Dodaj do ulubionych

Dostalem maila od redakcji gazeta.pl

01.04.20, 13:52
W nim zagrozili mnie, ze forum bedzie zamkniety, jesli na nim nadal bedzie pisac sie o Rosji i Putinie pozytywnie.
Wiec zalecili:
1. Gdy pisze sie o Rosji, trzeba dodawac, ze w niej panuje dyktatura, i ona stanowi zagrozenie dla calego swiatu.
2. Gdy pisze sie o Putinie, koniecznie trzeba wspominac, ze on pochodzi z KGB i ze jego rece sa po lokcie we krwi.

W zwiazku z tym apeluje do wszystkich forumowicze dostosowac sie do tych zalecen redakcjii gazeta.pl

--
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
Obserwuj wątek
    • walter622 1.04. 01.04.20, 14:51
      rosjaiswiat1 napisał:

> W nim zagrozili mnie, ze forum bedzie zamkniety, jesli na nim nadal bedzie pisac
      > sie o Rosji i Putinie pozytywnie.

Ponury dowcip.
      Niestety, zbyt bliskie prawdzie by było śmiesznie.
      Na sąsiednim forum (kloaczny dołek, zwany "Świat") wszystkie wpisy wypowiadające się
      pozytywnie o Rosji i Rosjanach są natychmiast kasowane.
    • boavista4 Re: Dostalem maila od redakcji gazeta.pl 02.04.20, 03:25

igor, jak wiesz , ja zawsze pisze o zlowrogim Putinie i Imperium Dobra za Oceanem, a wiec juz dawno pasuje do wymogow Gazety dla Tubylcow, pomimo tego nie moge zalozyc watku na najwspanialszym Forum Swiat.
      Dobrze byloby gdybys zaklozyl swoje forum na FB , albo w przy innej gazecie. Daj o tym wiadomosc, bo Twoje wiadomosci sa czesto ciekawe.
    • rosjaiswiat1 To oczywiscie byl zart 02.04.20, 20:38
      Jesli kogos mnie udalo sie nabrac, to bardzo ciesze sie, bo wlasnie to i bylo moim zamiarem, wiec przepraszac nie mam zamiaru.

A wiecie skad mialem pomysl na taki zart? Bo kiedys ja rzeczywiscie otrzymalem maila, w ktorym mnie bardzo stanowczo radzono, zeby przestalem pisac o Zydach i... Ukrainie po majdanie.

--
        • rosjaiswiat1 Re: Aaaaa jednak .... wiec i ja 02.04.20, 21:51
          amg10 napisał(a):

> mialem dobre przeczucie.

Ale miales na poczatku watpliwosci.

> To co wzmocnilo to przeczucie to ta jezykowa Twoja potyczka. Rozne jezykowe pot
          > yczki zdarzja Ci sie tu na forum - ale to nie ma zadnego znaczenia.

Jezyka polskiego uczyllem sie ze sluchu, a polskiej ortografii, czytajac "NIE" Urbana. I caly czas sie ucze, w czym mnie pomaga eva15.

--
          • the-great-inuk Re: Aaaaa jednak .... wiec i ja 02.04.20, 22:24
            rosjaiswiat1 napisał:

>
            > Jezyka polskiego uczyllem sie ze sluchu, a polskiej ortografii, czytajac "NIE"
            > Urbana. I caly czas sie ucze, w czym mnie pomaga eva15.
            =========================================================

Ja Urbana bardzo szanuję,

Mimo, że jest Rz i Clounem.

Zorganizował w swoim czasie Pomoc Zimową dla bezdomnych pod mostami Potomacu.

--
            www.youtube.com/watch?v=7nesCqHSvGM&feature=youtu.be W związku z II amokiem rządu polskiego, rząd niemiecki wypłaca natychmiastowe premie dla Rodaków którzy natychmiast spakują walizki.[Dotyczy także Potomków Plemienia Osmanów]
          • amg10 Re: Aaaaa jednak .... wiec i ja 02.04.20, 23:47
            rosjaiswiat1 napisał:

> Ale miales na poczatku watpliwosci.

Tak jest. Ale po Twoim wpisie:

I wyslalem ze skrzynki pocztowej gazety.pl list do siebie? czyli sugerujesz, ze zlamalem cudza skrzynke, i w ten sposob posadzasz mnie o dokonanie przestepostwa, sciganego z urzedu?

sam nie wiedzialem co tym myslec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka