Dodaj do ulubionych

Rosja zarznie łupki ?

06.03.20, 20:58
To może stworzyć efekt domina z ciekawymi konsekwencjami
www.rt.com/business/482499-opec-russia-oil-production-cut/

--
Optyka której nie znosi cenzura
pl.sputniknews.com
twitter.com/kacapmsk
alexjones.pl/
Obserwuj wątek
    • j-k nie zarznie . 07.03.20, 08:24
      Rosja (w. przeciwinstwie do olbrzymich zasobow gazu) - ma ograniczone zasoby ropy i za kilka,

najdalej kilkanascie lat, sama je wkrotce dla siebie zacznie oszczedzac:
      .
      .tvn24bis.pl/surowce,78/ropa-z-iranu-wroci-na-swiatowy-rynek-kto-zyska-a-kto-straci,562191.html
      • brat_kryzysa Re: nie zarznie . 07.03.20, 10:48
        Rosja ma ogromne zasoby słodkiej ropy w łupkach a tej konwencjonalnej na wiele lat i może sobie pozwolić na obniżenie cen poniżej kosztów wydobycia z większości amerykańskich złóż łupkowych które są dziś obciążone ogromnym długiem a wiele z nich na granicy opłacalności. Czasowy upadek cen ropy porządnie rąbnie w tą branże a skutki będą dalekosiężne, później rynek ropy będzie należeć do tradycyjnych producentow

--
        pl.sputniknews.com
        twitter.com/kacapmsk
        alexjones.pl/
    • brat_kryzysa Re: Rosja zarznie łupki ? 08.03.20, 20:17
      Lubię mieć rację i mam nadzieję że ja mam big_grin.
      www.kierunekchemia.pl/artykul,72651,zdaniem-andrzeja-szczesniaka-lupkowa-goraczka-zlota.html?fbclid=IwAR1IboIWnRNZQJaNnikhLxUiRHbhaKM6qClMB_TeFYbo8Nkmr1RDSupyakI
      --
      pl.sputniknews.com
      twitter.com/kacapmsk
      alexjones.pl/
          • rosjaiswiat1 Re: Rosja zarznie łupki ? 08.03.20, 22:44
            brat_kryzysa napisał:

> W tym

Ja nadal nie wiem w czym Ty masz racje. Ja nie zauwazylem, zeby Ty, przed okazaniem sie informacji, ze Rosja nie zgadza sie zmniejszyc wydobycie ropy, cos o tym pisal.
            Wiec moje pytanie nadal aktualne: w czym Ty masz racje? Pytam bez zadnej zlosliwosci, a tylko ze zwyklej ciekawosci.

--
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
              • j-k nie zarznie... 10.03.20, 11:31
                brat_kryzysa napisał:
                > A jakie to ma znaczenie ?
                > Uważam, łupki solidnie oberwa choć o tym wcześniej nie było mowy

nie oberwa.

rozwijajaca sie gospodarka Chin i Indii lapczywie lyknie kazda ilosc taniej ropy.
                • brat_kryzysa Re: nie zarznie... 10.03.20, 19:32
                  Już zaczęły padać firmy łupkowe w USA, myślę że conajmniej połowa łupków wypadnie z rynku

--
                  pl.sputniknews.com
                  twitter.com/kacapmsk
                  alexjones.pl/
                    • eva15 Re: nie zarznie... 11.03.20, 00:37
                      Eeee tam, wirus dziesiątkuje ludzi starszych i schorowanych, więc jeśli się rozszerzy, to będzie wielkim odciążeniem dla systemów emerytalnych Zachodu, ale także dla Chin czy innych Indii. .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka