Dodaj do ulubionych

Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.07, 22:26
Właśnie zapisuje się na kurs i którego instruktora możecie mi polecić,a
którego na pewno nie. Jak ktoś się uczył w tej szkole, to czy moze mi napisać
coś o swoim instruktorze?
Obserwuj wątek
    • Gość: m Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 10:19
      W sprawie tej szkoły głosy są podzielone. Ja miałam super instruktora. Kontakt mogę podać na maila.
      • Gość: magda1833 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.171.80.227.crowley.pl 21.03.08, 09:43
        do m. bardzo bym prosiła mój adres magda1833@wp.pl
        • Gość: klepsztar IMOLA jest ok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.08, 22:49
          Starsi instruktorzy są lepsi od młodszych. Młodszym trochę odbija od
          nawału pracy. Bo niestety są potwornie obłożeni, a szef jakoś nie
          kwapi się żeby kogoś dotrudnić bo: nie opłaca mu się to,
          instruktorom też nie - mają teraz więcej roboty (odwalają ją więc
          byleby tylko zarobić). W sumie się nie dziwię chłopakom. To taki pat
          z każdej strony. Nie zarabiają tak mało żeby odejść, nie zarabiają
          tak dużo żeby odłożyć. No to pracują jak woły od rana do wieczora i
          nawet w niedzielę. Po kilku miesiącach taka osoba jest wypalona. Ale
          jeździ dalej, bo już nie naucza, tylko potrzebuje kasy. Starsi
          instruktorzy natomiast chcą czegoś uczyć i od nich najwięcej
          wyciągnąłem. To właściwie jedyny problem jaki tam jest. Ale to chyba
          wszędzie tak, bo system taki... Imola jest spoko. Interesowali się
          wszystkim co się działo u mnie na egzaminie. Kontakt mamy do dziś.
          Poleciłem im już ze 3 osoby. Z rodziny i z kolegów. Wszyscy są
          zadowoleni.
          • linia.frontu Re: IMOLA jest ok 29.04.08, 21:39
            W sumie się nie dziwię chłopakom. To taki pat z każdej strony. Nie
            zarabiają tak mało żeby odejść, nie zarabiają tak dużo żeby odłożyć.
            No to pracują jak woły od rana do wieczora i nawet w niedzielę. Po
            kilku miesiącach taka osoba jest wypalona.

Amen amen amen amen amen amen amen.
            • legiatopotega Re: IMOLA jest ok 24.06.08, 13:41
              poszukaj innej szkoły.mniejszej.a jezeli juz tam to polecam pana
              jana.odszedł z TECZY do imoli
            • Gość: rafi Re: IMOLA jest ok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.08, 19:23
              polecam Pana PIOTRA Kupczyka!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: curka Kupczyka Pio Re: IMOLA jest ok IP: *.aster.pl 24.01.09, 18:08
                Jestem curką Pana Piotra Kupczyka mam naimie Gbrysia i mój tata jest
                instruktorem Imoli i podobniesz jest on najlepszym instruktorek w
                imoli i chce podziękować za wsparcie mojego taty Piotrka Kupczyka i
                to wszystko. :)
                • Gość: Jeanne Re: IMOLA jest ok IP: *.189.72.23.e-plan.pl 16.05.09, 00:50
                  gites :) pewnie jesteś Gabi :)) tata wciąż o Tobie opowiadał
                  dzięki niemu mam prawko :)
                  pozdrów tatę
                  • Gość: gość Re: IMOLA jest ok IP: *.aster.pl 16.07.09, 18:00
                    Ja polecam Darka Kowalczyka. Fajny i bardzo dobrze uczy, jest cierpliwy. Polecam!!!
                • Gość: gośc Re: IMOLA jest ok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.10, 19:45
                  mój instuktor na pewno jest lepszy od niego, jest perfekcjonistą:)
                  • Gość: passionplace Re: IMOLA jest ok IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.11, 10:03
                    Bierz pana Pawła O.

Cudny gość;) za pierwszym razem egzamin zdany.
                    ---
                    OmniBusSimulator.pl | Agencja Reklamowa - creativy - Projektowanie Graficzne! | wakacyjna wymiana domów | baza noclegowa | odzież | kocioł acv | Drogeria Raan | www.alfamedio.pl
                • Gość: jola Re: IMOLA jest ok IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 19:02
                  dziecko - córka tak się pisze to słowo , podziękuj mamie
                • Gość: gość Re: IMOLA jest ok IP: *.dynamic.chello.pl 03.08.11, 19:03
                  dziecko - córka tak się pisze to słowo
          • tombar3 Re: IMOLA instruktor 15.09.09, 23:07

Witam,został mi przydzielony instruktor KOZIELSKI czy kogoś z was
            uczył?Czego się można spodziewać??
            • Gość: Dani Re: IMOLA instruktor IP: *.lazurowa.waw.pl 23.10.09, 10:43
              Ja polecam Pana Czarka-miły ,sympatyczny,ma swoje niezawodne sposoby
              na dobrą jazdę.
      • Gość: // Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 15:07
        czy ktoś może wie, gdzie teraz uczą... Kasia lub Darek L. ?
    • Gość: malwina Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.07, 12:00
      Jak się już doczekasz na jazdy, znam osobę, która przeniosła się do
      innego ośrodka, ponieważ na jazdy czekała miesiąc. Wkurzyła się, ale
      w efekcie za samą teorię wybuliła 700zł! Ośrodek oddał jej 600zł.
      • madziulaanula Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 12.10.07, 19:54
        Hmmm, Imola dla mnie to jedno wielkie rozczarowanie... nie dość że długo sie
        czeka na sama jazde, to jeszcze panuje tu instruktorski bajzel. Instruktorzy są
        obłozeni maksymalnie, zastepuja sie, umawiasz sie z jednym instruktorem
        przychodzi inny, potem sie jednak okazuje, ze ten do ktorego sie już
        "przyzwyczaiłaś" wystawia Cie do wiatru i informuje, ze nie bedzie mogl miec z
        Toba zajec...szkoda gadac, ja żałuje tego wyboru, odradzam Imoli a właściwie
        BurdeloMoli.
        • Gość: gajek Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.eranet.pl 07.02.09, 15:31
          Wszystko co piszesz to prawda.Ja bym radził się wystrzegać Edyty Stachewicz.To
          niepoważna kobieta która za nic ma to ze ktoś płaci za jazdy dodatkowe duże
          pieniądze i ma do wyboru instruktora.Niestety Edyta umawia do tego instruktora
          do którego się chce a później przyjeżdża inny bez żadnego powiadomienia o
          zmianie.Wiem co piszę bo sam tak miałem.
        • Gość: Michał Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.acn.waw.pl 17.08.09, 16:58
          Ja polecam pana Zdzisława Knapińskiego. Świetny i łatwy kontakt, wszystko można
          było swobodnie ustalić. Do tego sympatyczna atmosfera w czasie jazd i dobrze
          uczy. Ja z IMOLĄ i z moim instruktorem nie miałem żadnych problemów, dziwi mnie
          bardzo komentarz autorki tematu.
          • Gość: Weronika Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.ip.netia.com.pl 29.04.10, 15:06
            podpisuję się pod tym komentarzem obiema rękami - Pan Zdzisław Knapiński jest najlepszy, zawsze punktualny, świetnie uczy, nie wprowadza nerwowej atmosfery, daje przydatne wskazówki, no i ma anielską cierpliwość :)
        • Gość: Kursant Imoli Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 91.176.25.* 28.02.10, 12:10
          Polecam Kasie Lachowicz. Jest cierpliwym, nastawionym na potrzeby kursanta,
          profesjonalnym i mega sympatycznym instruktorem. Nigdy umowione wczesniej
          spotkanie nie zostalo odwolane, ani zajecia nie odbyly się z kimś innym. Z
          calego serca polecam! Zdalem za pierwszym razem ;)
        • Gość: Igor Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 85.222.87.* 16.03.10, 23:01
          Ja polecam Pana Zdzisława Knapińskiego. Poleciłem go 5 moim znajomym -
          każdy zdał za pierwszym razem(z jednym wyjątkiem). Facet po 40, z
          poczuciem humoru, ma fajną córkę, a co najważniejsze profesjonalnie
          podchodzi do kursantów i objeździłem z nim każdą trasę egzaminacyjną,
          więc egzamin zdałem z zamkniętymi oczyma. Polecam jeszcze raz!
          • funky_mamma Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 17.03.10, 16:22
            Ja też dołączam do grona osób wyszkolonych perfekcyjnie przez pana Zdzisława
            Knapińskiego
            . Dziś miałam egzamin, zdałam bez problemu, cały mój egzamin
            plac+trasa trwał 35 minut!!! Pan egzaminator na koniec powiedział tyle: "wynik
            egzaminu pozytywny, mało tego, muszę przyznać, że jest pani świetnie
            przygotowana i nie boję się, że będzie pani wozić dzieci w samochodzie". To mówi
            samo za siebie - pan Zdzisław jest fantastycznym instruktorem, w 100%
            skoncentrowany na kursancie, a oprócz przygotowania do samego egzaminu, uczy
            bezpiecznej jazdy, bo to są dwie różne kwestie.
        • Gość: już kierowca Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.compi.net.pl 07.11.10, 09:29
          Szczerze polecam pana Andrzeja Halickiego z Imoli (kontakt chyba przez koordynatorkę Edytę Stachewicz, też bardzo życzliwa osoba, tylko trzeba konkretnie mówić czego się oczekuje, ja nie miałam żadnych problemów z zmianach terminów).
        • Gość: asia Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.189.72.1.e-plan.pl 25.02.11, 21:55
          ja jestem osobiscie bardzo zadowolona z IMOLI. na jazdy umawiam sie z dnia na dzien. nie musze czekac. jazdy mam z Panem Karolem w rozowym samochodzie, jest bardzo fajny! nie denerwuje sie smieje sie spiewa sobie :)

• Gość: nieznany Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.12, 15:33
          peobało? zajebiście jest w IMOLI
          • Gość: gość Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.ip.netia.com.pl 24.05.12, 16:41
            Kolega się dziwi i twierdzi, ze jest super, więc należy do nielicznych, niestety. Gdybym od początku jeździła z instruktorem z MODEL-a (p.Jacek Zdański - polecam!!!!!), to miałąbyum prawko w 2 m-ce. A tak przejeździłam 30h z panem z Pragi (T.D.), który uczy średniowiecznej jazdy na półsprzęgle i każe rozpoczynać hamowanie od sprzęgła...I jeździ sobie po Pradze w koreczkach - bo tak wygodnie. Normalnie nóż mi się w kieszeni otworzył po pierwszych dwóch jazdach u nowego instruktora - okazało się, że nie szybko, tylko wolniej, bo nic nie daje u nowicjusza nacisk na robienie wszystkiego naraz. P.Jacek był dyplomatyczny, ale w końcu powoedział co myśli o moim byłym instruktorze...I miał rację.
            Omijajcie molochy w rodzaju Imoli - chyba, że skorzystacie z podpowiedzi na temat tych sprawdzonych instruktorów. Inaczej klapa na egzaminie murowana, bo panom raczej zależy na zmuszeniu kursanta do wykupienia dodatkowych jazd, niż na egazminie zdanym za pierwszym razem.
      • Gość: linia.frontu Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.08, 15:30
        O, to chyba znamy tę samą osobę:)
    • wymagajaca1 Polecam p.Piotra Kupczyka. 12.10.07, 21:19
      Mój kurs w Imoli to 100% profesjonalizmu a mam porównanie bo kurs na
      motor wcześniej robiłam w małym ośrodku.Spokojnie polecam p.Piotra
      Kupczyka i pozdrawiam zdających.
      • Gość: Kris Re: Polecam p.Piotra Kupczyka. IP: 217.24.240.* 05.04.08, 11:22
        rowniez polecam p.Piotra Kupczyka i Imole (kat.B)- nie bylo zmian
        instruktora ani innych zgrzytow. Profesjonalne podejscie, dobre
        przygotowanie do egzaminu zarowno pod wzgledem jazdy jak i samego
        przygotowania do jazdy.
    • Gość: Ola Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 13.10.07, 14:42
      Ja czekalam na jazdy jakies 10 dni w najbardziej 'goracym' okresie wakacyjnym;
      instruktor nie zmienil mi sie ani razu, polecam Przemka (niestety nazwisko
      wypadlo mi z pamieci) - mily i bardzo cierpliwy.
      • Gość: Agnik Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 195.90.102.* 05.01.08, 17:27
        Polecam Krzysztofa Sobótka!!! jest super!
    • Gość: marta Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.08, 10:38
      Tak dokładnie tak Krzyś Sobótka jest super - spokojny, cierpliwy,
      wyluzowany - anioł nie człowiek.
      • Gość: gość_kursant Re: Polecam z IMOLA Darka Kowalczyka IP: *.aster.pl 16.07.09, 18:02
        Ja polecam Darka Kowalczyka. Fajny gość i bardzo dobrze uczy, jest cierpliwy i
        spokojny, ma duże doświadczenie. POLECAM !!!
    • Gość: agade A.M. IP: *.centertel.pl 06.01.08, 14:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=154&w=61854753&a=62091288
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=154&w=73365903&a=73390261
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=154&w=57997396&a=58018510
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=154&w=64136175&a=64168908
      czyli Arka M. polecam ja i nie tylko ja.
      • Gość: agata 82 Re: A.M. IP: 83.14.217.* 07.01.08, 14:56
        a może ktoś miał z sławnym krzysztofem korneckim
        • Gość: agade Re: A.M. IP: *.ip.netia.com.pl 08.01.08, 12:55
          nie, nie
          ale słyszałam, że należy się wystrzegać tego pana.
          Więc tego człowieka nie polecam!
      • Gość: m,k Re: A.M. IP: *.eranet.pl 29.04.08, 20:44
        a coz to Arek M? Kiedys mnie taki uczyl ale w zupelnie innym
        osrodku.
    • adam-1972 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 21.03.08, 19:51
      odpuść sobie tę szkołe idż do zielonego listka do pana Rysia
    • Gość: Kursant Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.opera-mini.net 22.03.08, 10:47
      Nie polecam pana Pierścieniaka. Często odwoływał jazdy, darł się na pierwszych jazdach, opowiadał bajki o hydrokinetycznych sprzęgłach w corsie i wybuchających airbagach. Uczy ruszania wyłącznie z użyciem sprzęgła.
      • Gość: Dżemal Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.08, 15:05
        Spróbuj ruszyć bez użycia sprzęgła... osobiście ulepię Ci nobla...
    • Gość: k... Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.04.08, 23:28
      Marcin Butrym, jak dla mnie najlepszy instruktor pod sloncem! I jaki
      cierpliwy! Pozdrawiam:-)
      • Gość: ;)))) Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 13.04.08, 19:22
        A ja zdecydowanie polecam Kasie L. :))) super instruktorka
        • Gość: Alfica Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.08, 13:12
          Grzegorz Magusiak :)
          Super gość - cierpliwy, łagodny i świetnie tłumaczy - polecam po
          stokroć!!
          • inder Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 25.11.09, 09:19
            A ja polecam 200-kroć! Od wczoraj dzięki niemu mam prawko jazdy! Czego życzę
            wszystkim zdającym teraz i w przyszłości :)
      • Gość: torl Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.08, 20:10
        hahaha! ten czlowiek to porazka! niczego mnie nie nauczył w 40h,
        ciagle zalatwial swoje sprawy, klocicl sie z dziewczyna przez tel a
        pozniej byl wsciekły, jak mialam jakies watpliwosci to tylko
        mowil "sama musisz przemyslec", jezdzil zdezelowanym samochodem w
        ktorym trzeba bylo szarpac za dzwignie skrzyni biegow, tylko kupowal
        obiady i mial "ustawki", nie chcial jezdzic po trasch
        egzaminacyjnych słowem pato! jedyna pozytywna rzecz to to ze kilka
        razy wzial mnie na trase i faktycznie typ cierpliwy ale co z tego????
        • Gość: gosc Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 11:26
          ja wczesniej uczylem sie w innym osrodku i dwa razy na egzaminie
          nawet nie wyjechalem z osrodka potem trafilem do Imoli na p. Marcina
          Butryma ktory mnie nauczyl na co mam zwracac uwage i zeczywiscie
          trzeba przyznac ze jest naprawde cierpliwy potem zdalem odrazu
      • Gość: fraczek Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.centertel.pl 15.06.08, 09:45
        zdecydowanie Marcin Butrym i jego anielska cierpliwość niesamowity gość, nauczył mnie pewnie i zdecydowanie jeździć. pozdrawiam
      • Gość: :) Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.centertel.pl 15.06.08, 10:09
        tak, tak, tak....... Marcin Butrym zdane za pierwszym podejściem :)
      • Gość: dzordz Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.09, 23:07
        wyjezdzilem z nim caly kurs i nieiwle mnie nauczyl wiec nie ma co
        mowic swietny. moze Tobie pasowal ale mi nie. caly czas sie
        spoznial, zalatwial swoje sprawy, obiady itp. zdawalem na bemowie to
        jedzilismy po woli. nie polecam
    • shadow55 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 21.04.08, 21:35
      Jacek Lukowski i Krzyś Sobótka.
      • Gość: . Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 04.05.08, 21:01
        zdecydowanie Kasia Lachowicz:)
        • Gość: Tadek Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.08, 09:34
          potwierdzam Pani Kasia Lachowicz jest super
          • Gość: gość Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.08, 11:07
            zdecydowanie potwierdzam, ze kasia to super instruktor bardzo
            cierpliwa i potrafi dotrzec do czlowieka, ja mam zdany za pierwszym
            razem egzamin praktyczny.
            Czego trzeba wiecej?
            • Gość: kamila Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.08, 02:26
              Dołączam się do pochwał w kierunku pani Kasi L. Dzięki jej świetnemu podejściu
              do kursanta i umiejętnościom pedagogicznym zdałam egzamin za pierwszym razem.
              Szczerze polecam! Ponadto atmosfera podczas jazd jest rewelacyjna!
              Kasiu, dziękuję i pozdrawiam ciepło:-)
              • Gość: kate128@gazeta.pl Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 87.105.182.* 13.08.08, 17:31
                Czy ktoś mógłby mi podać telefon do pani Kasi Lachowicz? Nie chcą mi podać w
                imoli :(
                • Gość: ktosik Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 13.08.08, 20:03
                  mi podali jej nr tel na gg, nie wiem dlaczego tobie nie podali???
                  • Gość: kate128@gazeta.pl Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 87.105.182.* 22.08.08, 16:27
                    Pytałam koordynatora jazd a to jest jakiś nieprzyjemny człowiek - spróbuję na GG
            • Gość: GOSC Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.acn.waw.pl 29.06.09, 10:10
              Ja zdałam za pierwszym razem,bez problemów i to na
              Odlewniczej,polecam PIORTA KUPCZYKA jeżeli chcecie oczywiście zdać
              łatwo szybko i bez stresów!Jeżeli macie kupe kasy,którą chcecie
              wrzucić w powtórne podejcia do egzaminu no to oczywiście polecam
              innych instruktorów,bo z Piotrkiem zdaje się tylko za pierwszym
              razem:)
        • Gość: KURSANT Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 212.180.147.* 23.08.10, 23:26
          Ja rowniez polecam Kasie lachowicz i jej meza Darka . Zdalam za
          drugim razem bezblednie , Super Instruktorzy bardzo dobrze ucza.
      • Gość: Adam Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 12.11.08, 21:56
        Super instruktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Baaaaaaardzo cierpliwy,spokojny.
        Nauczył mnie pewnie i bezpiecznie jeździc,on jest po prostu najlepszy!

Polecam gorąco!!!!
        • Gość: Adam Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 12.11.08, 22:08
          Chciałem dodac,że chodziło mi o Marcina Butryma.
          Tak,tak,tak i jeszcze raz tak!!!
          On jest najlepszym instruktorem pod słońcem!
          Nic dodac nic ując.
    • Gość: Agata Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.08, 09:32
      Witaj :) jeśli chcesz to mogę ci polecić instruktora z Imoli jest to
      Kasia. Jestem bardzo zadowolona z tych nauk, wcale nie czułam się
      spięta. Jest rewelacyjną nauczycielką, a przede wszystkim bardzo
      cierpliwą. Jedyne co to jest wymagająca, uczy trudnych manewrów, ale
      akurat ja uznałam to za duży plus, bo tak naprawdę nauczyłam się
      realnej jazdy na mieście a nie tylko po to aby zdać egzamin.
      • Gość: Niezapominajka Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.eranet.pl 10.05.08, 23:21
        Ja z IMOLI polecam p. Sebastiana. Konkretny instruktor, wymagał ode
        mnie więcej niż na egzaminie, nie urywał godzin. Uczyłam się jeździć
        od podstaw. Zdałam za pierwszym podejściem. Wiem, że ma wielu
        kursantów i jazdy trochę się przeciągają w czasie, ale warto było,
        bo nauczyła się jeździć.
    • Gość: asiofik Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 83.145.84.* 13.05.08, 16:44
      Ja polecam Kasie Lachowicz. Jest poprostu najlepsza! Nauczyła mnie
      nawet koperty "po angielsku" (w drugą stronę)!!! Jest cierpliwym
      instruktorem - uczy jak wyczuć samochód. PEŁNY
      PROFESJONALIZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: incia Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.08, 00:09
        ja wrecz zdecydowanie ODRADZAm p. Jaroslawa D.
        • Gość: kociak20 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.eranet.pl 20.06.08, 21:37
          a ja zas zdecydowanie ODRADZAM wszystkim kursantą p. MARIANA T.!!!!!
          PONIEWAŻ:jest nietolerancyjny w stosunku do odmowy na jego
          zachcianki np. zamiast powiedziec prosto i prawo mowi w lewo,gdzie
          nie ma dalej trasy,aż bałam się siedzieć w tej tojocie...!!
          Bo niewiem,gdzie on chciał mnie zawieść i czego chciał..?
          Dużo rzeczy nie bedę tu pisać,ale dużo wiem o tym TYPIE!
          PZDR.
          • Gość: kamcia21 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 12.09.08, 13:34
            dlaczego odradzasz tego instruktora mariana T.???
          • Gość: Maniutek???? Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.eranet.pl 23.11.08, 22:41
            Maniek jest rzeczywiście dziwny ale to tylko erotoman nic więcej, poza tym te
            jego wyjazdy w dziwne miejsca są naturalne, stąd ciemne szyby z tyłu :P:P:P nie
            ma co, na facetów nie leci wiec polecam go dla PANÓW PANIOM natomiast polecam
            kogoś innego np. Artur Sobczak, ma chłop podejście, spokojny i troskliwy.
            Wyluzowany i super tłumaczy, dopasowuje się i ma elastyczne godziny, warto.....
            Panie Marianie niech pan zwolni tempo bo serduszko stanie panu na drodze i co
            wtedy będzie????? Niech pan "wrzuci na luzzzzzzzzz" rączka nie granat ch*****
            nie urwie :)))) Pozdrawiam i proszę nas kursantki w spokoju zostawić :))) papapapa
            • Gość: egi Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.aster.pl 29.11.09, 20:35
              ja tez odradzam pana mariana t, niczego mnie nie nauczył, jeden wielki
              cwaniaczek, parkowania uczył prawie na ostatnią chwile w dodatku bez parkowania
              skośnego,nie wspominając już o górce... , a w dodatku uczy jeździć na deaslu, 5
              biegowej toyocie, ( a egzamin jest na 6 biegowej, benzynie, czyli bardzo
              delikatne sprzegło!!!) uczy ruszać wyłącznie na sprzęgle i to bez gazu, każe
              jeździć na pół sprzęgle przy skręcaniu, czego nie wolno robić na egzaminie!!!!!
              na łuku zabrania patrzeć w lusterka, a tak można, tylko wracając trzeba patrzeć
              przez tylną szybę... dla mnie to żaden instruktor nauki jazdy, a szkoła imola
              powinna zastanowić się kogo zatrudnia!!!!!!!!!!
          • Gość: Kasia Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.02.09, 15:03
            Chciałam właśnie wziążć jazdy u p.Mariana Topolskiego ale jak
            przeczytałam co pani tu pisze o nim!!!!Czy to jest prawda???prosze
            mi odpisać będe wdzięczna...
            • Gość: asdf Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.pentacomp.com.pl 19.02.09, 10:21
              Niedawno się dowiedziałem ze od ponad roku zdradzała mnie z nim moja żona (22
              letnia)... Jestem w totalnej depresji.
        • Gość: lili Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 23.10.08, 21:36
          A ja Jarosława S. (jeździ na Bródnie, nazwisko zbieżne z liderem pewnego polskiego zespołu). Nie interesuje go kompletnie, czy czegoś kursanta nauczy, nie zwraca uwagi na popełniane błędy, załatwia prywatę w czasie jazd, łaskawie po wielkiej kłótni zgadza się na jazdę raz w tygodniu. 10 godzin kursu spędziłam jeżdżąc po łuku, bez żadnych wskazówek, poza tym, że mam "nie wyjeżdżać za linię" - jakbym sama o tym nie wiedziała:) On w tym czasie rozmawiał przez telefon. Szczęśliwie w porę zmieniłam instruktora i jestem bardzo zadowolona.
      • Gość: martyna deruś Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.eranet.pl 13.10.08, 21:45
        witam wszystkich barzo serdecznie.Ja wlasnie ten caly stres mam juz
        za soba i to wlasnie dzieki swietnej instruktorce kasi lachowicz!
        Jest niesamowita,cierpliwa i bardzo pomocna!Fachura!Kaska jestes
        wielka.Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia
    • Gość: agata Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.acn.waw.pl 01.07.08, 11:44
      Hej,
      Szukam dobrego instruktora lub instruktorki z Imoli na sierpień dla
      mojej siostry. Ja tez uczyłam się w tej szkole parę lat temu ale mój
      instruktor "wyemigrował" juz jakis czas temu na śląsk:-)był
      rewelacyjny ale niestety wybrał rodzinne strony...
      Bardzo proszę wszystkich, którzy mają kogoś godnego polecenia o
      podanie namiarów na ta osobę na mój adres mailowy:
      ikaikaj@poczta.onet.pl
      Będę bardzo wdzięczna!
      Dzięki
      • Gość: M. Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.171.95.77.crowley.pl 04.07.08, 15:17
        Mogę polecić instruktora, ale nie pracuje już w Imoli, jest bardzo cierpliwy,
        sympatyczny, spokojny. Jak chcesz namiary to wyślę na maila, żeby nie było
        reklamy :)
        • Gość: gosc Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.08, 11:33
          ja zdecydowanie polecam Marcina Butryma zdalam za pierwszym razem
          gosc naprawd potrafi uczycz
    • Gość: Minka Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.gprs.plus.pl 14.08.08, 17:36
      Jak kurs nauki jazdy, alebo jazdy doszkalające to proponuję to sprawdzić
      www.allegro.pl/show_user.php?search=kameleon_waw
      www.qmobil.pl
    • 2lukasz Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 24.08.08, 13:41
      ilonka iezeli masz kurs w szkole imola najlepszym instruktorem jest
      pan arek jest super polecam
    • Gość: Fatal Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 212.38.196.* 27.08.08, 08:57
      Nie polecam Imoli. Brak umiejetnosci przekazania najcenniejszych
      uwag co do jazdy. Tam pilnuja by sie nie porozwalac na moto i
      wyjezdzic jak najszybciej godziny... nauka to ostatnia rzecz na
      jaka zwracaja. Ida na ilosc i szybkosc. ProMotor! ProMotor!!! Nic
      innego.
    • Gość: Kornecki Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: 83.14.217.* 29.08.08, 15:10
      Jak ktoś lubi być pomolestowany w czasie jazdy to polecam Krzysztof Kornecki
      • Gość: PILNE Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 12:46
        Witajcie, no to idę do tej Imoli. Dzwoniłam do nich i powiedzieli,
        że można sobie wybrać kierowcę instruktora już zapisując się na
        kurs, ale ten facet przyjmujący zgłoszenia nie budzi zaufania -
        rozmowa z nim wygląda jak gadanie z marketingowcem: on się zgadza na
        wszystko tylko się zapisz człowieku i zapłać. Więc proszę, czy
        możecie podać kontakt do tych polecanych przez Was instruktorów?
        Pani Kasi i Panów Marcina Butryma i Arka? Jesli tak - podam maila.
        To dla mnie ważne. Mam już samochód, a jak szybko nie nauczę się
        jeździć to stracę pracę, na której bardzo mi zależy.
        • Gość: maria Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.08, 21:32
          Witaj.Jestem z Imoli bardzo zadowolona :) Polecam pana Stefana
          S,ale on jeździ na grande Punto.Cierpliwy,obowiązkowy,nie bojący
          się skrętów w lewo :)...Naprawdę warto.
    • habibi2006 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 18.09.08, 11:09
      polecam OSK WAWER ul.Lucerny 25 - zwłaszcza pan Kuba młody,
      symatyczny i wszystko tłumaczy. Polecił mi go kolega z pracy i jest
      ok.
      • Gość: Krzyś Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.08, 00:23
        ja polecam instruktora z imola pani Kasia bardzo miła osoba bardzo dobrze
        przygotowała mnie do egzaminu jezdzi srebrna yariska rej zaczyna sie na WH
        polecam zdałem praktyke za 1 razem.
      • Gość: ola Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.12, 14:33
        pamiętasz może nazwisko pana Kuby , a może nawet masz jeszcze numer ? Z góry dziękuje
    • Gość: amster Namiary na instuktorów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.08, 10:11
      Witajcie. Kogo bardziej polecacie: Katarzynę Lachowicz, Marcina Butryma, Piotra
      Kupczyka czy Krzysztofa Sobótkę?

I miałbym prośbę odnośnie namiarów na nich. Jakby ktoś miał to prosiłbym o
      kontakt na maila: kontakt2me@o2.pl
      Dzięki wielkie za pomoc..
      • Gość: viola Re: Namiary na instuktorów IP: 195.117.99.* 19.09.08, 12:54
        dzień dobry,
        dołączam się do wątku z prośbą o namiary na adres wjadczak@o2.pl
        głównie mi zależy na telefonie/mailu do pani Kasi L. którą tak
        bardzo polecano w tym wątku.. ja jestem strasznie nerwowa i moj
        obecny instruktor też taki jest - efekt tego jest taki ze jeżdzę w
        strasznie napiętej atmosferze jak tylko zrobię jakiś błąd, to on się
        denerwuje, ochrzania mnie, niby w zartach, ale mimo wszystko jakoś
        nerwowo, nakręca mnie i juz za przeproszeniem dupa...nie umiem się
        skupić ...a ze jak na razie kiepsko mi idzie to takie mini spięcia
        prawie na każdej jeżdzie się przytrafiają....totoez reasumując
        potrzebuję spokojnej osoby, i co ważne umiejącej przekazać wiedzę,
        bo teraz to się czuję jak na chińskim kazaniu, instruktor do mnie
        mówi, a ja nic nie rozumiem:) niemożliwie zebym az taka tępa była,
        toteż tłumaczę to sobie tak , ze moj instruktor akurat mnie nie umie
        przekazac wiedzy...
        bardzo, bardzo proszę o kontakt do spokojnego instruktora..
        viola
      • Gość: Ula Re: Namiary na instuktorów IP: *.wum.edu.pl 10.07.11, 22:07
        Hej , mam prośbe wyślesz mi namiary na tych instruktorów , jesli je jeszcze masz ) Dzieki z góry Mój e- mail urszula-natkanska@wp.pl
    • Gość: Clean Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.08, 12:40
      Opinie typu "Imola jest świetna, Imola jest beznadziejna" nie mają większego
      sensu. Szkoła ma ponad 100 instruktorów - są w niej zarówno bardzo dobrzy
      instruktorzy, przeciętni, no i ci kiepscy... Wiadomo, że ci którzy trafili na
      tego dobrego będą chwalić Imolę. W każdym razie ja myślę, że lepiej wybrać jakąś
      tańszą szkołę najlepiej blisko WORD-a, tak by wyjeżdżając z parkingu już być na
      trasie egzaminacyjnej - oczywiście trzeba zrobić rozeznanie, który instruktor
      dobrze uczy.
      • Gość: Mała Mi. Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.egis.pl 12.05.09, 13:09
        Ja bardzo polecam Pana Roberta Szymańskiego z IMOLI, niestety
        odszedł w sobotę do EXPERTa. buuuuuuuuuu. Super Instruktor ma dużo
        cierpliwoścido kursantów. Jazdy z nim to czysta przyjemność.
      • Gość: Tom Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.adsl.inetia.pl 05.12.11, 20:59
        ja dzisiaj jeździłem z p. Olżakiem, dobry nauczyciel, cierpliwy, spokojny, prawdziwy belfer, niestety te fabie strasznie małe są, ledwo tam wlazłem, siedziałem jak szympans na brzytwie, podczas wysiadania złapały mnie skurcze w klatce piersiowej, strasznie mało miejsca, nogi zakleszczają się pod pedałami, nie da się obrócić, głowę mam tak blisko sufitu, że nie widzę znaków, paranoja jakaś, ciężko jeździć tym czymś, mam raptem 200 cm i 160 kg, a już mi zabrakło miejsca, co maja powiedzieć więksi?
        • Gość: TASSO Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.home.aster.pl 06.12.11, 08:20
          malo miejsca ? ja jezdzilam fiatem 500, to sie nazywa malo miejsca, mam 170cm a ledwo co wchodzilam, wychodzilam, nogi scisniete prawie na maksa, tak, ze po dwoch godzinach mialam cale skurczone i zdretwiale
          • Gość: aga Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.11, 22:19
            Jestem ogromnie wdzięczna mojemu instruktorowi, panu Darkowi W. za to, że udało mu się nauczyć mnie jeździć. Było bardzo ciężko, ale nasza wspólna determinacja została nagrodzona 2 tygodnie temu, kiedy zdałam egzamin praktyczny.
            Uważam, że pan Darek jest nauczycielem z powołania - na pewno lubi swoją pracę, wkłada serce w to, co robi, szanuje kursanta, jego czas i możliwości. Dodatkowo wprowadzał wspaniałą atmosferę.
            Znalazł sposoby na wszystko, co sprawiało mi dużą trudność - nie zapomnę, jak nauczył mnie
            ruszać, jak przełamał strach przed prędkością, jak beształ za każdą dekoncentrację...
            Miałam szczęście trafić na wspaniałego instrukotra, a to przynajmniej połowa sukcesu i tego życzę wszystkim rozpoczynającym kursy.
            • Gość: ~Andrzejek Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 05.01.12, 14:37
              Polecam pana Henryka z fioletową skoda. Świetny instruktor, bardzo dobrze tłumaczy i uczy.
              Jeździłem z z nim przez cały kurs. Efekt egzamin praktyczny państwowy zdany na pierwszym razem.

Pozdrawiam:)
      • Gość: porta Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 26.06.12, 09:56
        Nie polecam p. M. Wojnarowicz. Sprawiła, że każda jazda była ogromnie stresujaca, brak umiejetności pedagogicznych, olewcze podejscie do kursanta, byleby godziny leciały
        • Gość: aska Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.play-internet.pl 26.06.12, 10:41
          bo to jest polityka firmy.
          Jak robiłam kurs w Imoli, jeden z instruktorów, który uczył na tej samej zasadzie ("byleby godziny leciały"), powiedział, że im tak każą pracować. By ludzie nie zdawali i przychodzili potem na dodatkowo płatne jazdy. I tak właśnie się zarabia...Powiedział, bo był zły na szkołę i odchodził. Uczył naprawdę tak, by nie nauczyć...
          Jak odszedł, zmienili mi instruktora, był lepszy, i jemu już placiłam dodatkowo, bo wiadomo, miesiąc czekać na egzamin... Ale też wszystkiego nie nauczył. Robił ze mnie mistrzynię prostej...
          Po niezdanym egzaminie jeszcze raz zmieniłam instruktora (z innego OSK), i ten już douczył i zdałam.
          Ale w tej branży kręcą się naprawdę duże pieniądze... Wtedy za jazdę 2 godz, płaciłam stówę. Gotóweczką...A takich jazd było sporo. Mówię o Imoli, bo ten ostatni, dobry, brał mniej, no i miał własne auto... Ci z Imoli jeździli autami Imoli.
          Wydałam więcej, niż za korepetycje...okropne...
          A naprawdę dobry był właśnie ten ostatni.
          I nie był on z Imoli.
          Ale nie powiem, z jakiej szkoły jest. Nie o to chodzi.

• Gość: torinek Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.12, 09:02
            własnie licza sie pieniadze, instruktorzy zE szkół sa bardzo mili, szczególnie dla zakompleksionych dziewczynek, które lubia być podrywane, a one radosne, ze sie podobaja przychodza na jazdy i pieniazki leca i to ogromne,
            ale pęd ohydny na pieniądze widać nawet jeżeli instruktorek po trzydziestce próbuje być milutki, to tylko najważniejsze sa dla niego dobre opinie o szkole i polecanie go INNYM; a nie to że zdałeś, on ma to gdzieś; dlatego polecaj go innym NAJLEPIEJ ZAKOMPLEKSIONYM PANIENKOM, ŁASYM NA TANDETNY PODRYW bo liczy sie oczywiście tylko hajs, a nie to że MACIE W ZNAJOMYCH NA FEJSIE INSTRUKTORKA i Was lubi - taka polityke prowadzi pan ze szkoły która zowie sie z angielska.
            wiec nie łudźcie sie panienki i chłopcy, że instruktorzy was tak lubiĄ, oni lubia wasze pieniażki - wystarczy spojrzeć na polityke szkółki, która na polski tłumaczymy JAKO UŚMIECH
          • Gość: Betka Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.12, 20:35
            ja zdałam za pierwszym razem cały kurs trwał ponad miesiąc żadnych dodatkowych kosztów:)
            • dolo0 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 04.06.13, 14:01
              Każda sroczka swój ogonek chwali wiec ja też to zrobie.
              Dla mnie IMOLA to jeden człowiek i zawsze będę to powtarzała.
              Po kursie poprosiłam p.Kamila żeby przydzielił mi jakiegoś spokojnego i rzeczowego człowieka i tak się stało.
              Trafiłam do Jacka M ,który jezdzi pomarańczową IMOLĄ jak się pózniej śmiał jego kolor samochodu jest adekwatny do przypadków jakie otrzymuje(czyli takie jak ja)
              Na początku nie było łatwo,wiedza wchodziła bardzo opornie nie wiedziałam o czm on do mnie mówi i czego ode mnie chce i co ja mam wykonywać, jakie sprzęgło, jaki hamulec, tylko do gazu miałam fantazię ale Jacek mówił że tak ma większość z nas bo gaz jest najbardziej delikatny. Kilka razy doszło między nami do spinki ale to z tago powodu że on się starał bardziej niż ja,pózniej się z tego śmialiśmy bo to wyglądało przekomicznie.Co prawda zdałam za drugim razem ale jak na mnie to duży sukces bo liczyłam na piąty.
              Jedno mogę powiedzieć ,że ten instruktor był dla mnie jak zbawienie i naprawdę nauczył mnie wszystkiego co było mi potrzebne na egzaminie i z czego korzystam do dziś(oczywiście na strzałce się nie zatrzymuję).Jeśli ktoś szuka konkretnego instruktora to właśnie Jacek tylko z góry uprzedzam ,że trzeba mieć poczucie humoru i trochę dystansu do samego siebie bo smutasy i mruki bedą się zle czuc w jego towarzystwie. Pozdrawiam wszystkich
        • Gość: kierowca Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 13.12.12, 03:31
          Ja osobiście polecam panią M. Wojnarowicz. Miłe i życzliwe zachowanie, i naprawdę dobrze uczy. Zdałam za 1. razem, to coś znaczy. Jedyny minus to napięty grafik, ale zawsze znalazła czas :-) serdecznie polecam. Asia
          • Gość: roma Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.warszawa.vectranet.pl 28.06.13, 19:13
            Znalazla czas bo kursanci od niej odchodzili; niemiła, milczaca, naburmuszona kobieta; dzieki niej zmieniłam szkołe na inna z pozytywnym skutkiem - zdanym egzaminem
      • Gość: aurino Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 02.07.12, 08:49
        nie polecam p. Marzeny W.
        • Gość: agnieszka Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.07.12, 21:05
          A ja polecam tą szkołę(oprocz pani ktora pracuje jako sekretarka w ośrodku przy placu Konstytucji) moim instruktorem był Pan Marek Sobiecki dla niego WIELKI szacun, czlowiek wspaniały dzieki niemu zdałam dzisiaj za pierwszym razem na Radarowej.
          Jedynym minusem to plac manewrowa troche zbyt daleko ale wszystko inne cudne.
          • panti1801 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 31.07.12, 19:55
            Został mi przydzielony instruktor w imoli na pradze południe, Pan Piotr S. Kojarzy może go ktoś z Was, jakieś opinie?
            Pozdrawiam
        • Gość: peter Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.dynamic.chello.pl 05.09.12, 19:52
          instruktorzy ok, tylko do egzaminu. Wszystko to banda złodziejska, na pierwszy raz to prawie nikt nie zda. Wyrzucają za nic, tak sobie stwierdzają, bo tam rowerzysta, bo tam ja nie wiem co itp. Powinni to chamstwo zatrzymać, kontrole im nasłać, czy coż w tyn stylu, przecież to kradzież w biały dzień.
        • Gość: x Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.pis.gov.pl 26.09.12, 16:00
          Jestem bardzo zawiedziona kursem praktycznym w Imoli. Wykupiłam 40 godzin (kurs rozszerzony). Przez 30 godzin mój instruktor pojechał ze mną tylko raz (na 5 chyba spotkaniu) na plac manewrowy - przez 15 minut ćwiczyłam łuk i dwa razy zrobiłam górkę. W ogóle nie uczył mnie parkować. Na moją prośbę, ponieważ byłam już poważnie tą sytuacją zaniepokojona, że w ogóle nie ćwiczymy parkowania, na przedostatnim z tych 30 godzin spotkaniu pozwolił mi 3 razy zaparkować prostopadle, nie tłumacząc wcześniej jak należy ten manewr wykonać. Wobec tego nie potrafiłam poprawnie zaparkować, na co pan instruktor odpowiedział, że mam jeszcze 10 godzin wykupionych i nauczę sie parkować. Nie powiedział mi jak należy zaparkować... Podobna sytuacja z manewrem zawracania na trzy. W ciągu 30 godzin jedynie cztery razy i w tym samym miejscu... Wobec tego chciałam te dziesięć godzin, które mi zostały wyjeździć od razu, żeby potem ewentualnie wziąć dodatkowe spotkanie, jeżeli nie będę się jeszcze pewnie czuć za kierownicą, na co uslyszałam, że pojeździ ze mną przed egzaminem. (tj. za miesiac i tydzień). Z tego powodu wykupiłam 4 spotkania w konkurencyjnej szkole. Za dwa tygodnie egzamin. Zażądam od pana instruktora z Imoli na każdym spotkaniu ćwiczenia przez godzinę samych manewrów.
      • Gość: małgorzata Re: Imola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.13, 20:36
        NAJGORSZA SZKOŁA, przez 30 h nie miałam parkowania, manewrów, miałam 6 instruktorów w ogole się nie przykładają, załatwiają swoje sprawy w trakcie jazd, robią łaskę ze w ogóle jezdza, zdaje egzamin na Bemowie a jeździłam po Wilanowie i włochach Oo
      • Gość: gosc Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.13, 15:50
        Ja osobiście polecam instruktora Darka - nie pamiętam nazwiska, jeździ seledynową skodą z tablicami WH. Nauczył mnie wszystkiego, pokazał jak zrobić łuk używając lusterek i tylnej szyby a nie "na sposób" Nauczył mnie wszystkiego, był spokojny, rzeczowy i dzięki niemu zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!! Polecam :)
        • Gość: inny gosc Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.play-internet.pl 27.01.13, 15:57
          kłamiesz!
          jeśli nauczył Ciebie wszystkiego, i zdałaś za pierwszym razem, to nie możesz nie pamiętać jego nazwiska. Bo gdybyś miała sklerozę, to nie nauczyłabyś się do egzaminu teoretycznego.
          Czyżby znowu to była reklama Lachowicza? Autoreklama?
          Czy kogoś innego?
          Robiłam kurs w Imoli 3 lata temu, i pamiętam nazwiska instruktorów i szefa szkoły...
      • Gość: kursantka Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.14, 13:01
        Bemowo - pana Jacka - z pomarańczowej 'Imoli'
    • Gość: lukasz255310 Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.chello.pl 21.09.08, 10:44
      witaj polecam arka michalczyk jest super cierpliwy i mily jezdzi na
      punto grande a po drugie szkola imola jest super najlepsza szybkie
      terminy w lomzy wlasnie tam zdalem wczoraj polecam wszystkim podobno
      i pan stefan tez jest dobry
      • Gość: gocha Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.08, 10:41
        a jak wypada Pan Zbyszek Nowak jako instruktor w Imola?
      • Gość: Domi Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.09.09, 11:29
        Nie moge sie zgodzic, to bardzo niekompetentny czlowiek. Nie jestem
        pewna czy kursy na prawojazdy sa forma loterii i czy warte sa
        takiego ryzyka...
    • Gość: Ania Ćwikiewicz IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów IP: *.aster.pl 27.09.08, 10:17
      Ja również uważam, że korzystanie zusług Imoli to strata czasu,
      piniędzy i nerwów. Pod koniec zeszłego roku zapisałam się na kurs do
      Imoli (na Ursynowie). Było okładnie tak jak jest opisane w artykule.
      Jazdy miałam raz n tydzień lub raz na dwa tygodnie bo instruktor nie
      miał w innym terminie czasu. Jak już z kolei udało się znaleźć
      termin to 3/4 czasu spędzałam w korkach. Egzaminu oczywiście nie
      zdałam pomimo tego, że wzięłam 10 dodatkowych godzin.

Teraz zapisałam się na nauki doszkalające. Tu również, wzięcie 10
      dodatkowych godzin granicy z cudem bo instruktorzy nie mają
      terminów.

A dziś spotkł mnie jeszcze lepszy numer. Umówiłam się z jednym z
      instruktorów na lekcję w sobotę od 8 do 10. W piątek wieczorem
      dostałam SMS, że z powodów techniczynych lekcja się nie odbędzie. Z
      ciekawości pojechałam na Plac Bankowy gdzie byłam umówiona z
      instruktorem i okazało się, że te problemy techniczne to znajomy pan
      Hubert, który najwyraźniej umawiany jest kolejki i jak chce mieć
      lekcje to IMOLA odwołuje innych klientów żeby zapisać jego.

Po tym incydencie zadzwoniłam do pana prowadzącego ośrodek IMOLI na
      Ursynowie i powiedziałam: "wnioskuje z tego wydarenia, że jeśli
      teraz zapisze się np. na wolne terminy na połowe października (bo na
      takie terminy teraz są zapisy) to jak przyjdzie czas lekcji połowa z
      nich zostanie odwopłana bo pan Hubert będzie miał pierwszeństwo? I
      może lepiej będzie dla mnie znaleźć nową firmę szoleniową?"
      Kierownik IMOLI na Ursynowie odpowiedział mi na to "NIECH PANI ROBI
      CO CHCE !!!"

DRAMAT
      • getic Re: IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów 21.10.08, 08:27
        Przykro mi, że miałaś problemy, ale tak dla równowagi:
        Poszedłem na kurs do IMOLI mając kasę w jednej kieszeni, kartkę z
        adresem ośrodka w drugiej. Na zajęciach teoretycznych - nic
        specjalnego, ale też żadnych zgrzytów. Omówione pytanie po pytaniu,
        cały zestaw egz. plus dodatkowe informacje.
        Po telefonie do człowieka koordynującego jazdy, na umówienie z
        instruktorem czekałem około... dwóch godzin. Okazało się że jestem
        farciarzem urodzonym, bo wzięła mnie pod obcas sama legendarna pani
        Kasia. Wyjeżdzone 40h (kurs rozszerzony) i to efektywnie: po całej
        Warszawie, nie tylko trasy egzaminacyjne. Z manewrów to NIE
        przerabiałem chyba tylko lądowania na lotniskowcu, bo wszelkie
        pozostałe miałem obcykane: łuczki, górki, równoległe, prostopadłe i
        co tam kto chce. A jeździło się tak symaptycznie, że czasami się
        wysiadać nie chciało...
        Żadnych odwołanych zajęć (OK, raz się zdarzyło - instruktor też
        człowiek i grypa go może złapać, ale za to potem miałem do wyboru
        trzy terminy odrabiania). Zadnych prywatnych spraw, etc. Sama jazda.
        Skutek taki, że przejechałem i "placyk" i egzamin w ruchu miejskim
        lekko ziewając z nudów i skończyłem mając na karcie egz. same "P".

Widzicie więc, że reguły nie ma. W tej samej szkole można trafić
        źle, albo dobrze. Ja tam do IMOLI nic nie mam... :)
        • Gość: amster Re: IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów IP: *.dag.pl 23.10.08, 17:30
          mam prośbę o namiar na p. Kasię :) kontakt2me@o2.pl.. będę wdzięczny..
          • Gość: Anhelina Re: IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.08, 11:14
            Jesli potrzebujecie namiarów do cierpliwego i dobrego instruktora to
            zdecydownie p. Kasia, podaję swój adres: anhelina1@wp.pl, piszcie
            pod ten adres jakbyście chcieli dane kontaktowe do p. Kasi z Imoli.
            • Gość: Nieszka Re: IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów IP: *.ip.netia.com.pl 03.11.08, 16:06
              Ośrodek jaki wybierzecie to rzecz drugorzędna , najważniejszy jest
              INSTRUKTOR a najlepszy instruktor w Warszawie To ADAM R. z
              Motokursu ... rzeczowy ,spokojny , miły , młody , niepalący , bardzo
              cierpliwy i najważniejsze PROFESJONALISTA dla niego najważniejsze
              jest to , żeby jego kursant zdał a nie przyszedł na kolejne jazdy
              doszkalające po oblanym egzaminie. Naprawdę polceam

Jeśli ktoś bedzie chciał namiary do Najlepszego Instruktora w
              Mieście Adama zapraszam do mnie na gnesa81@o2.pl
              • Gość: marek Re: IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów IP: *.dynamic.chello.pl 06.12.11, 16:03
                Nie polecam Imoli; instruktor z którym jeździłem prawie w ogóle sie nie odzywał, nie pochwalił, ganił często, atmosfera do jeżdzenia denna......
            • Gość: Aga Re: IMOLA na Ursynowie kpi sobie z klientów IP: 212.76.37.* 10.08.09, 19:45
              Witam,
              Czy mogę prosić o dane kontaktowe do p. Kasi z Imoli? Jestem właśnie po lekturze
              forum na gazecie.pl, a poszukuję dobrego instruktora.
              Serdecznie dziękuję i pozdrawiam,
              Agnieszka B.
            • Gość: ktoś Kontakt do Pani Kasi Lachowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.10, 13:38
              Kasia Lachowicz posiada swoją stronę i jeśli chcecie się z nią skontaktować to
              adres jazdy-doszkalajace.edu.pl
              jazdy doszkalające warszawa
              • eladyle Re: Kontakt do Pani Kasi Lachowicz 07.02.11, 17:06
                Stąd wzięłam i juz zdałam. Pozdrawiam Braci Walczących na frontach nauki jazdy!:)
              • Gość: Tasso Re: IP: 178.73.29.* 10.10.11, 17:52
                BARDZO polecam Pana: Czarek Dzyzga, uczy na automacie w IMOLI, 30h przejechanych w niesamowitej atmosferze, aż mi się nie chciało kończyć tych godzin, umawianie sie na jazdy bez problemu, raz pod domem, raz na placu konstytucji, wszystko bez problemu, wszystko trenowane, łuki, zakręty, parkowania, zawracania, przykładowo na początku jazdy pyta się co robimy, na co mam ochotę, czy na plan manewrowy czy na trasę egzaminacyjną, jak proponowałam, że chce sobie po parkować- zero problemu- no to parkujemy, dodaje otuchy, nie "dołuje", można całkowicie swobodnie się poczuć, żadnych głupich uwag, da się porozmawiać, posłuchać radia i wszystkiego się nauczyć. Dzisiaj zdałam test teoretyczny za pierwszym razem i z umówieniem się na praktyczny było zero problemów (na egzamin przyjeżdżam autem z Imoli) o 5.30 rano nie było dla niego problemem się umówić żeby razem pojechać na egzamin, SERDECZNIE POLECAM
                jeśli ktoś jest zainteresowany kontaktem nimvenom@gmail.com
              • 001karolina Re: Kontakt do Pani Kasi Lachowicz 20.12.15, 22:37
                Czy Pani Kasia Lachowicz jeszcze pracuje jako instruktor nauki jazdy? szukam do niej kontaktu
    • polapolska Re: Imola Warszawa-Którego instruktora polecacie? 14.10.08, 16:58
      POlecam Piotra Baginskiego. jest mlody, ale dobrze uczy ijest
      cierpliwy
    • majkavi niedlugo egzamin - prosze o namiary 16.10.08, 14:22
      Bardzo was prosze o namiary do Piotra Kupczyka, Krzysztofa Sobótkę,
      Arka michalczyk lub Marcina Butryn. Niedlugo mam egzamin i pilnie
      potrzebuje doszkolenia.
      trangpl@gmail.com

Pozdrawiam i z gory dzieki Wam za pomoc.
      • Gość: M. Re: niedlugo egzamin - prosze o namiary IP: 212.244.87.* 20.10.08, 14:41
        Namiary podam przez mail.
        • Gość: viola Re: niedlugo egzamin - prosze o namiary IP: 195.117.99.* 20.10.08, 15:36
          no to ja bardzo proszę na mail.. prosiłam juz wyżej o namiary to
          kogoś polecanego, ale niestety nikt nie napisał ..niedługo kończę
          kurs i na 100% bede potrzebowala jazd doszkalających i chciałabym
          dobrego instruktora..
          moj adres: wjadczak@o2.pl
          • Gość: Lenka Re: niedlugo egzamin - prosze o namiary IP: 212.244.87.* 23.10.08, 08:07
            Jestem w podobnej sytuacji, dlatego też proszę o namiary na dobrego instruktora
            (egzamin na Radarowej). Jak ktoś zna cierpliwego i solidnego instruktora, to
            proszę odezwijcie się!!!
            Kontakt na e-mail: lena.krol@onet.eu
            Dziękuję.
        • Gość: Ania Re: niedlugo egzamin - prosze o namiary IP: 194.59.172.* 13.08.09, 12:04
          Witaj
          Bardzo prosze o namiary do Pani kasi Lachowicz Marcina Butryma
          Krzysia Sobótki Pitra Kuopczyka ...W poniedziałek zaczynam kurs w
          Imoli bede wdzieczna za kontakt Pozdrawiam Ania mufka4@wp.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka