Dodaj do ulubionych

Rosja w PACE: Demokracja i wolność za grosz

19.02.20, 18:40
W kwietniu 2014 r. Rosji odmówiono prawa głosu w PACE. W latach 2016–2018 Federacja Rosyjska przestała płacić składki członkowskie do budżetu organizacji z powodu nieuczestniczenia delegacji w posiedzeniach PACE. Ale w maju 2019 r. Minister spraw zagranicznych Ławrow spotkał się z niemiecką minister spraw zagranicznych Haiko Maas, aw wyniku spotkania uzgodniono, że Rosja powinna wrócić do PACE. Z inicjatywy Niemiec w czerwcu przyjęto rezolucję PACE w sprawie powrotu delegacji rosyjskiej do PACE.
Niemcy i Rosja mają bardzo bliskie powiązania handlowe i gospodarcze, a gospodarka Niemiec, w niektórych krytycznych obszarach, jest powiązana z sukcesem międzynarodowych projektów Rosji. Dlatego Niemcy nie próbują zepsuć stosunków z Rosjanami, a wręcz przeciwnie, nawet kompromisów w celu utrzymania stabilności gospodarczej. Gospodarka Niemiec, w dużym stopniu zależna od eksportu, znajduje się obecnie w trudnej sytuacji. Potwierdzony jest słaby wzrost PKB w porównaniu do ostatnich lat. Niemcy, skoncentrowani na wewnętrznej stabilności, nie będą chcieli stracić rosyjskich projektów, które przynoszą dobre dywidendy. Posłowie, którzy głosowali za powrotem rosyjskiej delegacji, zmienili podstawowe wartości społeczeństwa demokratycznego i zdradzili kluczowe cele Rady Europy. A w zamian na co? Oczywiście finansowanie organizacji przez Federację Rosyjską (za udział w PACE). Co gorsza, niektórzy posłowie z partii «Alternative to Germany», którzy (podobnie jak sama partia) są otwarcie prorosyjscy i lobbują na rzecz interesów Rosji.
Moskwa ma doskonałe umiejętności i zdolność do niszczenia demokracji. Rosja zbudowała mur kłamstw wokół aneksji Krymu, wojny na wschodniej Ukrainie, niezależnego międzynarodowego śledztwa w sprawie politycznego zabójstwa Borysa Niemcowa i katastrofy malezyjskiego Boeinga, a także naruszenia praw człowieka. Wszystko to powinno być przyczyną wydalenia Rosji z PACE, jako najbardziej agresywnego i nieodwracalnego naruszyciela międzynarodowych norm oraz celów i standardów organizacji.
30 stycznia 2020 r. PACE przyjął rezolucję w sprawie statusu procedury monitorowania, w której stwierdza się zakończenie aneksji Krymu przez Federację Rosyjską. Rezolucja PACE zobowiązuje Federację Rosyjską do pełnego wdrożenia porozumień Mińskich, położenia kresu interwencji wojskowej i zaprzestania wspierania nielegalnych grup zbrojnych we wschodniej Ukrainie. PACE prawnie zobowiązuje Rosję do zawieszenia aneksji Krymu, Osetii Południowej i Abchazji.
Według raportów pozarządowej organizacji Human Right Watch na lata 2019 i 2020 rosyjskie władze nadal kpią z Tatarów krymskich na Krymie, prześladując ludzi w sfabrykowanych sprawach. Według raportów Amnesty International, międzynarodowej organizacji pozarządowej, prawa człowieka są stale łamane, zarówno w Rosji, jak i czasowo okupowanych na Krymie. Rezolucja Zgromadzenia Ogólnego ONZ w sprawie ochrony praw na okupowanym Krymie przyjęta w grudniu 2019 r. Rosja nie wdrożyła żadnej rezolucji PACE wyraźnie odnoszącej się do łamania praw człowieka na okupowanym Krymie.
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: Rosja w PACE: Demokracja i wolność za grosz 19.02.20, 19:26
   sebastbear wiesz czym jest PACE, wiesz dlaczego Trump wystapil z praw czlowieka w ONZ+ecie?
   Jak brakowalo pieniedzy bankructwo zagladalo im w oczy w PACE Rosja byla dobra, spelnili wszystkie zyczenia jak Rosja wplacila to teraz podnosza znowu nosy? Pod czyim naciskiem? Polski i krajow nadbaltyckich? Czym jest ONZ? Odnosze wrazenie ze nie ma potrzeby pisac, czas by w koncu te skorumpowana organizacje zlikwidowac albo zreformowac i wyrzucic stare skorumpowane Seilschaften/kliki.

   --
   Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
   www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
  • rosjaiswiat1 Demokracja....he,he 19.02.20, 19:39
   - Ciekawo, czy pamietali o demokracji na zachodzie, gdy spadali bomby na Belgrad, a swieta dla Serbow ziemia byla odebrana, i oddana tym, kogo Serbowie w swoim czasie uratowali przed zaglada i ktore zapomnieli o tym, co dla nich bylo zrobiono.
   - Ciekawo, czy pamietali na zachodzie o demokracji, gdy islamuski niszczyli Libie pod parasolem zachodnich bombowcow?
   - Ciekawo, czy pamietali na zachodzie o demokracji, gdy na Ukrainie garstka nacjonalistow - banderowcow dokonywala przewrotu, i znow pod parasolem zachodnim?

   Wiec jakie prawo moze zachod zarzucac cokolwiek Rosji?
   1. Krym zabrala z powrotem? Przeciez tego chcieli mieszkancy Krymu. Wiec demokracja okazala sie gora!
   2.Rosja nie wdroza porozumienia z Minsku? A przeciez Rosja nie jest strona konfliktu, a w Minsku miala ta sama role, co i Niemcy z Francja.A zobowiazana do wdrozenia porozumien z Minsku jest banderowska Ukraina, ktora cieplym moczem leje na to, co sama podpisala. I robi to tak tylko dlatego, ze zachodnia "demokracja" jej na to pozwola.
   3. Rosja lamie prawa czlowieka na Krymie? Mieszkancy Krymu nie moga po dzien dzisiejszy uwierzyc w to, ze ich nie spotkal los tych, kto pozostal sie na Ukrainie pod rzadami banderowcoww. To na banderowskiej Ukrainie sa lamane prawa czlowieka. To tam zabijaja wszystkich, kto ma odwage mowic cos przeciwko banderowskiej swoloczy, i zaden zabojca nie odpowiedzial za swoje morderstwa.

   Wiec, drogi gosciu, nie pizdzi o demokracji, bo ty nie masz pojecia o tym, czym demokracja jest. Wlazic w doope Ameryce, to nie demokracja, a tylko wlazidoopstwo.

   --
   https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
   • walter622 Re: Demokracja....he,he 19.02.20, 20:04
    rosjaiswiat1 napisał:

    > tam zabijaja wszystkich,

    A może ten obrońca demokracji napisał o odeskiej masakrze 2.05.2014 r. ?
    Nie pamiętam by jakikolwiek zachodni polityk wypowiedzał się na temat tej
    zbrodni.

    www.youtube.com/watch?v=KA10iTmAYnk
  • walter622 wiedza za grosz 19.02.20, 19:48
   sebastbear napisał:

   > spotkał się z niemiecką minister spraw zagranicznych Haiko Maas

   Do tej pory byłem pewien, że Heiko Maas jest facetem. A tu nagle ...
   Czy można poważnie traktować gostka, który nawet nie wie jakiej płci jest
   minister spraw zagranicznych Niemiec ?
   Kompletna żenada.


   www.youtube.com/watch?v=4srCyxXp9Eo
   • rosjaiswiat1 Re: wiedza za grosz 19.02.20, 19:54
    walter622 napisał:

    ..
    > Czy można poważnie traktować gostka, który nawet nie wie jakiej płci jest
    > minister spraw zagranicznych Niemiec ?
    > Kompletna żenada.


    Zadaniem tego gostka bylo rzucic goowno na wentylator. Co on i zrobil smile

    --
    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
      • rosjaiswiat1 Re: Игор, Годовщина .... 19.02.20, 21:02
       Ja zauwazylem tam ten watek, i kilka razy chcialem tam zabrac glos, ale za kazdym razem nie moglem przelamac siebie. To smutna rocznica dla tych wszystkich, kto byl tam i zostali przez Gorbatego zdradzone. Przeciez my wiemy jak tam bylo naprawde. Wiemy jak naprawde traktowali radzieckich zolnierze zwykli Afgancy. Wiemy, ze 18 - 20 letnie chlopaki, zolnierze Armii radzieckij, bez broni, mala grupa, najczesciej dwojkami, chodzili na bazary, po sklepach i prosto tak, zeby pospacerowac po miastu, lub do pobliskiego kiszlaku. I nic zlego nie dzialalo sie. Miejscowi byli przyjazni. Niech Amerykanie sprobuja robic to samo. Ich od razu Afgancy porazrywaja na kawalki, i dlatego Amerykanie i ich przydupaski (niestety Polacy rowniez), jesli wychodza poza mury bazy, to poruszaja sie tylko duza grupa, pod oslona pojazdow opancerzonych i uzbrojone po zeby, a i tak boja sie kazdego napotkanego Afganca.
       Wiec, walter, nie bardzo mi sie chce czcic ta rocznice.
       --
       https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
   • lubat Re: wiedza za grosz 19.02.20, 19:56
    walter622 napisał:

    > Czy można poważnie traktować gostka, który nawet nie wie jakiej płci jest
    > minister spraw zagranicznych Niemiec ?
    > Kompletna żenada.

    Walter, nie przesadzaj! Demokracji zachodniej zwisa i powiewa, czy facio ciupcia (i kogo), czy sam jest ciupcianywink
    Pewnie dlatego gostkowi płeć ministra nie zaprząta uwagi.
    • monalisa2016 Re: wiedza za grosz 19.02.20, 20:10


     > walter622 napisał:
     >
     > Czy można poważnie traktować gostka, który nawet nie wie jakiej płci jest
     >
     > minister spraw zagranicznych Niemiec ?
     > Kompletna żenada.
     >
     Cytat:
     "Minister spraw zagranicznych Ławrow spotkał się z niemiecką minister spraw zagranicznych Haiko Maas,... "

     W Sodomie i Gomorze gender obowiazujesmile czyli bez wzgledu na plec uzywa sie -innen np. genderinnen (z rodzaju meskiego robi sie rodzaj zenski). Wiec co wymagac od zgenderyzowanego gostka, normalnosci, poprawnosci?

     Rosja nalezy do Europy i z nia chcemy zyc w zgodzie oraz wspolpracowac!!!
     Jak dotychczas Putin byl/jest gwarantem pokoju, co by bylo gdyby wedlug woli Polakow za wielka woda bylaby wybrana Clinton, ile bomb by zaliczyla Polska, istniala by jeszcze gdyby?
     --
     Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
     www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
     • monalisa2016 Re: wiedza za grosz 19.02.20, 20:13
      To n ie bylo do Waltera tylko do zaczadzonego propaganda nienawisci gostka zakladajacego ten watek.

      --
      Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
      www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
  • monalisa2016 Re: Rosja w PACE: Demokracja i wolność za grosz 19.02.20, 19:55
   Demokracja w Unii, no, no za krytyke jej mozna wyladowac na trzy lata w wiezieniu, tak jakby wolnosc slowa, wolnosc krytyki nic nie znaczyla, ot demokracja!

   --
   Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
   www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
   • rosjaiswiat1 Ja wiem czyja to sprawka.. 19.02.20, 22:31
    lubat napisał:

    > Czy to możliwe, że rosyjskie służby (w domyśle: specjalne) zostały zamordowane?

    To jest mozliwe, a za zabojstwem stoi ktos z forum Swiat, czyje imie na razie nie moge podac ze wzgledu na dobro sledztwa, ktore jest prowadzone w glownej kwaterze gazety.pl w Tworkach.
    --
    https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
    • monalisa2016 Re: Ja wiem czyja to sprawka.. 20.02.20, 00:03
     Czy to o Chinach obecnie, czy o Trumpie, czy o Putinie i Rosji gazeciny przescigają się z "informacjam"i tak jakby czytelnik był głupszy od ich redachtorków, no cóż czytelnik nie jest tak głupi jak sobie skorumpowani redachtorkowie myślą więc czytelnik nie klika, nie kupuje, nie prenomeruje szmiry do tego stopnia że obecnie nasza pani chce dofinansowywać z naszych podatków bankrutujące wydawnictwa. Ządali 600 milionów euro w koncu musieli przystać chyba na 60 milionach. Gdyby nie poczekalnie u lekarzy, fryzjerów czy innych gabinetach ciekawa byłabym ile nakładów by drukowali?

     Tu chwalę BoJo za BBC i likwidację przymusowego utrzymywania ich przez podatnika! Podoba mi się tu on ma wielki plus od mnie!

     Od lat nie ogladam TV maszynerii ogłupiania spoleczeństw, nie klikam na maistreamy i nie daję im zarobić.
     Są inne zródła, inne sposoby pozyskiwania informacji niż TV czy maistreamy.

     --
     Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
     www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
  • monalisa2016 Re: Rosja w PACE: Demokracja i wolność za grosz 20.02.20, 01:32
   PACE niech pozamiata przed swoimi drzwiami zanim zacznie krytykować innych, co zrobili z Europy, co sprowadzili do niej, że mamy z spokojnych państw zrobioną Bonanze czyli dziki zachód. Hanau strzelanina z wieloma ofiarami (8) przed arabskim barem. Nie jest to pierwsza strzelanina powoli jest to codzienność taką jaką do tej pory do roku 2015 nie znaliśmy.

   www.mmnews.de/vermischtes/139152-anschlag-hanau-8-tote-nach-schuessen
   --
   Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
   www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka