powiem bo nie zostałam do niego dopuszczona.
        Przed egzaminem przychodzi na poczekalni egzaminator i wszystko wyjaśnia (
        twierdził że na egzaminie nie ma mowy o tym by podkładano świnie typu prosze
        skrecic w prawo gdy jest zakaz ) na łuk jedzie egzaminator, auto zostawia na
        kopercie i karze otworzyc maskę i sprawdzić światła ( mój nic nie podpowiadał
        które mam sparwdzić stał tylko z tyłu i mówił czy działają) , tyle mojego
        pozdrawiam wszystkich zdających i życzę szczęścia, egzamin na pewno da się zdac
        nie jest to niemożliwe...
        • Gość: queen-of-angels Re: Jutro tj.6 lutego zdaję egzamin IP: *.toya.net.pl 06.02.06, 18:13
          czesc bomborko !
          No szkoda, ze sie nie udalo...to wlasciwie bedzie juz moj czwarty raz.
          Poprzednie trzy nieudane rzecz jasna examy mialam 5 lat temu, potem sobie
          odpuscilam ale teraz nie dam sie... ;PPP. Damy radę !!! Boje sie, ze znowu
          zjedza mnie nerwy, ale przynajmniej juz sie tak nie napalam jak poprzednio..za
          młodu :))) Moze na dobre mi to wyjdzie. Napisz prosze, jesli zechcesz, kiedy
          masz poprawke...moze sie powspieramy psychicznie chociaz :))
          Tymczasem pozdrawiam seredecznie papa, 3maj sie :)
    • Gość: Xena Re: Jutro tj.6 lutego zdaję egzamin IP: *.133.rev.vline.pl 07.02.06, 20:07
      tez zdawałam 6-go niestety nie powiodło sie... ale wierze ze nastepnym razem bedzie lepiej :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka