Dodaj do ulubionych

Francja homofobiczna ?

17.11.12, 19:42
No tak...-to nie Francja, to nie prezydent , to nie rzad, to nawet nie obywatele.-Ot - "ulica" pozwala sobie na wyrazanie opinii o obietnicy Holland'a.-Olbrzymie manify w najwiekszych miastach , w Paryzu ponad 200 000 pod haslem "Dzieci rodza sie ze zwiazku Kobiety i mezczyzny"
Obserwuj wątek
  • igor_uk kaszebe. 17.11.12, 19:59
   Mam nadzieje,ze jako wspol administrator tego forum,nie bedziesz wiecej pisac podobnych bzdur:
   "Dzieci rodza sie ze zwiazku Kobiety i mezczyzny".
   To jest forum na portalu Gazety Wyborczej.Tu obowiazuja inne zasady.

   p.s. Czy masz narzedzia administratora?
   • eva15 Igorze, 17.11.12, 20:06
    pomyliłeś cytat z osobą cytującą. To Francuzi są niestety tak zacofani, Kaszebe tylko to podaje. Straszna ciemnota nad Sekwaną, jeszcze trochę a religia się tym głupkom przypomni, a to już będzie skandal.
    Niemcy są bardziej postępowi - tu nikt nie wychodzi na ulicę w obronie rodziny. No ale tu Zieleni opnaowali umysły wielu obywateli, we Francji Zieleni się nie liczą, w Niemczech to potęga yntylektualna
    • igor_uk Re: Igorze, 17.11.12, 20:10
     Ewa,wiem o tym,ze kaszebe to tylko zacytowal.Ale podobne cytaty w politycznie poprawnej Europie sa gorsze,niz cytaty z Hitlera,albo nawet Lenina.
    • mara571 wychodzi na to, ze W. Mazowiecki lgal 17.11.12, 20:17
     podczas rozmwy z Terlikowskim w radiu TOK:
     "- Problem nie polega na tym, że ktoś chce katolikom ograniczać prawa, tylko na tym, że mamy do czynienia z reakcją na agresywne wystąpienia ze strony Kościoła, żądające ograniczenia praw, które uważane są dzisiaj za standardy - odpowiadał Wojciech Mazowiecki. I podał przykład: - Adopcja dzieci w związkach homoseksualnych jest standardem w krajach demokratycznych. Pan zaś przejawia agresję, o której mówię. To śmieszne, co robi dzisiaj Kościół w Polsce - zajął się Halloween, a nie zajmuje się realnymi, poważnymi sprawami - podsumował publicysta. "
     Albo, ze uwaza Francje za kraj niedemokratyczny.

     wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12866021,_Z_perspektywy_Kosciola_i_wierzacych_faszyzm_nie_jest.html
     • dystans4 Re: wychodzi na to, ze W. Mazowiecki lgal 18.11.12, 01:05
      Mara, może jestem nieokrzesany i niemodny, trudno. Pederastów nie ruszałbym (tylko werbalnie, oczywiście), gdyby nie to, że ilekroć (2 razy) zbliżyłem się do takich (w nieświadomości swojej, z kim mam do czynienia), to taki mi po minucie rozmowy kładł łapę... wiesz, gdzie. A kiedy to opowiedziałem w TOK FM (telefon do redakcji), jeden z najwybitniejszych (głównych) pederastów RP powiedział, że OK., nic się nie stało: "jak mężczyzna przystojny", to wszystko w porządku (ale mu się za to oberwało na czacie).
      Adopcja dzieci przez nich. Podobno badania nie stwierdzają różnic w wychowaniu dzieci, przynajmniej na razie ich nie widać, ale jestem wobec takich badań głęboko nieufny. Tak samo 25-30 lat temu mówiono (i badania były, a jakże!), że pedofilia jest OK., a okazało się, że jednak nie.
      Może lepiej, żeby to Igor wyciął, niż żeby miał kłopoty. Ale może niech godzinę powisi.
      --
      Pozdrowienia
      bul.
       • kaszebe12 Linki , Mara... 18.11.12, 07:30
        Media wola "nie zauwazac" tematu , he,he,he....-Reuters Paris + Reuters regions -17 nov.2012.-Organizator -kolektyw "Manifa dla wszystkich" (Manife pour tous).- "Ulica" zgrupowala sporo roznorodnych stowarzyszen , przeciwko homoslubom protestowali nawet....geje z "Humanite durable".-Bylo sporo rodzin z Katolickich Stowarzyszen Rodzinnych, stowarzyszenia muzulmanskie ,czlonkowie laickiego ruchu Alliance Vita , w Ljonie szli , ramie w ramie,kardynal Filip Barbarin i rektor wielkiego meczetu Kamel Kabtane...-Wczorajsze manify byly tylko zapowiedzia manifestacji narodowej , zapowiedzianej na 13-ego stycznia.
        • elka-sulzer Re: Kij w mrowisko 18.11.12, 15:41
         Jaki jest stopien wystepowania tego nagannego zjawiska w "demokratycznym" francuskim spoleczenstwie - tj. adopcja dzieci przez pary gejowskie w takiej Fracyji - by czynic z tego pierwszoszpaltowe naglowki?

         Hucpa z gejami to red herring, jak w Ameryce, tj odwracanie uwagi motlochu od spraw ktore go dotycza posrednio i bezposrednio. Motloch miast pilnowac poczynan banksterstwa i calej tej rzadowej mafii motloch lupiacej zaczyna sie przygladac sasiadom, czy aby nie geje. Tak jakby to gej byl dla motlochu zagrozeniem.
         • kaszebe12 Re: Kij w mrowisko 18.11.12, 19:12
          Zgadzam sie z Toba w zupelnosci, Elu , jednak wypada przyznac , ze homosluby (tu wyrazam osobista opinie) sa skladowa calego planu destrukcji spolecznej i likwidacji tozsamosci europejskiej...
           • eva15 Re: Kij w mrowisko 18.11.12, 23:13
            elka-sulzer napisała:

            > Nie jestem tego pewna tak jak ty, kaszebe.

            Nie jesteś, bo mieszkasz w USA i nie zdajesz sobie sprawy, jak bradzo my tu w Europie Zahc. jesteśmy "postąpowi", USA są bardzo zacofane pod tym względem.

            > W sumie w jakim sensie te homosluby szkadza hetero tak na dobra sprawe?

            Homuśluby dają takie same prawa tym, którzy nie mogą wypełnić takich samych obowiązków/zobowiązań. Małżeństwo dwupłciowe dlatego cieszy się przez wieki specjalnymi względami państwa i społweczeństwa, że płodzi i wychowuje następne pokolenia - czyli wykonuje podstawowe zadania społeczne.
  • romrus Re: Francja homofobiczna? Tak a w dodatku... 18.11.12, 20:25
   kaszebe12 napisał:
   >Ot - "ulica" pozwala sobie


   ...tam bija feministek. Ukrainskich.
   Zadnej tolerancji.


   "В Париже участники марша католиков побили участниц движения FEMEN"
   www.echo.msk.ru/news/952705-echo.html

   Wrescie chociaz ktos...

   smile
   • walter622 Polski_francuz ??? 19.11.12, 11:52
    romrus napisał:
    > ...tam bija feministek. Ukrainskich.
    > Żadnej tolerancji.

    Nie przypuszczam by skopał te panienki jakiś tubylczy Francuz - nie ta kultura.
    Co najwyżej jakiś polski_francuz. On od dawna starał się na praktyce zademonstrować swoją
    wyższość cywilizacyjną nad "dziczą ze wschodu". Wreszcie nadarzyła się taka okazja.

    Lecz nie o tym. Zadziwia mnie kilka spraw.
    1. Panienki wykazały się wyjątkowym obeznaniem w wewnętrznej francuskiej sytuacji.
    Tak więc zdążyły na czas spakować fatałaszki i przylecieć do Paryżewa na imprezkę.
    2. Rozumiem, że na Ukrainie są wyjątkowo przyzwoite zarobki - wystarczają takim panienkom na wizę, bilet lotniczy do Paryżewa i hotel. Taki wydatek tylko po to by publicznie pomachać
    biustonoszem (i dostać solidnego kopa od polskiego_francuza) ???
    • jk2007 Re: Polski_francuz ??? 19.11.12, 11:56
     walter622 napisał:
     > Rozumiem, że na Ukrainie są wyjątkowo przyzwoite zarobki

     maja dobrych sponsorow
     на Украине их «либерализующие акции» спонсировали еврейские организации. В частности «независимый украинский медиамагнат американского происхождения» Джед Санден. Он же «друг и спонсор еврейской общины Кривого Рога, который финансирует ряд проектов, связанных с образованием», которого еще в 2000 году объявили персоной нон грата, однако впустили после персонального вмешательства Госдепартамента США. Логотип для FEMEN разработал такиСам Артемий Лебедев.
     • walter622 Bzdurzysz 19.11.12, 12:16
      jk2007 napisał:
      > maja dobrych sponsorow

      No wiesz ? Jesteś typowym putinowskim prowokatorem. Jacy "sponsorzy" ? Nie sugerujesz chyba, że te panienki to zwykłe "szluszki i podstiłki" (w dodatku takie nieestetyczne) ?
      Na takie prowokacje nie damy się nabrać i prowokatorom mówimy - NIE !!!

      Te panie - chluba ukraińskiego narodu, oszczędzały na na wszystkim ( na przykład przez miesiąc nie kupowały gumy do żucia) by swymi piersiami wesprzeć ciemiężony francuski naród. Można rzec - powrót do najlepszych internacjonalistycznych tradycji.
    • eva15 Kto te występy FEMY finansuje? 19.11.12, 12:10
     Też mi to przyszło do głowy, bo trudno, żeby nie przyszło. Dziewczyny od kilku lat latają/jeżdzą po Europie, robią zadymy, zakłócają porządek, zawsze wiedzą, gdzie się pojawić, gdzie będzie się coś działo.
     To wszystko kosztuje - bilety lotnicze, hotele, wyżywienie.... One same przy takim nawale zadym zapewne nie pracują, bo i kiedy? Zresztą za ukraiński zarobek mogłyby sobie co najwyżej sfinansować kilka nocy w zachodnim schronisku młodzieżowym, raz na rok, nie częściej. Tymczasem wszędzie ich pełno.
     • eva15 FEMA - wersja eksportowa Pussy Riot 19.11.12, 12:21
      Ukraińska FEMA to taka wersja eksportowa na Zachód tego co robi Pussy Riot w Rosji.

      O ile jednak w Rosji prezydent, władze, sądownictwo stoją na straży ochrony uczuć relgijnych oraz ładu publicznego i karzą takie występy, o tyle Zachód (tu: Francja) ukarze pewnie tych , którzy pogonili FEME i zakłócili jej cenne występy, czyli ograniczyli wolność słowa tym wielkim artystkom. Im bardziej owo słowo podważa fundamenty społeczne, tym bardziej jest chronione.
      • walter622 Re: FEMA - wersja eksportowa Pussy Riot 19.11.12, 12:27
       eva15 napisała:

       > Ukraińska FEMA to taka wersja eksportowa na Zachód tego co robi Pussy Riot w Rosji.
       >

       Gdy w Moskwie sądzono walnięte panienki z Pussy R. to aktywistki z FEME w znak solidarności
       "wykosiły" na Ukrainie krzyże. Miedzy innymi zwaliły krzyż, upamiętniający ofiary stalinowskich represji. Te akcje robiły publicznie, w obecności licznych dziennikarzy i kamer telewizyjnych. Przy tym włos im z głowy nie spadł. Tak więc, jakby rzekł "przyjaciel", Ukraina jest coraz bliżej Europy.

       • eva15 Re: FEMA - wersja eksportowa Pussy Riot 19.11.12, 12:32
        Wiem, zwróciłam na to uwagę, JAK (nie) reagowały władze ukraińskie. Z jednej strony chcą się one zapewne przypodobać "nowoczesnej, postępowej" Europie, z drugiej - tak podejrzewam- wisi im kompletnie stan i rozwój społeczeństwa. Oni ne są jak Putin i jego ekipa państwowcami mającymi na myśli społeczeństwo jako całość, lecz oligarchami siedzącymi po to na stołkach, by nagrabić i na tym koniec. Oni nie mają planu na rozwój państwa i społeczeństwa.
     • eva15 Pytanie/prośba do Kaszebe!!!!!!!!!!! 19.11.12, 12:45
      Ja przeczytasz wpis Romrusa, dowiesz się o rozróbie zrobionej przez ukraiński FEMEN w Paryżu, zresztą pewnie sam o tym wiesz.
      Mam prośbę - śledź w prasie, jakie będą reperkusje przegonienia tych panienek przez rozjuszonych mieszzkańców Paryża biorących udział w pochodzie. Jakie są komentarze prasowe i czy zanosi się na jakieś kary dla tych ludzi? Napisz o tym niekumającym po farncusku.
      • eva15 Re: Pytanie/prośba do Kaszebe!!!!!!!!!!! 19.11.12, 12:56
       Z tego, co pisze niemiecka prasa rząd francuski już zapowiedział, że nie ulegnie protestom i nadal będzie walczył o wprowadzenie "postępowego" prawa adopcji dla pederastów.

       Berliński Kurier pokazuje zdjęcia gołych panieik z FEMENu z napisami:
       "Fuck God"
       "Fuck religion"
       "In gay we trust".

       www.berliner-kurier.de/panorama/frankreich-demo-femen-als-nonnen-fuck-god,7169224,20903794.html

       • walter622 Witaj Ewo!!!!!!!!!!! Fotki 20.11.12, 21:43

        Polecam fotki, tj. konkretnie fotkę nr 2.
        Warto się jej dokładnie przyjrzeć - co my tam widzimy na drugim planie ?

        wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/Swiat/polnagie-zakonnice-kontra-przeciwnicy-malzenstw-ho,5308023,13146504,fotoreportaz-maly.html#photo13145646
    • eva15 Polski_francuz ? Niekoniecznie. 19.11.12, 12:27
     walter622 napisał:

     > Nie przypuszczam by skopał te panienki jakiś tubylczy Francuz - nie ta kultura.

     Oooo, nie doceniasz chyba temperamentu Francuzów, to kraj krwawej rewolucji - matki wszystkich rewolucji w Europie, kraj ludzi wybuchowych i z temperamentem. Francuzi dużo szybciej niż np. Niemcy wychodzą na ulice i dużo szybciej potrafią być agresywni.
     Oni mają temperament katolickich południowców a nie protestanckich nordyków.

     Co do polskiego_francuza - jakoś podejrzewam, że on popiera takie akcje jak ta FEMY, bo on popiera wszystko, co dyktuje zachdni mainstream.
     • walter622 Re: Polski_francuz ? Niekoniecznie. 19.11.12, 12:32
      eva15 napisała:
      > Co do polskiego_francuza - jakoś podejrzewam, że on popiera takie akcje jak ta
      > FEMY, bo on popiera wszystko, co dyktuje zachdni mainstream.

      Facio prawdopodobnie stoi w rozkroku - jedną nogą popiera aktywistki z FEMY ( i przy okazji
      łapczywie rzuca okiem na zawartość biustonosza - ma okazję napatrzyć się za darmo) , a drugą nogą ich zawzięcie kopie (ach te słowiańskie fobie, które nawet nad Sekwaną nie dają spokoju) - jak by nie było te panienki to "dzicz ze wschodu".
  • mara571 nowy wyczyn Komisji Europejskiej 18.11.12, 23:00
   "Komisja Europejska zaleciła usunięcie z projektu monety o nominale 2 euro z wizerunkami świętych Cyryla i Metodego krzyży na ich ornatach i aureol nad ich głowami - oznajmiła w niedzielę rzeczniczka Narodowego Banku Słowackiego. Episkopat nie kryje oburzenia."

   www.fronda.pl/a/diaboliczne-pomysly-komisji-europejskiej-kazala-usuniecie-z-projektu-monety-o-nominale-2-euro-z-wizerunkami-swietych-cyryla-i-metodego-krzyzy-na-ich-ornatach-i-aureol-nad-ich-glowami,23744.html
   • krzysiozboj Re: nowy wyczyn Komisji Europejskiej 18.11.12, 23:11
    Może ja mało reprezentatywnych Słowaków znam ale nie spodoba im sie to, tam już sporo niezadowolenia jest po obcinaniu im pensji by Grekom pomagać. Generalnie to naród strasznie strachliwy i ostrzejszych protestów tam nie spodziewałbym się (nie tylko w tej sprawie, oni 1000 lat pod butem madziarskim wytrzymali to i to przełkną) ale zaczną coraz mocniej wpadać w orbitę Rosji, oni z Rosją nie mają takiego balastu historii jak my. To też kraj w którym chyba następuje odbudowa roli kościoła (za komuny w przeciwieństwie do nas tam był spacyfikowany kościół), no chyba że znów ja dziwnych Słowaków znam.
     • krzysiozboj Re: o co wam ludziska chodzi 19.11.12, 09:04
      Człowieczeństwo które wyrosło na dekalogu, na prawie rzymskim, na filozofii greckiej. Poszanowanie pracy jako wartości, pracy użytecznej którą można wymienić na inną pracę.
      A poszło to w społeczeństwo roszczeniowe gdzie pewnym grupom "należy się", inne kradną bezkarnie i bez opamiętania a ci co starają sie uczciwie pracować przechodzą frustracje, jak choćby Słowacy pracujący za 400-500 euro miesięcznie by Grekowi bezrobocie wypłacić ponad tysiąc euro.

      A wirtualna mamona (nie wiem czy są jeszcze wierzący że te cyferki mają jakies odbicie w realnych dobrach) to świetne narzędzie do ... zniewolenia i zdyscyplinowania ludzi, żadna wartość sama w sobie.
     • igor-z-uk Zgadza sie,Ewo. 20.11.12, 23:07
      Pod koniec ubieglego tygodnia ich kierowniczke nie wpuscili do Rosji,wyslali ja z powrotem tam,skad przyleciala,czyli do Paryzu ,gdzie jej dziewczyny,a mam nadzieje ,ze i ona sama, dostali porzadny wpierdol.
      • eva15 FEMEN otwiera siedzibę we Francji 20.11.12, 23:45
       Wpierdol dostały solidny, ale gdzieś czytałam, że mają mimo to zamiar otworzyć w Paryżu swoją komórkę, by dalej tam działać i uświadamiać Francuzów.

       Niestety władze Francji to nie władze Rosji i na pewno im wjazdu nie zakażą. Prawdopodobniej raczej ukarzą tych, którzy je pobili. Bardzo jestem ciekawa, jak się sprawy we Francji dalej potoczyły/potoczą , pytałam o to Kaszebe, ale na razie nie odpowiedział.
       • walter622 Re: FEMEN otwiera siedzibę we Francji 21.11.12, 00:00
        eva15 napisała:
        > gdzieś czytałam, że mają mimo to zamiar otworzyć w Paryżu swoją komórkę,
        > by dalej tam działać i uświadamiać Francuzów.

        W marcu prawdopodobnie wypuszczą z pierdla ( gdzie już się nauczyły przyszywać guziki) panienki z Pussy R. Tak więc jest szansa, że z pomocą FEMEN polski_francuz będzie miał
        szansę posłuchać je na żywca na niedzielnych nabożeństwach.
         • walter622 Ułaskawią 21.11.12, 00:29
          eva15 napisała:

          > Jeśli one zostaną wypuszczone przedwcześnie, Zachód uzna to za swój sukces.
          Co Zachód "uzna" nie ma znaczenia.
          Formalnie po odbyciu połowy wyroku (do tego okresu zalicza się czas pobytu w areszcie)
          mają formalną podstawę wnioskowania o ułaskawienie.
          Sprawę rozebrano na czynniki pierwsze i wiadomo kto i w jakim celu narozrabiał.
          Na dodatek główni prowodyrzy są zainteresowani by te panienki siedziały jak najdłużej.
          Przecież to było widoczne chociażby w zachowaniu "obrońców" tych panienek, którzy
          solidnie się postarali by ich klientki dostały "maksa". To co wyprawiała w Sądzie adwokat wołkowa najlepiej o tym świadczy - ze skóry wyłaziła by wszystkich solidnie wkurzyć -
          np. przemawiając ostentacyjnie odwracała się plecami do składu sędziowskiego, twierdząc, że ci się na nią już napatrzyli.
          Tak więc przypuszczam, że ułaskawienie jest wielce prawdopodobne.
          • eva15 Idą następne procesy... 21.11.12, 00:49
           Może i w tym przypadku jest to sensowne, bo władze zrobią odwrotnie niż zachodnie oczekiwania.

           Ale Rosji szykują się kolejne procesy, tym razem szturmować będą zabronione NGOs - a tu walka będzie już poważna. Cios z agentami zagranicy był silny i celny i agenci nie odpuszczą, przejdą przez wszystkie instancje i dojdą aż do Strasburga.
     • eva15 Re: Francja homofobiczna ? 20.11.12, 23:47
      irondome napisał:

      > Mam nadzieje ze to widza tez jako ich szczescie.

      Gdyby miały rozum, to by pojęły, że władze Rosji chcą im oszczędzić losu ich koleżanek. Inna rzecz, że może i one pragną tej sławy, jaką ma Pussy Riot....
      • irondome Re: Francja homofobiczna ? 21.11.12, 03:26
       Jak tylko do Rosji zawitaja to nie watpie ze je Rosjanie przewioza po sciernisku swiezo skoszonego zyta. To by im przynioslo slawe i niesamowite wspomnienia a przy okazji
       by mialy troche sexu.
       Tak to prawda, one sie super nadaja do Francji, tam powinny sie z pf skontaktowac
       oraz te cipki z Rosji tez.Tam ich przyszlosc i kariery.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka