Dodaj do ulubionych

Korona swirus

29.03.20, 04:53
Ma symptomy falszywej fkagi.

youtu.be/MWrIx3nnmU0
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Re: Korona swirus 29.03.20, 13:22
      vvvvvvvvvv napisał:

> Ma symptomy falszywej fkagi.

Ja o tym pisze praktycznie od poczatku tej epidemii. Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze ta choroba istnieje, i zbiera swoje zniwa, ale ona nie jest bardziej grozna niz inne choroby, ktore zabijaja rok w rok setki tysiecy ludzi na calym globie. Komu zalezy na tym, zeby swiat wpadl w histerie moge tylko domyslac sie , ale obraz jest tak skomplikowany, a ilosc panstw, z calkiem roznymi interesami, uczestniczacych w tej aferze, tak duza, ze na pewno nie ma jednego celu, nu chyba ze wszystkim zalezy na wyzerowaniu wspolczesnego systemu. A jesli tak, to prawdziwa wojna dopiero przed nami. Bo gdy oglosza koniec "pandemii", zacznie sie podzial swiatu od nowa.

--
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
      • vvvvvvvvvv Re: Korona swirus 29.03.20, 18:16
        100% racji co piszesz. Strach sie bac co nas czeka w niedalekiej prztszlosci, moze nawet by bylo lepiej odejsc przez ten koronaswirus mix s center e tego dnia innego juz swiata spodzieeac.
        Oglaszanych pandemic w przeszlosci bylo juz wiele przeszly a nadejsciem wiosny, ale wyglada na to ze ta koronaswirus zostala juz lepiej zaprogramowana.
        • the-great-inuk Re: Korona swirus 29.03.20, 18:59
          vvvvvvvvvv napisał:
          wyglada na to ze ta koronaswirus zostala juz lepiej zaprogramowana.

a.Przodująca chińska technologia.

b.Przodujące chińskie zarządzanie.

--
          www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
      • walter622 Czytanka dla Igora 29.03.20, 22:21
        rosjaiswiat1 napisał:

> Ja o tym pisze praktycznie od poczatku tej epidemii.

Bardzo ciekawa analiza i trafne wnioski odnośnie epidemii..
        Niestety w j. rosyjskim - można ostatecznie zguglować.
        Streszczając w kilku słowach - puzle nie pasują !!!

rusvesna.su/news/1585462509
        • rosjaiswiat1 Dzieki, Walterze, ale dla mnie to nie nowosc! 29.03.20, 22:37
          walter622 napisał:

> Bardzo ciekawa analiza i trafne wnioski odnośnie epidemii..

Walter, przeciez to jest dokladnie to, o czym ja caly czas pisze.

Наиболее недостоверная характеристика, как я вижу, — это количество зараженных. Потому что везде применяют разные системы подсчета. Одни целенаправленно обследуют всех заболевших с признаками ОРВИ, другие смотрят только самых тяжелых, третьи — умерших, четвертые — группы риска, пятые изучают небольшие группы случайных людей. И нигде не обследуют всех граждан подряд. Плюс во многих странах или регионах просто не тестировали на COVID-19 из-за отсутствия тестов.

To staralem sie przekazac Ewie, zeby ja i innych uspokoic.

Здесь также возможны варианты, существенно меняющие картину в локальных кластерах, потому что в группу умерших ОТ коронавируса кое-где вносят умерших С коронавирусом.

I na to rowniez zwracam caly czas uwage, i nawet do Ciebie to pisalem. I pisalem to wszystko duzo wczesniej, niz okazal sie tekst tego fachowca.

-------
            • rosjaiswiat1 Re: Dzieki, Walterze, ale dla mnie to nie nowosc 29.03.20, 23:02
              walter622 napisał:

> Wręcz przeciwnie. To, że takie błędy są popełniane musi budzić niepokój.

Walter, tu nie chodzi o bledy, a tylko o mozliwosci kazdego panstwa z osobna. Zeby zrobic testy na jak najwiekszej grupie z populacji, sa potrzebne bardzo duze resursy, i testy to tylko czesc kosztow. Potrzebne sa laboratoria, odpowiednie dachowce, a to kasa, bardzo duza kasa. A w ostatnich dzieciacieleciach w wielu krajach na swiecie nastapila "optymizacja" kosztow na wszystko, co dotyczy publicznej sluzby zdrowia. Czyli po prostu wydawalo sie mniej kasy, zamykali sie szpitale, ksztalcilo sie co raz mniej lekarze, a i ci woleli pracowac w prywatnych klinikach. Wiec bledy byli popelnione, ale duzo wczesniej.

--
              • rosjaiswiat1 Walter, a swoja droga 29.03.20, 23:12
                Przeciez jeszcze wczoraj Ty starales sie mnie przekonac do tego, ze sytuacja jest bardzo powazna, a ja wczoraj pisalem do Ciebie praktycznie to samo, co dzis Ty zalinkowales. Wiec co zmienilo sie?

To Twoj post:
                forum.gazeta.pl/forum/w,154812,169651928,169651928,Bialorus_bez_koronawirusa.html?p=169654139
                A to moja odpowiedz:
                forum.gazeta.pl/forum/w,154812,169651928,169651928,Bialorus_bez_koronawirusa.html?p=169654255
                --
                • walter622 a swoją drogą 30.03.20, 13:59
                  rosjaiswiat1 napisał:

> Wiec co zmienilo sie?

Nic się nie zmieniło.
                  Nie jestem autorem tego artykułu. Nadal uważam, ze sytuacja jest bardzo poważma.
                  Na dodatek jesteśmy zasypywani mało wiarygodną informacją, sprzyjającą panice.
                  • rosjaiswiat1 Re: a swoją drogą 30.03.20, 15:16
                    walter622 napisał:

> Nic się nie zmieniło.

Juz widze, ze rzeczywiscie nic smile

> Nie jestem autorem tego artykułu. Nadal uważam, ze sytuacja jest bardzo poważma

Tym nie mniej Ty poleciles ten artykl, ktory stwierdza cos innego.

> Na dodatek jesteśmy zasypywani mało wiarygodną informacją, sprzyjającą panice.

I Ty dokladasz swoje trzy grosze, lekko zmieniajac sens tego, co sam wklejasz. smile

--
                      • rosjaiswiat1 Re: a swoją drogą 30.03.20, 16:12
                        walter622 napisał:

> Nie "poleciłem" , lecz Tobie dedykowałem - istotna różnica.

dedykować «poświęcić komuś utwór literacki, muzyczny lub dzieło sztuki, umieszczając w nim lub na nim dedykację»

Walter, ty mozesz dedykowac komukolwiek cudzy tekst . Ty mozesz go polecic, co i zrobiles, nadajac tytul swojemu postowi: "Czytanka dla Igora". Gdyby to Ty byl autprem tego artykulu, to moglby ja uznac, ze dedykujesz go mnie, a tak ja moge uznac tylko jedno -Ty ten artykul poleciles mnie.
                        A juz sam tekst postu nie pozostawia watpliwosci -Ty po przeczytaniu zalinkowanego tekstu nabrlaes sporo watpliwosci, a sam tekst uwazasz za bardzo wartosciowy: "Bardzo ciekawa analiza i trafne wnioski odnośnie epidemii.."
                        --
    • monalisa2016 Re: Korona swirus 29.03.20, 19:59
      Unia ma nowe logo, logo mycia rak przez szefowa.smile

www.youtube.com/watch?v=sLa_QiWulPE

Czy to nie piekne zmywanie "brudow" z wlasnych rak? smile

--
      Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
      www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
      • vvvvvvvvvv Re: Korona swirus 29.03.20, 21:14
        Obawiam sie ze mumi jewropejskiej juz mycie rak nie pomoze. Tam trzeba by wyprac mizuki wszystkim komisarzom I zdezynfekowac trutka na szczury.Ta mumia to najwieksze zaraza jaka kiedykolwiek nawiedzila Europe.
        Dogorywa ale pocieszajace jest to ze smierc bedzie miec piekna.
        Przyszlosc swietlana Europy to panstwa narodow z wlasna burokracja a nie z obca.jak teraz w mumi.
        • monalisa2016 Re: Korona swirus 29.03.20, 21:25
          Zerknijcie jaki unijny urzad opublikowal te wideo, ano "European Commission" czyli urzed szefowej unii.
          Mycie rak przez ta dame przypomina mi Pontius Pilatus.

--
          Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
          www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
            • boavista4 Re: Korona swirus 29.03.20, 21:59
              Der Internationale Römische Chor hat soeben eine Neuinterpretation des Gefangenenchors aus Nabucco online gestellt. Die Idee dahinter war, dass jedes Chormitglied von seinem zu Hause aus mit seiner individuellen Interpretation einen Beitrag leistet. Durch die technische Zusammenführung am Handy entstand dieses Meisterwerk.
              Der Chor bittet um eine größtmögliche Verbreitung.

youtu.be/JTVXEGIS3LE
    • vvvvvvvvvv Re: Korona swirus 31.03.20, 06:56
      Depopulacja,

Bylem tam lata temu wstecz. Elberton, Georgia USA. Pomnik. Produkt chorej wyobrazni pomyslalem wtedy jeden z wielu poronionych pomyslow na tym padole.
      Czy te przykazania sie realizuja przy pomocy obecnego koronaswirusa
      czy tez mam nadzieje proba ktora spali na panewce?

youtu.be/JxDAv9VJqjY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka