Dodaj do ulubionych

Jestem z Ławrowem d’accord

14.05.20, 00:38
Jestem z Ławrowem d’accord, czyli zgadzam się z tym, co mówi w obliczu korona wirusa:

USA nie chcą transparentności swojej wojskowej aktywności biologicznej na całym świecie, oświadczył rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow. (...)

Oczywiście, teraz ten problem jest coraz bardziej palący. I niechęć USA do zapewnienia transparentności swojej działalności wojskowo-biologicznej w różnych regionach świata nasuwa pytanie, co tak naprawdę się zatem dzieje i jakie cele realizują (USA – red.)”

pl.sputniknews.com/swiat/2020051312404055-lawrow-usa-nie-chca-transparentnosci-odnosnie-swojej-broni-biologicznej-sputnik/
Obserwuj wątek
    • rosjaiswiat1 Je suis d'accord avec Lavrov :-) 14.05.20, 00:52
      eva15 napisała:

> Jestem z Ławrowem d’accord, czyli zgadzam się z tym, co mówi w obliczu korona w
      > irusa:

Te pytnia zadawane Amerykanom juz od dosc dawno, i nie tylko Rosjanie o to pytaja. Chiny rowniez ciagle tym tematem interesuja sie.

--
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/pa/hf/j2ro/awnkSxzhPXyUPxp95X.jpg
      • eva15 Re: Je suis d'accord avec Lavrov :-) 14.05.20, 01:00
        Wiem, obserwuję sytuację od dawna, bo uważam, że to jest metoda prowadzenia współczesnych wojen. Bez armii, nalotów, zajmowania krajów... Wchodzimy w nową fazę.
        Zauważyłam też kilka lat temu, że Rosja skarżyła się na biologiczne US-laboratoria usytuowane w Gruzji tuż przy granicy z Rosją...
        Gdziekolwiek jest US-armia i jej bazy, tam są laboratoria broni biologicznej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka