Dodaj do ulubionych

A w Polsze same piekne Ukrainki...

31.01.20, 22:37
no dobra , bylem w PL 2 tygodnie...
i jedno , co sie rzucalo w oczy...
to piekne Ukrainki (nigdy ich w tym sredniej wielkosci miescie wojewodzkim nie bylo)

chodzily po dwie, lub trzy - wieczorami po ulicach...
zaprawde pieknie...

ale chlopa polskiego nie znajda...
- bo wszystko (polskie) - co mialo rece i nogi to juz dawno wyjechalo do Londynu i Dublina...
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Re: A w Polsze same piekne Ukrainki... 31.01.20, 22:47
      j-k napisał:

> no dobra , bylem w PL 2 tygodnie...
      > i jedno , co sie rzucalo w oczy...
      > to piekne Ukrainki (nigdy ich w tym sredniej wielkosci miescie wojewodzkim nie

A jak rozrozniales, kto z nich byli Rosjanki, z ukr. paszportem, a kto etniczni Ukrainki ( jesli cos takiego istnieje)?
      --
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
      • j-k Re: A w Polsze same piekne Ukrainki... 01.02.20, 12:17
        rosjaiswiat1 napisał:
        > A jak rozrozniales, kto z nich byli Rosjanki, z ukr. paszportem, a kto etniczni Ukrainki ( jesli cos takiego istnieje)?

mowily po ukrainsku, a zapewniam Cie, ze doskonale rozrozniam rosyjski od ukrainskiego...

- gdy rozumiem 90 % przekazu - to jest to jezyk rosyjski,

a gdy tylko 50 % - to jest to jezyk ukrainski smile))
            • rosjaiswiat1 Re: A w Polsze same piekne Ukrainki... 01.02.20, 16:30
              brat_kryzysa napisał:

> duzo ukrainskich pasztetow, co wiecej nie tylko widzialem wink

Z Ukrainkami dzieje sie cos dziwnego. Gdy oni mlodzi i niezamezni, oni sa dosc szczuple, i wsrod nich grubych znalezc dosc trudno. Wszystjko zmienia sie od razu po tym, jak oni wychodza za maz. Sadze, ze to na skutek tego, ze zaczynaja bardzo duzo zrec , i do tego same tluste rzeczy.
              jest nawet taki kawal o tym:
              - Dla czego ukrainskie dziewczyny sa szczuple?
              - Zeby latwej bylo im wslizgnac sie do domu przyszlego meza.
              A dlaczego od razu po tym, jak wychodza za maz, robia sie grube?
              - Zeby trudniej ich bylo z domu meza wyrzucic smile

--
              • j-k Igor, maladjec, Ty nie walnujsa. 01.02.20, 16:47
                opisalem tylko nowa rzeczywistosc w Polsze.
                jasne, ze ten milion Ukraincow w PL w koncu zobaczy kazdy na ulicach

na mnie zrobili oni/one DOBRE wrazenie.

o niebo lepsze - niz to to Twoje byle miasteczko Radomsko, przez ktore MUSZE przejezdzac w drodze do Reichu
                - gdyt przez Piotrkow Trybunalski (z racji budowy autostrady A1) przejechac sie juz nie da...
      • rosjaiswiat1 Re: A w Polsze same piekne Ukrainki... 02.02.20, 11:08
        jabbaryt napisał:

> No jest trochę tego ...

Da sie wyczuc jakas pogarde. Tylko nie wiem, czy w stosunku do Ukraincow, czy ogolnie do kobiet smile

p.s. dzieki jednemu z forumowicze przeczytalem Twoj wpis w watku borrki, i mam jedno pytanie: dlaczego uwazasz mnie za antypolskiego? Przeciez to nie jest tak. ja mam zone Polke, moi dzieci sa w polowie Polakami, juz z racji tego nie moge byc antypolskim, a to ze mam krytyczny stosunek do polskich elit, to wybacz, ale oni na to zasluzyli - to przez nich Polski Narod doznal tyle cierpien. Popatrz co dzis dzieje sie? Przeciez najgorszym wrogiem dla PiS nie jest Rosja, a tylko PO, i odwrotnie. Nawet na arenie miedzynarodowej, czyli w UE, oni nie sa razem, a po przeciwnych stronach.

--
        • jabbaryt Re: A w Polsze same piekne Ukrainki... 03.02.20, 09:41
          Pogardę to ja z kolei wyczułem w twoim dowcipie o chudych Ukrainkach.
          Ale mój tekst jest trochę niejednoznaczny a dla ciebie jako nie-Polaka jest jeszcze trudniej domyślić się o co chodzi. W slangu dyskotekowym na młode ładne dziewczyny mówi się 'towar'. Chciałem pierwotnie napisać 'jest tu trochę tego towaru', ale nie zakończyłem zdania bo faktycznie słowo towar nie każdemu się może podobać. Natomiast Polacy wychowani na Franku Kimono, mogliby się domyślić końcówki.
    • j-k Igor - Twoja ojczysta ziemla jest Ukraina. 03.02.20, 14:19
      - co widac,

tyle, ze Ukraina Wschodnia - gdzie mowi sie po rosyjsku - a tozsamosc narodowa pozostaje tam niejasna.

nie robie Ci z tego wyrzutu.

tylko nie wiesz jak sobie poradzic z "istinna" Ukraina

ale pociesze Cie.

- my, Paliaki, tez nie wiemy smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka