Dodaj do ulubionych

Piękny propagandowo chiński gest dla EU

12.03.20, 22:36
We Włoszech wirus szaleje, trup ściele się gęsto, panika rośnie. EU jak zawsze guzik potrafi zrobić, gdy przyjdzie, co do czego. Bronią EU są narady i dyskusje...

W tej sytuacji Chiny wysyłają do Włoch samolot z lekarzami, specjalistami od wirusa i z 30 tonami materiałów medycznych. Chiny pomogą bezradnej wobec nieszczęścia we Włoszech EU...

next.gazeta.pl/next/7,173953,25785204,koronawirus-z-chin-do-wloch-leci-specjalny-samolot-na-pokladzie.html#s=BoxMMt3
Obserwuj wątek
      • rosjaiswiat1 Re: Liczę na ruch Rosji! 12.03.20, 23:31
        eva15 napisała:

> Liczę na to, że Rosja dołączy bdo chińskiej pomocy dla Włoch. Albo jeszcze lepi
        > ej - pomoże Niemcom, bo tu szykuje się podobna apokalipsa jak we Włoszech.

A pamietam jak Ty mnie wysmiala, gdy ja napisalem, ze Rosja moze pomoc Niemcom w walce z korona wirusem. Cos zmienilo sie w miedzyczasie? smile

--
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
        • rosjaiswiat1 Re: To psi obowiazek Chin :-) 12.03.20, 23:44
          eva15 napisała:

> Chińcvzycy sugerują ponoć, że ten wirus u nich nie powstał....

A jakie to ma znaczenie, co tam Chinczycy sugeruja? Caly cywilizowany swiat dobrze wie, ze ten wirus powstal w Chinach. smile

p.s. tak naprawde tu nie ma o czym dyskutowac. Gest rzeczywiscie jest bardzo dobrym posunieciem i doskonale wpisuje sie do tej "teorii", ktora powstala w mojej glowie na podstawie moich ciezkich przemyslen, ktorymi ja podzielem sie w swoim watku. Mam nadzieje, ze zostali przez Ciebie zauwazone smile

--
          https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
          • elka-sulzerowa Re: A tymczasem 13.03.20, 00:41
            Nie wpuszczono wloskiego statku Costa Magica do portu na Martynice.
            Statku nie wpuszczono tez w St. Lucia i Grenadzie ...
            Na pokladzie jest okolo 2500 pasazerow ... 5 osob chorych z tego u dwoch potwierdzono Corona virus.
    • lubat Re: Piękny propagandowo chiński gest dla EU 13.03.20, 09:54
      Czy zwróciliście uwagę na to, jak mało jest przypadków zachorowań na koronowirusa w Rosji? I właściwie wszystkie przywleczone z Chin lub Włoch. Wczoraj słyszałem opinię, że to głównie zasługa ministerki Skworcowej, która od wielu lat inwestuje miliardy podstawową opiekę zdrowotną. No i rządu, który daje tę kasę.
      • walter622 statystyka 13.03.20, 11:52
        lubat napisał:

> Czy zwróciliście uwagę na to, jak mało jest przypadków zachorowań na koronowirusa
        > w Rosji?

"Всего в России зарегистрировано 34 случая заболевания новым типом коронавирусной инфекции: 31 случай заболевания граждан России, вернувшихся из-за рубежа, 2 случая заражения граждан Китая, один заболевший гражданин Италии.
        Из них выписаны по выздоровлению два гражданина Китая, один гражданин России."

www.interfax.ru/russia/698860
        "В Белоруссии число больных коронавирусом выросло с 12 до 21 человека,"

www.interfax.ru/world/698870

• walter622 Re: statystyka 13.03.20, 12:10
          lubat napisał:

> Czy zwróciliście uwagę na to, jak mało jest przypadków zachorowań na koronowirusa
          > w Rosji?

www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
          news.mail.ru/story/incident/koronavirus/
    • jabbaryt Re: Piękny propagandowo chiński gest dla EU 17.03.20, 14:34
      a tymczasrem Niemcy zajumali Włochom dostawę chińskich maseczek.:
      Dla porównania:

forsal.pl/swiat/chiny/artykuly/1459613,w-rzymie-wyladowal-samolot-z-pomoca-medyczna-z-chin.html

tysol.pl/a44836-Europejska-jednosc-Wlochy-zamowily-maseczki-z-Chin-Niemcy-zajeli-je-dla-siebie

www.stefczyk.info/2020/03/16/tak-w-praktyce-wyglada-unijna-solidarnosc-niemcy-blokuja-dostawe-maseczek-do-wloch/

Niemieckie złodziejstwo jest uber alle.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka