Dodaj do ulubionych

egzamin wewnętrzny!!!!!!!! obowiązkowy jest????

IP: 195.175.37.* 02.05.07, 17:07
?????
Obserwuj wątek
    • instruktor15 Re: egzamin wewnętrzny!!!!!!!! obowiązkowy jest?? 02.05.07, 17:47
      Rozporządzenie Ministra Infrastruktury
      z dnia 27 października 2005 r.
      w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących
      pojazdami, instruktorów i egzaminatorów
      ....
      § 10. 1. Po ukończeniu szkolenia podstawowego lub dodatkowego kierownik ośrodka
      szkolenia kierowców wydaje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla osób
      ubiegających się o prawo jazdy odpowiedniej kategorii, zwane dalej
      "zaświadczeniem", osobom, które:
      1) posiadają wiedzę i umiejętności określone w charakterystyce absolwenta kursu;
      2) uzyskały pozytywny wynik egzaminu wewnętrznego.
      .....
    • kochankapanainstruktora Re: egzamin wewnętrzny!!!!!!!! obowiązkowy jest?? 09.05.07, 23:00
      Rozporządzenie Ministra Infrastruktury
      z dnia 27 października 2005 r.
      w sprawie szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących
      pojazdami, instruktorów i egzaminatorów

§ 10. 1. Po ukończeniu szkolenia podstawowego lub dodatkowego kierownik ośrodka
      szkolenia kierowców wydaje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia dla osób
      ubiegających się o prawo jazdy odpowiedniej kategorii, zwane dalej
      "zaświadczeniem", osobom, które:
      1) posiadają wiedzę i umiejętności określone w charakterystyce absolwenta
      kursu;
      2) uzyskały_pozytywny_wynik_egzaminu_wewnętrznego.
    • Gość: laikdla Re: egzamin wewnętrzny!!!!!!!! obowiązkowy jest?? IP: *.stk.vectranet.pl 10.05.07, 10:33
      Ludzie!Jaki egzamin wewnętrzny z jazd,pierwsze słyszę!U mnie owszem ale teoria a
      nie jazdy bo przecież instruktor jaździ z tobą niekoniecznie ten sam i widzi
      twoje umiejętności(większe lub mniejsze) ale decydujące na kursie są testy z
      teorii(przynajmniej u nas tak było) a ci co sobie wymyślają wewnętrzne z jazd to
      chyba chcą zarobić na dodatkowych jazdach u nich.Tak naprawdę wew. z jazd
      zdajesz za każdą jazdą na kursie więc o co chodzi bo nie wiem???????????????U
      mnie nic takiego nie było a przynajmniej ja nic o tym nie wiedziałam a termin
      egzaminu miałam ustalany przed skończeniem jazd(miałam jeszcze 9 h do końca).
      Także dużo zależy na kogo się trafi. Pozdrawiam.
      • Gość: . Re: egzamin wewnętrzny!!!!!!!! obowiązkowy jest?? IP: 80.54.170.* 10.05.07, 17:22
        Gość portalu: laikdla napisał(a):

> Ludzie!Jaki egzamin wewnętrzny z jazd,pierwsze słyszę!U mnie owszem ale teoria
        > a
        > nie jazdy bo przecież instruktor jaździ z tobą niekoniecznie ten sam i widzi
        > twoje umiejętności(większe lub mniejsze) ale decydujące na kursie są testy z
        > teorii(przynajmniej u nas tak było) a ci co sobie wymyślają wewnętrzne z jazd t
        > o
        > chyba chcą zarobić na dodatkowych jazdach u nich.Tak naprawdę wew. z jazd
        > zdajesz za każdą jazdą na kursie więc o co chodzi bo nie wiem???????????????U
        > mnie nic takiego nie było a przynajmniej ja nic o tym nie wiedziałam a termin
        > egzaminu miałam ustalany przed skończeniem jazd(miałam jeszcze 9 h do końca).
        > Także dużo zależy na kogo się trafi. Pozdrawiam

A co jest dziwnego w egzaminach wewnętrznych?? Ja uważam, ze są one jak
        najbardziej przydatne. Codzienna jazda z instruktorem różni sie od jazdy na
        egzaminie państwowym. Na egzaminie wewnętrznym można poczuć Cię sie jak na tym
        prawdziwym, instruktor może wydawać polecenia jak na egzaminie w WORD (zamiast
        "skręc na następnym ksrzyżowaniu w lewo bo tu masz zakaz" to "na najbliższym
        możłiwym skrzyżowaniu proszę skręcić w lewo", zamiast mówić Ci, że masz zmienic
        pas, poczeka aż sam(a) wybrniesz z sytuacji), żadnego komentowania w trakcie
        jazdy popełnionych błędów, podpowiadania itd. Moim zdaniem strasznie przydatna i
        fajna rzecz, można poczuć namiastkę egzaminu państwowego i sprawdzić się dodatkowo.
        • Gość: laikdla Re: egzamin wewnętrzny!!!!!!!! obowiązkowy jest?? IP: *.stk.vectranet.pl 10.05.07, 18:46
          Tak na prawdę to tylko przez jakieś do 20h na kursie miałam podpowiedzi i
          komentarze a potem sama mówiłam do instruktora żeby nie podpowiadał i komentował
          ewentualnie po skończonych jazdach i wiesz coo??? świetnie się z tą
          samodzielnością czułam i naprawdę było spoko także dziwię się tyn którzy
          kurczowo trzymaja się instruktorów zero własnej inicjatywy bo przyznasz chyba że
          po 20h na kursie można samemu już coś kombinować.Pozdrawiam i czekam na opinię.
    • Gość: sara Do niczego nie jest potrzebny IP: *.play-internet.pl 30.11.13, 17:55
      Szkoły jazdy zbyt często to wykorzystują aby kursant dobrał dodatkowe godziny i wcale nie mają na celu faktycznego przygotowania do egzaminu a tylko do dorobienia na dodatkowych godzinach. instruktor przecież wie jak jeździsz i przed egzaminem nie mówi i nie podpowiada ale pozostawia decyzje kurantowi. Sama miałam problem gdy w nieskończoność przeciągał się kurs, a gdy poczułam ze jestem naciagana na dodatkowe godziny zmieniłam szkołe jazdy. Egzamin wewnętrzny(nie mówie o wszystkich szkołach) to niejednokrotnie pretekst aby kursant dopłacał w nieskończoność.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka