Dodaj do ulubionych

Nie podoba mi się rosyjski rząd;)

21.01.20, 19:54
Na Zachodzie też nie znajdzie uznania - tylko trzy ministerki. Kto to widział taki mizoginizm?! Nie ma też żadnego trans- czy homoseksualisty. Przynajmniej nikt się tym nie pochwalił. Jeśli nawet są, to się ukrywają z tą zaletą. No i kilku ministrów ma wyraźną nadwagę. Premier pewnie ich wybrał, by na ich tle uchodzić za szczuplaka.wink
Obserwuj wątek
      • lubat Re: Nie podoba mi się rosyjski rząd;) 21.01.20, 20:24
        vvvvvvvvvv napisał:

> 2.lepiej sie nie chwalic aby unikinac antysemityzmu.

Antysemityzm nie ma w Rosji wzięcia, przynajmniej w sferach rządowych, politycznych czy dziennikarskich.
        Czasami oglądałem programy publicystyczne Sołowiowa (często podkreśla swoje żydowskie pochodzenie), w których na na 7-8 uczestników 4-5 jest Żydami - nie tylko z Rosji.

PS. W poście założycielskim pominąłem, że nie ma żadnego nazwiska arabskiego, czy imigranckiego, co we Francji jest nie do pomyślenia. Jeden minister z Tatarstanu się nie liczy, bo to swój, oswojony Tatar.wink
      • the-great-inuk Re: Nie podoba mi się rosyjski rząd;) 21.01.20, 21:34
        vvvvvvvvvv napisał:

> 2.lepiej sie nie chwalic aby unikinac antysemityzmu.
        =============================================

A u Niemców nadal szaleje.

Właśnie oglądałem niemieckie wiadomości w ARD.

Pokazywali urodziwego licealistę z kipą na głowie.

W szkole jest prześladowany z powodu swoich korzeni. (I kipy)

Postanowił dokopać swoim prześladowcom.

Od kilku tygodni uczęszcza do liceum w Telawiwie.

I nikt go nie prześladuje z powodu korzeni.

Jak to wytłumaczyć?

Takie życie całkowicie bez wrogów, co to za życie???

Życia bez Sado-Macho, nie mogę sobie wyobrazić!!!

--
        wpolityce.pl/polityka/364767-nasz-wywiad-mec-obara-jezeli-niemieckie-trybunaly-nie-beda-realizowac-orzeczen-polskich-sadow-nalezy-podjac-egzekucje-mienia-niemieckiego-w-polsce
    • monalisa2016 Re: Nie podoba mi się rosyjski rząd;) 21.01.20, 20:39
      Co sie dziwisz Lubat oni sa za biali tak jak niemiecka druzyna recznej pilki. smile, smile

--
      ......................................
      Ciekawe Info. www.youtube.com/watch?v=vC6piUzTd4U
      Bonaktion! Schickt die Kassenbons an die SPD - Macht bitte alle mit!!!
      www.youtube.com/watch?v=LM0D5wp3TNc
      • the-great-inuk Re: Nie podoba mi się rosyjski rząd;) 22.01.20, 11:20
        monalisa2016 napisał(a):

Bonaktion! Schickt die Kassenbons an die SPD - Macht bitte alle mit!!!
        =====================================================

W moim sklepie drukują bon na wyraźne życzenie klienta.

Gdy dokonuję zakupów w kilku różnych sklepach, jest dobrze gdy mogę się wykazać bonem.

U LIDIKA zaglądają do plecaka...

Tam u was w Szwabii drukarki drukują automatycznie makulaturę?

Bardzo proszę rozróżniać prawdziwe problemy od pseudoproblemów

A więc what is the problem?

--
        www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
    • rosjaiswiat1 Chyba warto wrocic do tematu watku :-) 22.01.20, 19:04
      Przez moja literowke temat troche zboczyl, a przeciez nie zostal wyczerpany.
      Wiec spojrzmy jeszcze raz na nowy sklad rzadu. Da sie zauwazyc dosc niezwykle zjawisko - w nim duza liczba ludzi nowego premiera, w tym 4 vice-premiera: Dmitrij Grigorenko , Aleksiej Owerczuk, Wiktoria Abramczenko, Dmitri Czernyszenko. Takie cos przy utworzenie rzadu mogl sobie pozwolic tylko jeden czlowiek w ostatnim czasie-Wladimir Putin (kiedy byl premierem). Ale z tego nie wynika, ze Miszustin jest politycznym szefem rzadu. Nie, na razie sytuacja jest inna: premierowi dano wiecej swobody w manewrowaniu, aby skutecznie realizowac zlecenia prezydenta. Wiec Miszustin bedzie odpowiadac za kazdego swojego ministra personalnie

p.s. ca 50% rzadu maja ukrainskie nazwiska. To kolejna ciekawostka. Na Ukrainie to nie uwazaja za przypadek, i boja sie, ze Putin postanowil zabrac sie za banderostan.

--
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka