Dodaj do ulubionych

OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze

IP: *.centertel.pl 26.11.08, 15:07
witam.
w styczniu czeka mnie poprawka z praktyki. chciałabym wykupić
dodatkowe godziny w którymś z osk w poznaniu (nie chce w osrodku w
ktorym robiłam kurs).
Czy możecie mi polecić któryś z osk. chciałabym żeby osoba która
byłaby moim instruktorem lubiła to co robi tzn zeby jej praca nie
konczyla sie na siedzeniu obok i gadaniu przez telefon tylko aby
poswiecila mi ten czas, tłumaczyla na co zwracać uwage co poprawic.
chcaiłabym aby ten czas za który płace był wpełni poświecony na
jazde w miejscach gdzie moge pojechać na egzaminie a nie na
załatwianie prywatnych spraw instruktora.

Niby to nie wiele, niby kazdy powinien miec takie zasady a jednak
trudno mi znalezc taki osk tak, wiec proszę osoby ktore mają jakąś
wiedzę na temat poznańskich osk o pomoc.
za każde info będę wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • aisha_25 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze 26.11.08, 15:19
      Witam,
      polecam Pana Leszka ze OSK Sukces, naprawdę godny polecenia instruktor. Ja
      trafiłam do niego niestety za późno ale przed poprawką wykupię dodatkowe godziny
      właśnie u niego. Zresztą kilka osób na forum polecało też tego instruktora.
      • maciejnawrocki1 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze 06.12.11, 16:42
        OSK PASJONAT NIE POLECAM!!!!!!!!!!
        Instruktor :
        - spóźniał się
        - jeździł w czasie jazdy na obiad (15 minut w ramach opłaconych godzin)
        - zawsze na jazdach tankował samochód
        - kiedy prosiłem o określone jazdy, np. ćwiczenie łuku i parkowania, to lekceważył to
        - łuk i górkę miałem 4 razy, parkowanie każdym sposobem po 1 raz i zawracanie też po 1 raz
        - ani razu nie zrobił jazd poza miasto (lub w mieście na trasie szybkiego ruchu) i po ciemku
        - zawsze przytrzymywał sprzęgło
        - próbował mnie oszukać jeśli chodzi o ilość godzin
        - kiedy mialem jakieś pytanie, zawsze odpowiadał "to Pan tego nie wie?" i nie objaśniał; generalnie często poniżał, gdy o coś się prosiło/pytało
        - w zakresie zajęć teoretycznych miałem tylko 18 godzin (zamiast 30); tematy były realizowane nie po kolei; zajęcia polegały na oglądaniu filmów VHS z lat 80.
        - odwoływał moje jazdy ze względu na "kursantów, którzy mają tego dnia egzamin"
        - nigdy nie umówił się ze mną w takim miejscu, które mi pasowało (natomiast swoje spóźnienia usprawiedliwiał tym, że odwoził kursantkę, która spieszyła się do pracy)
        - kurs trwał 3 miesiące
        - kiedy skończył się mój kurs, nie oddał mi dokumentów, i musiałem specjalnie jechać po odebranie ich, w takie godziny jakie JEMU pasowały

W efekcie, gdy zapisałem się do nowego instruktora na jazdy doszkalające, okazało się, że mam wiele braków i złe nawyki. To, czego nie nauczył mnie w 30 godzin, mój nowy instruktor nauczył mnie w 3.
        Tragedia. Nikomu nie polecam
        • Gość: kasia Polecam Osk Pasjonat!!!! IP: *.play-internet.pl 11.01.12, 00:02
          Uczestniczylam w kursie w OSK PASJONAT!! Ośrodek podpisuje z każdym kursantem umowę szkoleniowa. W niej jest zapisane: obowiazki ośrodka odnośnie szkolenia oraz liczba godzin. Szkoła przestrzega umowy i wszystkie godziny sa realizowane. Instruktor dojeżdza pod dom, fakt zdarzyło się spóźnienie, ale wiadomo jak teraz się jeździ po Poznaniu. Rownie dobrze kursant może dojechać na plac. Teoria fajnie przeprowadzona, przy użyciu nowego programu edukacyjnego..Fajnie w tym zajęcia z ratownictwa..Polecam:):::::)))))
          Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze
          • Gość: Marecze Re: Polecam Osk Pasjonat!!!! IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 16:02
            Zgadzam się z opinią koleżanki.
            W OSK PASJONAT przestrzegają umowy, której podpisuja. Nie ma mowy o realizacji mniejszej ilości godzin niz wynika z programu..
            Teoria prowadzona ciekawie przy uzyciu systemu multimedialnego( grafika, lektor, powtórki, komentarze wykładowcy)- ogolnie dosyć ciekawa teoria. Dodatkowo możliwość nauki przez internet..idą z duchem czasu raczej..Zajęcia praktyczne tez w pelni realizowane, czasami jednak zdarzały sie odwołania jazd- ale to nie aż taki problem, jeżeli byłem poinformowany..Ogólnie oceniam dobrze, ;pomijając pewne minusy- ale bajki nigdzie nie ma..:)
            Pozdrawiam.
          • Gość: patrycja Re: Polecam Osk Pasjonat!!!! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 13.10.12, 07:26
            nie polecam tego osk...wlasciciel za grosz nie ma szacunku do kursantow jak rowniez do wlasnych pracownikow,,raz przy mnie wyzwal tak swoja instruktor, ze kobieta sie poplakala a powodem bylo to ze na drodze popsul sie nam samochod...przez tel zachowuje sie arogancko..jakby tylko ona mial racje i robi z ludzi idiotow
            gdyby nie instruktorzy jak pan darek i pani magda ten osk nie mialby zadnych pozytywow..instruktorzy to jedyny plus tego osk..przyznaje osk podpisuje umowe ale wlasciciel malo kiedy sie z niej wywiazuje...cale szczescie ze to instruktorzy maja z nami kontakt bo kontakt z panem tomaszem jest zerowy...

co do kasi ktora zamiescila tutaj opinie...zgadzam sie w calosci z wpisem spoznienia sie zdarzaja,wiadomo,korki...teoria oki,ratownik oki,instruktorzy bardzo oki...wlasciciel beznadzieja-gdyby nie trzeba bylo z nim zalatwiac formalnosci to osk na 4

• Gość: anonimowy:) Re: Polecam Osk Pasjonat!!!! IP: *.play-internet.pl 24.10.12, 00:46
              HE..czyli patrycja uwazasz ze pracownicy pana tomka zrobili cos nie zgodnie z umowa..czy moze masz osobiste przeslanki do tego zeby tak pisac..he:) wiem po sobie jak i kolegow ze jednak szkola realizyje w pelni godziny zajec..moze poprostu ty bylas beznadziejna,,moze pan tomek zwrocil ci na cos uwage i w ten sposob chcesz sobie odbic...pewnie bylas do kitu i nie powinnas ukonczyc kursu i teraz masz pretensje do nich...he smieszna jestes: Pozdrawiam.Polecam Pasjonata. Nie skracaja zajec..
        • Gość: Marek Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 15:55
          Dziwna wypowiedź podobno kursanta tej szkoły.
          Ja uczestniczyłem tam na w kursie. Teoria jest prowadzona na systemie multimedialnym z 2011r. - nie ma mowy o VHS i raczej trzymają sie tam liczby godzin zajęć- zgodnie z umową zresztą.. zajęcia praktyczne rowniez w pełni zrealizowane..hm raczej mamy tu do czynienia z chamstwem niz opinia byłego kursanta.
          Pozdrawiam:)
      • aisha_25 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze 29.11.08, 08:44
        Nie wiem po czym wnioskujesz, że jestem Panem Leszkiem hahaha o ile wiem to
        jestem kobietą i przypuszczam o połowę młodszą o p.Leszka. Nie mam problemu ze
        swoją tożsamością żeby podawać się za kogoś innego. Jestem tylko kursantką,
        która znalazła dobrego instruktora i tyle a ludzie dopatrują się jakiś dziwnych
        rzeczy. Ale lubię takie suchary od rana hahahaha. A ściemniaczem to co najwyżej
        jesteś ty lala hahaha
        • Gość: Klaudia Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 10:42
          HAHAHAHAHAHA dobre dobre!!!No i tak widzisz po co zadawac wogóle
          pytania o osk skoro zaraz Ci ktorzy odpowiadają są uważani za
          instruktorów robiących reklame???Ja akurat tez sie uczyłam w
          Sukcesie jakies 1,5 roku temu z p.Leszkiem nie jezdziłam ale uwazam
          ze jest to dobra szkoła.Za to moja kolezanka zdała egzamin w tym tyg
          tez za pierwszym razem,z mojego polecenia jezdziła w tej szkole m.in
          z tym panem i tez była zadowolona takze niech kto mysli co chce ja
          polecam Sukces:D Skoro ktos prosi o polecenie-my byli kursanci
          polecamy:D (lub tez nie).
    • Gość: ada11123 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.icpnet.pl 03.12.08, 23:44
      a ja polecam red_car. Sama uczyłam się w Bajce na osiedlu wichrowe Wzgórze a
      potem przed egzaminem zmieniłam "biuro". W red carze zdawała koleżanka i zdała
      :-) Czym się różni od pierwszego ośrodka: tym że wszystko tłumaczą na "trasie"
      baaaardzo spokojnie i można się przekonać na własnym błędzie dlaczego coś trzeba
      zrobić tak a nie inaczej. biuro red car mieści się przy Pestce na Słowiańskiej,
      więc łatwo mi było dojechać. I co ważne bardzo dużo praktycznych uwag do
      wykorzystania w czasie jazdy, jak już wreszcie ktoś będzie jeżdzil sam :-)pozdrawiam
    • Gość: loa Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.09, 20:04
      Witam, serdzecznie odradzam OSK Rataje.
      To jakas parodia. Instruktor byl zawsze spozniony 5-10 minut. Pozniej trzeba
      odwiezc poprzednia osobe- paranoja. Mialem nieprzyjemnosc jezdzic z wlascicielem
      tego biznesu wiec parokrotnie w trakcie moich lekcji podjezdzalismy pod jakas
      szkole czy dom kultury w ktorej odbywaly sie wyklady poniewaz pan Robert musial
      wejsc tam koniecznie i zebrac kaske od innych ktorzy dali sie nabrac na ten
      cyrk. Zwracanie uwagi nie przynosilo wiekszych efektow, jedynie powodowalo
      napieta atmosfere. Poziom nauczania zalosny - ot takie uzyczenie auta i
      pilnowanie zeby kursant nic nie uszkodzil. Na placu zostawiaja cie samego i
      cwiczysz. Pan Robert potrafil zostawic kursanta samego na placu , wziasc drugie
      auto i pojechac po nastepnego kursanta, hahah komuna i shizofrenia nie polecam
      nikomu !!!!
        • Gość: Wicia Re: OSK Malta IP: *.adsl.inetia.pl 21.03.10, 16:44
          Nic dodać nic ująć, najlepsza szkoła i najlepszy instruktor to OSK Malta . Warto było dojeżdżać na jazdy ze Środy Wlkp. Słowo "Sprzęgło " słyszałam od Pana Leszka tysiące razy ! ale na końcu zadziałało i pamiętam do dziś :) Nie wierzyłam, że uda mi się zdać za pierwszym razem, ale ten instruktor robi cuda ! Nauczył mnie cierpliwości i spokojnej mistrzowskiej jazdy - naprawdę Polecam :))
          • Gość: radek Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.icpnet.pl 10.06.09, 23:03
            buhahah leje na maxa.
            Jak można nazwać szkołę jazdy "PIKUŚ" miał ktoś pomysła hahah za
            samą nazwę bym tam nie poszedł...
            A ogólnie to Marta niezłą reklamę sobie robi na forum ale to i tak
            nic nie daję, tak czy tak Cię wyśmieją bo każdy na tym forum widzi
            kiedy pisze kursant a kiedy osoba , która sama siebie reklamuje.
            Masz swietną kadre instruktorów, a ilu ich masz ?
            Instruktorka nauki jazdy,która ma dawać przykład przyszłym kierowcą
            sama za wiele nie potrafi...
            Kursanci jak przypadiem tam traficie to zwruccie uwagę jak ta
            Pikusiowata Marta jest przykejona do szyby haha , air bag ma ci
            ratować życie a nie cię zabić...
            PIKUŚ życzę Tobie powodzenia tylko dam ci dobrą radę, zmień nazwę i
            odklej się od szyby ;-)
            • Gość: darek Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: 95.108.19.* 11.06.09, 12:48
              hehe konkurencja nie spi :) jezdzilem kiedys z Marta jak pracowala w
              Sukcesie i wiem,ze jest bardzo dobrym instruktorem.mega cierpliwa i
              potrafi dobrze wytlumaczyc.podchodzi do kazdego indywidualnie.zdalem
              za pierwszym razem. kogos chyba boli,ze zalozyla wlasna szkole. Co
              do nazwy to jest fajna i pozytywnie ja odbieram.ZDECYDOWANIE POLECAM
                  • Gość: kursantka Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 09:18
                    To niechodzi o to czy ktos jest z konkurencji czy coś innego... ale chodzi o sam
                    fakt reklamowania się. Jeśli szkoła jest taka świetna i ta instruktorka jest
                    taka dobra to po co reklamuje się? I ktoś udaje że jest byłym kursantem?
                    WidaĆ kiedy pisze byly kursant a kiedy ktos reklamuje szkole!
                    pozostaja ulotki, reklamy nawet na forum czy cos ... ale nie jako byly kursant.
                    Czemu nie mozna napisac od razu jestem z takiej i takiej szkoly i zapraszam...
                    troche bardziej wiarygodne :)
                    • Gość: mag_S Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.tami.pl 12.06.09, 10:29
                      Kursantko, na forum wszystkie OSK się reklamują :), ale chyba byli kursanci też
                      mają prawo się wypowiedzieć ??
                      post PIKUSIA nie mówi, ze pisze to były kursant, o ile jeszcze potrafię
                      czytać...a złośliwości konkurencja mogłaby sobie odpuścić, bo to z lekka żałosne:)
                      i tak na marginesie - nie udaję, ze jestem byłym kursantem, bo jestem nim
                      faktycznie;)
                          • Gość: obserwator Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.anonymouse.org 14.06.09, 21:02
                            Nie rozumiem dlaczego tak jeździcie po tej p. Marcie skoro na innych
                            forach można znaleźc same dobre opinie na jej temat kiedy jeszcze
                            uczyła w Sukcesie. Radek skoro się przyznaleś, że jesteś z
                            konkurencji to po co się wogole wypowiadasz skoro i tak Twoje opinie
                            nie są objektywne. Jeśli masz odwage to powiedz z której konkurencji
                            jesteś? Zastanawiam się czy wam placą za wpisy na forum jako
                            nadgodziny czy dostajecie to jako zadanie domowe przez szefa? Czy
                            może jesteś zakompleksionym włacicielem jakiejś szkoły i zamiast
                            dobrze szkolic kursantów opanowałeś dobrze robic wpisy na forum?
                            Szkoda tylko, że przez takich jak Ty to forum traci swoje
                            przeznaczenie.
                            • Gość: mckarolcia Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.09, 22:22
                              jej każda szkoła będzie się reklamować bo to czysty biznes... tak było, jest i
                              będzie. Trzeba się do tego przyzwyczaić... tylko szkoda, że na tym później
                              cierpią przyszli kursanci. Także uważam, że najlepiej pytać znajomych którzy
                              ukończyli kurs w danym ośrodku. Bo jeśli wyjdziemy z zapytaniem na forum to
                              odezwą się szkoły i same siebie będą polecać... a to jest dla mnie żenada !
                              • Gość: obserwator Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.anonymouse.org 15.06.09, 09:39
                                Karolcia reklama na forum sama w sobie nie jest zła jeżeli jest
                                podpisana typu Pegaz, Pikuś jak jest na tym forum lub High jak na
                                innym. A nie tak jak jest tutaj kilka innych wpisów z tym samym ip
                                (kursantka, michu) które oczernieją jakąś szkołe a chwalą inną no i
                                oczywiście Radek który sam się przyznał, że jest z konkurencji ale
                                nie powiedział z jakiej. Zaraz pewnie się pojawi milion wpisów, że
                                jestem głupi oraz jaka to wspaniała jest jakaś szkoła w poznaniu bo
                                Radek pojeździ po znajomych lub odwiedzi kilka kafejek w poznaniu i
                                zrobi lipne wpisy.
                                • Gość: gość Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.hstl6.put.poznan.pl 15.06.09, 09:57
                                  Dokładnie tak reklama sama w sobie nie jest zła pod warunkiem,ze szkoła jest
                                  podpisana tak jak na tym forum.Najpierw jest reklama firmy Pegaz,a później
                                  Pikuś.Te reklamy jak widać gołym okiem są podpisane przez firmy. Irytujące jest
                                  to,ze na takie reklamy niestety reaguje konkurencja taka jak Pan Radek,który nie
                                  pisze z jakiej szkoly jest.Po stylu wypowiedzi widać, ze Radek, kursantka i
                                  michu to ta sam osoba. Widać, że IP komputera jest to samo. Zastanawiam się
                                  tylko dlaczego konkurencja pisze tylko o Pikusiu. W Poznaniu jest 130 szkół może
                                  zmienimy temat szkoły i poczekamy, aż Pan Radek opowie nam o swojej szkole.
                                  Jeśli ktoś potrafi czytać to tez wyraźnie pisze, że kursanci Pani Marty uczyli
                                  się u niej, ale w poprzedniej szkole. Panie Radku gołym okiem widać, że kipi Pan
                                  z zazdrości, bo prawo wyboru i tak należy do kursantów,a najlepsza reklama dla
                                  firmy jest zadowolony kursant.
                                  Pozdrawiam wszystkich !!!!
                                  • Gość: OSK Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 15:45
                                    Nie chce oczywiscie nikogo oskarżać, np. właściciela lub pracownikow OSK SUKCES
                                    o prowadzenie nieuczciwych działań mających na celu wprowadzenie w błąd osób
                                    zainteresownaych kursem w OSK PIKUŚ,ale te negatywne wpisy o OSK PIKUŚ sa bardzo
                                    do siebie podobne i jak widac sa pisane z jednego IP.. Proponuje Panu Marcinowi
                                    zajecie sie swoim ośrodkiem i zostawieniu w spokoju swoich byłych pracowników.
                                    Każdy ma prawo otworzyć własne OSK. Prawo wyboru ośrodka szkolenia kierowców
                                    zawsze należy do kursantów.Myślę,ze najlepsza reklama sa zadowoleni kursanci,a
                                    ja nie musze sobie sama robić reklamy.
                                    Pozdrawiam.
                                    Marta kierownik OSK Pikus.
                                    • Gość: mckarolcia Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 16:30
                                      Tak uważam, że szkoła która podpiszę się pod tkz "reklamą" jest w tym momencie
                                      uczciwa. Sa szkoły które nie muszą się reklamować bo i tak mają wyrobioną opinie
                                      i jest to im nie potrzebne. Ale ludzie którzy robią reklamę pod szyldem jakiejś
                                      szkoły bo są niby byłymi kursantami... to niestety ale widać kiedy ktoś robi
                                      sobie reklame a kiedy ktoś poleca. Wiec z jednej strony gdybym była właścicielką
                                      szkoły jakieś poprostu napisałam bym, że zapraszam do mnie :) i tyle a czy ktoś
                                      z tego skorzysta czy nie to od niego zależy.

Co do pana jakiegos Radka ... to pan jest albo ze szkoły RED-CAR albo PRAWKO :)
                                      także teraz pozostaje które osk:P

a też swoją drogą, tez nie mozna tez opierac sie na tych samych IP bo tu
                                      wyswietlane jest z jakich operatorow sie korzysta a nie numer. Ja mam ten sam
                                      numer co osoba wyżej a nią nie jestem :P ehhe

pozdrawiam :)
                                    • Gość: osk Sukces Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.icpnet.pl 16.06.09, 22:30
                                      P. Marto, na początku wogóle nie chciałem na to odpisywać gdyż Pani
                                      zachowanie jest raczej żałosne, ale chciałem tylko coś wyjaśnić. Ani
                                      ja ani moi pracownicy nie musimy się zniżać do poziomu który Pani
                                      reprezentuje i nie oczerniamy nikogo na forum. Nie wiem dlaczego
                                      uroiła sobie Pani to że się mszczę, czy nie chcę dać spokoju, chyba
                                      ma Pani jakieś wyrzuty sumienia i stąd myśl że każdy post na temat
                                      Pikusia jest mój.No bo w końcu uczciwość w stosunku do mnie raczej
                                      nie miała miejsca. Ja nie potrzebuje sobie sam robić reklamy nasz
                                      ośrodek jest 2,5 roku na rynku i na renomę oraz dobre opinie trzeba
                                      sobie ciężko zapracować a ja zawdzięczam to sobie, oraz moim
                                      instruktorom którzy starają się by postrzegano nas jak najlepiej.
                                      Wystarczy spojrzeć na % zdawalności w naszym OSK. Trzeba włożyć dużo
                                      wysiłku w to, by Kursanci mogli szczerze nas polecić znajomym, a
                                      chyba Pani wie że takich osób u nas nie brakuje. A Pani stara się
                                      pozyskać klientów w sposób najgorszy ze wszytskich, pisanie
                                      negatywnych opinii o konkurencji czy próba podkradania kursantów
                                      oferując niższe ceny to nie najlepszy sposób. Nie tędy droga.
                                      Uczciwa i solidna firma nie potrzebuje się hańbić tak jak Pani. Nie
                                      wydaje się to być dziecinadą? Ja się nigdy nie spotkałem z takim
                                      czymś wśród moich pracowników, a przecież kilku moich instruktrów
                                      założyło swoje szkoły i nigdy nie miałem takiej sytuacji jak teraz,
                                      wciąż mamy dobry kontakt. Niestety wie Pani o swojej nieuczciwości i
                                      myśli że atakując mnie, obroni siebie ... Nic bardziej mylnego,
                                      młodzi ludzie czytający to forum doskonale wiedzą czym jest
                                      autoreklama i poznają się na ludziach piszących o innych bzdury.
                                      Myślałem ze jest Pani normalną a co najważniejsze uczciwą osobą.
                                      Niestety pomyliłem się, ale człowiek na błędach się uczy. Dla mnie
                                      zastanawiający jest fakt iż nie było negtywnych opini o Sukcesie a
                                      od momentu gdy zareklamowała Pani PIKUSIA pojawiły sie złe słowa o
                                      moim ośrodku a co najważniejsze z tego samego ip. I tu akurat nie
                                      uwierzę w zbieg okoliczności dostawcy internetu.

PIERWSZY POST PIKUSIA Z NETU ERY

Autor: Gość: PIKUŚ IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 10.06.09, 20:38
                                      Odpowiedz

Witam serecznie polecam szkołe PIKUŚ. Młoda i doświadczona kadra
                                      instruktorska.Zabieraja i odworza kursantow kazde miejsce na
                                      terenie Poznania. Bardzo serdecznie polecam :)
                                      519 555 519 www.osk-pikus.pl

ZARAZ POD TYM PIKUŚ JAKO KAJA

Autor: Gość: kaja IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.06.09, 09:47

daj spokoj od razu widac,ze jestes z konkurencji i piszesz bzdury.
                                      wlasnie dlatego,ze tak napisales to pojde sprawdzic tego pikusia

A TUTAJ P. MARTA DAŁA POPIS SWOJEGO ROZŻALENIA RÓWNIEZ ERANET TAK
                                      WIĘC W TAKI ZBIEG OKOLICZNOŚCI NIE UWIERZĘ TYM BARDZIEJ ŻE DZIEJE
                                      SIĘ TO W ODSTĘPIE OK 1-3 DNI

Re: POZNAŃ OSK !!! cała prawda o Sukcesie
                                      Autor: Gość: Były kursant IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.06.09,

Witam wszystkich obecnych i przyszłych kursantów. Chciałbym się
                                      podzielić swoimi doświadczeniami z OSK Sukces otóż ja osobiście
                                      robiłem kurs w tym osk jakiś rok temu (zdałem za 1 razem) szkolenie
                                      było na najwyższym poziomie dlatego też polecałem wszystkim swoim
                                      znajomym tą szkołe. Ale chyba woda sodowa odbiła właścicielowi i
                                      zaczął traktować kursantów jak bydło. Moja dziewczyna skończyła tam
                                      kurs miesiąc temu i to co tam teraz się dzieje to MASAKRA uczyła ją
                                      chyba cała kadra instruktorska Sukcesu. Wszyskie godziny kursu
                                      jeździła na Punto, przed egzaminem z wielką łaską dostała clio ale
                                      jak się później okazało z silnikiem diesel. Efektem tego całego
                                      kursu było oczywiście oblanie egzaminu. Na dzień dzisiejszy ten
                                      ośrodek SUKCESywnie zmierza na dno. Panie Marcinie proszę zmienić
                                      podejście do kursantów lub zastanowić się nad zmianą branży.

Takie posunięcie świadczy tylko o poziomie i braku myślenia.

Tak więc P. Marto darujmy to sobie, bo tutaj przyszli kursanci chcą
                                      się dowiedzieć czegoś innego niż Pani żalu i wywodów na byłego
                                      szefa. Nie rozumiem tylko jednej rzeczy dlaczego dorosła osoba nie
                                      umie porozmawiać jak normalny człowiek, spotkać się czy zadzwonić i
                                      powiedzieć co ją boli, tylko wywala swój urojony świat w śród ludzi
                                      którzy naprawde nie chcą czytać tego. Pozdrawiam Panią, życzę
                                      Pikusiowi powodzenia oraz samych SUKCESÓW! Jest Pani młoda i nie ma
                                      doświadczenia w branży, ale jak to się zmieni, to zrozumie Pani
                                      wiele. Mam nadzieje że zakonczyliśmy temat jeśli nie to proszę
                                      przyjść do biura.
                                      Pozdrawiam Czytelników
    • Gość: tola Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: 95.108.0.* 20.08.09, 20:35
      Ja odradzam kolejarza na przyjaźni. Strasznie się sparzyłam na kiepskim i
      prostackim instruktorze.
      Natomiast wspomnianego pegaza mogę polecić. Brałem tam jazdy dodatkowe i
      instruktorzy starali się czegoś mnie nauczyć. Zdarzyło się raz marnowanie czasu
      na gadanie z innym instruktorem, jest niestety jechanie i wożenie innych
      kursantów, plac jest trochę daleko, ale ogólnie jest na duży plus.
      • Gość: monia Re:polecam holek IP: *.icpnet.pl 27.11.09, 12:08
        a ja polecam szkołe jazdy HOLEK z czystym sumieniem jak uczyc sie to
        tylko u nich wspaniali ,cierpliwi ,wyrozumiali ,doświadczeni
        instruktorzy zdalam za pierwszym razem jezdzilam punto i
        nieprzeszkadzalo mi to ze zdaje na clio oczywiscie to zasluga pana
        Przemka ktory jest tak wspanialym instruktorem ze wiedza zdobyta u
        niego sprawia ze umiesz jezdzic samochodem kazdej marki to ze masz
        poprawke to trudno ale moim zdaniem nie zawinila tu marka samochodu-
        szczerze polecam jazdy z p.Przemkiem

• ananasek89 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze 22.09.09, 23:24
      ja z czystym sumieniem mogę polecić osk darek!!! instruktor bardzo cierpliwy, wyrozumiały, wytłumaczy ba nawet przystojny....;))) no i przyznam szczerze że kwestie finansowe tez odgrywaja ważna role mozliwośc rozłożenia kursu na raty w atrakcyjnych stawkach, autko też nowe no i przede wszystkim cierpliwy i zaangazowany w swoja prace instruktor!!! szkoła moze mniej znana ale polecam osk darek 510 956 000 polecam i pozdrawiam!!!
      • Gość: Natka OSK Akademia Jazdy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.09, 22:06
        ja osobiście polecam Akademię Jazdy. ośrodek jest tani, instruktorzy
        sympatyczni,zero stresu na jazdach:) nikt nie krzyczy. i nie spędza się wielu
        godzin na placu - to jest jakaś plotka. zdałam za pierwszym razem dokładnie
        tydzień temu ;) Polecam jazdy z Bolkiem i Markiem ;P na pewno nie będziecie
        żałować ;) Pozdrawiam
      • Gość: Mareczek:) Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 16:21
        Nie słyszałem o osk darek, natomiast byłem w osk Pasjonat- szkoła podpisuje umowe z kursantem i wg niej działa..Stosują nowoczesne narzedzia edukacyjne( teoria) a takze realizują pełna liczbe godzin zajęć na kursie..Dla mnie to duzo..Poza tym dostałem od właściciela w prezencie dodatkowe godziny jazd gratis- jak się żyje z ludzmi to mozna:)

Przekonacie sie sami koledzy:)
        Pozdrawiam:)
    • Gość: natala_kk Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.icpnet.pl 22.02.10, 20:52
      A ja polecam tylko i wyłącznie osk-samochodzik Smile
      Ośrodek znajduje się na Osiedlu Pod Lipami 15 ł Wink
      Po skończonej teorii szybko przydzielono mi instruktora. No i zaczęłam jeździć!
      ;-D Zajęcia praktyczne zaczynałam i kończyłam w miejscu wyznaczonym przeze mnie!
      To bardzo wygodne! Jazdy odbywały się w bezstresowej atmosferze. Czasami aż
      miałam ochotę powiedzieć instruktorowi, żeby na mnie w końcu krzyknął ;-D
      Instruktor jest bardzo cierpliwy, dowcipny, no i to co najważniejsze efektywny
      [zdałam dzisiaj prawko!!! hurrra!!!], dzięki wielu wskazówkom i w ogóle;-)
      Co do ceny to często mają ciekawe promocje --> www.osk-samochodzik.pl
      Nie wiem o czym jeszcze powinnam tu wspomnieć, w każdym razie gorąco polecam!!!
      Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej to piszcie na moje gg: 5603491
      Pozdrawiam i powodzenia ;-D
      • karola5111 Re: hej 27.05.12, 17:12
        Uff ja juz po egzaminie:) Cały kurs robiłam w osk Pasjonat, nie moge narzekac. kurs w pełnym wymiarze godzin no i na nowoczesnym sprzęcie w sali wykladowe. Wykłady prowadzone w bardzo ciekawy i interesujący sposób( wykładowca bardzo śmieszny, zabawny- oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). jazdy zaczęłam niemal natychmiast po teori i w niecały miesiąc miałam juz zakończone. Instruktor Filip naprawde bardzo cierpliwy no i wiedze ma ogromną! Zaświadczonko dostałam w ten sam dzień po skończeniu jazd.Kierownik bardzo spoko. Warto, polecam i trzymam kciuki za wszystkich
      • Gość: Maciej Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.icpnet.pl 06.12.11, 16:13
        OSK PASJONAT NIE POLECAM!!!!!!!!!!
        Instruktor :
        - spóźniał się
        - jeździł w czasie jazdy na obiad (15 minut w ramach opłaconych godzin)
        - zawsze na jazdach tankował samochód
        - kiedy prosiłem o określone jazdy, np. ćwiczenie łuku i parkowania, to lekceważył to
        - łuk i górkę miałem 4 razy, parkowanie każdym sposobem po 1 raz i zawracanie też po 1 raz
        - ani razu nie zrobił jazd poza miasto (lub w mieście na trasie szybkiego ruchu) i po ciemku
        - zawsze przytrzymywał sprzęgło
        - próbował mnie oszukać jeśli chodzi o ilość godzin
        - kiedy mialem jakieś pytanie, zawsze odpowiadał "to Pan tego nie wie?" i nie objaśniał; generalnie często poniżał, gdy o coś się prosiło/pytało
        - w zakresie zajęć teoretycznych miałem tylko 18 godzin (zamiast 30); tematy były realizowane nie po kolei; zajęcia polegały na oglądaniu filmów VHS z lat 80.
        - odwoływał moje jazdy ze względu na "kursantów, którzy mają tego dnia egzamin"
        - nigdy nie umówił się ze mną w takim miejscu, które mi pasowało (natomiast swoje spóźnienia usprawiedliwiał tym, że odwoził kursantkę, która spieszyła się do pracy)
        - kurs trwał 3 miesiące
        - kiedy skończył się mój kurs, nie oddał mi dokumentów, i musiałem specjalnie jechać po odebranie ich, w takie godziny jakie JEMU pasowały

W efekcie, gdy zapisałem się do nowego instruktora na jazdy doszkalające, okazało się, że mam wiele braków i złe nawyki. To, czego nie nauczył mnie w 30 godzin, mój nowy instruktor nauczył mnie w 3.
        Tragedia. Nikomu nie polecam
        • Gość: kasia Polecam Osk Pasjonat!!!!! IP: *.play-internet.pl 10.01.12, 23:54
          Uczestniczylam w kursie w OSK PASJONAT!! Ośrodek podpisuje z każdym kursantem umowę szkoleniowa. W niej jest zapisane: obowiazki ośrodka odnośnie szkolenia oraz liczba godzin. Szkoła przestrzega umowy i wszystkie godziny sa realizowane. Instruktor dojeżdza pod dom, fakt zdarzyło się spóźnienie, ale wiadomo jak teraz się jeździ po Poznaniu. Rownie dobrze kursant może dojechać na plac. Teoria fajnie przeprowadzona, przy użyciu nowego programu edukacyjnego..Fajnie w tym zajęcia z ratownictwa..Polecam:):::::)))))
          • Gość: piotrus Re: Polecam Osk Pasjonat!!!!! IP: *.play-internet.pl 28.05.12, 11:50
            Zgadzam się z autorką kasią, odnośnie Pasjonatu.... Fakt, zdarzały sie odwoływania zajęć- pewnie mieli swoje powody. Jednak mimo to trzymają się umowy, która podpisują i prowadzą kurs z liczbą godzin, która powinna bycp- tutaj nie mam zastrzeżeń. Natomiast z końcem roku 2011 zmieniali się tam instruktorzy, podobno przychodzili lepsi..
            Nigdzie mysle bajki niema , natomiast umowa jest ważna i wywiazanie się z niej.
            Nie polecam napewno z rozmów z kolegami: zdajprawko.pl/ high/ osk prawko- tam karty zajęć wypisywane są jak leci...i kurs sam podobnie..
            takie życie..
            pozdrawiam
        • Gość: Tomasz Stefański Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.play-internet.pl 20.02.12, 14:31
          Wypowiedź Macieja to pewnie kolezeńska przysługa P. Orchowskiego Marcina, byłego pracownika na szczęście:)
          Rozumiem, że P. Orchowskie w przypływie zalu chce zaszkodzić osobie pracodawcy. Jednak jego zwolnienie było podyktowane brakiem umiejętności i niedbalstwem co potwierdzaja na pismie kursanci p. Orchowskiego. Ośrodek dowiedziawszy sie o działaniach P. Orchowskiego wszczoł kroki w celu naprawy sytuacji. Informuje rownież , ze zmierzamy działajac w Urzedzie komunikacji( przedstawiając fakty i dowody) do pozbawienia P. Orchowskiego uprawnień, aby nie mógł juz szkolic kandydatów na kierowcow. Jest to główny cel w tym roku, aby tak sie stało. Na szczeście dla wszystkich p. Orchowski na dzień dzisiejszy nie wykonuje pracy szkoleniowej i oby tak zostało:) Dalszej nauki zyczę i troche rozumu w głowie- napewno sie przyda P. Orchowski Marcinie :) Proszę dodatkowo nieangażować kolegów do wpisywania postów na forach:) i nie podszywania sie pod moje nazwisko. Z góry dziekuję:)
    • Gość: stefan Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.sta.asta-net.com.pl 13.05.10, 09:25
      zapraszamy Międzynarodowy Obóz z kursem nauki jazdy zakonczony
      egzaminem panstwowym .Organizujemy szkolenie od 30 lat.Uczestnikami
      kursu są osoby z kraju i zagranicy.Program szkolenia zawiera 60 godz
      zajęć teoretycznych w tym konsultacje ,ćwiczenia,prace z
      komputerem.Zajęcia praktyczne z jazdy prowadzimy w róznych
      warunkach.Preferujem y indywidualny tok nauczania..W odpowiedzi na
      bogaty program szkolenia ,oferujemy dużo dobrej zabawy i
      rekreacji.Zawiazane przyjaznie na obozie są wielopokoleniowe.Wię cej
      na www.obozmotoryzacyjny.boo.pl
    • Gość: balbinka86 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: 188.33.32.* 11.09.10, 17:05
      Polecam OSK Autoszkoła-Nova (ul. Libelta 26).Kierownikiem ośrodka jest pan Bogusław Kowalczyk z którym miałam przyjemność jeździć. Był cierpliwy, życzliwy, nie krzyczał i bardzo dobrze przekazywał swoją wiedzę. Można także rozłożyć u niego płatność na raty. Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach wieczornych, a praktyka w godzinach dogodnych dla każdego kursanta. Od początku do końca jeździ się z jednym instruktorem. Zdałam egzamin za pierwszym razem bez wykupywania dodatkowych godzin jazd. Pozdrawiam wszystkich poszukujących:)
      • mamagroszka Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze 14.09.10, 10:57
        Podpisuję się obiema rękoma pod wypowiedzią balbinki86.
        Jeszcze do maja (wtedy zaczęłam jeździć z panem Bogusławem - OSK Autoszkoła-Nova ul. Libelta 26) uważałam się za przypadek ciężki i beznadziejny ;o) U pana Bogdana uczył się wcześniej mój mąż i to on namówił mnie na podjęcie próby zrobienia prawka po 12 latach od pierwszego kursu. Cierpliwość i oaza spokoju to cały Pan Bogdan. Ten spokój się naprawdę udziela ;o) Pan Bogdan ma wiedzę i doświadczenie, którą potrafi przekazać.
        Teoria także prowadzona bardzo fajnie. Polecam tą szkołę także z powodu profesjonalnego podejścia do części szkolenia z zakresu pomocy przedmedycznej. Słyszałam, że na wielu kursach tego nie ma a naprawdę warto wiedzieć.
        Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia
        • kana215 Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze 29.09.10, 16:22
          Witam serdecznie!!!
          wszystkim bardzo polecam szkołe jazdy PASJONAT, która znajduje sie na os. Rusa 124 w poznaniu. Z kursu jestem bardzo zadowolona, instruktor jest bardzo sympatyczny, spokojny, nie krzyczał, nie złościł sie gdy coś źle zrobiłam wręcz odwrotnie strał sie mi wszystko dokładnie wytłumaczyć gdzie i jaki błąd zrobiłam. Pokazał mi wszystkie pułapki na drogach egzaminacyjnych. jazda była naprawde bezstresowa!! naprawde warto, POLECAM i trzymam za wszystkich kciuki:)
            • Gość: Tomasz Stefański Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.play-internet.pl 20.02.12, 14:44
              To wypowiedź byłego pracownika:) Muszę to skomentować:)
              Mozna stwierdzić, że jest Pan nie tylko słabym instruktorem i nie jest to tylko moja opinia ale i kursantów( opinia kursantów została spisana na pismie i podpisana przez konkretną osobę) to jeszcze podszywa się Pan pod obce nazwisko sugerując wypowiedź danej osoby. Ustosunkowując sie do Panskiej wypowiedzi musze przyznać, ze wyobraźnie ma Pan dużą. Jednak to za mało. Wszystkich zainteresowanych pragnę poinformować , iż w dalszym ciągu działam ku zainicjowaniu procesu przez Urząd komunikacji Poznania zmierzającego do pozbawienia uprawnień P. Orchowskiego oraz pozbawieniu możliwości wykonywania zadań na stanowisku instruktora. Myslę, że z pomocą kursantów to osiągniemy.
              Panie Orchowski ma Pan to jak w banku.
              Miłego dnia.
            • Gość: Tomasz Stefański Re: OSK Poznań proszę o pomoc w wyborze IP: *.play-internet.pl 20.02.12, 14:47
              Aż muszę dołożyć komentarz:) P.Orchowski widzę opanował sztukę pisania na forach:)

Mozna stwierdzić, że jest Pan nie tylko słabym instruktorem i nie jest to tylko moja opinia ale i kursantów( opinia kursantów została spisana na pismie i podpisana przez konkretną osobę) to jeszcze podszywa się Pan pod obce nazwisko sugerując wypowiedź danej osoby. Ustosunkowując sie do Panskiej wypowiedzi musze przyznać, ze wyobraźnie ma Pan dużą. Jednak to za mało. Wszystkich zainteresowanych pragnę poinformować , iż w dalszym ciągu działam ku zainicjowaniu procesu przez Urząd komunikacji Poznania zmierzającego do pozbawienia uprawnień P. Orchowskiego oraz pozbawieniu możliwości wykonywania zadań na stanowisku instruktora. Myslę, że z pomocą kursantów to osiągniemy.
              Panie Orchowski ma Pan to jak w banku.
              Miłego dnia.