Dodaj do ulubionych

Psychiatra potrzebny na gwalt :-)

20.01.20, 15:54
Prezydent Andrzej Duda powoła sztab kryzysowy. Wszystko w związku ze Światowym Forum Holokaustu

"Jak informuje radio RMF FM, prezydent Andrzej Duda powoła sztab kryzysowy przed zbliżającym się 5. Światowym Forum Holokaustu, które odbędzie się 23 stycznia w Jerozolimie. Prezydencki zespół ma "na bieżąco wychwytywać kłamstwa Władimira Putina", który wybiera się do Izraela i ma wygłosić tam przemówienie."

Czego tak boja sie polskie wladzy? Przeciez jesli Putin sklamie, to wszyscy o tym beda i tak wiedziec, i do niczego nie bedzie potrzebny ten sztab kryzysowy.

--
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Psychiatra potrzebny na gwalt :-) 20.01.20, 17:13
        brat_kryzysa napisał:

> Przed chwila na TVN padło zdanie "zbliża się rocznica wyzwolenia obozu"...nie z
        > ająkneli kto wyzwolił, pewnie kosmici

Za jakis czas, jesli nic Putin nie zrobi, to beda nadawac w nastepujacy sposob: "Zbliza sie rocznica wyzwolenia obozu przez CaHaL" smile

p.s. CaHaL - izraelska armia.

--
      • eva15 Psychiatra potrzebny na gwalt. Raczej egzorcysta! 20.01.20, 17:53
        lubat napisał:

> W tym przypadku psychiatra też będzie bezradny. I święcona woda też nie pomoże.

No to może potrzebne są egzorcyzmy? Tu Kościół jest niezastąpiony!:

Tematyka tej strony obejmuje egzorcyzm w Kościele katolickim oraz problem zniewolenia, dręczenia i opętania demonicznego. Wszystkim poszukującym pomocy polecamy poradniki Pierwsza pomoc, w których można znaleźć informacje, jak postępować w sytuacjach, kiedy zachodzi podejrzenie działania złego ducha. Przydatny może być też dział Egzorcyści radzą.

egzorcyzmy.katolik.pl/

Klasyfikacja psychiatryczna opętań

Rożnica między chorobą psychiczną a opętaniem nie zawsze wydaje się oczywista, szczególnie wtedy, gdy medycyna rości sobie prawo do spraw duchowych. W każdym przypadku trzeba wyczucia i rozgraniczenia pomiędzy kompetencjami psychiatry i egzorcysty.

egzorcyzmy.katolik.pl/tematy/egzorcyzmy-opetanie-pomoc/dreczenia-i-opetania/

• rosjaiswiat1 Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 19:25
              Mnie najbardziej zostanowia jedno - co takiego powiedzial Putin, ze w Polsce rozpoczela sie histeria? Przeciez Putin nie powiedzial duzo, jak na razie. Wypowiedz ambasadora Polski w Berlinie nie jest wymyslem Putina, i chociaz Polacy nie chca o niej pamietac, tym nie mniej to fakt historyczny. Wspolny podzial z Niemcami Czechoslowacji rowniez jest powszechnie znanym faktem. Wiec co klamliwego powiedzial Putin, ze w Polsce mowia, ze on klamie? Czy nie prosciej byloby uznac, ze bylo roznie w dziejach Polski, ale to dzieje dawnych lat, i nie warto o nich wspominac i tym bardziej wyciagac na tak wysokim poziomie?

--
              • monalisa2016 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 19:42
                Wypierali sie z wielkim krzykiem Kartuskiej Berezy, wypierali sie Jedwabnego, wypierali sie tez wypedzen, teraz wypieraja sie wlasnej rusofobii (nie tylko!) ktora doprowadzila do drugiej wojny swiatowej.

www.strategic-culture.org/news/2020/01/12/what-poland-has-to-hide-about-the-origins-of-world-war-ii/

www.strategic-culture.org/news/2020/01/01/putin-reminds-west-those-who-ignore-history-doomed-repeat-it/

Tu nie pomoze ani psychiatra ani egzorcyzta, to jest wyssane z mlekiem matki vide kanadyjski historyk i profesor z uni Montreal Michael Jabara Carley.

--
                ......................................
                Ciekawe Info.
                www.youtube.com/watch?v=vC6piUzTd4U
                • eva15 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 22:00
                  Wypieranie się, że żadna polska wyjątkowa cecha. ZSRR wypierał się Katynia, Zachód wypierał się i wypiera po dziś dzień pomocy dla Hitlera, Turcja wypiera się genocidu na Ormianach, etc. etc... Mam wrażenie, że wypieranie się, to nie tylko polska specjalność.
                  • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 22:15
                    eva15 napisała:

> ZSRR wypierał się Katynia, Zac

To jest co innego, dokumentow zadne inne pasntwo nie posiadalo, i zadnych dowodow na to nie bylo, wiec wypieranie sie , powiedzmy, mialo sens, bo nikt i tak nie mogl udowodnic tego. W przypadku tego, co robi obecnie Polska, wypieranie sie jest pozbawiono sensu, bo to juz jest od dawna jest wiadomo, i dowody nie sa juz potrzebne.

--
                      • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 22:42
                        eva15 napisała:

> No cóż, widać polskie wypieranie się jest głupsze od rosyjskiegosmile.

Po pierwszych, nie rosyjskiego, a radzieckiego, a po drugich Ty nie postarala sie zrozumiec o co mnie chodzi, ale dla mnie to juz nie nic nowego. Wiec zapomnimy o tym, co napisalem wyzej.

--
                          • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 23:02
                            eva15 napisała:

> Chcę zrozumieć, więc mi wytłumacz.

Wypieranie sie tego, co jest oczywiste jest glupota. Wypieranie sie tego, na co nie ma dowodow, jest niegodziwe, ale ma sens dla tego, kto wypiera sie.
                            Czyli:
                            Gdy Putin mowi, ze polski ambasador w Berlinie powiedzial to co powiedzial, to Putin powtorzyl tylko powszechnie znany fakt, udowodniony juz dawno.

Gdy ZSRR wypieral sie zbrodni w Katyniu, to zaden inny kraj nie mial dowodow na to, ze to sprawka radzieckich sluzb specjalnych. Byli podejrzenia, byli ludzi, ktore nie watpili w to, ze to sprawka ZSRR, ale dowody na to mial tylko ZSRR, wiec zaprzeczenie dla niego mialo sens i nie bylo glupota. Wiele ludzi w Rosji uwazaja, ze glupota bylo pokazanie dokumentow. Ja nie oceniam to z punktu moralnosci, a tylko jak to jest.

--
              • eva15 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 21:55
                Igorze,
                prawda jest jedna, choć prawd są tysiące, a każdy ma swoją prawdę jedyną...

Mówiąc mniej poetycko - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Nie ma jednej prawdy, na którą by się wszystkie zainteresowane strony zgodziły. No chyba, że chodzi o Niemcy. Ten kraj zgadza się pokornie na wszystkie zarzuty, ale to wyjątek.

Normalnie nic nie jest tylko czarno-białe. Rosja to wie, sama też nie jest tylko czarno-biała , i dlatego nigdy nie oskarżała Polski czy innych demoludów, o to co mieli za uszami. Wykazywała lojalność wobec swoich dawnych "poddanych".

Polska od lat atakując/oczerniając Rosję sama wywołała wojnę historyczną. Oczywiście, że Putin nie kłamie, on tylko zaczął wreszcie stosować polskie metody oczerniania. Dotąd Polska obrzucała Rosję błotem, teraz Rosja odpowiada tym samym.

Tej smutnej wojny wg mnie nikt nie wygra - ani Polacy ani Rosjanie. Oczywiście, że Rosja ma znacznie większe wpływy i silniejszą pozycję, zwłaszcza w Izraelu, więc na pierwszy rzut oka Rosja będzie w tej wojnie górą.

Ale tak naprawdę to znów wygra Zachód, bo patrzy z boku, jak oba te słowiańskie kraje skaczą sobie do oczu w sprawie wspierania Hitlera. Tja, nagle okazuje się, że to Wschód go wspierał, nie Zachód, nie Anglosasi i inni kumple. Makabra.
                • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 22:20
                  eva15 napisała:

> Ale tak naprawdę to znów wygra Zachód, bo patrzy z boku,

Nie, Ewa, Putin nie walczy obecnie z Polska, on wysyla sygnal zachodowi, ze dokumentow w rosyjskich archiwach jest bardzo duzo, wiec uspokojcie sie. Putin zareagowal na prowokacje Polski dopiero wtedy, gdy jewroparlament zrownal ZSRR i nazistowskie Niemcy. I jesli uwaznie posluchac to co mowi Putin, to wyraznie widac, ze to nie Polska jest adresatem jego ostrzezen.

--
                  • eva15 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 22:45
                    Zgadzam się z Tobą, również uważam, że Putin widzi to znacznie szerzej. On dobrze wie, że na polską rusofobie składają się nie tylko polskie kompleksy historyczne wobec Rosji, ale i świadome działania Zachodu. Polska jest dla Zachodu, ze względu na te kompleksy, wygodnym i przydatnym narzędziem, Węgry czy nawet Czechy do tego się nie nadają.

Gdy Putin mówi o otwarciu archiwów, to mówi to nie tylko do Polski. Ale Zachód przekaże medialnie tylko wojnę polsko-rosyjską.
                    • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 23:10
                      eva15 napisała:

> Ale Zachód przekaże medialnie tylko wojnę polsko-rosyjską.

Nie uda sie to zachodowi przemilczec. Bo Putin postanowil zagrac antysemicka karta. Wiec to Zydzi nie pozwola to przemilczec, i to przynajmniej z dwoch powodow:
                      - kasa;
                      -i jeszcze wieksza kasa od tych, kogo do tej pory nie ruszali.
                      Ja uwazam, ze Putin postanowil wykorzystac Zydow i ich mit o Holocaust dla tego, zeby obronic dobre imie radzieckich zolnierze, w tym i mojego dziadka. Wiec ja popieram go z calego serca.
                      A oprocz tego, Putin zapowiedzial, ze wkrotce bedzie przez niego napisana ksiazka o tym, co dzialalo sie przed rozpoczeciem IIWS i w jej trakcie, w Europie. I jestem pewien, ze jego ksiazka bedzie przetlumaczona na wiele jezykow, i mozesz byc pewna, ze bedzie bestsellerem.

--
                      • eva15 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 23:37
                        rosjaiswiat1 napisał:

> Nie uda sie to zachodowi przemilczec. Bo Putin postanowil zagrac antysemicka ka
                        > rta. Wiec to Zydzi nie pozwola to przemilczec, i to przynajmniej z dwoch powodow:
                        > - kasa;

Tak, kasy oczekują od Polski i Putin im w tym wydatnie pomógł.

> -i jeszcze wieksza kasa od tych, kogo do tej pory nie ruszali.

Bądź poważny. Chyba nie myślisz, że GB czy USA będą stać pod ścianą podobnie jak Polska .

> Ja uwazam, ze Putin postanowil wykorzystac Zydow i ich mit o Holocaust dla teg
                        > o, zeby obronic dobre imie radzieckich zolnierze, w tym i mojego dziadka. Wiec
                        > ja popieram go z calego serca.

Putinowi chodzi o coś więcej niż tylko czyste sentymenty odnośnie radzioeckich poległych i pamięć Twojego dziadka. On chce przywrócić pozycję Rosji na arenie światowej.

> A oprocz tego, Putin zapowiedzial, ze wkrotce bedzie przez niego napisana ksiaz
                        > ka o tym, co dzialalo sie przed rozpoczeciem IIWS i w jej trakcie, w Europie. I
                        > jestem pewien, ze jego ksiazka bedzie przetlumaczona na wiele jezykow, i mozes
                        > z byc pewna, ze bedzie bestsellerem.

Na pewno będzie bestsellerem, ale Zachód przedstawi swoją wersję historii. MIt ZSRR/Rosji jako Imperium Zła jest mocno na Zachodzie zakorzeniony i sięga nawet głębiej niż tylko II WS.
                        Rosja nie ma kontroli nad zachodnimi mediami i nad zachodnią interpretacją historii.

Putin wojny o umysły ludzi Zachodu nie wygra, Polska też niczego nie wygra.
                        • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 20.01.20, 23:52
                          eva15 napisała:

> Bądź poważny. Chyba nie myślisz, że GB czy USA będą stać pod ścianą podobnie ja
                          > k Polska .

W Europie jest sporo panstw, ktore uwazane sa za ofiary nazizmu niemieckiego, i to o nich ja pisze. UK i USA nie byli pod niemiecka okupacja, wiec ich narody i administracje nie byli zamieszane zydowskie pogromy.

> Putinowi chodzi o coś więcej niż tylko czyste sentymenty odnośnie radzioeckich
                          > poległych i pamięć Twojego dziadka. On chce przywrócić pozycję Rosji na arenie
                          > światowej.

Nie, Ewa, Rosja na arenie miedzynarodowej juz zajela swoje miejsce, i Putinowi chodzi o cos innego, a mianowicie o reintegracje wiekszosci poradzieckich republik. A Wielka Wojna Ojczyzniana zajmuje widoaca role w tym, co do tej pory laczy te narody (ja juz o tym pisalem). Zachod nie przypadkowo teraz zaczal wojne na historie, bo on chce nie tylko przypisac sobie zwyciestwo nad nazizmem, a i pokazac radzieckich zolnierze w niczym nie lepszymi od zolnierze niemieckie, a moze i gorszymi.

> Na pewno będzie bestsellerem, ale Zachód przedstawi swoją wersję historii.

Nu i zobaczymy czyja wersja bedzie bardziej wiarygodna. Na razie nie ma o co spierac sie. Wojna na historie dopiero rozpoczela sie
                          MIt

> Putin wojny o umysły ludzi Zachodu nie wygra, Polska też niczego nie wygra.

A czy Zachod jest calym swiatem?

--
                          • eva15 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 21.01.20, 00:11
                            rosjaiswiat1 napisał:

> W Europie jest sporo panstw, ktore uwazane sa za ofiary nazizmu niemieckiego, i
                            > to o nich ja pisze. UK i USA nie byli pod niemiecka okupacja, wiec ich narody
                            > i administracje nie byli zamieszane zydowskie pogromy.

No właśnie, czyli znów mali, słabi i swego czasu okupowani dostaną po łbach, podobnie jak Polska. Zachód oczywiście nie był zamieszany w Holokaust, nie miał udziałów w niemieckich spółkach akcyjnych, nie poparł Niemiec w Monachium etc. No czyli Zachód nie miał z późniejszymi pogromami nic wspólnego. Fajnie piszesz, no to napisz jeszcze, że i w Rosji były pogromy żydowskie. Bo przecież były, to prawda historyczna, tyle że przed II WS..

> > Putinowi chodzi o coś więcej niż tylko czyste sentymenty odnośnie radzioe
                            > ckich
                            > > poległych i pamięć Twojego dziadka. On chce przywrócić pozycję Rosji na a
                            > renie
                            > > światowej.
                            >
                            > Nie, Ewa, Rosja na arenie miedzynarodowej juz zajela swoje miejsce, i Putinowi
                            > chodzi o cos innego, a mianowicie o reintegracje wiekszosci poradzieckich repu
                            > blik. A Wielka Wojna Ojczyzniana zajmuje widoaca role w tym, co do tej pory lac
                            > zy te narody (ja juz o tym pisalem). Zachod nie przypadkowo teraz zaczal wojne
                            > na historie, bo on chce nie tylko przypisac sobie zwyciestwo nad nazizmem, a i
                            > pokazac radzieckich zolnierze w niczym nie lepszymi od zolnierze niemieckie,
                            > a moze i gorszymi.

To też jest niewątpliwie cel Zachodu.

> > Na pewno będzie bestsellerem, ale Zachód przedstawi swoją wersję historii

> Nu i zobaczymy czyja wersja bedzie bardziej wiarygodna. Na razie nie ma o co sp
                            > ierac sie. Wojna na historie dopiero rozpoczela sie
                            > MIt Putin wojny o umysły ludzi Zachodu nie wygra, Polska też niczego nie wygra.
                            >
                            > A czy Zachod jest calym swiatem?

A czy ja mówię, że jest? Ale czy dla Murzynów w Afryce albo Azjatów te spory są ważne? Czy oni w ogóle wiedzą, o co chodzi? Co najwyżej władze chińskie patrzą na to wszystko z ciekawością i spokojnie piją herbatę....
                            • rosjaiswiat1 Re: Ewa, mniej z tym co im dolega 21.01.20, 01:09
                              eva15 napisała:

> No właśnie, czyli znów mali, słabi i swego czasu okupowani dostaną po łbach,

Bo oni najbardziej ujadaja. Ja tak sadze, ze pierwszymi po Polsce pojda do odstrzalu panstwa nadbaltyckie. A i Dania swoje zasluzyla.

> Zachód oczywiście nie był zamieszany w Holokaust, nie miał
                              > udziałów w niemieckich spółkach akcyjnych, nie poparł Niemiec w Monachium etc.

A czy Belgia, Hollandia i inne male panstwa nie naleza do zachodu?

> No czyli Zachód nie miał z późniejszymi pogromami nic wspólnego.

Ewa, zachod to nie tylko USA i UK.

>. Bo przecież były,
                              > to prawda historyczna, tyle że przed II WS..

Jeszcze wczesniej, przed rewolucja i w trakcie wojny domowej i co jest ciekawe - pogromow zydow praktycznie nie bylo na ziemiach, ktore mozna uznac za etnicznie rosyjskie. Odbywali sie w Kiszyniowie, w Odessie, w Gruzji, a le w samej Rosji nie, byc moze dlatego, ze ich nie bylo zbyt duzo. Carowie zabroniali Zydom mieszkac w poblizu duzych miast rosjskich, wiec oni najliczniej mieszkali na terytorium obecnej Ukrainy, Moldowy, Gruzji i co istotne, za kazdym razem rosyjskie wojsko wstawalo w obronie Zydow. Wiec pogromy nie byli inspirowane rosysjkimi wladzami, a tylko miejscowa ludnoscia, i w wiekszosci pogromy nie doprowadzali do wiekszej ilosci ofiar, przewaznie niszczyli zydowskie mienie

> A czy ja mówię, że jest? Ale czy dla Murzynów w Afryce albo Azjatów te spory są ważne?

Sama istota sporu ich nie interesuje, ale zwyciezca w tej wojnie bedzie dla nich bardziej wiarygodny.

--
              • monalisa2016 Re: Ewa, nie myl debilizm z opetaniem :-) 21.01.20, 02:19
                rosjaiswiat1 napisał:

> eva15 napisała:
                >
                > > Wg mnie to co oni wyprawiają ma wszelkie symptomy opętania! Chodzi o opęt
                > anie z
                > > biorowe, bo nie tylko Duda jest jego ofiarą.
                >
                > A co ich opetalo?
                >
                >
                Nalezalo by sie zapytac kto rzucil pierwszy kamien ze on sie ot tak nieprzypadkowo potoczyl, ze kraje jak Polska, Litwa i Lotwa lyknely te "przynete" ukrecili swiadomnie czy nieswiadomnie bat na siebie.
                Nie zapomnijmy ze w Kanadzie rzadzi "zwiazek smile" zwiazany z Hillary & Co, rzucenie kamienia w odpowiednim kierunku mialo sens samo w sobie. O panu Justin'ie dowiemy sie jeszcze niejedno z starych jak i nowych dziejow, np. katstrofy lotniczej w Iranie. Ale wszystko w swoim czasie.

--
                ......................................
                Ciekawe Info.
                www.youtube.com/watch?v=vC6piUzTd4U
                Bonaktion! Schickt die Kassenbons an die SPD - Macht bitte alle mit!!!
    • the-great-inuk Polish Anti-Defamation League 20.01.20, 20:03
      rosjaiswiat1 napisał:

> Czego tak boja sie polskie wladzy? Przeciez jesli Putin sklamie, to wszyscy o t
      > ym beda i tak wiedziec, i do niczego nie bedzie potrzebny ten sztab kryzysowy.
      ====================================================================
      A ta firma nie wystarcza?

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/9f/Flaga_rdi_0.png

--

wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
    • rosjaiswiat1 Ciekawe sa komentarze 21.01.20, 10:56
      Pod artykulem, link do ktorego wkleilem w poscie otwierajacym watek, znajduje sie juz ponad 550 komentarze i na ogol oni sa zgodne z naszymi. To daje nadzieje na przyszlosc, poniewaz ilosc oszolomow w Polsce nie jest az tak duza.

--
      • rosjaiswiat1 Re: Psychiatra potrzebny na gwalt :-) 22.01.20, 10:45
        swiblowo napisała:

> Tak jest. I to najlepiej rosyjski.

Masz zadanie, znajdz takiego, ktory zbylby dobry, i zgodzilby sie wyjechac pilnie do Warszawy.

> Ale na to Duda raczej nie pojdzie. A szkoda, wielka szkoda....

A od kiedy wariatow sie pyta, czy potrzebuja oni pomocy? smile

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka