Dodaj do ulubionych

Skad bierze sie moc Z|ydow?

30.01.20, 22:33
Kiedys przeczytalem zajebisty aforyzm kogos z Wielkich: Moc kobiet bierze sie ze slabosci mezczyzn.
Czyli kobiety sa mocni nasza, mezczyzn, slaboscia.
A skad bierze sie moc Zydow?
--
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
   • rosjaiswiat1 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 31.01.20, 11:18
    brat_kryzysa napisał:

    > Z historii i genów,

    Historia byla dla nich nie zbyt laskawa, wiec oni nauczyli sie , zyjac obok innych, wykorzystywac ich, i oczywiscie nic do tego nie maja geny, po prostu dobor naturalny.

    > Aszkenazi są najiteligentniejsi na świecie,

    A Ty nigdy nie zostanowiales sie nad tym, dlaczego oni stali "doskonalymi" naukowcami dopiero po tym, jak im udalo sie opanowac przeplyw pieniadza na swiecie? Czy wiesz, ze nawet jeden z "najinteligentniejszy" z nich, czyli Albert Einstein, bedac marnym uczniem w szkole, stal "genialnym" dopiero po tym, jak stal pracowac w biurze rejestracji patentow?

    > co do cech charakteru jestem bardziej krytyczny

    Rozni wsrod nich ludzi. Sa i swoloczy, sa i calkiem porzadni ludzi. Wszystko zalezy od tego, czy jest Zydem, czy zydem. Ten drugi, z malej litery, jest osoba wierzaca, i z tymi nie da sie pogadac nawet o pogodzie smile
    --
    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
    • brat_kryzysa Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 31.01.20, 14:18
     To prawda, osobiście nie mam nic do Żydów, albo ktoś jest huj albo nie taka wyznaje zasadę, cholera wie ile we mnie płynie krwi żydowskiej bo jestem tak pomieszany , że utożsamiam się tylko z rozsądkiem wink

     --
     Optyka której nie znosi cenzura
     pl.sputniknews.com
     twitter.com/kacapmsk
     alexjones.pl/
     • rosjaiswiat1 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 01.02.20, 09:31
      vvvvvvvvvv napisał:

      > A nie sa to Zydzi tylko turko-mongolskie plemie Chazarow a A.Koestler opisal ic
      > h w "13plemie"
      > Zdemaskowal to badziewie podszywajace sie pod plemiona Judy
      > za co swoi mu wpakowali olow przed jego apartmentem w Londynie.

      Chazarow mozna smialo nazywac Zydami, poniewaz o tym kto jest Zydem, a kto nie decyduje nie pochodzenie etniczne, a tylko wiara. Tak zwani etniczni Zydzi, to ci sami przedstawicieli semitckiego narodu, co i Palestynczycy, jak i inni Arabowie. I dlatego potomka Zyda z Bliskiego Wschodu nie odroznisz od Araba, jesli ubrac ich jednakowo. Zydow, ktore pochodza od Chazarow poznac mozna z pierwszego rzutu okiem, i jest oczywistym, ze ini nie maja nic wspolnego z Mongolami, ale juz z Turkami byc moze, chociaz i na nich oni nie bardzo sa podobni. Wiec, wigil, Zydzi to sekta religijna, i kazdy moze Zydem stac, zapisujac sie do tej sekty. Tak zrobila czesc Semittow na BW, i tak zrobili Chazarowie.
      --
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
      • vvvvvvvvvv Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 01.02.20, 14:31
       Chazarow mozna smialo nazywac Zydami, poniewaz o tym kto jest Zydem, a kto nie decyduje nie pochodzenie etniczne, a tylko wiara.
       ----jezeli wiara to by bylo zydzi

       Tak zwani etniczni Zydzi, to ci sami przedstawicieli semitckiego narodu, co i Palestynczycy, jak i inni Arabowie. I dlatego potomka Zyda z Bliskiego Wschodu nie odroznisz od Araba, jesli ubrac ich jednakowo.

       ----zgadza sie.

       Zydow, ktore pochodza od Chazarow poznac mozna z pierwszego rzutu okiem, i jest oczywistym, ze ini nie maja nic wspolnego z Mongolami, ale juz z Turkami byc moze, chociaz i na nich oni nie bardzo sa podobni. Wiec, wigil, Zydzi to sekta religijna, i kazdy moze Zydem stac, zapisujac sie do tej sekty.

       -----Nie koniecznie no Separdyjczyk Zydem bedzie choc zydem nie bedzie bo ma semicka krewe cokolwiek to znaczy a Chazar ma jej tyle co rzeka Wolga.


       Tak zrobila czesc Semittow na BW, i tak zrobili Chazarowie.
     • rosjaiswiat1 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 01.02.20, 09:37
      brat_kryzysa napisał:

      > Coś się pomyliłaś Ewa, sprawdź w Wiki info o Aszkenazyjczykach
      Alez nic Ewie nie pomylilo sie, i w Wiki pisze sie to samo.

      Термин происходит от слова «Ашкеназ» — семитского названия средневековой Германии, воспринимавшейся как место расселения потомков Аскеназа, внука Иафета.

      ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%88%D0%BA%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D1%8B
      --
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
       • eva15 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 01.02.20, 14:45
        To wynik wędrówki ludów, Zydzi osiedlający się na wschodzie byłi Zydami askenazyjskimi i przynieśli na te tereny swój język- jidysz, który wywodzi się z niemieckich dialektów. Później do jidysz włączono trochę słów wywodzących się z języków słowiańskich (gł. polskiego i rosyjskiego).
        • mlody774 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 01.02.20, 18:16
         Określenie Aszkenazi dotyczy Zydów ze wschodu Europy i Malej Azji o których niema żadnej wzmianki w Biblii. Żadnej bo pojawili się wieki po Chrystusie i nie są żadnymi "braćmi" w religii chrześcijańskiej, jak to np. KK Babtysci itd luba prezentować. Zydzi sefardyjscy są wspominani w Piśmie Świętym (Jude) jako jedno z 12 plemion IZRAELA. Zydzi Sawartyjscy jako grupa prześladowana przez np. Żydów Aszkenazi obecnie żyje w Somalii i okolicach.
  • mlody774 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 01.02.20, 22:13
   Zeby to zrozumieć należy najpierw wiedzieć z kad bierze się siła zorganizowanej przestępczości. Otóż z tego ze nie przestrzegają żadnych zakazów czy praw, które są mniej lub więcej przestrzegane przez resztę społeczeństwa. Czy to wyjaśnia z kad bierze się ich silą? Od początku US sprowadzanie niewolników było zakazane. A kto ich przemycał do US? Pożyczanie na procent pieniędzy jest zakazane w Piśmie Świętym , które obowiązuje w US(US Konstytucja jest na nim oparta) a kto tak właśnie pożycza pieniądze? Napadanie na inne kraje i trzymanie napadniętych w obozach koncentracyjnych było zakazane Niemca Faszystowskim(powód do walki zbrojnej całego świata przeciw Nazista), a kto założył kraj łamiąc te zasady i uwięził tych podbitych obywateli w największym obozie koncentracyjnym? itd. Wiem, są mądrale, którzy się nimi zachwycają, bo jak maja pieniądze to muszą coś robić dobrze ponoć. A jak Putin lamie ich prawa o prywatnych bankach centralnych, przez ich kontrolowanie, to czy on lamie prawa uczciwych obywateli świata, czy nie?
   • rosjaiswiat1 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? 02.02.20, 00:18
    mlody774 napisał:

    > Zeby to zrozumieć należy najpierw wiedzieć z kad bierze się siła zorganizowanej
    > przestępczości.

    Wyzszym poziomem zorganizowannosci jest sekta religijna, podporzadkowana jednemu celowi - opanowanie swiata. Przestepczosc zorganizowana ma o wiele mniej ambitny cel - zdobycie kasy, czesc z ktorej przyznacza na podkup policji i rzadzacych, a sekta religijna, celem ktorej jest opanowanie swiata, sama chce byc i policja i rzadzacym.
    --
    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
    • mlody774 Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? - odpowiem tradyc 02.02.20, 17:27
     W skrócie . Same banki w 1907 zaczęły rozprowadzając informacje ze nie maja dosyć srebra (wtedy były srebrne i złote pieniądze) na pokrycie depozytów złożonych w bankach przez prywatne osoby. Co spowodowało panikę. Wiec jak już mieli problem to sami zaproponowali rozwiązanie, którym było utworzenie FR w 1914. Czyli możliwość tworzenia pieniędzy bez pokrycia w metalach/w czym kol wiek. Europa włącznie z Rosja Carska nie mogla się nadziwić co za bzdurny system ma US i twierdzili, ze się nie utrzymana na dodatek oni nie będą przyjmować Amerykańskich pieniędzy. Wiec wywołano wielka wojnę. Europa jest zniszczona i potrzebuje zaopatrzenia wojskowego itd. Oczywiście zwraca się do Stanów, gdzie udzielają jej kredyty na zaopatrzenie w USD. I tak wprowadzono nic nie znaczącego dolara z FR do użytku codziennego. Aby się to udało przekupili zaledwie kilku ludzi w US Kongres i paru pismaków w Europie aby zrobili nagonka do wojny.
   • elka-sulzerowa Re: Skad bierze sie moc Z|ydow? - odpowiem tradyc 04.02.20, 11:37
    j-k napisał:

    > rosjaiswiat1 napisał:
    > > A skad bierze sie moc Zydow?
    >
    >
    > odpowiem tradycyjnie:
    > nie - nie z polityki i umiejetnosci sklocania innych.
    >
    > a jedynie z opanowania swiatowych instytucji finansowych.

    Zarowno opanowanie swiatowych instytucji finansowych jak i toxyczne politykowanie graja role. Nie nalezy tez zapominac o opanowaniu swiatowych srodkow przekazu informacji ...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka