Dodaj do ulubionych

O co walczy EU?

18.05.20, 10:07
Wiadomo, że o demokrację, ale w tym nie ma większych sukcesów, bo nie pokona na tym polu "demokratyzacji" w wykonaniu amerykańców. Europejcy przerzucili się więc na front ideologiczny i chcą nieść ciemnym ludom kaganek tolerancji. Oczywiście swojej tolerancji, bo wiadomo, że "moja jest mojsza, niż twojsza".
Otóż w czasie niedawno obchodzonego dnia homo-, bi-, trio-, kwadroseksualistów i innych zboków przedstawicielstwo UE w Bagdadzie, kierowane przez Niemca, a za nim ambasada kanadyjska i brytyjska wywiesiły tęczowe flagi, czym vqrwiły do białości nie tylko szeregowych muzułmanów, a więc prawie 100% mieszkańców Iraku, ale i rząd. Ale kto by się tam przejmował jakimiś ... (tu by pasowało coś niecenzuralnego).

www.zeit.de/politik/ausland/2020-05/irak-eu-bagdad-regenbogenflagge-lgbti
Obserwuj wątek
    • eva15 Re: O co walczy EU? 18.05.20, 11:59
      Większość wykształciuchów - czytelników Die Zeit jest tym, sądząc po wpisach, zachwycona... Znalazło się tylko kilku mniej bezmyślnych, którzy podziwu nie podzielają.
      • lubat Re: O co walczy EU? 18.05.20, 13:15
        Ten nie/zachwyt jest koncesjonowany. Krytyczne wpisy, np. mój, nie ukazał się. Jest tam bowiem ostrzeżenie:
        Liebe Leserinnen und Leser, in diesem Kommentarbereich prüfen wir alle Beiträge, bevor sie veröffentlicht werden. Widocznie jestem za mało "lieber"wink
        Aha, napisałem, mówiąc w skrócie, że demonstracyjne propagowanie swojej ideologii w krajach, gdzie jest ona uznawana za grzeszną i sprzeczną z powszechnie obowiązujacymi obyczajami, jest postawą neokolonializmu.
        • eva15 Re: O co walczy EU? 18.05.20, 14:40
          lubat napisał:

> Ten nie/zachwyt jest koncesjonowany. Krytyczne wpisy, np. mój, nie ukazał się.
          > Jest tam bowiem ostrzeżenie:
          > Liebe Leserinnen und Leser, in diesem Kommentarbereich prüfen wir alle Beitr
          > äge, bevor sie veröffentlicht werden
          . Widocznie jestem za mało "lieber"wink

Ja już dawno przestałam wysyłać wpisy. W Niemczech jest tak dużo demokracji, że nie ma szans, by b. krytyczny wpis się ukazał.

> Aha, napisałem, mówiąc w skrócie, że demonstracyjne propagowanie swojej ideolog
          > ii w krajach, gdzie jest ona uznawana za grzeszną i sprzeczną z powszechnie obo
          > wiązujacymi obyczajami, jest postawą neokolonializmu.

Bardzo dobrze napisałeś, więc się nie dziw...
    • monalisa2016 Re: O co walczy EU? 18.05.20, 15:35
      Belgia to tez EU.
      Sophie Wilmes szefowa belgijskiego panstwa przyjezdza na robocza wizyte do brukselskiego szpitala "Saint-Pierre" personal wiata ja nadzwyczaj "serdecznie". smile

www.youtube.com/watch?v=-Des9j8_j5U

Nasza "zasluzona" Uschi w czasach corony. smile

www.youtube.com/watch?v=opvdlJkFUoI
      --
      Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
      www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka