Dodaj do ulubionych

Kompleksy świra

28.12.16, 14:41
Kolejna porcja bełkotu kastrata-onanisty, twierdzącego iż jest "polskim uczonym" i na
dodatek z "herbem" -smile))

Sporawa dawka kompleksów prowincjonalnego nieuka, wzbudzająca co najwyżej śmiech i politowanie.

"Te dwa kraje maja poteznego sasiada, ktory wazy na ich losie. Polska ma Rosje, ktora chce narzucic swoja wole bo jest wieksza, ma wiecej broni i, bo patrzy bardziej strategicznie na swiat. Meksyk ma Stany, ktore traktuja Meksow troche z gory i ktore, zanim sie nie zlatynizowaly wyznawaly zupelnie inna ideologie rodem z "Mayflower".

Uprzedzajac wiele wpisow: analogia nie jest pelna. Mniejsza Polska jest na wyzszym poziomie cywilizacyjnym niz Rosja. Stany sa o wiele wyzej niz Meksyk. Polacy na ogol nie emigruja do Rosji, to raczej Rosjanie emigruja do Polski (jak znany na tym forum igoruk). Meksykanie emigruja na potege do Stanow: za praca, za forsa, za kariera.

Ale troche elementow analogii pasuje: i Polska i Meksyk maja inne wartosci niz ich potezni sasiedzi. I jakos z nimi walcza. Polska: powstaniami a w czasach wolnosci cywilizacyjnie i kulturalnie. Meksyk daje w kosc Amerykanom poprzez spychanie ich w grzechy i bledy takie jak narkotyki"

Jak mozna skorzystac ze zlesasiedzkich doswiadczen obu krajow?

PF

forum.gazeta.pl/forum/w,50,163055339,163055339,Polska_a_Meksyk.html?p=163055339
Obserwuj wątek
      • walter622 Re: Kompleksy świra 28.12.16, 14:56
        igor-179 napisał(a):

> Ubawiłeś mnie smile

Ubawił nas facio z ksywą "polska_franca".
        Gdyby przyznawano nagrodę Nobla za debilizm, facio z ksywą "polska_franca" byłby corocznym niekwestionowanym jej laureatem.
        • igor-179 Re: Kompleksy świra 28.12.16, 15:43
          walter622 napisał:

> Ubawił nas facio z ksywą "polska_franca".
          > Gdyby przyznawano nagrodę Nobla za debilizm, facio z ksywą "polska_franca" byłb
          > y corocznym niekwestionowanym jej laureatem.

Na forum "Swiat" on jest niekwestionowanym liderem wsrod debilow,ale jak brac szerzej,to ma dosc duza konkurencje smile
      • igor-179 Re: Kompleksy świra 28.12.16, 15:45
        starywro-bel napisał(a):

> Ze szwirem coraz gorzej.

A mi sie wydaje,ze jego debilizm jest chroniczny i nie zmienia sie od lat,bo pasc nizej juz sie nie da.Dalej to kaftan bezpieczenstwa i sciany obite wata smile
      • walter622 Re: Kompleksy świra 28.12.16, 21:04
        lubat napisał:

> Nie narzekaj Walter.
        > Francowaty jest tylko świrem średniej klasy.

Ależ ja nie narzekam, wręcz przeciwnie - bawię się przednio, czytając ten bełkot.
        Przyznam się, wcześniej miałem pewien dyskomfort, traktując wypociny francy na poważnie
        i na dodatek zupełnie niepotrzebnie wdając się w polemikę z tym faciem. No, a teraz znalazłem klucz do zrozumienia tego fenomenu - to jest cyrk i kwadratowe jaja. Facio konfabuluje, wypisując bzdurki o swym "herbowym" rodowodzie, kresowym pochodzeniu, sukcesach naukowych. Wszystko to zalane "patyotycznym" sosem, z "wartościami" i wyższością cywilizacyjną.
        Nawet mój kocur na widok tego cyrku pada ze śmiechu -smile))

• igor-179 Re: Kompleksy świra 28.12.16, 21:06
        lubat napisał:

> Tam są debile przerastające go o klika klas - i nie mam tu na myśli klas podstawówkismile

Ale zaden z nich nie chwali sie tytulem profesora i rodowym herbem z kapsla (chyba tak o nim pisze Walter)
        • walter622 Bajki świra 28.12.16, 22:01
          igor-179 napisał(a):

> Ale żaden z nich nie chwali się tytułem profesora i rodowym herbem z kapsla
          > (chyba tak o nim pisze Walter)

Owszem - pewnikiem herb "Leżajsk beer".
          Wedle przypowiastki samego facia, herb rodowy znalazł (sic!!!) któryś z jego krewnych i od tego czasu szczycą się posiadaniem "herbu". Jedni znajdują guzik, inni podkowę , no a najwięksi szczęściarze "herb" -smile))
          Dalej, jeszcze lepiej. Okazuje się, że rodzinka przyznawała się do tego "herbu" tylko wyłącznie by nie służyć w carskiej armii. Franca w swych wywodach przekonywał, że "herbowe" pochodzenie zwalniało z tej powinności. Niestety, franca w ten sposób wykazał się kompletną nieznajomością reali WKL - z tytułu swego pochodzenia w WKL z obowiązku niesienia służby wojskowej zwolnieni byli tylko ... Żydzi. Szlacheckie czy arystokratyczne pochodzenie bynajmniej nie było przyczynkiem do uzyskania takiego zwolnienia (wręcz przeciwnie).

Tak więc, jeżeli, jak twierdzi franca nikt z jego rodziny nie służył w carskiej armii z powodu swego pochodzenia to wniosek jest jednoznaczny - franca jest .... , co w sumie wiele tłumaczy.
            • walter622 Bingo ! 28.12.16, 23:19
              starywro-bel napisał(a):

> "franca jest .... ," Litwakiem.

Owszem, jest typowym litvakai. Z tego też powodu, jak sam stanowczo twierdził, nikt z jego rodziny nie służył w armii carskiej. Z tego "przywileju" korzystali w WKL wyłącznie Żydzi (litvakai) - żadna inna grupa etniczna, religijna czy z tytułu pochodzenia takiego "przywileju" nie posiadała.
              • starywro-bel Re: Bingo ! 28.12.16, 23:30
                Ja juz dosc dawno wiedzialem ze jest Litwakiem.
                Nie trudno sie domyslic, byl za i nawet przeciw jak trzeba bylo.
                Za dany33 mu to powiedzialem, tylko jeszcze nie umie skojarzyc
                dlaczego darl koty z dana33? Chodzilo moze o to ego domunujace na forum....?
                • walter622 Re: Bingo ! 28.12.16, 23:52
                  starywro-bel napisał(a):

> tylko jeszcze nie umie skojarzyć dlaczego darł koty z dana33?

Przyczyna bardzo prosta - Żydzi z Kongresówki gardzili litwakami (pisze się z małej litery),
                  zwąc ich pogardliwie "szajcgecami" - mieli ku temu uzasadnione powody.
                  Inna przyczyna tkwi w samej francy - on się wstydzi swojego pochodzenia (ta jego bajka o cudownie znalezionym "herbie") . Wszyscy domyślający się jego litwackiego pochodzenia
                  natychmiast stawali się wrogami - sam zresztą tego doświadczyłem, pisując o zasadach poboru rekrutów w WKL.

• igor-179 Re: Bingo ! 29.12.16, 00:15
                      starywro-bel napisał(a):

> Jestes litwakiem?

Zle zrozumiales Waltera.
                      On doswiadczyl "gniewu" francowatego litvaka za to,ze wykryl jego pochodzenie,i przez to zostal osobistym wrogiem francy.
                    • walter622 Re: Bingo ! 29.12.16, 00:25
                      starywro-bel napisał(a):

> Jestes litwakiem?

Zmartwię - nie jestem. Jestem Komenem (z pod znaku - Niebieski wilk) - zachodnia grupa Kipczaków/Połowców, tzw. "Orda Koczjana", która w XIII w. przybyła na Węgry i służyła królowi Beli IV.
                      Do Polski Komeni przybyli za Andegawenów - służyli jako osobista straż ("ulany") oraz w lekkiej kawalerii (między innymi "lipki") w walkach z Tatarami.
                      Komeni najbliżej spokrewnieni są z ... Ujghurami.

www.youtube.com/watch?v=gx8xN_bbfLs

Salem !

• starywro-bel Re: Bingo ! 29.12.16, 00:56
                        Sskand ta konstatacja ze mnie zmarwiles?
                        Kazdy ma jakies pochodzenie a szwirowanie nie ma wlasciwie nic z poichodzeniem do czynienia.
                        Mozna sie myli, klamac ale szwirowanie to raczej z psyhologi temat czy z psychiatrii.
                        On juz tak ma jak, nie dane mu bylo, mawiala dana33.
                      • jk2007 Re: Bingo ! 29.12.16, 07:30
                        walter622 napisał:
                        > Komeni najbliżej spokrewnieni są z ... Ujghurami.

owszem, temat dobrze znany zet09.livejournal.com/21772.html
                        • walter622 Re: Bingo ! 29.12.16, 18:17
                          jk2007 napisał:

> owszem, temat dobrze znany

Niestety nie, czego dowodem jest sieczka, którą wkleiłeś. No cóż - pisać każdy może.
                          Polecam natomiast publikację (chyba w internecie jest dostępna)
                          Петров Мятежное сердце Азии

www.youtube.com/watch?v=6MFzeV2I_60
        • igor-179 Re: Kompleksy świra 28.12.16, 21:13
          starywro-bel napisał(a):

> Ale francowaty pisze bardzo powaznie w swoim mniemaniu. Inni tam szwiry to zasr
          > ywacze i podjudzacze, jak marynazmlyna.

Marynazmlyna ma patologiczna sraczke slowna i najczescie wyproznia sie na "Aquanet",a francowaty ma sraczke umyslowa i najczesciej wyproznia sie na forum "Swiat" smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka